90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

erikas
17. jún 2008

gucz aj ja mám chuť na ananás,mala som hrušky na raňajky a troška čerešní 😉

aniel
17. jún 2008

JA MáM DNES TIEž ANANáS ,BANáN ,JAHôDKY-MOžNO,nejaké semiačka a asi budem bez melóna

gucz -ani mne nešla spustiť a ani včera 😅

aniel
17. jún 2008

miresta gulášik je uňo ňuňo,ale ochutnala som len či je dovarený.Dnes to hádam zvládnem bez úrazu.

jesika- drž sa a nepi , daj si radšej ovocný džús 😀 😝

aniel
17. jún 2008

ba by idem aj ja pa pa

jesika26
17. jún 2008

kočky - ja asi končím v tejto diéte

jahodkajaja
17. jún 2008

Ahojte baby..taaak dnes som sa vážilaa...mám 5ty deň a mám dole 2,6 kggg 😅 jupííííííí
Jesika ahoj...čo vymýšlaš???

jesika26
17. jún 2008

jahodkajaja - ahoj moja, ked ja neviem, ale ešte vydržím do konca, som sa rozhodla a začnem úplne niečo iné, lebo chodím do práce a varit každý den ma unavuje. Na icq ti napíšem o čo ide

jahodkajaja
17. jún 2008

jesika, ok, večer si zapnem..ale zasa len tak po 20,00 😉

erikas
17. jún 2008

jesika26 ja tiež pracujem a tiež nemám chuť si stále niečo variť,len ja mám našťastie dennú,nočnú potom 2 dni voľna,to sa ešte celkom dá,ale tiež sa mi nechce stále niečo vymýšľať,cestoviny si navarím a zamrazím,potom hodím len nejakú zeleninu,alebo omáčku,včera som varila rodinke k rezňom zemiaky,dnes ich mám v robote a tak....... 😉

miresta
17. jún 2008

ahojte baby

jesika26 - nevymyšľaj, je to možno náročné, ale netreba hneď klesať, mysli na to že táto dieta ti upravý metabolizmus a pri tom chudneš, neopúšťaj nás. ☹

jahodkajaja - to ma teší že ti to pekne ide dole, je to dobrý povzbudzovák ak vydíš osoh, ale neváž sa stále, lebo nemusí ti váha stále ukáza úbytok váhy, stačí sa ti vážiť každé 2 týždne

gucz, aniel - máme všetky skoro to isté - ja mám tiež jahodky, ananás, banán, a melón si chcem ísť kúpiť a dám si ho na večeru ... mňam, milujem melón

erikas
17. jún 2008

miresta ahoj poraď nejakú mňamku na cestoviny,zajtra mám UH,len prosím Ťa nič rajčinové,ja totiž rajčiny zjem len surové 😝

miresta
17. jún 2008

Ahoj erikas, hneď ti niečo napíšem!

miresta
17. jún 2008

Cestoviny na čínsky spôsob
Potrebujeme: 1 balíček špagety(alebo mušličky, ale lepšie sú špagety), 1 väčšia mrkva, 1 kapia, 1 žltá paprika, 1 zelená paprika,350g čínska kapusta v surovom stave,hrsť klíčkou, 15g pór, olivový olej, trošku cibule, 1 stručik cesnaku, trochu masla, soľ, č.korenie, tymián, oregano
Postup: Špagety si uvaríme v osolenej vode ako vždy. Po uvarení veľmi nepremývame aby nestratili svoju dobrú chuť a hneď pridáme trochu masla asi 1,5 cm pásik. Všetku zeleninku si pokrájame na tenké pásiky, mrkvu môžeme na hrubom stúhadle. Do panvice si nalejeme trochu olivového oleja a jemno opražíme cibulku a cesnak nakrájaný na kolieska, potom pridáme mrkvu a chvíľku popražíme, nakomiec naraz všetku ostatnú zeleninku, posolíme aby zeleninka pustila šťavu a krátko pražíme na veľkom plameni, ak je to suché môžeme trochu podliať vodou, či dodať pár kvapiek oleja. Pražíme najviac 5 minút a nakoniec pridáme trochu korenia a dochutíme trochou tymiánu a oregana. Hotovú zmes zmiešame so špagetami, ak máte radi kečup, či paradajkovú omáčku, tak polejeme pred podávaním.
Ak nemáme čínsku kapustu, klíčky, pór, tak môžme použíť čínksu mrazenú zmes. Dobrú chuť.

tinaa
17. jún 2008

ahojte vsetky, vcera sme pricestovali spät do BA, cez vikend sme tiez lietali hore dole. Ale uz som opät v starom rezime, tak budem s vami 🙂

Dnes mam tiez ovocicko, banany, jablka, broskyne a hrozno. Mam rada tento den, lebo sa fakt citim lahsie, aj ked sa napraskam.

Vcera som mala cestovinky s omackou, taka obycajna tesco omacka paradajkova, ale mnam mnam

Teraz ked bolo tak chladnejsie, tak som po dlhej dobe vytiahla dlhe nohavice, a musim povedat, ze mi padaju. Takze tato dieta ma urcite zmysel. Aj s prehreskami.

Dala som sa ostrihat uplne na kratko, nic lepsie som nemohla urobit. A este k tomu som dnes stihla 10 klikov hihi, na zaciatok super nie????

Som sa rozpisala, dlho som tu nebola, tak sa musim vykecat.

erikas
17. jún 2008

miresta ďakujem,mám inšpiráciu,zajtra si to pripravím 😉

tinaa
17. jún 2008

jahodkajaja gratulujem k tym kileckam 😉

jesika26, nevzdavaj to uplne. Chapem, ze ked chodis do prace, tak sa to neda vzdy na 100% dodrzat. Ale myslim si, ze nieje taky velky problem sa aspon drzat pravidla, nekombinovat bielkoviny s UHL alebo skrobami.
Drzim ti palce

🙂

tinaa
17. jún 2008

miresta ahojko, super receptik, urcite vyskusam 😀

jesika26
17. jún 2008

tinaa, miresta - dakujem Vám, už mám do konca len dákych 28 dní, tak to vydrží a idem pokračovat, ale už na pokračovanie sa určite nedám.Tinuš a aká je to tá omáčka na cestoviny čo si kúpila v tescu?????????
Joooj som rada, že ste tu, fakt 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jahodkajaja - tak vidíš, že to ide dole, šikulka

anaret
17. jún 2008

jesika, držím palce a nevzdaj to, už keď si toľko vydržala!!!!

ja mám dnes bielkoviny - na obed maslový graham rohlík+ rajčina + jogurt.Po včerajšom ovocku to bol zaberák na žalúdok,ale už som to mliečne potrebovala. Teraz som vypila 1/2l mlieka a je mi taaaaaaaaaaak dobre. Neviem, čo na večeru, či nič alebo si dám ešte 1 jogurt

simka9122008
17. jún 2008

Ahojte tak už som doma celý deň som bola u mami predstavte si normálne mi pripravila taký obed aký mám mať podľa tej diéty no super idem ešte niečo požehliť kým neokúpem deti ale večer som tu ako na koni tak zatiaľ

gucz
17. jún 2008

čauko bambulky ja mám dnes tretí ovocný deňa a vôbec niesom hladná, je to možné 🙂 🙂 🙂 , zajtra si asi urobím cukinku, k tomu chlebík a zapijem to acidkom. Zistila som, že keď sa moc nenajem, tak je mi tuším aj lepšie. No včera sme išli v tescu okolo čínskej reš. a tak to tam voňalo..... dala by som si to ich kuracie mäsko. Dám si ho potom za odmenu 😀

tinaa
17. jún 2008

jesika26, ta omacka, neviem ako sa vola, ale ma normalne logo Tesco, cisto paradajkova omacka s oreganom. Primiesala som si tam aj olivy. Mnam. Chyba mi tam strasne syr, ale aj tak sa to da spapat.

tinaa
17. jún 2008

nasla som super receptiky:
Bielkoviny:
Pikantne morcacie mäsko
suroviny:

400g vykosteneho morčacieho mäsa, 2 cibule, rastl.olej, hydin.vývar, soľ, mleté čierné korenie, 2 zelené papriky, 2 paradajky , 2 štipľavé papričky, 100g zeleného hrášku, 1 PL dia-kečupu

postup:

Jednú nadrobno pokrájanú cibuľku speníme na rastl.oleji, pridáme morčacie mäso pokrájané na rezance, prudko opečieme zo všetkých strán , osolíme, okoreníme a pod pokrievkou dusíme cca 20´. Pridáme pokrájané papriky, paradajky aj nadrobno posekanými štipľ.papričkami, zelený hrášok (môže byť aj sterilizovaný alebo mrazený) a pod pokrievkou podusíme domäkka. Pred dokončením zamiešame kečup. Do hotového jedlá vmiešame na plátky nakrájanú druhú cibuľu. Podávame s hlávkovým alebo iným zeleninovým šalátom.

tinaa
17. jún 2008

Polievka z rybieho filé

200g rybieho filé, soľ, mleté čierne korenie, mletá červená paprika,olej, 1 cibuľa, 50 g zeleru, 2 strúčiky cesnaku, 1 lyžica rajčinového pretlaku, petržlenová vňať
Rybie filé pokrájame na kocky, osolíme,okoreníme, posypeme ml.červenou paprikou a prudko opečieme na rozohriatom oleji. Na druhej panvici opražíme na rozohr. oleji očistenú nadrobno pokrájanú cibuľu,očistený pokrájaný zeler, podlejeme vodou, osolíme a varíme do mäkka.Vylejeme do opečeného filé, pridáme rajčinový pretlek, podľa potreby dolejeme vodou a krátko povaríme.Podávame s opečenými kockami chleba (v hriankovači, aby to bolo nasucho), posypané petržlenovou vňaťou.

tinaa
17. jún 2008

SOJOVO-ZELENINOVY GULAS
150G SOJOVE PLATKY
1 LYžIčKU VEGETY
1 CIBULU
1 STRUčIK CESNAKU
RASCU
ML KORENIE,1 LYžIčKU ML PAPRIKY
2 PARADAJKY
2 PAPRIKY
SOL,MAJORAN
Sojove plátky zalejeme vriacou vodou,pridame vegetu a 15 min varime.Potomvodu zlejeme plátky vyžmykame a pokrajame na kocky.
Na oleji spenime cibulu,pridame roztlačeny cesnak sojove kocky,ml papriku,korenie rascu.
Podlejeme trochou vody a chvilu dusime.
Pridame paradajky,papriku osolime a dusime do makka,ochutime majoranom.

lucxy
17. jún 2008

ahojte baby, ako sa drzite...gucz preco drzis treti den ovocie... 🙂

tinaa
17. jún 2008

UHL:
Palacinky s ovocím. 100 ml nízkotučného mlieka, bielok z vajíčka, 50.g.celozrnej múky, 1ČL olivového oleja,ananás, kiwi a soľ.V mmlieku rozšľaháme bielok, celozrnú múku, pridáme štipku soli a olivový olej. Dôkladne zmiešame , necháme 10minút odstáť. Na teflónovej panvici nasuchu opekáme palacinky z oboch strán.Hotové palacinky naplníme na kocky nakrájaným ovocím.Dobrú chuť.

aniel
17. jún 2008

jesika nevzdávaj to,ty si ma presvedčila, aby somsa na to dala, tak teraz by som bola rada ,keby si s nami pokračovala.

tinaa to fakt 10kg dole? Ja stále len 2kg.Daj aktuálne foto ak sa dá,ale škoda tých dlhých vlasov.

miresta ja som melón nemala, ale dala by som si . Dnes som vydržala a ani zákusky ma nedostali.Na wc behám, každých 20 min,tak dúfam,že zajtra budem aspoň o tú vodu ľahšia 😀

gucz, miresta ,tinaa.twins,,erikas ,jesika a neviem kto ešte má ovocný,zajtra mäsko alebo rybka?Ja rybku,môžem aj smaženú alebo na masle, čo je lepšie? 😝

tinaa
17. jún 2008

aniel, 10kg? pisala som ze som urobila 10 klikov 😀 😀 😀 😀 😀

miresta
17. jún 2008

Ahojte babenky, tak vy ste sa dobre vykecali.

tinaa - super receptíky, aj ja vyskúšam niečo určite 😀

aniel - ja si dám zajtra asi syr - encián na grile + grilovanú zeleninku, 🙂 už sa veľmi teším a na večeru jogurt, už mi tieto bielkoviny a mlieko chýba, takže zajtra žiadne mäsko

gucz - aj ja som dnes zvládla ovocný deň úplne v pohode, som taka rad, že mi nie je ťažko a zajtra ráno mi bude určite lepšie a budem mať ľahké bruško - myslím ten pocit

jesika26 - no vidíš, ja som vedela, že ťa presvedčíme, a uvidíš aj keď nebudeš vedieť alebo chcieť pokračovať, tak bude ti ťažko zvykať si na normálnu stravu, stále ťa to bude nútiť myslieť, že čo s čím, potom nám dáš vedieť, hej? 🙂