90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
13. júl 2008

ahojte chudulky, gucz no fakt si dost schudla v tvari , nevidim ta tam celu tak neviem zhodnotit postavu ale podla mna nie si tucna, 😉 tak nakup tricka, 🙂 ak sa ti to bude dat pri malej, lebo ja to vzdy vzdam ked ideme niekam a mam si daco kupit 🙂

lucxy
13. júl 2008

aniel pekne fotky aj torta nadherna 😵 aniel aj ty si schudla dost v tvari 🙂

aniel
13. júl 2008

lucxy aj ja oblečiem úzke rifle,ale tuku je ešte stále dosť napriek tomu,že 3-4 krát do týždňa cvičím.Pridám aj iné fotky,ale brat mi ich musí poslať,lebo môj foťák,keď ho potrebujem štrajkuje asi sa mu nepáčim 😀

ale zhrešila som parádne.2 krídelka so šalátikom,riadny kus torty a ešte 2 koláčiky,ale do večera som jedla len ovocko.

gucz dúfam,že sa v tých tričkách odfotíš a dáš do albumu a neschovávaj sa za malú .Aj ja tam hodím jednu kde som neni zamaskovaná 😀

gucz
13. júl 2008

No nakoniec som tričká nekúpila, bo som nestihla. Boli sme v Nitre v Asku, mali tam byť zľavy. Chceli sme kúpiť nový stôl a stoličky do kuchyne a komplet chodbu (skriňu, vešiak a botník). Nič z toho, čo sme chceli a čo sa nám páčilo na sklade nemali, že len na objednávku, tak sme ani nič nekúpili, taká som bola nasr...ná a hlavne sklamaná. Ale kúpili sme malej novú káričku, to má ako ďalší darček k narodkám, tá čo má je vyprašivená a začína sa mi dosť párať. Takže sme pobehali po obchodoch, vrámci športovej aktivity, možno som z toho aj schudla nejaké deká. Cestou v aute som absolvovala saunu, nehorázne horko a u svokrovcov som si dala šniclu s zeleninovým šalátom. Aspoň som nemusela narýchlo variť. Takže asi tak som prežila dnešné dopoludnie. A malinká bola na varovke u mojej mamy

twins
13. júl 2008

aniel 🙄 ty vies za co a okamzite to daj prec

twins
13. júl 2008

ahojte po dlhsej dobe ja uz ani neviem ci som nieco schudla na kazdej vahe mam inak na mojej to vyzera ze som mohla 8 az 10 ale ja to tak vobec necitim

cikyta
13. júl 2008

neviete,kde nájdem tému-nejhezčí fotky na MK?

cikyta
13. júl 2008

Prepacte.Už to mám

twins
13. júl 2008

gucz tak to ty si ju nahovorila aby ma fotila 🙄 teraz som sa to este len docitala tak to mate u mna obi dve 😠

erikas
13. júl 2008

ahojte 😉 ja dnes dojedám pizzu zo včera,mám 2 UH dni po sebe,zajtra bude ovocie a samozrejme jahodové acidko ako bonus,budúci týždeň mám tretiu a poslednú vodu,už sa ovážim až na konci 90dňovky 😅

twins
13. júl 2008

erikas ako ti zavidim kolko si do kopy schudla? ale inak mi moc nevadi toto stravovanie aj tak tuto dietu stale kazim ale kilecka aj tak po troske idu dole aj ked sa mi to moc nezda ze aj mne vaha sice ukazuje ze ano ale ja to moc necitim ja by som mohla dat dole este aj 30kg taka som tucna

twins
13. júl 2008

a fotky som chcela dat ale musim sa priznat ze som asi taka lava 😉 ze mi to tam nejde neviem preco

twins
13. júl 2008

dokazala som tam dat len jednu fotku a to tak ze klikni pravim pri twins na moje foto a daj otvorit a je to strasne stara fotka ak sa mi podari dat aj ostatne do albumu tak tam bude aj aktualnejsia fotka ale podotykam vo vecsom vidani lebo od vtedy som kapanek narastla 😀 😒 ☹ 😔

twins
13. júl 2008

zasa pisem sama zo sebou a zajtra idem zasa na cely den do prace tak neviem kedy sa tu zasa objavim tak ahojte pozdravujem vsetky aniel gucz anaret miresta ...........

erikas
13. júl 2008

twins ahojček,práve sa pokúšam presunúť sem svoju fotku z mobilu,ale nedarí sa mi 😀 som tiež taký technický typ

teraz mám 58-59 kg schudla som 5-6 kg váha skáče,veď ja tiež prehreškujem,čo už 😎

twins
13. júl 2008

mne to nejak tiez nejde poctivo drzat ale ty si chuda ty to nepotrebujes taku vahu som mala na zakladnej skole 😖 🙂 🙂

gucz
13. júl 2008

🙂 ahojky tak som zasa tu. Už som od rána konečne doma 🙂 , večerala som krajec chleba s tromi kolečkami chudej šunky a s uhorkou a rajčinou. Už som sa dávno tak dobre nenajedla. Twins čo sa hneváš, veď na tej fotke vyzeráš veľmi dobre. lepšie ako keď som Ťa videla vtedy v meste. Je vidieť že si schudla, takže tých 8 - 10 kg to s istotou môže byť.

aniel
13. júl 2008

no gucz mohla si jej to napísať trochu citlivejšie,že vyzerá lepšie,ale aspoň ju to bude motivovať ďalej,lebo si myslí,že to dole nejde, ale ide lepšie ako mne 😉

aniel
13. júl 2008

pošli e-mail s tou novou károu

ja som zasa pred chvíľou jedla tortu,tú Sofinkinu.Mńam,bola výborná.,ale zajtra si to už dám poriadne,mám zemiačky 😉

gucz
13. júl 2008

ale veď ja som to nemyslela zle ale ako obroooovskú pochvalu. Samozrejme ani vtedy nevyzerala zle, škoda že si to tak pochopila 😔 . Twins to bola výrazná pochvala aby sme si rozumeli, jo?

miresta
13. júl 2008

Ahojte chuduľky - ja len, že ešte žijem, a stále na vás myslím ako sa vám darí, ale bola som celé dni mimo a večer som už nemala síl čo len zapnúť PC, aj dnes sme sa len pred hodinkou vrátili. No mám dosť aj toho tepla aj cestovania a všetkého..............prečítam si vás až zajtra čo sa udialo za tie dni.

Tak zatiaľ sa majte a nech sa vám darí už hneď od rána. papa 🙂 🙂

Dobrú nocku

gucz
13. júl 2008

ahoj miresta prajem dobrú noc a krásne sníčky. papa

gucz
14. júl 2008

Dobré ráno všetkým 🙂 . U nás je strašne škaredo, zamračeno, akurát prestalo pršať, ale vyzerá to že znova bude ☹ . Včera som jedla aj k obedu krajec chleba aj k večeri, a tá váha sa aj tak hýbe dolu 🙂 , taká som rada

anaret
14. júl 2008

ahojte, gucz, to je super, že váha ide dolu, ja mám pocit, ako keby sa to zastavilo...uvidíme..je fakt, že necvičím a strašne mi chýbajú raňajky, to ovocie mi už lezie hore krkom, keď sa pozriem na banán, tak ma skoro napne...a to mám zajtra zas ovocko...už som uvažovala, že si dám zaváraný kompót, i keď viem, že by som nemala, lebo je tam cukor...

aniel
14. júl 2008

gucz -ja to chápem,mňa by to potešilo,len aby si nemysla la,že vtedy bola moc moc ........ 😀

gucz
14. júl 2008

anaret kľudne si daj, ja som jedla dávnejšie ananás z konzervy a tam je tiež cukor. Ono sa nedá jesť stále dokola to isté. A mňa napína z pohľadu na jabĺčka. Banán môžem stále, aj teraz som ho raňajkovala.

aniel
14. júl 2008

anaret cez ovocný deň môžeš aj zaváraniny ,myslím ,že sestri písala,že ona jedla dosť často zaváraniny 😉

aniel
14. júl 2008

ahojte babenky ešte spíte? ja mám pocit,že vážim o päť kilov viac, včera večer som si dala ešte z tej vynikajúcej torty a ráno som mala kilo na sebe.Od dnes som sa rozhodla,že idem opäť tvrdo nato.2.8 asi pôjdeme na dovolenku alebo o týždeň neskôr a to by som chcela mať aspoň 3 kilečká dole.Dúfam ,že sa mito podarí.

miresta akde si bola tak dlho?

tinaa jesika ani o vás neni počuť. 🙂

erikas
14. júl 2008

ahojte chuduľky 😉 ja mám dnes ovocný,ktorý z duše neznášam,ale mala som dnes jedno jahodová acidko,to je všetko čo som do seba dostala a pôjdem si udusiť mrazenú zeleninu to budem mať na večeru

miresta kadiaľ sa túlaš?už mi chýbajú Tvoje inšpiračné receptíky 😵

gucz
14. júl 2008

veru veru aj mne. Ja mám dnes opäť a zasa uvarené zemiačiky, cukinu a zeleninový šalát. Zaujímavé, že sa mi to ešte neobjedlo, ale nová inšpirácia poteší