90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
28. máj 2011

@ludkaol vitaj, vyvaruj sa .... no ťažko povedať... ale hlavne, keď sa ti stane, že niečo nedodržíš, zhrešíš, a tak , tak normálne pokračovať, nerobiť z toho vedu, netrápiť sa... , nevážiť sa často - mnohé to demotivuje, neplakať dopredu, čo všetko nemôžeš, ale nájsť si pozitívne - čo všetko môžeš 😉 napr. po ovocnom dni - na druhý deň má mäsko úžasnú chuť, oveľa viac si dokážem vychutnávať....keď cítim hlad, teším sa, že chudnem a nie som prežratá...
najlepšie by bolo, keby si dala priame otázky...neviem, či som ti trochu pomohla....vlastne toto neber ako diétu, ale ako zmenu životného štýlu na zdravší.... a najviac super je, že nás je tu viac a že sa podporujeme 😉

cessy
28. máj 2011

ahojte, dnes mam ovocny....hrozno a cucoriedky som si uz dala a co na obved???? zeby banan??? 😕 😀 😀 😀

ludkaol
28. máj 2011

@suezana no ani si nevieš predstaviť ako ma chytila tá veta že ked si hladná,tak vieš že chudneš a nie si prežratá 😉 fakt super slogan
No začínam od pondelka tak som zvedavá,trošku mi robí vrásky to ovocie na ranajky,ale musím zvládnuť myslím že je to o zvyku

suezana
28. máj 2011

@ludkaol no povedz, neni najhnusnejší pocit na svete byť prežratá, nafúknutá, .... 😝 😝 😝 na depku,...ale keď ti škvŕka v brušku, tak mysli na to, že telo papá zásoby tuku 😉 😉 😉 a ráno bude brušku menšie - veľmi to vidno -tak krásne ti spľskne 😵 😵 😵 ozaj a koľko vážiš a chceš dať dole? tu je tabuľka, pridaj sa ak chceš.
....inak ovocie - ja si ráno dám kávu a okolo 10 ovocie a okolo 12-13 obed, tak je to ok. mne to vyhovuje 😉 môžeš aj detskú výživu, alebo odšťavené ovocie a zeleninu....

suezana
28. máj 2011

psssst

ludkaol
28. máj 2011

@suezana moja výška 170cm váha 87kíl,ešte pred rokom som mala 70 bola som spokojna ale mala som nehodu a odišla mi ľava noha nemohla som chodiť len som ležala,teraz už mam po poslednej operácii druhy mesiac začínam bicyklovať s malým v sedačke nič viac ešte nevládzem,predtým som žila dosť aktívne toto ma položilo len som jedla a nehýbala sa.a ja mám sklony k priberaniu v genetike a nechcem dopadnut ako babka a moja mama,babku nemohli vložiť ani do truhly 😔 a mama 105 kil

suezana
28. máj 2011

@ludkaol fíha a koľko mala babka? môj svokor má 165kg a včera som ho našla ležať na lavičke, hlava vo vzduchu ( on keď leží na boku, tak hlavu nepoloží 🤐 ) a mala som slnečné okuliare, takže som sa neskutočne naplašila, že ... 🤐 🤐 🤐 vyzeral tak sivo 😕 😀 😀 😀 😀 😀
no a držím veľmi palce, nech si čo najskôr fit. Ja som tiež mala roky 60 kg azrazu som pribrala 14kg v priebehu 2 rokov a váha išla stále hore, len by som jedla....známi sa ma pýtali, či som tehotná 😝 😝 😝 😝 😝 a ja že ani nie 🙄 😝

ludkaol
28. máj 2011

@suezana no myslím že 130 isto mala ked nie viac ale to už 10 roky dozadu bola som decko a pamätám sa ako ju v plachte niesli dolu schodmi a snažili sa ju vtrepať do truhly,akože o traumu na celý život som mala postarané,ti poviem 😝 😝 😝

No a ja som pribrala tak rovnomerne,,že všadeeeee a neznášam tie pneumatiky,a všetko mi je malé takže musím schudnuť a je to aj zaťaž na moje kolená,tak snád sa konečne prekonám a podarí sa mi
Tebe sa kolko podarilo schudnuť,,a ozaj ako sa dostanem do tej vašej tabulky??

suezana
28. máj 2011

@ludkaol ťukni dole do prázdneho riadku a píš 😉
to ti verím - trauma 😔 hlavne, keď si ju mala moc rada.... ja si tiež myslím, že s mojím svokrom bude problém...už mu dr. povedal, že s jeho zdravotným problémom, ktorý má so srdcom sa žije tak v priemere 2 roky a on už "ťahá" štvrtý 😒 zákrok mu môžu spraviť jedine, keď schudne a on naopak stále priberá.... o operácii nechce ani počuť 😒 bojí sa...keď som začínala s touto diétou, tak som mu to rozpísala a on sa na to ani nekukol, len vyhlásil, že on žiadne sprostosti jesť nebude 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja som schudla 10 kíl, zo začiatku som bola 100% nadšená, kilá mi išli rýchlo dolu, bavilo ma to....potom som aj zhrešila veľakrát, ale dôležité je ísť ďalej a nevzdať to. Už som v pokračovaní, snažím sa znova naštartovať, lebo som sa rozjedla po večeroch zas 🤐 🤐 🤐 🤐 po 10 kilách, nové veci, nové rifle, stúplo sebavedomie a zabudla som sa krotiť 😝 😀 😀 😀 😀

tutifruti
28. máj 2011

Caute baby, ja som sa dlho neozvala, ale zase nás nejaké choroby kvárili 😠 ... Takže môj prvý vodný den -6kg dole 🙂 Už si to začalo všímať aj okolie, že som krajšia 😀 Tak ma to super motivuje.... no a od vodného dna mám este o kilečko menej, takže dokopy -7kg...

suezana
28. máj 2011

@tutifruti krása 😵 😵 😵 len tak ďalej 🙂

tutifruti
28. máj 2011

@suezana dik, pocuj a ty ako pokracujes.... Myslím to pokracovanie 90-dnovky je aké?

suezana
28. máj 2011

@tutifruti ťažké 😅

tutifruti
28. máj 2011

@suezana a podla coho to držíš?

dajna11
28. máj 2011

kuk baby 😀 😀 😀 .....ja som tááááááááák hladná 😀

suezana
28. máj 2011

@tutifruti je normálne pokračovanie - mám to na nete, ja som myslela, že vieš. Pokračuješ vlastne tak isto - doobeda ovocie, len už nemáš dni - že bielkovinový, škrobový,... ale môžeš v rámci dňa mať napr. na obed bielkoviny a na večeru škroby, alebo tak všelijako + ovocné dni, keď uznáš za vhodné 😉 a neviem, či veríš, ale toto je oveľa ťažšie na výdrž 😝 😀 😀 😀

suezana
28. máj 2011

@dajna11 závidím 🤐 ja som mala guláš 😝 😝 😝 😝 a tak som nechcela ☹

dajna11
28. máj 2011

@suezana čo mi závidíš???hlad???kriste pane tak to už sme na tom takto???dakedy si ludia závideli prlné brucho 😀 😀 😀 😀

suezana
28. máj 2011

@dajna11 chcem byť hladná 😅 ale fakt...to je diéta, čo? 😀 😀 😀 😀

dajna11
28. máj 2011

@suezana no to teda je sranda......pretekáme sa kto bude viacej hladný 😢

suezana
28. máj 2011

@dajna11 ja som už dávno nebola....nedarí sa mi 😖

dajna11
28. máj 2011

@suezana ja som len dnes ale to iba trošku......ale nič si nedám...aj ked by sa hryzkalo pred telkouo🙂

suezana
28. máj 2011

@dajna11 no, ja si každý deň hovorím, že zajtra to zvládnem 😒 väčšinou celý deň vydržím a večer to pokazím, ale dnes som od rána jedla - aj raňajky s rodinou 😒

dajna11
28. máj 2011

@suezana ale čo.....občas treba....sakra ja idem spať....aká som hladná.

suezana
28. máj 2011

@dajna11 dobrú noc 😉

dajna11
29. máj 2011

krásne slnečne ránko všetkým štíhlym žienkam 😀 😀 😀

cessy
29. máj 2011

Ahojte,
vcera som vobec nemala cas nakuknut, ale drzala som sa celkom dobre 😀

@dajna11 dobre ranko aj tebe stihla žienka 😅 , co mas dnes na obed???????ty mas dnes skrobovy????? ja masko, uz sa tesim na rezne.....len suseda neako s cerstvym salatom nechodi 😠 😠 😠 😀 .......ja nesadim nic....,

dajna11
29. máj 2011

@cessy ja som mala včera posledný vodovy...mám už po diete...dnes mám bielkoviny...som si povedala lebo ideme opekať🙂)

tutifruti
29. máj 2011

Dobré ráno, tak ja dnes bielkoviny.... Tak som kázala mm kúpiť tlačenku 😅 Takú mám na nu chut....

No a kúpil včera aj tú sojovu jaternicu, tak som pozerala na zloženie a podla mna sú to škroby... Obsahuje totiž krúpy, sóju, kukuričný škrob, a nejakú že pšeničnú bielkovinu, ryžu, cesnak, cibuľa..... Tak sa normálne teším na zajtra....
NO a teším sa dnes na ráno od začiatku diety - 8kg 🙂
@suezana No tak tomu verím, ja ked už trochu dačo budem môct, tak sa bojím, že nebudem mat mieru.... mne krízový režim vyhovuje 😅