90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

turandotta
27. sep 2013

@peggulka
@montinka super, baby, ste hviezdy! len tak dalej.
@cessy o teba sa nebojim, urcite budu uspechy🙂
tak sa drzte a pekny vikend!

montinka
27. sep 2013

Inak baby v ten vodny den sa meria a vazi rano ci az vecer?

montinka
27. sep 2013

@cessy vela? Vsak peggulka mala podobne kila dole ako ja.🙂

montinka
27. sep 2013

este by som chcela dat dole takych 13kg a potom sa mi mozno aj tie rozidene svaly daju same do poriadku.

turandotta
27. sep 2013

@montinka aj ty mas rozostup priamych brusnych? inak aj cvicis, ked ti to ide tak pekne dole? ktory den si dnes?

montinka
27. sep 2013

@turandotta nie necvicim. ano rozostup priamych brusnych svalov, preto sa bojim cvicit. Dnes 27-den

turandotta
27. sep 2013

@montinka u mna to iste, akurat som dnes 28den a dole len 5kg:( ale hadam sa rozbehnem, uvidime co spravi vodovy den zajtra...

montinka
27. sep 2013

@turandotta ale teraz to ide aj u mna pomalsie. prvykrat ked som drzala 90 dnovku tak som za mesiac mala dole desat kil.☹ ale nevadi som vdacna aj za tych 7. ved aj pat kil je pekne cislo.😉

cessy
27. sep 2013

@montinka ja sa budem az po vodovom dni rano na bielkoviny

cessy
27. sep 2013

@montinka no vela, lebo mne to ide velmi pomaly dole 😠 😠 😠 tak trosku zavidim 😉 😉 😉

cessy
27. sep 2013

@turandotta
@montinka
a to co znamena rozostupenie brusnych svalov???

turandotta
27. sep 2013

@montinka za mesiac desat? to sa ako pre pana da? aj si jedla, alebo si bola uplne dosledna?

turandotta
27. sep 2013

@cessy vola sa to diastaza, Počas tehotenstva sa ľavá a pravá strana brušnej steny natiahnu a po pôrode sa už nevrátia na pôvodné miesto, takze vyzeras takmer ako keby si bola stale tehotna...vznika po tehotenste, po viacplodovom, alebo vacsom dietati, mne sa to nazbieralo, prvy syn mal 4200, mladsi 5080g. nie su tucni🙂, ale vysoki, po tatovi, ten ma dva metre🙂

montinka
27. sep 2013

@turandotta ved to ze vtedy som to dodrziavala do bodky.🙂 a pila viac zeleneho caju,ale to asi nebolo dobre lebo potom mi uz bola z neho zle,na vracanie.

montinka
27. sep 2013

@turandotta no aj mne sa to spravilo pr prvej dcere ,ta mala 4250g a uz sa to so mnou vlecie.:-/

turandotta
27. sep 2013

@montinka hadam nam to trocha zbehne pri diete...ja uz som s tym zmierena, lebo pod noz sa nechystam a ked schudnem, potom skusim pilates....

montinka
27. sep 2013

@turandotta no pod noz ani ja a uz duplom co som si pozrela video ako to reze. vsak to je horsie ako cisarsky. A tolke ecka na tu operaciu nenazbieram ani do 50-ky.😀

lydka84
27. sep 2013

kočky potrebujem poradiť, ideme zajtra vyberať zemiaky, poradte mi čo sebou na obed co sa da jest relativne studene.... mam zajtra sacharidy

ficksacha
27. sep 2013

@lydka84 Ja jem skoro kazdy den (pracovny) studene jedlo. Teda nie uplne studene studene, ale take vlazne. Takze podla mna sa da vsetko zjest studene 🙂 Asi som Ti neporadila, vsak? Napada ma taky pizza posuch s paradajkovo-cibulkovim salatom.

lydka84
27. sep 2013

@ficksacha nemam UH ale sachridy a jedine co ma napada su zemiaky v supke

h0sher
27. sep 2013

@lydka84 rozdiel su sacharidy a sacharidy: podla toho ci mono alebo poly..... prepokladam,ze vies o co sa jedna

lydka84
27. sep 2013

@h0sher viem o co sa jedna ale podla 90-tky sa to deli na sacharidy a uhlohydraty a ficksacha mi dala typ na uhlkohydraty a nie na sacharidy - a ja potrebujem iny den.... ale uz som sa vynasla, robim si kremovu zemiakovo-zeleninovu polievku a dam ju do termosky 🙂

turandotta
27. sep 2013

@lydka84 sprav si studeny zemiakovo zeleninovy salat...alebo zemiakove placky, bez muky, vajec, mohli by sa jest aj studene podla mna🙂 drz sa, aspon budes mat riadnu fyzicku namahu a kilecka pojdu lahko dole🙂 pekny vikend!

turandotta
27. sep 2013

@lydka84 este mi napadlo ten zemiakovy salat - v supke, osupat, na kolieko, cibulu aj uhorky na kolieska, posliat uhorkovou vodou, nechat postat, k tomu krajcek celozrnneho chlebika, to je aka mnamka🙂 dotlacit sa mozes paradajky na kocky, poliat oliv.olejom, posypat susenou bazalkou...sa mi robia chute, ako ja zvladnem potom zajtra vodovy den🙂)))

lydka84
27. sep 2013

@turandotta vynasla som sa jedlom z knihy pod cislom 80, kremova zeleninova polievka dam si ju do termosky a aspon ma aj zahreje kedze vonku je uz relativne zima .... no ani zelmiakovy salat nie je zly ale ja cibulu nemam rada ... a salat bez mojanoze ee 😖

ficksacha
27. sep 2013
ficksacha
27. sep 2013

@lydka84 Ved UH den je sacharidovy. Ty mas zajtra skrobovy den, cize zemiaky, ryza, strukoviny.

h0sher
28. sep 2013

@lydka84 moja zlatucka :D neviem kolko mas rokov,ale uhlohydrat je starsi nazov sacharidov :D
@ficksacha navyse ked je ten den sacharidovy,tak jej treba napisat ci, ma jest polysacharid akym je skrob-zemiaky,mono alebo oligosacharid...dost podstatne cukry su to...mozno obsahuje ryza 80% skrobu,ale zaroven ostatok tvori glukoza,fruktoza a laktoza
zemiak,banan,obilniny=najviac skrobu
a pozor, strukoviny by som do polysacharidoveho jedla nemiesal,kedze nadpolovicnu cast jej zivin tvori sacharoza,co vieme zo zakladnej skoly,ze je zlucenina glukozy a fruktozy,cize jednoduchych cukrov,z ktorych telo pribera z dovodu,ktory tu nebudem pisat....to vie kazdy

cessy
29. sep 2013

@h0sher my mame nase delenie,ktore dimodrziavame inak neriesime.nie sme hladne,chudneme a to je podstatne 😉

h0sher
29. sep 2013

lebo pozeram,ze mate z tych sacharidov pekny gulas dievcata 😀 😀 😀