90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
12. jan 2014

@1veroncek1 ta energia suhlasi ja to pocitujem tiez viac vladzem od raa som na nohah varila som upratovalal opchod prala zehlila s malou sa ucila na prechadzke sme boli a este som si aj pobehala na pase co pretim nehrozilo ...je to super

matamisi
12. jan 2014

@zazulkaa ja cvicim uz 11 den 😉

1veroncek1
12. jan 2014

@zazulkaa ahoj, no ja som predvcerom zacala cvicit s nou ten level 1 ktory by mal byt na prvych desat dni a vzhladom an to ze nemam ziadnu kondicku tak prvy krat som vydrzala len 15 minut a vcera uz 17 cize prvy ciel je vydrzat do konca 🙂 a mam brutal svalovicu aj na takych svaloch co som ani nevedela ze ich mam tak urcite na tom nieco bude dnes mam volno len jogging som si hodinovy dala a zajtra opat cvicim 🙂

ketrinn
12. jan 2014

@lydka84 ja soju zaradujem medzi škroby aj viem že obsahuje bielkoviny ale to aj bob aj sušeny hrach či fazula je to bielkovina ale rastlinneho povodu a mesko su bielkoviny živočišneho povodu ,ja som to vždy radila ku škrobom ale nazory su rozne🙂radšej použivam len sojove mlieko a platky neriešim ani ich neoblubujem🙂

1veroncek1
12. jan 2014

@andrea1516 a kolko dni uz si na diete ? ja sa celkom obavam 1 vodneho dna...ale estelen som zacala tak mam cas este 😀

1veroncek1
12. jan 2014

@matamisi stale ten level 1 ci uz si presla na 2 ku ?

lydka84
12. jan 2014

@ketrinn
ako v knihe je ze :
soja - skrob
tofu - bielkovina
takze tu nie je o com polemizovat je to cierne na bielom ale
sojove platky nie su nikde tu je dilema .... podla mna to iste ako tofu - vyrobok zo soje kvoli mnozstvu bielkovin zaradujeme do bielkovin ......
mne to tak dava logiku ze samozna potravina sa moze lisit v zaradeni s vyrobkom z nej .....tak ako nestatsna kukurica a kukuricna kasa napr....
ale tu si kazda musi urobit nazor sama....ja to nejem (sojove platky) nemusim to len sa o tom polemizuje a stale su rozne nazory...podla mna kazda by si to mala zaradit kam uzna za vhodne ( cize bud bielkovina alebo skrob)
a sojove mlieko kazdy dne do kavy ako som to nasla v knihe 😉

andrea1516
12. jan 2014

@1veroncek1 od 2januara

andrea1516
12. jan 2014

@lydka84 ja som dneska vyhladala jednu knihu su tam liecive rastlyni a obilnyni a tak a aj v nej je pisane ze sojoa ma viac bielkovin ako samotne maso a vsetkysojove vyrobky ako mlieko tofu a tak su bielkoviny takze ja ich zaradujem tam 🙂

andrea1516
12. jan 2014

zeny tak dneska so shresila mala som vecer 3kusy pizze so syrom a šunkou neodolala som a k tomu este ak cokoladu vsetko zle dneska zial az prilis milujem pizzu a nneodolam :(((ale idem dalej

lydka84
12. jan 2014

@andrea1516 no hej zdielam ten nazor ze vyrobky mozu byt v inej skupine ako samotna plodina ......... problem je ze nie je jasne na akom podklade tato dieta vznikla, zaradenie myslim takze 100 ludi 100 nazorov, pre mna to co je najlogickejsie toho sa drzim a chudnem takze je to v pohode 😉 takze vo fore len vydiskutovata zobrat si to co kazdej pride najlogickejsie 😀 😀 😀 😀
a po druhe kazda sa musi odseldovat ze ci jej dana potravina vadi alebo nie....mna zavodnuje ovocie...ze divne ale je to tak co uz ....

1veroncek1
12. jan 2014

inak uz som pocula nazor ze v ovocny den sa moze jest aj zelenina, co si o tom myslite?

andrea1516
12. jan 2014

@1veroncek1 ano moze pise sa to aj v knihe napr ja večer uz len zeleninu jem lebo ovocie opsahuje vela cukru

lydka84
12. jan 2014

@1veroncek1 moze sa, je to v knihe

ketrinn
12. jan 2014

@lydka84 asi tak 🙂

lydka84
12. jan 2014

@ketrinn co asi tak? ku ktoremu to bolo?? 😉

ketrinn
12. jan 2014

@1veroncek1 ano može sa aj zelenina ale nemiešat ju z ovocim odstup aspon 2 hodiny tak som držala aj prvy krat🙂ale nazory tu možu byt rozne🙂čakaj čo ti napišu kočky

mirkapramukova
12. jan 2014

Ahojte zienky.Trosku odskocim od vasej temi.Dnes som rozmyslala nad tym,ze co s tym ked dosiahnem svoju vahu ktoru chcem docielit uz nap. v 45 dni.Co dalej do toho 90 dna???Ja len koli tomu,ze uz 2 kg su dole a mne treba uz len 6kg

lydka84
12. jan 2014

@andrea1516
a z tej tvojej na veceru neostalo?
nam dosla navsteva takze plan vecerat pizzu nevysiel, vecera boli zakusky a pizzu som nechala na dalsi UH den..(vsetci pri mne ejdli tu druhu pizzu so sunkou a syrom dokonca aj som im ju zohrievala ale odolala som co by len ochutnat) ) teoreticky som dnes nic neporusila,,,konecne po 3 dnoch porusovania bolo nacaseee
a hlavu hore zajtra sa ide dalej 😉

lydka84
12. jan 2014

@1veroncek1
100% suhlas s @ketrinn, pise sa v knihe ...ak vam ovocie nechuti mozete ho striedat so zeleninou a inde v knihe sa pise ze vo vitaminovy den mozete jest kazde dve hodiny..... takze @ketrinn to napisala spravne 😉

ketrinn
12. jan 2014

@lydka84 u nas to boli škroby ale už ako každy uvaži ja sa budem držat tak že su to škroby a tofu nejem ale keby tak zaradim k bielkovinam ked pišu tak v knihe🙂pry prvej dietke som ho nejedla nikdy neda sa ani u nas kupit🙂mame biedne potraviny a kvoli nemu nebudem cestovat 25km xixi zajtra vitaminy varim rano vyživu bez cukru .🙂bojim sa normalne ako to zvladnem:(

lydka84
12. jan 2014

@mirkapramukova
mat tvoje problemy 😀 😀 😀 😀
ja by som drzala dalej, ak by som schudla viac presla by som na tych dalsich 90 DD .... a mas vyriesene 🙂

lydka84
12. jan 2014

@ketrinn
ja tiez zajtra vitaminy, jablcka, banany kiwi a brokolicova polievka

miskakyska
12. jan 2014

@boldy poslala by si link na tu skupinu ?

ketrinn
12. jan 2014

@lydka84 dakujem🙂zajtra mam vitaminy tak ak budem hladna dam si každe 2 hodky viživu a hotovo jasne bez cukru ,zeleniny mam dost v osttatne dni aby mi nešla hore krkom xixi

lydka84
12. jan 2014

@ketrinn
ja papam ovocie ale som typ co potrebuje teple jedlo takze to riesim tak ze na obed si urobim zeleninovu polievku....

ketrinn
12. jan 2014

@lydka84 tiež som rozmyslala o zeleninovej polievočke ale este uvidim či ma zasiti vyživa ak nie tak ju predsa urobim aj ja 😵

matamisi
12. jan 2014

@1veroncek1 ja som mala prve 3dni nenormalnu svalovicu,ani zohnut som sa nemohla a po schodoch ist bolo utrpenie 😝 Ale teraz je uz super perfektne sa citim ked si tu polhodinu odcvicim 😉 malo by sa 10 dni kazdy Level cvicit ,ale ja som dnes 11 den cvicila,ale aj tak som to nedala na 100 percent...kliky mi robia problemi 😝 zajtra mozno vyskusam druhy level nech mam trochu zmenu... 🙂

lydka84
12. jan 2014

@ketrinn
ja tym ze kazdy den v praci tak ju musim varit den do predu respektive mat ju po ruke....keby dosiel hlad

ketrinn
12. jan 2014

@lydka84 to je tiež pravda aspon jedno jedlo by malo byt varene cez den 😕

lydka84
12. jan 2014

@ketrinn ja musiiiim mat som tak naucena ak nemam teply obed vyjedam chaldnickuuuuu