90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

luciap
4. okt 2008

Ja som mala ovocie vcera. Na obed som si dala zapekanu brokolicu. Potom kusok suseneho ovocia a veceru som ani nejedla. Nejako som nebola vo svojej kozi. Dnes mam bielkoviny, na obed bola ryba pangasiusa hubova polievka, na veceru asi parky. Prave peciem domace grahamove rohliky, takze urcite si z nich dam.

Anaret - tak nadtym ja uz rozmyslam velmi dlho a asi aj preto nedodrziavam tu dietu poriadne, ze uz teraz aspon trochu kombinujem aj to, co nemam. V podstate mam vahu, aka by mi v najhorsom vyhovovala, ale nechcem sa dostat naspat hore. Jedno je fakt, prejedat sa uz nebudeme moct asi nikdy, ak sa nechceme dostat tam, kam nechceme. Proste davat si pozor cely zivot. Bohuzial nemame predispozicie, ze by sme mohli do seba pchat cokolvek a nepribrat ☹ .

simka9122008
4. okt 2008

To je aj môj prípad luciap celý život si udržiavať váhu hlavne teraz, lebo potom to vekom pôjde samo

anaret
4. okt 2008

ahojte, luciap - ako si robila zapekanú brokolicu? a s čím ? veď vajcia ani nič iné v ovocný deň nemôžeme...

twins
5. okt 2008

ahojte ja dnes idem na hody tak dietka neviem dnes ci bude mat zelenu 😵
tak ja padam inak tie hody su u aniela tak papa 😎

simka9122008
5. okt 2008

Tak si to užite a pozdravuj ju 😉

anaret
5. okt 2008

twins, tak si užite hody, dnes je tak krásne....

ja som včera robila taký dobrý jablkový koláčik, dala som si a teším sa aj na dnes poobede ku káve...

alka875
5. okt 2008

Ahojte v sobotu by som mala mať prvú vodu,ale máme stretnutie zo Zš ,môžem si ho zameniť? v sobotu jesť mäso a v nedeľu vodu????????

twins
5. okt 2008

JASNE ZE MOZES AJ JA SOM TO PRVY KRAT TAK UROBILA LEBO SOM BOLA V TEN DEN V PRACI A NEZVLADLA SOM TO

luciap
5. okt 2008

Anaret - robila mi to stara mama na obed, neviem, ci to nebolo z nejakeho sacku, lebo mi hovorila, ze tam mal ist syr, ale ten mi tam nedala. Dnes som si dala na obed zemiaky a fazulu z konzervy v paradajkovej omacke. Nebolo to zle. Sice ostatni mali lepsie - slivkove gulky, ale tie budem mat ja na obed zajtra na UH den.
Vcera som piekla domace grahamove rozky, tak som neodolala a dala si vcera na veceru k parkom (samozrejme, ze som to prehnala a bolo mi zle), dnes na desiatu (kedze ranajky som nestihla) a kusok na veceru.

twins
5. okt 2008

SIMKA ANARETdakujem dnes bolo nadherne pocasie ale je mi spatne na obed som zjedla polievku potom trosku neskor som si dala samotny rezen a nakoniec som to zakoncila krajcom chleba s kacickou a nehovorim o tom ze som zjedla asi 3 zakusky ale tak mi treba lebo teraz ma boli strasne brucho aj zaludok som nafuknuta ako balon a je mi na vracanie 😝

twins
5. okt 2008

luciap a na tie rozky mas nejaky recept

luciap
5. okt 2008

Twins - ano mam.
Cesto:
1 vajce
400 ml mlieka
2 KL soli
1,5 KL cukru
400 g hl. muky
200 g celozrnnej muky
80 g rastlinneho tuku
0,5 kocky drozdia alebo susene drozdie podla mnozstva muky (ja som dala 1 a kusok KL)

Vsetko dam do pekarne, nastavim program cesto. Po vykysnuti cesto rozvalkat na hrubku 4-5 mm, nakrajat na stvorceky a tie zrolovat do tvaru rozka. Rozky ulozene na vymastenom plechu nechat cca 20 min. podkysnut, potom potriet rozslahanym vajickom, posypat semiackami (sezam, rasca...) a piect pri teplote 180 st. asi 20-25 min.

monikk
5. okt 2008

Ultragirl,
pozri si internu postu pa

aniel
6. okt 2008

dobré ránko ,dnes začínam odznova 🙂

gucz
6. okt 2008

Ahoj aniel aký máme dnes deň? Teda asi mäso, že?

aniel
6. okt 2008

MäSKO, 🙂

lucxy
6. okt 2008

zienky aj ja mam masko dneska na obedik uvarila som vcera mad. gulas ale taky ze tam isiel por paradajky a papriky mnam mnam 🙂

aniel
6. okt 2008

LUCXY,ty čo cvičíš 🙂

gucz
6. okt 2008

to mi pripomína, že aj ja budem variť zasa guláš, MM je naň zaťažený. Ja tam mám ešte kuracie šnicle, dietu už hodne dlho nedržím, nemám vôbec pevnú vôľu, a ani sa mi nechce. Vždy ráno začnem ovocím, že to vydržím a potom dačo dobré navarím a dám si ☹ 😝 😖
Ale chodím Vás sledovať, ako sa Vám darí, a držím Vám palce

lucxy
6. okt 2008

aniel co myslis, ze ake cviky?
gucz fakt je suprovy ten gulas,,,zienky ja jem teraz pomenej a casto a cvicim 🙂

aniel
6. okt 2008

už som docvičila a na obed si dám mäsko so šalátom 😉

luciap
6. okt 2008

Ahojte spolutrpitelky, tak ja mam dnes UH a na obed slivkove gulky.Este neviem, co budem na veceru, ale asi si kupim nejaku krosandu alebo nieco take.

Gucz - to aj ja som rano taka odhodlana, ze by som uz mohla vydrzat jeden den bez hresenia a napriek mojim predsavzatiam to nevydrzim, vzdy aspon nejakou drobnostou to pokaslem. Vcera som velmi odolavala, ked ostatni jedli slivkove gulky, uvazovala som, ci si nedam s nimi, ale nakoniec som sa premohla a vytiahla konzervu s fazulou. Prisla som na to, ze do istej miery su vikendy lepsie, lebo vtedy ma nepokusa susene ovocie ako v robote. Do roboty uz idem s tym, ze otvorim suplik a zacnem maskrtit. Vikend som skoro cely vydrzala bez toho.

Lucxy - a tebe ide este vaha dole, ci uz len udrzujes?

Aniel - nechces skusit radsej 90-tku II.?

aniel
6. okt 2008

luciap-neviem,dnes som zasa zjedla koláče ,čo som ráno bola odhodlaná ,že neporuším .Som slaboch,ale ,čo už,keď sú tie zákusky také dobré 🙂

aniel
6. okt 2008

babenky,čo ste zaspali?Teraz mám trochu času a nik tu nie je 😒

luciap
6. okt 2008

Aniel - uz sa snazim z toho vela nerobit, ked zhresim, lebo by som sa zblaznila kazdy den. Tak ako som prvy mesiac dokazala odolat aj kolacom, teraz nedokazem. Na obed som mala slivkove gulky a na ne som si s takmer kludnym svedomim dala tvaroh, cukor a maslo. Poobede som dojedla susene ovocie a na veceru som mala fornetti, kedze ziaden iny zakusok u nas nie je. Aky mas ty? Horsie, ze zajtra je ovocie 😒 .

simka9122008
6. okt 2008

Ja som dnes zjedla na večeru 2 pagáčiky dúfam že sa môže v UH deň?

aniel
6. okt 2008

ja som mala všeliaká .PUSINKY MEDOVé REZY ,punčové,vanilkové rohlíky,kokosové rezy a už mi je z nich aj plano,ale čo keď z tej tácky volajú zober si ma som taký chutný a ďalší volá aj mňa aj mňa.
Od zajtra sa pokúsim polepšiť,hádam ich deti dojedia 😀

anaret
6. okt 2008

AHOJTE, všetky zdravím... ja som dnes prišla z tanečnej, som trošku uťahaná, idem pozrieť seriál...

wladka
6. okt 2008

ahojte, dlho hladam na nete receptym.. chcela by som aj ja zacat, viem co a ake dni su, a co sa moze.. len recepty by som boal rada, nejake konkretne..nasla som par, ale opakuju sa.. su podobne.. ale potrebujem viac, ja som vsestravec, a jest kazdy 4den to iste, no neviem.. 😖 ..

a co zhresenie?? nevadi??

a mam otazku.. je bielkovinovy den, napr.. obed masko, a vecer mozem vajcia? tofu?..alebo musim to iste.. bo v jednej som citala ze to iste, ale polovicna.. a v druhej zas nepisu..som jak tatar..

anaret
6. okt 2008

wladka mala by si - ak to chceš dobre dodržiavať - nemiešať rôzne bielkoviny - buď sa rozhodneš pre mäso, alebo mliečne alebo vajcia, takže si musíš vybrať...