90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
12. okt 2010

@yanni no to sa nedivim, ze by si spala, ved si po obede 🙂 Inak robit si pizzu bez sunky a syra, to mi trvalo, kym som si nieco vymyslela.....a nejem ziadne hriby, takze ani sampinony nehrozia

lubikaf
12. okt 2010

@kubkovka a co si si na tu pizzu nakoniec dala? ja si davam iba kecup, rajciny a papriky a to je vsetko 😒

kubkovka
12. okt 2010

Takže UH mám dnes len ja z tejto našej skupinky? Škoda 😢

kubkovka
12. okt 2010

@lubikaf no ja som si dala kecup, baranie rohy, oprazenu cibulu, papriku a nakoniec po upeceni si ju potriem cesnakom zmiesanym so solou a horucou vodou...

juli71
12. okt 2010

@kubkovka 😀 😵 aj ja som takto zacala uvazovat, pretoze nic necitim sice jedna vaha mi ukazala -2 a druha +1 tak som z toho jelen ale teraz idem cez vykend kamoske ,co mi ukazala vaha - tak uvidim zvazim sa opat tam planujem vydrzat este nejaky tyzden a potom koncim .....

misinn
12. okt 2010

@agika1982 a kolkaty den drzis dietu? este som sa ta to dufam nepytala 🙂 🙂

lubikaf
12. okt 2010

@juli71 mne moja vaha ukazuje asi o 1,5kg menej ako vaha, co ma moja mama 😒 netusim, ktora z nich je spravna, tak sa drzim tej nizsej 😀 😀

juli71
12. okt 2010

@lubikaf 😀

sivocka
12. okt 2010

Ahojte, ja uz mam tiez za sebou obed....zavarane broskyne a trosku studentskej zmesi....a na neskor som si upiekla vitamin "G" (gastany).....pozdravujem Magi.... 🙂 Magi, gastany pecies, alebo varis?
@yanni, no ako som tak citla, teda na dnes mas toho ozaj dost nachystaneho....co ta poznam, ty prezijesden aj o dvoch orechoch....dnes teda riadne zasoby... 😉
Inak ostatnej rodine som piekla rybu a americke zemiaky.....sakra, tak dobre vyzeraju, ze som rozmyslala, ci si dnes nedam miesto ovocka skroby, ale odolala som....
@gudulo....ahoj....no nebud smutna, ze si nevydrzala, 5 kil nieje az tak vela a ked sa nastves, to zvladnes.....sa mi to hovori, ze?
Aj ja by som rada 3-5 kil zhodila, ale veru uz to tak lahko nejde. Ja mam zatial dolu po dvoch tyzdnoch iba 1 kilo, takze ma to tiez velmi neinspiruje, ale posnazim sa este 😒

kubkovka
12. okt 2010

@juli71 no ja sa budem vazit az niekolko dni po skonceni menstruacie, lebo teraz som nafuknuta ako slon

sivocka
12. okt 2010

@lubikaf ...u mna je to rovnake....ja mam klasicku komunisticku vahu, a mamine sme kupili digitalnu a ta mi vzdy o 2 kila prida..takze tiez sa drzim tej mojej... 😵

monkula
12. okt 2010

Čím ste štíhlejšie a čím menej potrebujete zhodiť, tým je to ťažšie... Tak si to nejako neberte k srdcu..
A tie prehrešky, niekedy nie sú na škodu, na tzv. opätovné naštartovanie metabolizmu... Ja, keď som potrebovala zhodiť 3 - 4 kg, aj také časy boli 😀 tak som držala tzv. sacharidové vlny, sú veľmi účinné, no veľmi tvrdé..
Spočíva to v tom, že sa cez víkend napchávate, fakt všetko, pizza, bagety, koláče, aby si telo na prísun sachariddov zvyklo a v pondelok ste len na konzerve tuniaka, pár vajíčkach, kur. prsiach... a na druhý deň trošičku ryže, v stredu to bol sviatok, už som mohla aj rožky a v piatok dokonca aj piškóty. Tým ,že si telo po obžerstvom strávenom víkende na sacharidy zvykli a žiadajú si ich a v strave žiadne nedostanú, tak si berú sacharidy zo zásob, ale k tomu treba aj cvičiť, vtedy išli kilá rýchlo a efektívne dole...
my sme to vždy držali aj s MM a zopár kamarátov z posilovne, no v stredu sme sa všetci zabíjali od nervozity.... 😝 😝 😀

sivocka
12. okt 2010

@monkula , no to znie ozaj tvrdo....ja viem, ze uz teraz to pojde pomaly, ja by som sa rada dostala na vahu pred tehotenstvami, co je 53 kg a mam tak 55 a nejde mi to veru...su to nejake dve-tri kilecka a skor niektore daju dolu 10, ako ja tieto... ☹

ingridka22
12. okt 2010

čaute 😀 @sivocka, neboj sa, ani mne nejdú kilá dole, resp. idú, ale slimačím tempom 😀 , čiže určite ty zhodíš skôr tie dve kilečká ako ja tých 10, ktoré súrne musím dať preč, fuj 😝 😝 tomu ver 😉 a to by som mala dať preč aj 20 kíl, lebo mám z čoho, ale to by už u mňa hraničilo so zázrakom 😉
aaach, keby to šlo rýchlejšie, mne aj tie dni idú nejako pomaly.... ja nemám ani trpezlivosť, ani pevnú vôľu, proste som nemožná... ozaj, slnečnicové semiačka môžem dnes vyjedať??? na obed som si dala paradajky udusené, na večeru ten ananás s mrkvou, ale do večera ďaleko, asi budem zobať tú slnečnicu 😀 😀 😀

sivocka
12. okt 2010

babulky, uz asi tri-styri dni mam krče v zaludku....dnes po ranajkach ovocnych a teraz po obede---ovocnom znova....stalo sa Vam to uz ??? v prvom kole sa mi to nestalo a teraz nejako casto...zeby ma chcelo vlastne telo prefackat, ze co mu nedam poradne jedlo????? 😀 😀 😀

sivocka
12. okt 2010

@ingridka22 , mozes dnes slnecnicu...a ked budes po jednom semienku, aj cas ti pri tom utecie... 😉 ...

yanni
12. okt 2010

@sivocka no to tie zasoby len pre pripad. Ale som sa obzrala salatu a ako dezert som si dala vyzivu a som na prasknutie. Uz dnes ani ani nic jest nebudem. Pojdem potom na plavaren, nejak ma zacal boliet chrbat, tak to pojdem rozhybat a aj tie vitaminy vytriast 😀

Moni a s tymi kilami, mý to vieme, len to sa tak neda, zé nepripustat k srdcu. Aj ja by som len nejakych 3-5 kg ale to uz fakt nejako nejde. Uz ma z toho porazi. A uz sa mi ani´nechce dietovat. Nejak je to stale take fadne jednotvarne, s´tale dookola to iste. Mna drzi nad vodou fakt uz len ta vyziva.

yanni
12. okt 2010

@sivocka ze vraj po jednom semienku 😀 😀 😀

@sivocka no ja krce nemam. Ja len zase prdusam z tolkych vitaminov. Ak toto kolo ja este vydrzim, tak asi prestanem nacisto jest ovocie a zeleninu. Uz to ani vidiet nemozem. A v kazdej reklame len to propaguju. bleeee

@ingridka22 no ty si dobra. tak ja by som u teba dnes zomrela od hladu. ze vraj paradajky a ananas, no oboje nemam rada, hm. Inak dost je to na nervy, paradajky su takmer vsade 😠

ingridka22
12. okt 2010

@sivocka, yanni 😀 😀 do kelu, tiež som si mohla kúpiť nelúpanú slnečnicu, do večera by som mala o zábavu postarané 😉 to je fakt 🙂 ale ja, pohodlná ako vždy, som si kúpila lúpanú, čiže ona sa ani nedá jesť po jednom semiačku, ale rovno po hrstiach 😀 😀 asi si na ňu zoberiem pinzetu 😀 😀 😀

misinn
12. okt 2010

ja som dnes len druhy den a citam vas ze ake mate tieto dni uz okukane a ze je to fadne, ja som este plna elanu ale verim ze aj mne sa toto casom zunuje..ale dufam ze budem mat pevnu volu

lulupopo
12. okt 2010

@eyya doterajsi ubytok 3, 5 kg, ale baby vcera som hresila ako kon, mala som skroby tak som zrala a zrala zrala cestoviny s hlivou, bola som vcera uplne vycicana.... fakt krizovka, nevyspata, nervozna, prva mrcha po porode velmi silna prisla, dieta nervne.. no tak som vcera zahanala svoj stres zradlom... do kelu a dnes mame ovocicko, inak som si vsimla, ze vzdy po ovocnom dni ide vaha dole... i ked asi teraz to tak nebude, kedze vcera som bola ako zmyslov zbavena

yanni
12. okt 2010

@lulupopo ved to je super 3,5 kg- Keby to ja som tak. Uz by som ani dietovat nemusela.

Inak ja dnes koncim s jedenim.- Taka som nafuknuta az az. Zajtra sa vitaminov ani nedotknem. Len vitaminu "J", cize jogurt 😀

misinn
12. okt 2010

yanni co mas zajtra bielkoviny?

marianca
12. okt 2010

čafte, baby ma neserte Vám to všetkým ide dolu a ja stojím ... 😠 teda niežeby som to úplne dodržiavala, ale aj tak sa snažím a mohlo by sa to trochen hýbať, veď ja som nedala dolu ani celé kilo a vy tu hádžete cifry, že tri, štyri kilá....
A ja či hreším , či nehreším furt ništ ani hore, ale ani dole.....No a tú nelúpanú slnečnicu aj ja odporúčam. Keď som mala lúpanú to som žrala s lyžicami a pri takejto sa zabavkáte, kým to olúpete aj vás chuť prejde 😀
Dnes som nejaká rozbitá, ustatá, bez nálady....a to ani krámy nemám,.. 😖 Nič sa mi nechce a všetko ma serie 😝 Tak som si dnes kúpila v Lidli, že belgickú čokoládu 😝 a čo???????veď ja nejak sladké nejem a asi mám nejaký deficit a klesol mi cukor či čo....

@monkula no tie sacharidové dni znejú zaujímavo, ale na mňa moc drastické 😝 ja by som určite nemala cez víkend na nič chuť a keby somnemohla, potom by som žrala 😝
@yanni no tak paradajky ja milujem, to móžem furt a stále a v akejkoľvek podobe. Ja skôr ee to ovocko, fuj ☹

yanni
12. okt 2010

@misinn ano BBBBBBBBBBBBBBBbbielkoviny< juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

misinn
12. okt 2010

yanni najlepsi den ze 😀 ja mam rada aj uhlohydraty 🙂

misinn
12. okt 2010

potrebovala by som od vas poradit, lebo neviem ako budem pokracovat v diete cez vikend ..v piatok rano odchadzam do skoly do ciech a budem tam cely piatok, sobotu a nedelu len do obeda. budeme ubytovani asi na nejakej ubytovni co nam hradi skola,varit sa tam asi nebude dat, mame moznost si doobjednat obedy ale nevie ci by to bolo dobre kedze sa mi to nemusi hodit. je to dedina neviem ci tam bude nejaka restika.
v piatok mam mat bielkoviny, sobota škroby a nedelu neriesim lebo to si dam len ranajky. tak neviem co si mam so sebou zobrat na jedenie ? neviem ci tam bude chladnicka...
poradte prosim budem vam vdacna 😉 😉

kubkovka
12. okt 2010

no baby, ja mam rada vsetky dni okrem vitaminových 🙂

kubkovka
12. okt 2010

@misinn no to je ťažké, keď ani nevieš, či sa tam bude dať variť alebo či tam bude chladnička.....lebo čo ja viem, tak bielkoviny sa buď varia alebo sú v chladničke....no fakt ma nič nenapadá

kubkovka
12. okt 2010

Tak dievčence, vy máte vitamínový deň úspešne za sebou, mňa zajtra iba čaká.....no uvidíme či vydržím, ale tak snáď áno