90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miresta
21. júl 2008

No kočky, tak som zase tu, naobed mi to nevyšlo tak ako som si to predstavovala. Prečítala som všetko, čo ste zažili a stále mám úsmev na tvári keď čítam, čím sa mi ženy trápime.

A ešte popozerám fotoalbumy, aby som vedela aké ste krásne.

miresta
21. júl 2008

katulienka1 - ahoj, ja ti z vlastnej skúsenosti neporádím ja som začala až po kojení, ale moja sestra kojí, má maličkú starú 4 mesiačiky a drží tu dietu, tak, že to ovocie ráno neje ale namiesto toho je musli alebo niečo podobné tomu dňu, a cez ovocný deň je väčšinou zeleninu, ktorá malej nerobí zle. 🙂

miresta
21. júl 2008

Kočky asi tu nie ste už nikto, ale pozrela som si albumy, tak všetky ste strašne krásne 🙂

gucz - máš krásnu dcérku, a ty si schudla, vidno to hlavne na tvári, ste krásne, tati môže byť na vás pyšný

aniel - tvoje som už pozerala predtým, ale niejaké si doplnila hlavne so staršou dcérkou Dankou ak si dobre pamätám meno, tak jej odkáž, že je fotogenická, že by mala s tým niečo robiť, a ty si úžasná žena, ja ťa inač veľmi obdivujem !!!!!!!!!!!!!!

lucxy - vy ste tiež krásnučké, a si chudučká. Mala si predtým tmavšie vlasy ? myslím, že na tej prvej fotke máš- išli ti viac. ale ste nádherné.

gucz
22. júl 2008

ahojte bambulky čo ešte všetky spinkáte? Ja už mám vyupratovanú kuchyňu, zemiačiky sa varia v predstihu, lebo dnes idem s malou na poradňu, mali by ju očkovať proti pneumokokom, i keď neviem naisto či ju budú, či je už na 100% zdravá, či jej dačo nezateká. No veď uvidíme, čo povie pani doktorka. Zaliala som si kanvicu čaju, tak sa pôjdem nadájať čajom. Včera som moc nepila a už ma ráno bolela hlava, ale dala som si pirulu a nejak to prešlo, som sa bála, že to prejde do riadnej migrény.
MIresta ďakujem za pekné slová, Ty vieš ako človeka potešiť 🙂 .

aniel
22. júl 2008

katulienka ja kojím a držím túto dietu 2 mesiac 🙂

gucz už je to vidieť,len tak ďalej. 😉

miresta aj vy ste krásne aj tvoje sestričky a ich detičky. 🙂

gucz -nespíme už som odcvičila,navarila,upratala a teraz som na skok tu.Ideme lekárovi.Paťko má asi angínu a Sofinke tie hnačky neprechádzajú,tak s ňou radšej idem ,pre istotu.ĎALšIE zúbky jej zatiaľ nevyšli,tak neviem ,či to má z nich alebo nedajbože niečo horšie.Bojím sa ,aby sa neodvodnila,lebo už teraz bola po sebe 3 krát pokakaná a veľa ☹

lucxy
22. júl 2008

ahojte zienky, aj vas zdravim, akurat obedujem privarok 😝 aniel si sa pytala na ten spln tak to sa musim spytat svokry, ma v tom prehlad 🙂 miresta dik za pochvalu, inak mala som uz vsetky farby na vlasoch 😉
/aniel kup malej v lekarni probiotika volaju sa nutrilon B, je to na hnacky a berie sa to 7 dni/
gucz videla som tvoje fotky, podla mna by si mala schudnut z bruska takze pekne poctivo kazdy den brusaky cvicit 😉

anaret
22. júl 2008

ahojte, dnes mám UH, mala som slíže s džemom, potom kávu a croissant akosi mi je ťažko, musela som si dať 1/2krajca chleba s rajčinou a paprikou...teším sa zajtra na ovocný deň, aspoň sa trošku vyprázdnim... neviem, asi už neschudnem, váha stojí a skôr neviem, či nepôjdem hore, som z toho trošku smutná, myslela som, že ešte postupne niečo dám dolu...

gucz
22. júl 2008

anaret nezúfaj, určite sa Ti váha ešte pohne dolu, neboj

ja som dnes dáka otrandžená, vypila som už dva litre čaju a stále mi je akosi chladno. Ja viem ochladilo sa, ale v byte máme len o jeden stupen menej ako minulý týždeň. Zajtra ma čakajú behačky s malou po doktoroch, aj dnes sme boli. Zajtra nás čaká ráno ušné a potom rizikové (malá bola predčasná). A teraz moja otázka: keď mám zajtra uh, môžem si dať na obed pivné palice? to sú tie veľké tyčinky slané, to je z normálnej múky, nie zo sladovej ako malé tyčinky (neviem či pivné palice je na celom slovensku, tu sa to volá aj šenkvické palice). Neviem totiž kedy sa dostanem domov a pizzu z pizzerie ja moc nemusím. Tak mi poradte či môžem, alebo čo si mám dať jesť. Vopred díky

lucxy
22. júl 2008

ahojte, anaret nevzdavaj nie si sama komu vaha takto stala uvidis pohne sa to 🙂
gucz myslim ze urcite mozes, v ten den sa to moze papat 🙂 alebo si kup cesnakovu buchtu alebo cibulovnik to sa ties moze 🙂

gucz
22. júl 2008

vidíš, to ma nenapadlo, alebo nejaký pagáč, alebo fornety majú na poliklinike. No ešte uvidím, ale tie palice mám doma už asi mesiac, kupovali ich MM, že nech si dám, tak asi teda spracujem tie

lucxy
22. júl 2008

no ved si daj gucz inak aj ja som ich dneska kupovala, moja mala to ma rada,,,,mne strasne chutia cibulovniky

gucz
22. júl 2008

to neviem čo je, cibulovníky, dajaký osúch s cibuľou? ja zbožňujem cesnakový uzol, ale potom cestovať busom domov, to by asi nebolo bohviečo, chudáci spolucestujúci 😀

lucxy
22. júl 2008

cibulovnik, je to v tvare kocky a to cesto je take s prichutou cibule ale je to fest dobre asi si zajtra pojdem kupit 🙂
dnes som mala na veceru chlebik so sojovou natierkou to milujem tiez 🙂

gucz
22. júl 2008

ja by som si tiež dala chlebík s nátierkou, napríklad s rybičkovou. No možno si aj dám v mäsový deň, niekedy. Ja si sem tam dám aj na večeru k mäsku chlebík a zatiaľ to nejak nevadí

lucxy
22. júl 2008

teraz napriklad ked uz aj malo jem a tak uz mi to dako dole nechce ist, myslim vaha uz asi to dam dole len cvicenim 🙂

gucz
22. júl 2008

hmmmm 😒 , ja som zasa lenivec, ja sa tak ľahko nedonútim cvičiť, nikdy ma to nebavilo a keď mám pravdu napísať, keď malá zaspí a zrovna nemusím upratovať, variť a podobne, tak som rada, že si na chvíľu sadnem k časopisu, alebo len tak ku káve. Voľakedy som mala časák za 1 - 2 dni prečítaný, teraz- pozajtra vychádza nové číslo, a ja nemám prečítanú ani polovicu zo starého 😖

gucz
22. júl 2008

No idem na chvíľu od pc, možno ešte dnes nakúknem, tak zatiaľ pa

aniel
22. júl 2008

no čaute babenky,tak ja som dnes piekla zemiačiky v trúbe s cibulou ,s cukyňou,s hubamy,cesnakom a pokrájanou paradajkou.Pokvapkala som to maslom,osolila,okorenila a dala piecť.No bašta. Umamy som si dala zemiakové placky

anaret
22. júl 2008

lucxy,aj ja zbožňujem cibuľovníky alebo cesnakové veci alebo ja pečiem pizzové koláče a to milujem s pohárom vínka- to by som si radšej dala ako niečo sladké... toho sa neviem dojesť...

lucxy, ty si na tejto diéte už druhý raz, ak sa nemýlim....kedy si ju mala prvýkrát? a prečo pokračuješ v nej a nie v tej ďaľšej 90-dňovke?

anaret
22. júl 2008

gucz, aj ja si dávam na večeru k mäsu chlebík alebo graham rožok, lebo samé mäsko alebo syr len so zeleninou mi akosi nepasuje, mám z toho trošku ťažší žalúdok...tak si radšej vždy dám...

gucz
22. júl 2008

aniel, ja som mala tiež dnes tak spravené zemiaky ako ty, akurát bez húb, len cukina, cibulka, rajčinka a mrkvička a krumplíky.
anaret ja tiež radšej s krajcom chlebíka, aj keď malým, ale už len pre ten pocit, že dačo jem. Neviem či by som sa najedla napríklad zo šalátu s kockami tvrdého syru.

gucz
22. júl 2008

no vidím, že tu nieje zasa nikoho, tak dobrú nocku prajem a krásne sníčky 😔

anaret
22. júl 2008

tak teda dobré sníčky...

anaret
23. júl 2008

dobré ránko, zdravím všetky chuduľky, dnes máme opäť upršané počasie, mám ovocie, uvidím ako budem zvládať... a čo dnes varíte vy, milé dámy?

lucxy
23. júl 2008

ahoj anaret, vcera som uz isla spat, hej uz ju mam za sebou 90tku, a drzala som ju od 1.3.
lebo ked som zacala s tou druhou tak som v tom nemala daky prehlad, neviem no, ale uz aj ked sa stravujem takto tak mi to vyhovuje 🙂

aniel
23. júl 2008

dobré ránko babenky 😵

lucxy-koľko si dala dolu za celú 90-dňovku?Gratulujem ti do úspešného konca,ale dúfam,že tu zostaneš 🙂

anaret-ja mám ovocie zajtra,dúfam ,že budem po ňom o kilo ľahšia.Vo štvrtok sa odvážim. 😅

aniel
23. júl 2008

nikde nikoho idem cvičiť 🙂

aniel
23. júl 2008

🙂 😵 😉

gucz
23. júl 2008

čauko aniel, aj ja som tu, do tt sme nešli, malá má teplotu po očkovaní, tak si to odbeháme zajtra. Chúďa moje malé, taká je zničená, len na ruky sa pýta a plienku všade vláči ☹ . Asi si spravím pizzu k obedu, ako obyčajne a tie palice si dám k večeri

miresta
23. júl 2008

ahojte kočky! Ako sa máte, ako na vás pôsobí to upršané počasie? Mňa už asi 4 deň pobolieva hlava a dnes no hrôza, neviem či aj u vás je taký vietor, ale tu v Košiciach je to hrozné.

gucz - tak nech jej klesne čo najskôr. My sme mali zlú náladu a zvyšené teploty minulý týždeň 2 dni po očkovaní.

Inač gucz, pýtala si sa mi že ktorí máme deň, a ja som ti zabudla napísať. Máme dnes 47 deň, takže už polovicu za sebou. A dobre sa nám darí a dokonca spoločne dávame kilečká dolu a myslím že aj rovnako. Ja som do dnes zhodila 9 kíl. A oblečiem už aj nohavice, čo som si kúpila v 3 mesiaci tehotenstva a som veľmi rada, lebo ja som pribrala viac po pôrode ako cez tehotenstvo.

aniel - tak nech sú detičky čo najskôr zdravé a hlavne Sofinke nech nie je nič závažné. Ináč ja hnačkujem už dva dni a nemám z čoho, ale vraj je vo vzduchu niejaký vírus. Ale ako prišiel aj vraj odíde.