90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

marika009
8. mar 2009

evelyin- sojove mäso ,mlieko to su bielkoviny...

ja kavu pijem len cistu bez cukru a bez mlieka,niektore si davaju sojove mlieko .ale ak vypijes cistu tak radsej taku je to lepsie mozno si zvyknes na taku.
🙂

dnes mam UH tak asi cestoviny
papapa majte sa krasne a vsetkym prijemnu nedelu prajem.

lucxy
8. mar 2009

no a ktej kave tak ja pijem s mliekom,,,,a aj stroskou cukru,,,,a aj tak som chudla takze tohto sa nevzdam,,,

zuza80
8. mar 2009

ahojte.
marika-gratulujem,ved máš krásnych 8kilov dole.chudnutie záleží aj na počiatočnej váhe. mne to už tiež nejde tak, ako som si predstavovala,ale ide a to je doležité. aj ked ma kočky trošku sklamali, že ten posledný mesiac to už moc nešlo, ale vydržím.
evelyin-pojde to, chce to len vydržat.
ja dnes ovocie, ešte som nepapala, včera som to trošku prehnala s tým zákuskom na večeru, pretože malý mal meniny, tak som si musela dat aj za neho 😀 ešte štastie, že to bolo na uh.
prajem vám pekný a úspešný den bez prehreškov.

bystricanka
8. mar 2009

ahojte
ja dnes uh. Idem si asi cestovinky spraviť a famílii upečiem kuře 😝

jaja....nevadí. Jeden den môžeš zhrešiť. Však deti mali rok a to sa musí zhrešiť. Však aj ja sa na to chystam. O 2 týždne má krpec 2 roky a isto si dám kúsok torty 😅

zuzi...tominovi k včerajším meninkám všetko najlepšie 😉

dari226
8. mar 2009

ja som zacala v piatok cize za dva dni som sa dnes vazila predtym 72,2 a dnes 71,5 takze aj u mna sa to pohlo len jaa hlupa som sa pomylila vcera som si dala co je pre treti den a dnes si tak dam co som mala vcera ,dufajme to nebude problem,ale vcera sladke bolo mnaaaam 🙂

aniel
8. mar 2009

lucxy -tuším nová fotka v pase,pekná.Ja dnes uhlohydrátový,ale poviem vám,že keby teraz dcéra nedržala so mnou,tak asi ju už nedržím.Muž to vzdal,síce je dietnejšie,ale dcéra tá to teda vzala vážne a drží to aj mňa nad vodou,kôli NEJ Už AJ poctivo každý večer cvičím 😉

evelyin
8. mar 2009

Ja mám dnes vitamínový, už som zbaštila tak 5 sušených marhul co mi do rána nabobtnali v pohári s vodou, tiež som už vypila tak liter a pol čaju. Cítim sa ako prietokový ohrievač. 😀

jaja0110
8. mar 2009

Ahojte babenky, prisla som va pozdravit 😉

bystricanka- no keby ten prehresok bol iba vcera tak by bolo este dobre 😉

Ja mam dnes vitainovu, na ranajky som mala jahody a na obed polku cervenej dyne tak som plna a poobede dojem tu dynu a na veceru si supnem nejaky kompot a hadam budem zahojena...pit mi volako dneska neberie ale to asi aj preto ze ta dyna ma zavodnila 😉

antdem
8. mar 2009

ahojte. Dnes mám uhľohydráty- robila som cestoviny, na ne som poliala brokolicu- uvarenú, okorenenú s cesnakom a to všetko som rozmixovala. Vznikla vlastne brokolicová omáčka , je to veľmi dobré.

rejocka
8. mar 2009

🙂 ahojte,tak ako som všetko pekne zvládala,tak včera som všetko porušila-mali sme krst-stali sme sa krstnými rodičmi-mala som síce bielkoviny,ale masa veľa aj zem,šalát,aj prípitok plus ešte trošku,akurát torte som odolala a večer mi bolo tak zle,žeby som už mala žalúdok prisposobený na menšie porcie,no neviem,ale bolo mi zle,a ráno od tej citronovej vody mi býva tiež-ešte ti býva Mirest zle z toho?piješ to naďalej?držím vám všetkým palce a budte silné a nedohúkajte to ako ja.papa

aniel
8. mar 2009

yajtra ovocie ,tak sa teším 😵

bystricanka
9. mar 2009

ahojte a dobré ránko
aj ja ovocko ako aniel. Takže nevyváram 😵

antdem...aj moja švagrinká robila také cestovinky s brokolicovou omáčkou. Prvé sústo bolo úžasné, len čím viac som to jedla, tým menej mi to chutilo. Ja budem asi len s kečupom.

rejocka...nič si z toho nerob. Aj ja občas zhreším. Ale to sa inak nedá, ked na teba všetky tie dobrotky volajú 😖 😀

aniel
9. mar 2009

dobré ránko

bystričanka ja ovocko zbožňujem,tak dúfam,že dnes vydržím.Včera som neodolala a dala som si čokoládu.

rejocka-aj my ideme 29.3 na krst a tiež budú všeliake dobrotky,tiež určite neodolám 😉

antdem-aj ja mám rada brokolicu 😵

jaja-a ty si kde o takomto čase zohnala dyňu 😉

bystricanka
9. mar 2009

aniel...aj ja som si včera dala čokoládu. Merci som si otvorila. Ale však včera sme mohli 😅

aniel
9. mar 2009

no mohli aj ja si myslím,ale nie pol čokolády 😀

bystricanka
9. mar 2009

aniel...ja som zase zjedla asi 5 merci 😅 Tak sme na tom podobne 😀

zuza80
9. mar 2009

ahojte.
ja dnes bielkoviny,ale ešte neviem, čo budem jest. včera som si dala zemiačky,takže som ovocie nevydržala.
aniel-ešte stále ti chutí ovocie?mne už ide hore krkom.
bystričanka-dík za tomáška

veja79
9. mar 2009

Čaute baby, chcela by som nabehnúť na 90 dňovku ale akosi mi to neni moc jasné. Poradíte niektorá?
1. tie odstupy medzi jedlami čo sú písané musia byť presné , alebo to je minimálny čas medzi jedlami?
2. a jesť sa môže dosýta alebo len malé porcie?
Po akom čase ste zbadali prvé výsledky?

aniel
9. mar 2009

veja -iba pri bielkovinovom máš odstup 4 hod. Porciu si môžeš dať za plný hlboký tanier.ano minim.čas

marika009
9. mar 2009

ahojte kocky nejako tu je ticho dnes.ja mam dnes vitaminy ale som strasne hladna ,tak dufam ze to nejako vydrzim tak mi drzte palce.aj ja drzim vsetkym no ale neviem ci vydrzim do rana ale velmi by som chcela.som hladna ako vlk. 😢 😢 😢

zuza80
9. mar 2009

marika-vydrž, nebud padavka ako ja. 😉
veja-výsledky uvidíš už za prvý týžden a ja jem do sýta. pod do toho 🙂
dnes som si spravila kuracie prsíčka:nakrájala na nudličky,osolila, okorenila gril.korením, pokapkala wor. a soj. omáčkov a šupla na pánvičku. ku koncu som si to poliala kečupom,čo som mohla vynechat,ale ked ja by som ten kučup dala všade.dala som si to so šalátikom zeleninovým a bolo to super. mnam, mnam.

antdem
9. mar 2009

Ahojte. Dnes idem celý deň na čajoch. Mala som mať ovocný. Už mám v sebe 3,5 litra, ale moce sa mi hlava a malá mi nechce zaspať. Idem si hneď po nej ľahnúť. Aspoň som vyskúšala, čo bude počas vodového dňa 😕 .
Držte sa....

bystricanka
10. mar 2009

dobré ránko chudulky...
no ja som mala mať dnes mäsko, ale včera som tááák zhrešila, že dnes budem mať asi ovocko. Tak už ráno som si capla džúsik a už sa varí čajík 😵

antdem
10. mar 2009

Ahojte. No nejak som to zvládla, ale vôbec to nie je sranda byť celý deň na čajoch 😎 . Ešte som nič nejedla, len si urobila vodu s jablčnym octom a lyžicou medu, tak aspoň trocha cukru z toho medu 😀 . Na obed si varím tofu s čínskou zeleninou a urobím si vývar, už sa teším ako sa najem. A ešte jedna potešujúca správa, váhu som dnes ráno vybalila a po 13 dňoch je 2,5 kg dole 🙂 😉 .

zuza80
10. mar 2009

antdem-tak ty už máš za sebou aj prvú vodu alebo skor čajový den. tak to gratulujem, aj k ubudnutým kilečkám.
ja dnes škroby.
bystričanka-čím dlhšie to držíme,tým máme viac prehreškov, že?ale to neva,aspon si to telíčko začína zvykat aj na stravu, ktorú zaradíme po dietke a nebude to taký šok 😉

rejocka
10. mar 2009

😉 Ahojte babenky,tak dnes mám ovocný a zajtra prvý vodový-no som zvedavá ako to zvládnem-čítam,že vy ste vodový zvládali super 🙂 ,zatiaľ som zjedlajeden banán a pijem a pijem 😝 ,však mi aj treba trošku prečistiť po tej sobote 😀 ,vidí,že sa vám darí dobre a máme aj nové babenky,čo sa do toho pustili 😉 tak sa držte a vytrvajte,aj keď občas zhrešíme ako každá jedna z nás 😠

antdem
10. mar 2009

Vďaka Zuzka, to veľmi teší, keď to ide dole. Musím povedať, že to u nás v kuchyni riadne rozvoniava. Ešte vydržať 1,5 hod. Tebe Rejocka držím zajtra palce, je to dobrý zabiják 😨 😨
A tie prehrešky- bystricanka- sme len ľudia, je to normálne a to sa asi ani inak nedá, keď varíme aj našim rodinám 🙂 🙂

rejocka
10. mar 2009

🙂 len sa popri tom teším aspoň z toho,že je vtedy spln a baby mi hovorili,že to je dobré na chudnutie ak sa v ten celý deň pije len voda-však uvidíme 😀 ,snáď na mňa nebude mať spln opačný účinok,idem radšej spzrieť či naozaj je zajtra 😅

zuza80
10. mar 2009

rejočka-aj včera v teleráne o tom hovorila, len tiež už neviem presne v ktorý den a ona to rozdelovala na nejakých 12hodín a že kilá, ktoré ubudnú počas toho postu, by sa nemali vrátit. no chcelo by to overit,kedy tomá presne byt.držím palce, to zvládneš.

rejocka
10. mar 2009

Vďaka zuzi 😉 ja to mám jedno pre istotu si už dnes ovocie nedám večer a zajtra voda tak či tak 😝 😀 ,aj ja tebe držím palčeky,pápá