90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
26. dec 2013

@andrea1516 wau obdivujem ta ze si vydrzala ... ja som si uz dnes dala na ranajky ovocie nejako som uz prejedena chleba tak so sa pustila u priatela do mandarinok 🙂 ... a kedze su mi nohavice nejake tesne uvazujem uz o datume kedy zacnem aj ja ale uz naozaj plnych 90 dni 🙂

andrea1516
26. dec 2013

@lydka84 nemas ma preco pribrala som sladkemu som neodolala a to som aj dneska zjedla tri musli kolaciky ale uz sa musim aj ja nastartovat ale je to taske dufala som ze lepsie odolam...

lydka84
26. dec 2013

@andrea1516 ze si mala aspon snahu vydrzata drzala si sa aj ked nie na 100 % alke drzalaaaa

lydka84
26. dec 2013

@andrea1516 a tych 800 g je zavodnenie alebo objem v traviacom trakte urcite ziaden tuk

andrea1516
26. dec 2013

@lydka84 dakujem a od zajtra ficim dalej inac my to pomaha ze si tu opcas kuknem a popisem svami davam my to silu bojovat.a u mna je hlavny problem voda malo pijem :(a ty kedy zacnes?

lydka84
26. dec 2013

@andrea1516 no hej tato podpora tu je skvelaaaaaaaaa aj napady na varenie aj nejastnosti so clovek ujasni , najde povzbudenie a načerpá sili pokračovať dalej......ja som sa tu zaregistrovala len kvoli tejto diskusii...... co sa tyka pitia s tym ja problem nemam som cajova avodova , ale na vodovy den odvahu nemam popravde ...a kedy zacnem este neviem, musim to nejako preratat co ma caka ale som na antibiotikach teraz, unavena a chora takze urcite az ked doberiem .......

andrea1516
26. dec 2013

@lydka84 no potrebujes byt zdrava a silna to urcite liec sa a potom do boja 🙂

lydka84
26. dec 2013

@andrea1516 sak toto ze s antibiotikami tauuko a su silne casto azpijam mliekom lebo mi je zle na zaludku od nich tak neviem si predstavit co by to spravilo keby som zjedla len jedno jablko a na to atb....

misena741
27. dec 2013

Caute tak ako?chudnete,ci sviatkujete?ja sa drzim cele vianoce,nezhresila som.dostala som vahu digi na moje prekvapenie to vyzera,ze mam o 32 kg menej.zacala som aj trosku na rotopede,zatial spalim tak 150 kalorii.vodny den je u mna uplne v pohode.aj teraz premyslam ,ze si dam namiesto ovocneho vodny den.zajtra mam skroby,uz sa tesim.pecene zemiky,salat a kupila som si taky pikantnu zel.zmes.tak bude super obedik.na uh si urobim grahamovy osuch ,hribiky,kukurica,cibula.mnam mnam.na veceru si dam oblatky,este som tieto sviatky nejedla.mame domace,tak som aj tak rada,ze som odolala. 🙂

lydka84
28. dec 2013

@misena741 blahozelam ze si vydrzala ...... mas moj obrovsky obdiv a si mi motivaciou ze sa to da ak sa chce ..... drzim palceky aby to slo dalej az do vytuzeneho ciela ......ako casto svicis a ako dlho ????

lydka84
28. dec 2013

ahojte dievčatá, no ako po sviatkoch ????
kto sa v januári pridáva na novú 90-dnovku ???? zaciatkom januara zaciname tak cim viac nas bude tym to pojde lepsie, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sup sup hlaste sa a cakam navrhy kedy zacneme, zatial sme s aduss riesili bud 2.1. alebo 3.1. co vy na to ???? 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

andrea1516
28. dec 2013

@lydka84 ahoj no ja ju robim dalej ale podvadzam suhajdamy takze myslim ze aj ja zacnem s vami od druheho uz aj cvicenim chcem zacat plavat a behat na pase plus dieta....rozmyslala som nad osobnym trenerom ale nestihala by som to takze to zatial neriesim ....a tesim sa ak sa dame naraz na tuto dietu ak sa da nazvat dietou a budeme sa navzajom motivovat .A uz si zdrava?

andrea1516
28. dec 2013

@misena741 si perfektna a silna bojovnicka super ja som podvadzala ale ja mam slabu volu ale tesim sa stebou a len tak dalej

lydka84
28. dec 2013

@andrea1516 dnes som dobrala antibiotika ale uz je to ok, konecne priedusky nebolia , nekaslem a hrdlo neskriabe, tak snad je to uz ok ............ ja rozmyslam ze si kupim pernamentku do fitka a 4 x do tyzdna tam budem .... to je jediny sposob ako sa donutim ked uz dotoho vrazim peniaze tak potom chodim ci sa mi chce a a ci nie ................ no misena741 bude mat 4.1 bielkoviny mozno sa pridame k nej uvidime ..... pockame kym sa poozyvaju vsetky co maju zaujem nieco pre seba urobit a dohodneme sa aby to sedelo vacsine 🙂

andrea1516
28. dec 2013

ok suhlasim ano vychadza do 1.1bielkoviny lebo ja idem tiez podla nej ale nedodrziavam na sto percent ....a preto to chcem zacat svami uz na 100percent.a davaj si pozor na zdravie este sa setri...nad fitkom uvazujem a paci sa my aj ten napad osobny trener ale vela casu my to zobere a je to daleko odomna a doma my stoji pas tak uvazujem ako by ma to vyslo aj lacnejsie aj casovo lepsie ....mozno mesiac bez trenera a ked to pojde dole takto necham to tak ak nie hladam pomoc v trenerovi ..ale plavanie mne osobne velmi pomaha

lydka84
28. dec 2013

@andrea1516 keby som ja mala doma pas tak fitko urcite neriesim ... skus sama a uvidis ako to pojde,,,,,plavanie je super ale je teraz zima takze tomu sa vyhybam pre istotuuuu

andrea1516
28. dec 2013

no aj ja som tak cchela sestra bola v pravarni vravi ze je celkom dobra voda tak uvidim

lydka84
28. dec 2013

@andrea1516 nejde o vodu na plavarni ale na to ze vyjdes vonku do zimy a ja hned ochoriem.......

andrea1516
28. dec 2013

poznam to ale chcem to skusit uvidime lebo mne plavanie velmi chyba uvidime ak ochoriem nepojdem len na jar ale ono to je este daleko ked ani zima este neprisla

lydka84
28. dec 2013

@andrea1516 alebo prisla auz aj odisla 🙂

andrea1516
28. dec 2013

@lydka84 tak tak uvidime ale nieco musim robit lebo sa hram zo zivotom a to nie je dobre a chcela by som aj vlastne dieta a lekary m to momentalne nedovolja takze musim bojovat a schudnut

lydka84
28. dec 2013

@andrea1516 ved prave preto ze ten lad je dost tenky treba si davat pozor na zdravie 😉

matamisi
28. dec 2013

Ahojte...pridavam sa k vam:-P od noveho roka by som sa aj ja chcela takto stravovat...🙂 a toho 4.1 mi to tiez vyhovuje...:-P presne pred 3rokmi som tiez takto zacinala a vydrzala som sice len okolo 50dni ale schudla som velmi pekne a ani jojo ma nenavstivil...len som zas otehotnela a teraz sa ma kila nejako drzia...takze teraz by som chcela 10 kg schudnut dufam,ze sa mi to do jari podari 😵 ale verim ked tu budeme viacere sa podporovattak to urcite dame 😉

lydka84
28. dec 2013

@matamisi jeeeeeeeej tesiiim sa ze sa nasla dalsia odhodlana krasna zena co che urobit nieco pre seba 🙂 no uz aby bol januar kocky tesiiiim sa 😝 😝 😝 😝 😝

ralka
28. dec 2013

Baby aj ja sa pridavam k vam a kazdy den tu budem pisat ako mi to ide lebo totiz som 3 mesiace po porode a vo februari idem na svadbu a chcem vyzerat ako clovek 😀

domyyy
28. dec 2013

ahojte maminky ste tu niektoré, ktoré dojčíte alebo ste dojčili a mliečko ste v pohode mali? dala by som sa na 90dňovku zas, lenže mám dvojtýždňové babätko a dojčím, o mliečko nechcem prísť, tak radte 😵

lydka84
28. dec 2013

@ralka a kedy by si chcela zacat ? aky termin???

ralka
28. dec 2013

@lydka84 od 2.1 lebo na novy rok ideme este k mamine k obedu a to neviem ci by som zvladla

lydka84
28. dec 2013

@ralka no bol tu navrh, 2,3,4 ,,,, tak uvidime kedy mne je to v podstate jedno 🙂 ale novy rok urcite nieeeee, do uvahy to pripada od 2-he 🙂 najskor u mna

estachova
28. dec 2013

@lydka84 ahoj, aj ja by som sa chcela pridať, je mi jedno kedy aj hneď 2.1., lebo už nastupujem do roboty, tak ma to doma nebude lákať jesť, potrebujem schudnúť aspoň 7kg, ale naj by bolo 10-15kg, mám teraz už 75kg a iba 165cm, v období 5r. som pribrala 10kg, bolo tam aj tehotenstvo, ale po porode som mala o 8kg menej ako teraz už sa hanbím a som z toho nervozna, tak sa už teším 😉 😉 😉