90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

matamisi
6. jan 2014

Dobre ranko 😵 huraaaaa po prvom vitaminovom dni -2kg 😵 😵 😵 ja viem ,ze to nepojde stale tak rychlo,ale na motivaciu super 😉 hned mam krajsi den 😵

lydka84
6. jan 2014

@matamisi ja som tiez orientacne sa postavila na vahu a mam -2,2kg ....krasna inspiracia ist dalej

andrea1516
6. jan 2014

@matamisi tak aj ja som si zastala na vahu u mna len 1,10 ale nevadi za 4dni super ja som spokojna keby kazde 4 dni len 0,50aj tak je to uzasne takze sa tesim a deska bielkoviny mnam mnamka

lydka84
6. jan 2014

@andrea1516 no nechcem velmi sklamat @matamisi ale asi sme boli viac zavodnene ako ty 😀 😀 😀
takze ta vaha prve dni je taka kolisava u kazdeho .... zaklad ze telo zacalo spolupracovat a robi nieco a to je to skveleeeeeeeeee
PS: si peknucka na tej fotke 😉

andrea1516
6. jan 2014

@lydka84 dakujem to na vianoce sa fotilo..no ja som po vianociach bola strasne nafuknuta aj moj otec mal pripommienky ze sa mu nezdam a teraz my je ovela lapsie...a hlave je ze kila idu dole aj ked bude obdobje ked to zastane uplne ale je to jedno,,,je to super pocit ze sa citim dobre ze som neni nafukana takze ja idem dalej ako pila...ale obmedzim med este viac 🙂

lydka84
6. jan 2014

@andrea1516 no ja vianocne pouzit nemozem, fotila som sa s krniatkami ( 5 mesacne a 3 rocne) ale vyzeram tam jak slon ...najradsej by som tie fotky zniesla uplne zo sveta ......a tak jak vravis aj ja som bola nafuknuta a zavodnena, rifle co som ledva zapla ked som sla 29.12 do roboty su mi uz zase volne na pase..... takze super vidiet ze telo spolupracuje so mnou a to ma tesiiiiii 🙂 ....... no ved to ze niekedy to ide kila hore inokedy dole ja som vcera akoze 0,3 pribrala ale neriesim to kedze je to voda ...a to je ten dovod preco sa denne netreba postavit na vahu, takze ja tu moju odkladam a nepostavim sa na nu ( ze minimalne tyzden 😀 😀 😀 )
dnes som sa ale zobudila s bolestou hlavy , tak som si dala banan ci mi nechyba cukor aj kavu snad ma to prejde 😕

lydka84
6. jan 2014

@andrea1516 a s tym medom drzim palce som zvedava ako sa ti to podari mozno sa ho vzdas uplne 😉

andrea1516
6. jan 2014

@lydka84 ja som vcera tiez pribrala ale nevadi do 14sa nevazim uz len u lekara a no ne kazdy vravi ze nevizeram na 100kg ale zase snazim sa obliekat aby som zakrila co sa da ale ked som hola jaj jaj opcas mam otazku co to na mne moj chlap vydi a myslim sexualne ale co uz bojujeme ...idem potm sa ozvem drzte sa a napapajte sa poriadne

andrea1516
6. jan 2014

@lydka84 to ze v hlave nie som nastavena ze sa ho chcem uplne vzdat tu je problem ale obmedzim urcite :D

lydka84
6. jan 2014

@andrea1516 no hej ja svoju vahu neprezradzam ale kazdy mi tipuje tak 10-15 kil menej, nastastie ....tri roky vo fitku urobili svoje veru 🙂 .... a to sa cudujem ja tomu mojmu ...hlapi su v tom divni 😀 😀 😀 😀 nastatsie 😉

aduss
6. jan 2014

ahojte baby, tak neudrzala som sa a postavila na vahu a aj napriek prehresku v treti den mam dolu 1,6 kg 🙂 tesim tesim 🙂 vy ste na tom ako? vazil sa niekto? 🙂

lydka84
6. jan 2014

@aduss ani jedna sme to nevydrzali z tych co sme uz hore a sme tu nakukli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale vsetky mame krasne vysledky a to je skveleeeeeeee

beani
6. jan 2014

ahojte baby, aj ja som sa dnes postavila na vahu a mam dole -1,1kg 🙂 tak sa z toho tesiiim ze sa to hybe smerom nadol 😀

lydka84
6. jan 2014

@beani supeeeeeeeeeer 🙂

lydka84
6. jan 2014

baby tak ma napadlo , myslite si, ze sa na UH den daju na obed urobit pizzove tasticky (kolaciky) z listkoveho cesta ??????

matamisi
6. jan 2014

@lydka84 ja si myslim ,ze ano,len tam mozes dat kecup a zeleninu...

lydka84
6. jan 2014

@matamisi to som myslela ze listkove cesto narezat na stvorce, potriet kecupom posypat korenim na pizzu a na to kukurica, olivy, brokolica, sampinony a urobit z toho tasticky a zapiect ......asi je to jedno ci kysnute alebo listkove aj ked listkove je masnejsie ......

matamisi
6. jan 2014

@lydka84 ja som tiez uz nad takim rozmyslala moze to dobre chutit:-P

lydka84
6. jan 2014

@matamisi buduci tyzden planujem v nedelu pizzu robit takze mozno vyskusam takto :D

matamisi
6. jan 2014

@lydka84 vyskusaj a potom nam napis aka bola 😉

lydka84
6. jan 2014

ja asi prasknem 😀 😀 😀 😀 , prave som doobedovala 😝 😝 robila som to tofu,nasla som rano jeden recept na nete a je bombastickyyyy hned ho idem hodit do nasej kucharskej knihy https://www.modrykonik.sk/group/5470/
k nemu ako prilohu som nastruhala mrkvu pokvapkanu citronom, trosku odlezanu v chladnicke aby sa premiesali chute a kedze som sa bala ci to bude jedle a neostanem hladna, tak som si k tomu urobila zelerove hranolky 😝 😝 davno som ich uz nerobila a zabudla som aka velka mnamka to je ..... no proste kralovsky obediiiiik 😉 😉 😉 😉 😉

moje2deti
6. jan 2014

tak za 4 dni -2,3kg 😉
ale ja bojujem s pitím, som rada ak dam za den 1,5l vody - to dam teda vždy, ale viacej je problem 😝

lydka84
6. jan 2014

@moje2deti nemas rada ani caj ? alebo prevarena voda ?? alebo citron do vody , popripade skorica alebo zazvor ???

mamami3
6. jan 2014

Ahojte, je tu niekto, kto dnes zacina? Ja mam dnes 1.den. na obed som mala paradajkovo-rukolovy salat so syrom a vyvar k tomu. Zacinam s vahou 89,3kg ☹

lydka84
6. jan 2014

@mamami3 ahoj, vitaj medzi nami
my sme vacsina zacali pred 4 dnami 2.1 ale tiez dnes mame bielkoviny :D inak je nas cez 30 co o sebe vieme ze drzime 🙂 niektore zacali uz v minulom roku....
na strane 1515 je taka dlha informativna sprava odomna zacina a konci 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 , najdes v nej link na knihu ak nemas, na nase tabulky kde mame vahu a v druhej cm ...ak sa zapises budeme radi a link na nasu kucharsku knihu kde sa inspirujeme receptami ... snad ti pomoze pri vareni a nieco aj pridas cim inspirujes nas 😉

mamami3
6. jan 2014

@lydka84 jej, dakujem za info. Idem to precitat 🙂 rada sa pridam do tabulky. Dietu poznam, uz som s nou raz schudla, ale to bolo davno este pred prvym porodom... schudla som vtedy cca 20 kg a vyzerala som bozsky 🙂 tak ak ste 4 dni popredu, to je pohodicka. Rada sa vas budem drzat ako kliest 🙂

andrea1516
6. jan 2014

ako baby uz ste sa naobedovali?ja este stale nie mne sa kuriatko len pecie v trube ...uz som hladna ale vydrzim

lydka84
6. jan 2014

@mamami3 len sa drz 🙂
my sa tiez drzime lebo spolu to vsetky urcite dotiahneme k svojim cielom a snom 😉 a ty s nami samozrejme 🙂

misena741
6. jan 2014

@lydka84 ja myslim,ze ano.tiez som ich raz robila.len na obed neviem kolko muky?20dkg?

perla200
6. jan 2014

@matamisi super gratulujeme.....ja som na tom takisto ja už mam dnes škroby ale od 1.1. 2kg dole....ale naozaj sa snažím to držať....bohužial mam problémy s nohou tak necvičím ale brušaky dam večer....

baby robili ste už z tej knihy ten recept na UHT tie posuchy čo sa zapekaju v rure? s tou celozrnnou múkou?