90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

turandotta
8. okt 2013

@iva187 ahoj, vitaj! dieta sa ti bude pacit, uvidis, a kilecka pojdu dole, to si pis🙂 a ak k tomu zacnes cvicit (co mne sa furt pri dvoch detoch nedari:(), tak vysledky budu super! drzim palce!

peggulka
8. okt 2013

@turandotta no nazdaaar, ach jaaaj, tak hadam je uz syncek v poriadku, 🙂 my mame dnes ovocnickov..ako pozeram vsetky sme trosku popustili, ale neva, ideme na to...ja sa tesim na zajtra, dam asi mozarellku so salatikom, a chlebikom kukuricnym...

cessy
8. okt 2013

@turandotta ja som tu tiez dlhsie nebola, bola som chora a dieta isla bokon.
Dufam ze synko uz je v poriadku, co mu bolo?? neaka viroza????

iva187
8. okt 2013

@turandotta dakujem... tak ja si chodim obcas zabehat so psom vecer ked uz drobec spi a vonku je klud ze ma nikto nevidi =D =D

turandotta
8. okt 2013

@iva187 jaj, kiezby som mohla vecer paty z bytu vytiahnut. maly sa casto budi a utisit ho viem len ja...ale hadam coskoro spinkat bude a aj ja zacnem zas chodit vecer cvicit. zatial si hladam moznosti cvicenia poobede ked moze babka postrazit...ale to je tazko a nepravidelne:(

turandotta
8. okt 2013

@cessy
@peggulka jaj, baby, bolo to hrozne...do teraz som nevedela co je stres:( vzdy som stres zajedala a bolo dobre, ale tento raz som mala taky stiahnuty zaludok, cela som sa klepala, ani pomyslenie ani na vodu...zrejme viroza, 24h. vracal, vsetko co co i len vypi. potom teplota a nakoniec hnacky. ale on je este malicky moc, chudatko oslabeny strasne bol...len na rukach, chodit zacal iba vcera, co tri dni ani na nohy nechcel ist:( v noci sme museli ist na pohotovost, bol dehydrovany, uz len zlc grckal, bol letargicky...no strasne. ale infuzia mu pomohla a uz sa to zlepsuje...jaj, nastastie som starsieho hned v piatok zo skolky nechala u babky a prisiel az vcera zo skolky, cely byt som vcera vydenzifikovala, hadam to nedostane aj on:( tieto crevne virozy su najhorsie:( neprajem nikomu...

iva187
8. okt 2013

@turandotta tak nas ked ho ulozim o 19 vydrzi do 22 a plakat zacne az potom =) a to tiez krici len mama =)

lydka84
8. okt 2013

@iva187 vitaj, tesime sa ze sa k nam chces pridat a drzime palceky aby to slo lavou zadnou 🙂

cessy
9. okt 2013

ahojte, dobre ranko
takze dnes bielkoviny 😎

cessy
9. okt 2013

halo babule, co dnes papate, ako sa drzite????
@turandotta
@peggulka
@iva187
@lydka84

peggulka
9. okt 2013

@cessy ahooj, ja dnes mozarellu so salatikom a chlebikom...drzim sa 🙂 len toho chlebika som si mohla dat menej, neva, dobre padol 🙂

peggulka
9. okt 2013

@turandotta iiiiha, tak to ma mrzi, nasa este tak velmi chora nebola, ale tiez sme uz raz boli na pohotovosti, ja som chora viacej ako ona, ked vidim ze jej neni dobre, velmi zle to znasam, takze si viem predstavit co si prezivala...dufam ze nas to obide, dufam velmi...lebo to by som nezvladla, sa na nu pozerat ked trpi a je jej zle..fuuu, strasny pohlad na vlastne dieta, ked vracka, teplotuje, hnackuje a ty nevies co mu je a ako pomoct...vtedy sa citim taka bezradna...ale dost uz o tom..verim ze sa z toho maly rychlo vylize, a bude len priberat, pekne papat, a posluchat 🙂)) drzim silno palceky

turandotta
9. okt 2013

@peggulka jaj, dakujem. inak sme rovnake...ja to tiez tazko nesiem, vzdy ma podrzi manzel...jaj, nech su len nase deticky zdrave, to je alfa omega!

turandotta
9. okt 2013

@cessy ahoj, jaj, tak ja dnes najprv v pohode, obedik pizza, salat...ale ked sa dopiekol tvoj kolac...ze vyskusam a....skusala som asi 3x! takze vecera bude len salatik, zajtra ovocie a od novej 4dnovky bez prehresku!!!!ps. kolacik je mnamka! mame doma strasne vela jablk, tak som rada ked mozem nieco nove vyskusat a pouzit ich. chalanom chuti velmi, takze urcite som ho nerobila posledny krat, dakujem zase za tip!

iva187
9. okt 2013

ahojte.. viete mi poslat nejake recepty? nechce sa mi stale na internete nurat...dakujem

lydka84
9. okt 2013

@cessy ahoj ja som dne sna bielkovinacha uzivam hovadziu nozinu uvarenu z polievky .... asi po pol roku ana zajtra asi bdue ryza s kukuricou a olivami ..mamka si ju varila tak jej odjem trosku 🙂

lydka84
9. okt 2013

@iva187 ahoj komplet recepty z knihy posielam v linku tam ked si kliknes na lavej tsrane na napr. bielkovinovy den, tak sa ti ukazu vsetky recepty co su aj v knihe .... ale ja varim to na co mam chut a kombinujem so zeleninou ....http://www.nova-90-dnova-rozlisovacia-dieta.php...
ak by si chcela poradit na nejaky den a chces napad, napis urcite kazda nieco napise a vyberies si co mas rada 😝

iva187
9. okt 2013

@lydka84 dakujeeem

estachova
10. okt 2013

ja tu s vami bojujem asi 17dní síce ale nie na 100% a stále na váhe rovnaké čísla 😠

cessy
10. okt 2013

ahojte, dnees falosna jaternica a veeeela salatiku k tomu 😉

iva187
10. okt 2013

@cessy ahoj,mohla by si mi poslat recept na tu falosnu jaternicu ..dakujem =)

cessy
10. okt 2013

@iva187 jeda a prave pozeram, ze tam nieje ako to spravit

cessy
10. okt 2013

@iva187
tu... https://www.modrykonik.sk/group/4281/?h=recept_...
chod noizsie a tam je aj ako na to 😉

cessy
10. okt 2013

@iva187 aky mas dnes den??

mirka7582
10. okt 2013

ahojte aj ja som začala stouto dietou dnes mam vitamínoví teším sa na zajtra 😉

kotatko1232
10. okt 2013

babule ako sa to chudne ja som 4 mesiace po porode a chcela by som zhodit brusko a aj zadok a boky

iva187
10. okt 2013

@cessy zajtra ju teda vyskusam =) dufam ze to dopadne OK =D

cessy
10. okt 2013

@iva187 sosovicu si daj do misky a vodou uz dnes, skor sa ti uvari a pocas varenia nesol.az potom
Som zvedava,ci ti to bude chutit

lydka84
11. okt 2013

@estachova a co cm... ani tie neklesaju ???