90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
10. sep 2013

@peggulka ja som prave dovarila,rano by son nestihala 😉 .
davala si mrazenu zeleninu? Ja som dnes kupila neaku v lidli a velmi dobre chuti.ja vacsinou tie slovenske ale tato je omnoho lepida.aj kvalitnejsia delebile krajsia tam je 🙂

peggulka
10. sep 2013

@cessy dobrotka je OK, ale psikom vadi cokolada, to je pre nich doslova jed ☹ aj my mame hafana u nasich, a veterinar nam to uplne zamietol, ze nieco v tej cokolade je, co im vyslovene skodi.... teraz som inak dopapala salat, viem ze je uz neskoro, ale nebol cas 😉 a ty co zajtra? bude to rizoto??

peggulka
10. sep 2013

@cessy ano mrazenu som davala, neviem co tam vsetko je..brokolica, karfiol, mrkva, a supla som tam hrasok a kukuricu... ja milujem v lidli tu butter zeleninu, to je mrazena a uz ochutena masielkom...vynikajuca...odporucam..ty si aku kupovala v lidli??

cessy
10. sep 2013

@peggulka nas pes je zvyknuty 😉

cessy
10. sep 2013

@peggulka ja som prave dovarila.ty kupujes v takej krabicke?taku som tam videla masielkovu.ale mne tam ta vona masla vadi.kupila som neaku myslim ze 750g.ale nazov presne neviem.je tam mrkva hrach,kukurica,cibulka,sampiony,paprika a su tam aj neake bylinky

peggulka
10. sep 2013

@cessy ano presne tu v skatulke kupujem, je trosku drahsia ale mne chuti, ja ju davam ako prilohu k masku, namiesto salatu, aj nasa mala ju papa..a to je co povedat 😀 jaaaj, tak musim pozriet lepsie, ked uz si nasla ochutenu..take ja mam najradsej 🙂))

cessy
10. sep 2013

@peggulka vobec som ju nesolila a je vyborna.alebo som taka hladna, ze teraz mi je vyborne vsetko 😝

peggulka
10. sep 2013

@cessy no presne..aj mne teraz vsetko chuti, zjedla by som aj slona 🙂))

lydka84
11. sep 2013

Ahojte , tak som sa po 12 dnovej dovolenke postavila na váhu a vzala do ruky meter .... moc sa mi to nechcelo urobiť ale nejako som musela, aby som vedela čo sa stane ak diétu na 12 dni prerušíte ale že totálne, normálne raňajky vo väčšine šišky s džemom, a potom pizza, palacinky,nanuky, nejaké sladkosti, nejaké iné teple klasické jedlo podvečer a potom kopa ovocia .... niekedy aj po 20-tej ale aspoň tomu som sa snažila vyhýbať a veľa chodenia .......,
pripomínam že som ju držala 30 dni, a bez cvičenia, a moje úbytky po 30 dňoch boli :
- 5,6 kg
prsia - 5 cm
pod prsiami - 4 cm
zaludok - 8 cm
pas - 5 cm
podbrusko - 6 cm
boky - 5 cm
stehna - 3 cm

a dnes, po tým strašných prehreškoch .... váha ta istá , a cm tie iste dokonca cez stehna - 1 cm ďalší, takže cez stehna mam dole, -4 cm , jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii udržalo sa to úplne, chcem vám tým povedať že ak náhodou sa dostanete do situácie, že idete na oslavu nejakú čo je raz za život, neriešte to, dajte si niečo to slávnostné , zacvičte si a určite sa nič nestane, len sa hneď ráno nevážte lebo jasné že budete mať pol kila viac.....mne sa osvedčilo vážiť stále po druhom ovocnom dni takže vždy 9 deň .....ja som to fakt 12 dni porušovala z každej strany len som pridala pohyb a všetko ostalo ako po 30 dňoch, som šťastná a motivovaná pokračovať ďalej a to už od dnes 🙂 idem hneď niečo dobré uvariť 🙂
prajem pekný dník a držte sa 🙂

cessy
11. sep 2013

@lydka84 super, aspom nebuem mat take vycitky ked porusim 😉

lydka84
11. sep 2013

@cessy len nie každý deň a pravidelne 😉 ... ja som čakala že budem mať hore tak 2 kilá určite minimálne voda a nejaké tie cm ... hlavne žalúdok a podbruško a nič ... takže to vyzerá tak že prvom vitamínovom dni keď sa prečistím môže byť dole ďalšie kilo 😝

cessy
11. sep 2013

@lydka84 no ved samozrejme, potom by dieta nemala vyznam 😒

cessy
11. sep 2013

@lydka84 ja sa vazim po kazdom vitaminovom, ale dobry napad, ze az po kazdom druhom, vyskusam, uvidim ci vydrzim

cessy
11. sep 2013

@lydka84 a kolko si schudla ze ten prvy mesiac???? 😕

cessy
11. sep 2013

@lydka84 jaaaaaaj, vidim 5,6

lydka84
11. sep 2013

@cessy no ja som začala tiež po každom ale bolo to demotivujúce pre mňa a keď som sa začala vážiť po každom druhom, začala som vidieť lepšie výsledky a hnalo ma to dopredu ... a to je po týždni čo je tak akurát podľa mňa, za pol týždňa veľké zmeny nie sú ale po týždni aj niečo už áno .... ako sem tam sa postavím na váhu aj ja skôr ale to si nezapisujem 🙂

cessy
11. sep 2013

@lydka84 no vyskusam vydrzat a neodvazit sa teraz po ovocnickovom.
jeda a ty si to aj zapisujes??? ja som sa ani nepomerala

cessy
11. sep 2013

ovocie na doobedie 😝 😝 😝

sisinka59302
11. sep 2013

Zacala som vcera s dietou. To cez skrobovy den aa pije aj vyvar na obed?

cessy
11. sep 2013

@sisinka59302 ja nie, lebo nemam vzdy spraveny cerstvy. ale ked varim polievku a mam chut, tak si dam 😉

peggulka
11. sep 2013

@cessy no ako sa drzis?? ja dnes troska zhresujem..malej som spapala asi 2 syrove fornety a vecer ideme na predstavenie s manzelom, mame v tom aj catering, takze urcite si tam dam nieco na veceru..takze tak..ale zajtra zas uz na 100 %...

cessy
11. sep 2013

@peggulka celkom sa da...ja som mala doobeda ovocie, vela, vela vody a teraz sa chystam naobedovat 😉

cutty
11. sep 2013

Ahojte dievcata, tak idem sa znova pridat k Vam. Ja uz som 90 DD drzala, cez leto som mala pauzu ale teraz od pondelka som nabehla znova. Zatial mam dole 22 kg a este ma caka poslednych 10-12kg a budem spokojna 🙂 Dufam,ze to nejako zvladnem lebo je to zaber znova sa do toho dostat, ale den od dna je to lepsie 😉

ivkaa1
11. sep 2013

Ahojte, podľa čoho sa stravujete?

walen
11. sep 2013

@lydka84
@lucysl 3 Deň uhľohydrátov " K jedálnemu lístku tohto dňa patria aj pohánka, jačmeň, proso a iné obilniny .
Povolené máme polievky, cestoviny, pizzu, pagáče, zeleninu, ovsené vločky, strúhanka ako doplnok k strave. "
Podla mňa krúpy nech sú už akékoľvek , patria k obilninám sú z obilia a zaraďujú sa do UH dňa.

walen
11. sep 2013

@lydka84 jeej ja ti srdečne blahoželám, inak aj kamarátka išla vlani na dovolenku s tým že určite tam priberie a prišla domov a dokonca zistila že schudla 2 kilá 🙂 . Celé to chudnutie a priberanie je len jednoduchá matematika, pomer : príjem, výdaj. Je logické, že keď viacej príjmeš ako vydáš, tak priberieš a opačne ak viacej vydáš ako príjmeš , tak schudneš. Riešenie jednoduché vedieť ako na to, ja sa snažím roky chudnúť zdravým stravovaním, ale je to o ničom, ked neviem kedy , čo a kolko toho môžem zjesť, tak jasné že som len rok čo rok priberala . Preto som sa pustila do tejto diety s malou dušičkou s tým že vyskúšam 🙂 no na môj podiv som krásne vydržala celých 90 dní aj keď s prehreškami, ale vydržala som a schudla,a to je dôležité.
Normálne ma motivuješ aj do ďalšieho začiatku po týchto 90 tich dňoch. 🙂

aduss
11. sep 2013

ahojte baby, tak musim sa vam postazovat, dneska som si dzobla aj mimo planu a zajtra cely den cestujem, takze dieta pojde bokom..ale mam dolu 2,5 kila 🙂 v piatok pokracujem,a le dam si bielkovinovy den

lucysl
11. sep 2013

@walen si milá, veľmi pekne ďakujem 🙂

lydka84
11. sep 2013

@walen si sikulka, takze ziadna kombinacia s fazulou ani sosovicou nebude , vdaka za ujasnenie 🙂

lydka84
11. sep 2013

@cessy ano zapisujem od 2008 roku od kedy sa s tou mojou vahou nieco snazim urobit 🙂 zapisujem vahu aj miery tie co som uviedla hore, nakolko ked som chodila do posilky vaha dlho stala ale cm sa stracali .... takze som chudla aj ked na vahe som bola rovnako kedze sa mi budovala nova svalova hmota .....nato je to dobre a ked sa pozriem ze som pred 4 rokmi zisla 18 kil dole,,,,tak to musim dokazat aj teraz takze je to pre mna motivujuce 🙂