90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
29. sep 2013

dievcata kto neskusal, odporucam na škrobový deň recept pod číslom 80, kremova zemiakovo zeleninova polievka je skvelaaaaa , dokonca ziadne korenie nebolo treba, tak úžasne sa zmiešali chute zeleniny, zemiakov, vyvaru a cesnaku ze ju nebolo potrebne dochucovať 😝

cessy
29. sep 2013

@lydka84 a foto nebude???

lydka84
29. sep 2013

@cessy nefotila som :( vsetko som spapala 🙂 a klasicka krémová polievočka a farba záleží akú zeleninu tam dáš, ja som dala mrazenú polievkovú zmes 😝

aduss
29. sep 2013

baby a co hovorite na susene banany cez ovocny den? mna skvele zasytia a nie som potom hladna a mam aj energiu..

lydka84
29. sep 2013

@aduss preco nie, je to ovocie a nevidim v tom problem pokial nie su obalovane v cukre alebo macane v cokolade .... pozor len an to ze susene ovocie ma viac cukru v sebe a vysoky glikemicky index ... moc by som so susenym ovocim neprehanala ale sem tam urcite mozes

aduss
29. sep 2013

@lydka84 samozrejme, ze nie njake extremne mnozstva..to si kupim tak 100 gramov a rozdelim na dve casti..jednu na obed a druhu na veceru..moje telo si totizto pyta aj cukor, lebo potomsa mi toci hlava a mam nizky tlak a tie babany mi skvele v tomto pomozu

lydka84
29. sep 2013

@aduss mozes to jest kazde dve hodiny po trosku 🙂 a nemusis cakat do vecera 😝

cessy
30. sep 2013

Ahojte, tak ja dnes vodovy, tesim sa 😉 😉 😉

turandotta
30. sep 2013

@cessy Drzim palce! zvladnes to!

peggulka
30. sep 2013

@cessy no drzim palec...a zajtra sa vazis..heh, pekny dnik, ale neboj prezijes, nie je to az tak hrozne 🙂

peggulka
30. sep 2013

@turandotta no a ty si ako vcera zvladla vodovy den?? dalo sa,nie?? aj ked bola nedela, to bolo asi troska horsie..

turandotta
30. sep 2013

@peggulka veru, vodovy den na vikend ziadna slava. ja som mala v sobotu, plny dom hladnych chlapov k tomu - teda ti moji traja hladosi, to su ako hotova banda otesankov. takze ich nasytit, furt behat okolo hrncov a pritom len vodicku pit, no nebola to sranda. ale zvladla som, uz teraz sa tesim na dalsi vodovy den:(

peggulka
30. sep 2013

@turandotta sikula 🙂

cessy
30. sep 2013

@turandotta
@peggulka
Ahojte,zvladam, kedze mam teplotu, pit potrebujem vela a veru jest mi vobec nechuti. Kedze som cast dna aj prespala,tak som uplne v pohode 😉
Zajtra hlasim vysledok po 30 dnoch 😨

peggulka
30. sep 2013

@cessy juuuj,tak sa rychlo vyliec, dufam ze to neni nic vazne...oddychuj hlavne teraz..zdravie je prvorade.... 😉

cessy
1. okt 2013

@turandotta
@peggulka
dnes rano som skoro umrela ako mi bolo zle, ani z postele som sa nemohla postavit, fuj, hnusne mi bolo

takze moja vaha po 30 dnoch ja -4,9kg 🙂 , tesim sa aj ked mohlo byt viaac 😅

cessy
1. okt 2013

@peggulka aky mas dnes den?? ja mam bielkoviny a jak som sa vcera tesila na parenicu, tak dnes sa mi dviha zaludok ☹

cessy
1. okt 2013

@turandotta ako sa drzis??? co si mala na bielkoviny, daj neaky typik 😵

aduss
1. okt 2013

ahojte baby, takze aj ja som sa dneska odvazila 🙂 sice len po styroch dnoch..teda aby som to uvidela na spravnu mieru, zacala som pred 8 dnami..ale bolo to pred menzesom a prvy 4 dni mi neslo nic dolu dokonca som nabrala 0,2 kg..takze zaciatok ratam tak, ze som dneska iba na 5 dni..takze za tie 4 dni slo dolu 3,1 kg...🙂 tak sa tesim..dneska dusena kuracia pecienka na cibulke a troske oleja..pekny dnik vam zelam

cessy
1. okt 2013

@aduss supeeer, 3,1 no parada.
ja mam tiez dnes bielkoviny ale po vcerajsom vodovom mam neaky rozhadzany zaludok ☹ takze neviem co budem papat. hned rano som si dala banan, ale stale citim ze zaludok nieje v poriadku

turandotta
1. okt 2013

@cessy ahoj, gratulacia velka! super! ty nie si "tazka" vaha ako ja, takze tych 5kg je ako mojich 7kg, dala si dolu krasne! inak aj ja som sa zle citila, tocila sa mi hlava...juj, dala som si broskynu a jablko a za nim mandle, to mi trocha pomohlo, asi hodinu som bola ako omamena, potom to ustupilo...obed som mala ten grilovany encian, ale ak ti je zle, daj si radsej len mozzarelu s paradajkami, alebo nieco lahsie...do vecera sa to utrasie, uvidis! ja som si dala este po obede olovrant - pistacie, lebo som bola velmi slaba, ale uz na druhy den bolo dobre🙂 dnesm mam uhloh.a tesim sa na tvoje spenatove spaldove cestoviny🙂

turandotta
1. okt 2013

@aduss super, len tak dalej!

cessy
1. okt 2013

@turandotta dakujem pekne, 😉 , dufam ze to pojde aj nadalej tak

No ja som nemohla, dala som si polovicku peciva. Uplne mi je blbo,ale asi to bude aj tou hnusnou chorobou 😒
Inak oriesky su super, ja som si minule kupila nesolene kesu, to ma pekne zasytilo aj energiu dodalo

turandotta
1. okt 2013

@cessy presne, ja si kesu oriesky nesolene obcas pridam do salatu k obedu alebo k vecery alebo pistacie, v ovocne dni jem aj mandle ci cele ci lupienky, opecene a samozrejme semiacka, piniove, slnecnicove, tekvicove...nikdy by som nepovedala, ze mi dodaju tolko energie a strasne moc chutia🙂

turandotta
1. okt 2013

@cessy alebo si robim v ovocny den veceru - jablka dve - cervene a zelene nakrajam posypem vlasskymi orechami, trocha polejem medom a volam to chut vianoc🙂 ...aj lieskovce su super!

cessy
1. okt 2013

@turandotta a ako si robila ten encian, normalne na panvicke , netiekol???
Davala si aj olej alebo len tak na sucho????

turandotta
1. okt 2013

@cessy nakoniec som ho robila v peci, nestihala som sa mu venovat🙂 bo som chystala rezne a vyvar pre mojich hladosov. dala som ho na taky maly pekacik s mriezkou co mam do pece, nastavila gril na 100st. a sem tam kukla a vybrala az ked jeden pukol a troska vytiekol...bol super, ale lepsi by bol veru na uhlikoch🙂

cessy
1. okt 2013

@turandotta ja si ich dam trosku prehriat do rury, rozvonia cely dom 😉 a samozrejme skorica 😉

turandotta
1. okt 2013

@cessy to je super napad🙂

cessy
1. okt 2013

@turandotta uvidim co ten moj zaludok povie a mama hermelinka kupeneho, tak uvidim. Ale chut by som nan mala