90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

erikas
24. jún 2008

lucxy dakujem 🙂 je strašne teplo idem si hneď zarobiť citrónovú vodu aspoň 2 litre

twins
24. jún 2008

erikas da sa to vydrzat ta voda?
ja len dufam ze ked budem mat vodovy den nebudem v praci

erikas
24. jún 2008

twins prvá voda prešla u mňa ani neviem ako,ale povedala som si,že za každú cenu to preháňať nebudem,ak mi bolo zle dám si nejaké ovocie a hotovo

idem vysávať a upratať pokiaľ nie je taká horúčava,úspešný deň chuduľky 😵 😎 😉

twins
24. jún 2008

aj ja priebezne upratujem sem tam mrknem co pisete a idem znovu na upratovanie neviem odkial beru deti tan talent na bordel ale moholby clovek upratovat od rana do vecera staci ked vytiahnem paty z domu a po navrate mozes zacat od znova

twins
24. jún 2008

ahoj miresta ty tusim robievas nejake lasane napis mi nejake recepty do schranky alebo na email ivetabackova@zoznam.sk

twins
24. jún 2008

gucz aj ty upratujes ?

twins
24. jún 2008

mrknem neskor

kitaka
24. jún 2008

ahojte,dobré mránko,,,,som velmi rada kočky,že aj vy máte bordel 😉 😀 ,ja už som mala pomaly komplexi,že som nejaká neschopáčka,ktorá má stále bordel,,,,,ale zase 3 deti,že aniel,ty vieš o čom hovorím?!

twins
24. jún 2008

ahoj kitaka neboj ja mam dve aj to velke a tiez nevedia aspon ten poriadok udrzat a hlavne ta mladsia ale co aspon trochu pohybu inak by som za pc sedela v kuse

kitaka
24. jún 2008

no ved,,všetko má svoje pro aj proti

aniel
24. jún 2008

no ja so m docvičila ,mokrá som akokeby som sa vymáčala vo vode .Idem upratať a potom sa sprchnúť,lebo v opačnom poradí to nemá význam.Keď skončím mohla by som ísť späť pod sprchu.No malá sa mi zobudila,tak tá mi pri upratovaní veľmi pomôže z hodiny na2,5.NO nevadí idem na t 🙂 o

aniel
24. jún 2008

kitaka u nás je bordel asi vjednom kuse.NIK SI PO SABE NIč NESPRAVí,KEĎ SOM NENI DOMA 😢

aniel
24. jún 2008

😉 😉 😉 🙂 😝 😵 😀 😉 🙂

gucz
24. jún 2008

kitaka ja mám len jedno dieťa, ale manžel sa tiež ráta ako bordelár. 😎 Ja mám tiež komplexy, že je tu stále špina, bývame na prízemí, takže sa sem zo vchodu stále dačo vláči, a MM mi ešte povie že čo furt viem upratovať, šak nech si nachvíľu sadnem.

lucxy
24. jún 2008

baby ktomu upratovaniu viete co ja najviac neznasam ked si poutieram podlahy pride drahy a ide do sprchy a potom vsade su capky no na toto mam fest nervy,

gucz
24. jún 2008

🙂 😖 to poznáme. Alebo niekam ide, obuje sa a potom si uvedomí, že dačo zabudol, tak mi behá obutý po byte. Nie aby povedal podaj tamto, aleb hento. Mala by som umyť parkety, máme v celom byte ale mne sa tak strašne nechceeeeee. Ale tuším idem na to kým malá spí

lucxy
24. jún 2008

gucz mi mame vsade plavacku takze hroza

aniel
24. jún 2008

ja som pred chvíľou doumývala podlahy no hrúza a ešte máme aj psa ,tak si to viete predstaviť . 😀
a konečne idem do tej sprchy.UPRATANé JE ,SíCE NIE NA JEDNOTKU ,ALE čO JA SOM OTROK BYTU? 😠

gucz
24. jún 2008

aniel my máme namiesto psa mňa, moje vlasy sú všade, sa čudujem, že ešte nie som plešatá.Už len jednu izbu a je umyté všade. Malá sa mi medzi tým zobudila, takže mrnčí v postieľke, že sa jej nevenujem. Ale idem to doumývať, veď chvíľu vydrží. A potom pôjdeme spolu variť. Zatiaľ papa

twins
24. jún 2008

aniel uz vies co k tomu obedu budes mat

twins
24. jún 2008

dala som robit tie lasagne no uvidime co to bude babi neviete kolko tej omacky tam ma byt ved je to predsa cestovina ci to zmakne ked ta omacka bude len na dne misi?

aniel
24. jún 2008

JA SOM TO NEROBILA EšTE NIKDY.babka robí pizza štangle,takže tie.Idem na poštu a potom k našim.Stretneme sa tam, tak neobeduj . 😀

lucxy
24. jún 2008

twins tie cestoviny ti tam musia v tom plavat a co chces vediet kolko besamelu alebo omacky

gucz
24. jún 2008

môže sa tam dať vôbec bešamel, nie je tam smotana, alebo maslo? pizza štangle by som si dala aj ja, ale nemám doma kvasnice, takže aj tak dobre.

lucxy
24. jún 2008

hm no v besameli je smotana ale ako inak sa to urobi, ja som to robila s tym

zuzkaja
24. jún 2008

ahojte mohli by ste ma poslat tuto dietu? dakujem 🙂

gucz
24. jún 2008

zuzkaja musíš poslať najprv emailovu adresu

baby robila som si tie cestoviny, boli výborné. Som hotová z toho tepla, a malá duplom, reve stále ako pavián, a to je len v opalovačkách. Spravila som si čaj s ľadom, vážne dobrá vec.

aniel
24. jún 2008

baby moja malánie a nie spať už som na nervz. Tie pizza štangle uňo ňuňo 🙂

gucz
24. jún 2008

Laura sa asi so Sofinkou dohodli, aj ona štrajkuje, som na pokraji psychických a fyzických síl

ivulienka26
24. jún 2008

ahojky dievčata už som tu strašne dlho nebola..asi od vtedy..čo som 90dn.dietku prestala...snažila som sa si váhu udržať..ako tak sa mi to podarilo...a dnes ju držim zase 😵 leto je tu tak treba zhadzovať..viete mi prosím poradiť nejake jedlo na škrobový deň? stale som jedávala to iste...jeden den kur.maso,další varene zemiaky...a tie cestoviny..fúúú 😝 o ovocnom dni ani nehovorím...tak ak máte nejake pestrejšie receptíky,alebo tipy budem velmi vdačná 🙂