90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aniel
12. jún 2008

idem trošku poupratovať, občas sem mrknem 😉

gucz
12. jún 2008

idem dať prať a dať do poriadku kuchyňu sem tam nakúknem.pa

aniel
12. jún 2008

kukuk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kitaka
12. jún 2008

dobré ránko.....dnes mám ovocný,snád ho zvládnem

aniel
12. jún 2008

robím ten posúch z 15 dňa vyzerá,že bude dobrý.Spravila som z dvoch dávok,deťom ho spravím ako pizzu

dobré ránko kitaka držím palčeky 😀

kitaka
12. jún 2008

práve som sa bola vážiť a nič sa nezmenilo,ale včera som zhrešila,tak si to musím teraz odcvičiť uff

lucxy
12. jún 2008

ahojte baby, kitaka a co cvicis 🙂

sestri
12. jún 2008

ahojte....aniel...ten posúch som robila...dokonca z celozrnnnej múky a malej to veľmi chutilo...s kečupom.

aniel
12. jún 2008

sestri ja ho chcem po upečení ešte potriet cesnakom 😅

lucxy aj ja pôjdem o chvíľu cvičiť.Ja cvičím šípkovú 😉

kitaka
12. jún 2008

ahoj lucxy...cvičím aerobik a večer ,ked je čas si chodím zabehať pár kolečiek

lucxy
12. jún 2008

kitaka potom ti napisem idem von s malou tak zatial pa

kitaka
12. jún 2008

aniel...aj ja mám šípkovu,ale neviem ju nájsť,dceru ju niekde zapatrošila,,ona podla nej akože cvičí......ako sa majú detúrence? ja mám tri deti.....na ktorom si dni a z akej váhy hceš zhodiť kolko kíl....prepáč privela otázok?

sestri
12. jún 2008

aniel...ja ho natieram cesnakovou pastou,kým ho dám piecť

aniel
12. jún 2008

ďetúrence fajn, len aby už boli prázdniny.Ja som na 11 dni, mala som 74-75kg a chcela by som 55-58, tak mám čo robiť.To máš 20kg.Dúfam ,že keď sa na budúce odvážim ,že bude aspoň 8 dole.Po 7 dni som mala2kg dole, tak dúfam, že nejalo to pôjde 😀

aniel
12. jún 2008

aj ja som ho natrela, ale až keď som ho vytiahla ,teraz sa pečú posúcho pizze.Dala so na ne paradajku ,olivy,kečup,sardinky,cibulku a syr. Ešte musím počkať kým sa posledný dopečie a idem cvičiť.slniečko mi teraz zaspalo v chodítku,tak kým sa zobudí tak to musím stihnúť 😎

gucz
12. jún 2008

čao aniel, aj moja konečne zalomila a bez rečí, mne išlo dole 3kg presne, a som siedmy deň. Ale nieje to bohvieako vidno. Ešte som si neskúšala rifle, odvážim sa ich si skúsiť až nabudúci týždeň. A mám aj motiváciu, mám nové tričko
o"neill s dlhým rukávom, tak mi snáď do jesene bude dobré, je také odvážne čevené.

kitaka
12. jún 2008

no moja spí ešte od večera,,,zaspáva o 9 večer a stáva o 11 ráno a o 2 ide zase spinkať-no proste zlaté dieťatko,aspon sa medzitým môžem venovať deťom pri ulohách a na prázdniny už čakáme ako na sol

aniel
12. jún 2008

dobre ti to ide dole,ale ja sa radšej vážiť nebudem,keby to nešlo asi by ma to odradilo.Dopiekla som ,ešte večer spravím mužovi špenát a teraz idem cvičiť.Potom príde sestra a asi pôjdeme Karinke/sestrina dcéra)upiecť tortu mala narodeniny.Zatiaľ pa o hodinku 😀

miresta
12. jún 2008

ahojte babenky, užom si prečítala, čo ste všetko popísali od včerajška, čo som naposledy nakukla asi o 17tej.
Ja som dnes celá dolámanaá , prevčerom celý deň na záhrade, včera doobeda po lekároch, poobede zavárala jahody, no a maličká mi tiež nedala spať od šiestej, ale teraz si ona spinká a ja už lietam po byte.

anile- mám aj ja dnes chuť na pizzu, ale ak si neurobím niejaké cestovinky, tak si objednám, lebo dnes som naozaj vyšťavená

gucz - ide ti to pekne, a vidno to bude určite neskôr

aniel
12. jún 2008

kitaka no ty sa máš, toľko prespať tak neviem,čo s časom.Ty si na ktorom dni?Akoľko chceš shudnúť? 😠

miresta
12. jún 2008

kitaka - tak to si žiješ, keby aj moja, tak spinkala, ale zase nemôžem sa sťažovať, lebo ona spinká celkom dobre, len teraz čo bola chorá, tak ešte nie je vo svojej koži

aniel - zacvič si aj za mňa, ja som to dnes ráno vynechala, ale možno poobede vysadnem na bicykel

aniel
12. jún 2008

miresta myslela som, že sa mi nechce piecť,ale keď ma gucz naštartovala ,že to netrvá dlho,tak som sa do toho dala a už sa teším na obed aspoň sestra nemusí vymýšlať ,čo si dá ,tak si dáme každá polovicu a tá polka čo mala ísť do mrazáka sa zje a na budúce sa upečie a bude to 😀 😝 čerstvá

aniel
12. jún 2008

oprava čerstvé 😀 😀 😀 😀 😀

aniel
12. jún 2008

idem už fakt cvičiť 😵

miresta
12. jún 2008

aniel - ale mne sa dnes naozaj nič nechce, a to ešte príde sestra s dcérou, lebo ju budem strážiť, segra je kaderníčka a má niejaké zákazky, takže ja dnes piecť pizzu určite nebudem, ale poobede určite urobím niejaký zákusok s jahodami, včera som si nechala

miresta
12. jún 2008

ste tu ešte niekto, alebo ste všetky niečo išli porábať?

kitaka
12. jún 2008

ja som dnes na štvrtom,zhodila som 1 kilečko a chcela by som ešte 5 kíl,po malej som mala 54 kíl,(cez tehotenstvo som mala 72),cez zimu som pribrala 6 kíl,čiže na 60,tak by som sa chcela vrátiť k tým pôvodným,,,,tak si nadávam prečo som si nedávala pozor

miresta
12. jún 2008

tinaa - som veľmi rada aj za teba, že sa malej polepšilo, dúfam, že to bude už len lepšie, a tie prehrešky si neber tak ku srdcu, stres a nervy robia svoje, prídeš domov, vrátiš sa do normálu uvidíš A KILEčKá PôJDU DOLE

miresta
12. jún 2008

nO KEBY SOM JA MáLA TAKú VáHU TAK LIETAM V OBLAKOCH, JA SOM DNES NA 7 DNI A NAPOSLEDY SOM SA VážILA NA 4 DNI A MALA SOM DOLE 1,5 KG ALE NECHCEM SA Vážiť, až o týždeň, ale podľa vecí cítim, že niečo šlo dole.

miresta
12. jún 2008

kitaka- ja som 180cm vysoká a pred pôrodom som mala 86kg, držala som sa dlho na váhe pribrala som 3 - 4 kilká do 6 mesiaca, a potom som sa ocitla na rizikovom a už len sedela a ležala a sedela a kilá išli hore. Po pôrode som mala 98 a to sa nezastavilo, ale som ešte pribrala a som veľmi chudokrvná takže beriem rôzne vitamíny a B12, B6 a tak, ale už nepriberám, ale je to hrôza, aj lekár ma upozornil, že z tých vitamínov priberiem, ale zdravie je len jedno.