90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
27. jún 2008

jáááj také pagáčiky, to mi snáď robíš naschvál, mi sliny tečú prúdom!!!
inak ahojte, je tu ešte niekto? sa mi podarilo dostaviť sa 🙂

gucz
27. jún 2008

haló spíme?

aniel
27. jún 2008

ajoj 😉

aniel
27. jún 2008

som tu tie foto sa mi ešte nepodarilo stiahnuť 🙂

aniel
27. jún 2008

ja som si po obede schrupla a to som nemala robiť ,myslela som ,že mi hlavu roztrhne 😠

gucz
27. jún 2008

no čauko aký ste mali so Sofinkou deň? My v pohodke, včera sa malej prerezal piaty zubček a razom bola dneska nejaká kludnejšia, usmievavá, aj sa chodila pritúliť, nebyť tej diety, tak ju asi samou láskou spapám 🙂

aniel
27. jún 2008

halóoooooooooooo

aniel
27. jún 2008

celý deň plakala až teraz sa upokojila.Je možné,aby išiel prvý zúbok horný. spodné nechyrovať a vrchný sa už asi zajtra pozajtra prereže.Už JE VIDIEť AJ CíTIť šPIC 🙂

gucz
27. jún 2008

je to možné veď máš výnimočné dievčatko no nie?

aniel
27. jún 2008

no to áno,ale ešte som o tom nepočula. 😉

aniel
27. jún 2008

gucz,ty to držíš poctivo?

gucz
27. jún 2008

čo ako dietu? 😀 😀 😀 , sem tam prehrešok, keď neviem odolať, ale zobnem si len minimum. Minule MM mal super sušienky, máslové, jemnunké, no neochutnaj. Tak som si dala. Volakedy by som zožrala a to doslova celú krabicu, teraz sa snažím krotiť

aniel
27. jún 2008

si dobrá,ja som taký fušer.Musím dostať baci baci po ručičke alebo si najať nejakého vyrážača jedla 😀

aniel
27. jún 2008

tinaa,jesika miresta twins kitaka anaret lucxy a ostatné ,už asi spinkáte,tak dobrú nocku.My s gucz ešte chvíľku pokecáme 😵

gucz
27. jún 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
musíš málo variť, a málo vecí nakupovať do chladničky, všetko zje manžel a deti a tebe neostane, to sa bude chudnúť uvidíš. Ja to už praktizujem 🙂

aniel
27. jún 2008

no asi nie musím ísť dať malú spinkať,začína mrnkať a keď sem sadnú deti ,už ma nepustia 😉

gucz
27. jún 2008

tak teda príjemné uspávanie prajem. Ja pôjdem asi uspať seba, MM ide zajtra na brigádu, tak musím načerpať sily, keď budem na všetko zajtra sama. Brúúúú nocku

twins
27. jún 2008

caute zasa nikto dnes sa len miname

erikas
28. jún 2008

dobré ráno,dnes som ovocná 😠 ako nemám rada tento deň

miresta dlho som Ťa tu nevidela ani jesiku čo je s vami ?ste schudli do stratena? 😀

aniel
28. jún 2008

dobré ránko erikas aj všetky ostatné chudulky 🙂

aniel
28. jún 2008

já tiež hovorím,že už tu dlho neboli.

erikas ako sa ti darí.Umňa je to bieda 😒

erikas
28. jún 2008

aniel ako kedy, dnes mám mať ovocný 😠 môj neobľúbený deň,v pondelok budem mať " své dny" takže som ako lopta a chute mám ako tehuľka 😀

a Ty ako? koľko si schudla? 😵

aniel
28. jún 2008

já 5 kíl , ale kilo mi behá stále hore dole a nie sa pohnúť ďalej.Aty? 🙂

zajtra mám ovocko a po ňom vodu ☹

erikas
28. jún 2008

ja tiež 5 kg,mám za sebou už dve vody,veď ja už budem pomaličky končiť s 90 dňovkou som na 62 dni,alebo 63?musím to prerátať 😎

aniel
28. jún 2008

kolko vážiš? 🙂

erikas
28. jún 2008

59-58 ako kedy 😀 mám pohyblivú váhu 😅

gucz
28. jún 2008

čauko ženy s veľkým Ž 🙂, čo tak smutno?

gucz
28. jún 2008

zasa som Vás všetky prešvihla. ja budem mať dnes pizzu, s olivami mňamky. A zajtra ovocko, mám doma len jablká, tak to bude možno hladovka 😝 .

lucxy
28. jún 2008

ahojte90tky , erikas ved vobec nevazis vela podla mna to je normalne vaha, ved to uz nemusis chudnutttt 🙂
aniel a ty ako este sa trapis pre to jedno kilo?inak ked moja kamoska zacala cvicit tak pribrala 3 kila 🙂
gucz tak ti prajem dobru chut kedze mas dneska pizzu, mne sa zatvaraju oci dako som hore od 5tej
neviem ci si nejdem zacvicit aspon sa preberiem 🙂

tinaa
28. jún 2008

ahojte vsetky,

aniel, ved sme len na zaciatku, neboj, vaha sa musi pohnut, ked budeme pokracovat. Ja mam tiez iba 4,5kg dole. V pondelok mame prvu vodu, ach to bude sranda. Po nej sa odvazime a uvidis, ze bude aspon kilo dole.

Pri cviceni sa tuk meni na svaly a tie su tazsie. Takze sa necuduj ze ta vaha stoji. Uz cvicim aj ja poctivo, a tiez som sa zatial uz 2 tyzdne nepohla. Ja si myslim, ze to je v poriadku.