90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

jaja0110
11. mar 2009

antdem- no ja sa aj pri 90-dnovej dobre najem aj 3x denne 😀 😀 😉 inak neviem teda ci by som tu mliecnu dietu zvladla ved by mi vykrutilo creva... 😝

antdem
11. mar 2009

😀 😀 😀 po prvom dni určite 😀 😀 😀

antdem
11. mar 2009

idem sa venovať mojej kočke- už je hore. Aspoň som sa nasmiala. Tak baby pekne dodržiavať režim, aj ja sa budem snažiť 😉 😉

tasha8
11. mar 2009

ahojte,
mozete mi prosim poslat tuto dietu do IP? diky moc..
a este sa chcem opytat ako sa vam darilo a dari pri tejto diete, kolko ste chudli v akom case a kolko celkovo a este jedna dolezita vec, neni tam mozny jojo-efekt po skonceni diety? a ked sa skonci tych 90 dni, tak sa mozete vratit k povodnej strave? samozrejme nemyslim dake bezbrehe prezieranie, ale normal mod 🙂
diky diky 🙂

marika009
11. mar 2009

ahojte kocky aj ja som o splne pocula v telke a tam radila numeorogicka ze dnes aby sme pili cely den vodu ,ze to je riadna ocista organizmu a urcite sa schudne a tie kila co dnes schudneme potom nepriberieme.tak som velmi na to zvedava a dnes mam od rana vodu,no a potom sa vam ozvem zajtra ako to zaucinkovalo.tak som si dala vodu ale vobec mi nic nechuti a este k tomu som dostala riadne hnacky 🙂 tak neviem ci je to sposobene tym ze je spln alebo neviem preco lebo som nic take nezjedla z coho by ma mohlo prehanat.no ale riadne sa mi krutia creva a hnacka je nenormalna.moze to byt tym?ja neviem preco to je.lebo sa stravujem normalne ako vzdy a vcera som mala bielkoviny a jedla som tak ako vzdy.ze by to ten spln?????????????alebo ????????no uvidim ako sa teda vyprazdnim no ale uplne sa precistim to je fakt.tak sa drzte a nevzdavajte to.

jaja0110--nevzdavaj to ,to aj ja som mala take obdobie vaha stale stala na jednom bode a bola som z toho nanic.ale uz sa to pohlo a ide to ,no pri tejto diete je to fakt tak ze to ide pomaly ale ide lebo aj tvoj organizmus si musi zvknut na zmenu v strave,citala som o tom velmi vela drzim ju prvy krat ale uz som prestudovala asi vsetku literaturu.len treba vydrzat ale ranajky si davaj ked len pohar dzusu je to velmi dolezite
a je lepsie ked poamly chudnes ako rychlo ,tu je istota ze potom po diete tak rychlo nenaberies.aspon to tak viem.lebo prave preto ten pomaly cyklus lebo sa ti meni cely metabolizmus.a ak po diete schudnes este 3kg tak sa ti uplne zmenil cely metabolizmus.tak to aspon pisu .TAK VYDRZ A NEROM BLBOSTI:uvidis pohne sa.

miesta ty si sa naozaj stratila .co je stebou??????????

zuza80
11. mar 2009

marika-ked máš dnes také prehánky, tak to budeš mat zajtra aj o 3kilá menej. 🙂 ale neviem, čím to može byt, možno to je aj tým splnom, že sa prečistuješ.a veru aj ja som dnes bola nejako častejšie ako inokedy, ked teraz nad tým rozmýšlam.tak držím palce, vydrž to, bola by škoda to skazit.
tasha- napíš email,pošlem ti to.ja mám niečo po 60dni a dole skoro 13kg.myslím, že ked sa budem stravovat rozumne a nežrat, tak by sa to nemalo vrátit.budem čiastočne dodržiavat aj delenie tej stravy.
miresta-túžime po tebe, ozvi sa! 😉

tasha8
11. mar 2009

tak to je super zuzka, gratulujem..
mail je angee8@gmail.com, diky moc 😉

marika009
11. mar 2009

zuzy-dakujem no uvidime.

antdem
11. mar 2009

no na mňa ten spln akosi nepôsobí- myslím nie, že mám nechuť do jedla, ba práve naopak jedla by som až budem možno naozaj večer zavýjať. 🙂

aniel
11. mar 2009

tasha8-máš to poslané

klobucik
11. mar 2009

ahojte. baby ja som este lemn prvy den a uz som to porusila. 😒 na veceru som si dala jogurt, to velmi vadi?
Aniel pozeram ze mas v albume 90 dnovku fotky to si tak pekne schudla?
😕 😕

tasha8
11. mar 2009

dakujem aniel 🙂

dari226
11. mar 2009

zuza80 este stale mi nic neprislo ☹
ozaj kedy mozem jest cerealie alebo cornflaksy?

miresta
11. mar 2009

ahojte baby,

tak nestratila som sa len som mala veľa práce, a potom som aj bola mimo domu, a ešte k tomu nám nešiel net. No ale už sa hlásim a čestne priznávam, že som posledné dni poriadne prehreškovala, stále som si dala niejakú drobnosť.
No a ďalšia správa, že mi je vždy zle ráno, vždy zvraciam, 😝 tehotná nie som, a už predtým som mala problémy zo žalúdkom, tak asi z dietkou skončím, ☹ nerobí mi asi dobre toľko ovocia.
Ešte skúsim niejak inak, ale neviem neviem. Je dnes už dosť neskoro , aj som unavená, lebo som mala dnes rušný deň, tak si vás prečítam zajtra, že ako ste na tom. pa 🙂

lucxy
12. mar 2009

dobre ranko,,,, 🙂

antdem
12. mar 2009

ahojte.Ako sa cítite po splné? 😉 Ja som od obeda už len pila a ďalšie 0,5 kg je už dole a to som už nebola 3 dni na WC, ale u mňa je to normál.

martinaj
12. mar 2009

tasha8 ahoj 😀 co ty tu? 😀
ahojte, no ja cez vikend 1.x porusila..... ale nie az tak strasne, dala som si pagac 🙂
odvtedy sa drzim 🙂

zuza80
12. mar 2009

ahojte
dari-poslala som znova. myslím, že by si to mohla na uh jest ako večeru.
ja som si od včera obeda dala tiež už len vodičku a kávičku a snažím sa vydržat do dneskajšieho obeda a od minulého týždna mám o kilko menej.
antdem-a neskúšala si nejakú vlákninu alebo niečo podobné jest,aby ta to trošku pohnalo?to nie je moc dobré, ked nejdeš 3dni.skús to niečim podporit, aj kilečká pojdu lahšie dole,predsa sa to nebude držat v tých črevách.
a ja mám dnes ovocie,tak uvidím ako to zmáknem, ked som už skoro 24hod. nič nejedla.

antdem
12. mar 2009

zuza- musím niečo vyskúšať, ale až večer, aby ma to nechytilo na prechádzke niekde v meste. 😀
Dnes mám uhľohydráty- ale ani nie som hladná, špagiet a cestovín mám dosť a pizza sa mi robiť nechce.

tasha8
12. mar 2009

ha, si ma špízla mata? 🙂
prisla som sem kuknut co je to zazrak ta dieta, nech nejako vyzeram do leta 😝 😠

ufinka
12. mar 2009

ahojte,
kupila som si knizku 90dňovej diety. vidim, ze mate uz nejake skusenosti. precitala som si to a chcela by som vediet, ci dodrziavate presne vsetky recepty podla dni? alebo dodrziavate dni a recepty mate svoje? chcela by som zacat, ved do leta mam este 90 dní 🙂

dari226
12. mar 2009

zuza dakujem ti uz my to doslo

ja som prave na cestovinach mnam

marika009
12. mar 2009

ahojte kocky tak ja som mala vcera cely den tu vodu ,celkom som to dobre zvladla pretoze mi creva robili statky -zmetky.no a viete co?dnes som sa vazila a dala som dole 2kg.to fakt,no ale som zvedava ci to nepojde znova ho hore ked sa najem lebo pokracujem dalej ako treba teda dnes mam UH-cestovina.tak som rada ale myslim ze to je vodny den ako mavame ale uvidim.

zuzy-mozes aj mne poslat tu dietu do posty?-lebo som zvedava ako sa to tam pise ja mam knihu a snazim podla nej ale rada by som nakukla na to .dakujem ti moc.

bubinko83
12. mar 2009

ahojtre,možete mi niekto poslat tu dietku?Prosim

paola.o1
12. mar 2009

ahojte dievcata, je pravda ze po tych umornych 4 dnoch, ten piaty je vodovy? ze nejem nic iba sa nalievam vodou? od pondelka zacinam (ja zacinam kazdy pondelok...), tak zbieram info🙂

jesika26
12. mar 2009

paola0.o1 - nie preboha, voda je na každý 28 den, striedajú sa 4 dni, bielkovinový, škrobový, uhlohydrátový a štvrtý je ovocný 😀 😀 😀
ufinka, každá si varí, podla svojich receptov, len sa musi dodržiavat postupnost dní
bubinko83 - pošli do IP mail a ja ti pošlem

martinaj
12. mar 2009

tato dieta je super podla mna.... za 18 dni som dala dole nieco cez 6 kil 🙂

ufinka
12. mar 2009

tak ked to ma take dobre vysledky, tak skusim aj ja... snád sa aspon nieco odlepi 🙂

zuza80
12. mar 2009

marika-je to opísaná kniha, takže je to to isté,ale ak by si chcela, tak mi napíš mail, a ja ti to pošlem.2kilká, no super.
ja mám na sebe dalšiu zmenu,dala som sa ostrihat a to fakt dost,neskor hodím foto.
paola-keby som mala pit každý 5den vod, kašlem na takú dietu.voda ja 29den.
ufinka-určite sa odlepí, ten prvý mesiac to ide krásne dole, tak neváhaj 😉 a ja podla tých receptov robím akurát pizzu a najem sa tolko, aby som bola najedená a nie na pol hladná.ja aj kojím, tak niekedy si dám v bielkoviny aj masko aj mlieko alebo jogurt.

lucxy
12. mar 2009

no zuzi vyzeras super,,,sekne ti to 😵