90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuzu1104
13. jan 2016

Ahojte, asi pred dvoma mesiacmi som sem písala, že sa opäť pridávam k Vám do kruhu 90-dňoviek, moja pevná vôľa bola však na bode mrazu🙂. Alsi som musela dozrieť na to, aby som s diétou začala opäť. Tak až od januára sa mi to darí. Zatiaľ som 10 deň, zvládam super. Zatiaľ mám dole 2,3 kila a aj nejaké tie centimetre. Začala som konečne aj cvičiť. Tak žienky chudnutiu zdar. Hádam sa mi podarí ako pred troma rokmi zhodiť s touto diétou 13 kíl 🙂

zuzu1104
13. jan 2016

@kiwinetta kľudne v ovocné dni môžeš striedať zeleninu s ovocím, pokiaľ je v jednom chode ovocie a v druhom zelenina, tak je to v poriadku 🙂

zuzu1104
13. jan 2016

@vandijan Aj Ja cvičím Jillian, je skvelá, pred 3 rokmi som s ňou mala perfektné výsledky. Je to síce náročné, hlavne v prvé dni, ale telo napokon naberie kondičku a budeš prekvapená, ako dobre sa ti bude cvičiť. Ja som včera začala, tak som ako dolámaná, ale počítam ešte dva dni a svaly sa prispôsobia. 🙂

beata3110
16. jan 2016

Ahojte baby, ja tiez som zacala s dietou, drzim ju 6-ty den a mam dole iba kilo, je to v pohode? Myslela som ze to pojde rychlejsie. Ake mate s tym skusenosti?

pehoska
16. jan 2016

podla mna to zavisi najma od pociatocnej hmotnosti

lydka84
22. jan 2016

@beata3110 ahoj je to v pohode .... zaleti od pociatocnej vahy ale aj toho aka si stavba tela (kolko mas svalov, tuku a vody v tele ) tie prve kila su aj tak len odvodnenie .... tak bud si nebola velmi zavodnena, alebo si sa este neodvodnila kompletne ...... a dalsia vec zalezi co papas, su potraviny ktore zavodnuju ..... z vlastnej skusenosti neodporucam sa vazit castejsie ako raz za dva tyzdne .... radsej sa meraj ked sa nevies dockat a si zvedava 😉 aby ta to vaznenie zbytocne nedemotivovalo ...ja som pred dvoma rokmi zisla za 90 dni 12 kil .... a tiez to neslo hned ... len vydrz , drzim papce 😎

beata3110
22. jan 2016

@lydka84 si zlata, dakujem za podporu. Ja sa vazim kazde rano a je to zle. Vsetci hovoria, ze to vidiet je, len ja sa stale drzim, toho co povie vaha. Budem to robiť inak, ako si povedala. Radšej sa vždy len odmeriam. Na vahe to je iba dve a pol kg za 12dni.

lydka84
22. jan 2016

@beata3110 no ak si to vezmes zdrave chudnutie je 2-4 kg mesacne a mas dole 2,5 kg za necele 2 tyzdne takze je to na dobrej ceste ... a ak si slo dole v pase 2,5 cm tak je to uplne genialne 🙂

dzabena
4. feb 2016

Ahojte,prispevkov je tu neurekom...kym by som to preluskala tak sa aj do menopauzy dostanem :D takze sa pytam,drzala niektora z vas tuto dietu pocas dojcenia? Dakujem 🙂

katche
6. feb 2016

@dzabena ja ju momentalne drzim, mala ma 5 mesiacov a je kojena. Nemam pocit, ze by sa nieco zmenilo, ani na mlieko to nemalo vply, ale kazda sme ina. Poznam mamicku, ktorej stacilo male obmedzenie v strave a uz sa babo zacalo hnevat a mliecka ubudalo.

pehoska
16. feb 2016

ahojte, tak co, ake mate vysledky? Drzite este niektora? Ja mam za sebou 43 dni a -10kg 🙂

silvusinka353
16. feb 2016
Používateľ silvusinka353 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od silvusinka353.

@pehoska tak to su super vysledky 🙂

katche
16. feb 2016

@pehoska ja mam 40 den a - 7 kg, no som chora, takze sa mi to zastavilo, ani jest mi nechuti, takze tak a parada, - 10 je fakt skvele cislo

pehoska
16. feb 2016

@katche , aj -7 je super, este pokracujeme 🙂

catrina_s
24. feb 2016

Ahojte, nejdem to citat cele.. POtrebujem len strucne poradit. Tato dieta funguje ako ? Prvy den je bielkovinovy, potom skrobovy, uhlohydraty, vitaminy a vzdy na 29. den je vodny den ? Takto sa to opakuje celych 90 dni ? Asi to potrebujem vysvetlit polopatisticky ..:-:D

beata3110
24. feb 2016

@catrina_s ano, presne tak ako si to napisala

catrina_s
24. feb 2016

@beata3110 a presne v tomto poradi ano ? A este sa opytam, kolko krat do dna sa moze jest ? normlane 5 krat denne , kazde tri hodinky ? ? Alebo prve dni je to nejak inak vymedzene ?

zita83
2. mar 2016

Mam obrovský problém s pitnym režimom. Môžem aj Rajec ochuteny. Lebo citrónova voda mi uz nechuti. Pijem čaje, ale malo... Co pijete?

luliu
2. mar 2016

@zita83 cistu vodu 😉

luliu
2. mar 2016

@catrina_s nie 5krat. Ranajky ovocie, obed a vecera (polovicna porcia z obeda)

victoria_zachar
7. mar 2016

Ahojte baby..našla som na nete túto 90 dňovú diétu...potrebujem do 23 apríla schudnúť čo najviac ... myslíte že to môžem skúsiť práve touto diétou ? ... nikdy som nemala nadváhu problémy s chudnutím ani nič...ale teraz neviem schudnúť a pribrala som až na 83 kg....koľko by som mohla reálne schudnúť do 23 apríla touto diétou ? Ďakujem krásne ...

kiwinetta
11. mar 2016

Ahoj myslím, že by si mohla dať dole 5 až 7 kg, rátaj tak 1kg za 1týždeň, viac by asi ani nebolo zdravé....mnoho zdaru. PS: ja som dala dole za 8 týždňov 8 kg

jakaem
16. mar 2016

Dievčatá aj ja sa chystám na túto diétu, ale čakám ešte na knižku. Mám jednu otázočku, môžem ovocie jesť aj pomedzi jedlá ked som hladná, napr. v UH deň? Či vydržíte od obeda do večere? Ďakujem za každú odpoveď🙂

luliu
16. mar 2016

@jakaem ja vydrzim. Nemalo by sa.

lydka84
16. máj 2016

ahojte, chcem opat zacat s 90-tkou ,,, je tu niekto co drzi alebo zacina ?

schiantii
16. máj 2016

@lydka84 ahoj ja som zacala dnes☺ myslim ze si ta pamatam z 2013teho, nie?

lydka84
16. máj 2016

@schiantii ja zacnem stredu alebo stvrtok ..... moze byt ze pamatas drzala som ju niekolko krat uz a aj som tu dost vela pisala ....tak sa mozeme podporovat ...aspon nam to pojde lahsie

schiantii
16. máj 2016

@lydka84 ano,ja som vtedy drzala aj to islo super ale prisiel jojo efekt, velmi zle sa stravujem. Parkrat som uz zase zacala,ale nevydrzala,tak snad tentokrat...

lydka84
16. máj 2016

@schiantii tak jojo bol aj u mna ale asi som si za neho mohla sama kedze som zacal ajest 5 cez 9 ...ale uz som tak zaspribrala ze nieco musim roboiit a 90 mi vyhovovala velmi a teraz zacina ovocie bude sa dobre drzat ..... ja som sa zas rozjedla chleba a skadkosti tak musim nieco roit , do nicoho pomaly uz nevojdem ☹

luliu
16. máj 2016

@lydka84
@schiantii kocky aj ja sa pridam. Aj ja som strasne rozozrala a uz treba pred letom nieco so sebou spravit