90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

1veroncek1
18. jan 2014

@zuzka3 tak si idem kupit kilo cerstvych samipionov :D

lydka84
18. jan 2014

@1veroncek1 presne psychika a ako ja vravim tak na 95 - 97% ked sa ide je to super..... 😉

1veroncek1
18. jan 2014

@lydka84 a ja mam knihu a je tam : vodny den - v tento den pite iba vodu. HOci k tekutinám sa rátaju aj caje, ciste vyvary,ov. al zel. dzusy, tu uuz sa rataju ako porcia jedla....ale caj ma nezabije aj keby ho cely den chloncem 🙂

1veroncek1
18. jan 2014

@lydka84 inak a ty aj cvicis?

lydka84
18. jan 2014

@1veroncek1 ja mam knihu tiez a je v nej nieco ine ako v slovenskej a nieco ine ako v orginali slovinskej .... sak toto...ale presne nepojde na vode pojde na caji, nepojde na caji pojde s dzusmi a ked ani to nie nakupim uhorky sak obsahuju 95% vody 😉

lydka84
18. jan 2014

@1veroncek1 este som nezacala , vianoce som prelezala s antibiotikami so zapalom priedusnice a 3 dni dozadu od stvrtka zase mam bolesti a vykaslievam hlieny takze cvicenie zatial caka kym budem fit 😀 😀 😀

zuzka3
18. jan 2014

@lydka84 ja som myslela, ze vyvar je pisany, ze sa ma na buelkoviny jest/pit. A som zvedava, ci vanilkovy caj mi pomoze 😀

1veroncek1
18. jan 2014

@lydka84 tak mozeme poto zacat spolu aj ja este cakam kym si telo zyvkne na novu stravu kedze so cely zivot nejak extra necvicila nechcem ho sokovat vsetkym naraz 🙂 😝

lydka84
18. jan 2014

@zuzka3 co ja viem vanilkovy hmmm to je skor aroma alen nejaky so sladkym drievkom by kludne mohol pomoct 😉

lydka84
18. jan 2014

@1veroncek1 ja urcite ak nie tento tak buduci tyzden zacnem ale mmentalne do seba lejem skorocelovy sirup a prieduskove caje takze este par dni to musi pockat 😉 a potom hura do toho

lydka84
18. jan 2014

@zuzka3 vyvarna bielkoviny jest/pit? usla mi nit este raz 😉

zuzka3
18. jan 2014

@lydka84 s 1veroncek1 sme vyvar riesili. A podla mna je pisane, ze sa na bielkoviny moze vypit po obede vyvar bez rezancov. Na ine dni nie. A myslela som, ze ten vyvar ma byt kuraci.

lydka84
18. jan 2014

@zuzka3 baby tak ako do teraz na bielkoviny bud hovadzi slepaci alebo zeleninovy a na skoby zelninovy ....ak ho nepotrebujete nepite ho 😉
v mjej knihe sa pise na bielkoviny aj skroby len o zeleninovom 😉

sinqa
18. jan 2014

@lydka84 jej super, ale ze banany sa nemozu? to ako fakt?

lydka84
18. jan 2014

@sinqa
ako je to ovocie ale velmi sladke najsladsie nemali by sa .... ta baba tam pise ze ked tak sa mozu v UH den ... takze UH zacnes rano bananom naobed si das buchty na pare a veceru tortu a zajes to este cokoladou, ze aka dietka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sinqa
18. jan 2014

@lydka84 no tak ja jem iba banany...dobre vediet...:(

lydka84
18. jan 2014

@sinqa ja si dam tiez hlavne vo vitaminovy den ako obed a aj napriek tomu ze ich jem mam dole cca 5 kil za 16 dni takze ziadna tragedia to nie je 😉 a o tom ze sa banany nemozu sa v ceskej ani slovenskej knihe nic nepise 😀 😀 😀 😀

sinqa
18. jan 2014

@lydka84 ved to ze nepise...aj recepty su tam s bananmi...mozno netreba zjest 10 bananov za den...no schudnut schudnes ale mozno by sme schudli viacej...

lydka84
18. jan 2014

@sinqa presne si to vystihla je to o tom kolkochces schudnut cim viac kalorickevylucis tym viac kil pojdes dole 😉

sinqa
18. jan 2014

@lydka84 no asi obmedzim tie banany a hrozno a budem si varit zeleninove polievky 🙂

2momo2
18. jan 2014

my sme práve tento týždeň mali banánové raňajky a určite banány nevynechám ani v ďalšie dni - máme teraz zlé ročné obdobie na ovocie, tak som rada, že si to aspoň niečim spestrím ... škoda, že nie sú broskyne, nektarinky, čerešne, marhule, melónik ☹

lydka84
18. jan 2014

@sinqa ja hrozno moc nejema banany tiez dost casto ... hovorim na vitaminy ak nemam an obed polievku tak mama banany kiwi a mandlove lupienky + skorica

lydka84
18. jan 2014

@2momo2 veru tak v lete sa super drzalo ovocie od vymyslu sveta zo zahrady ovocicko melony som nevedela co mam jest skor a teraz je to take ze jablka banany pomarance a mandarinky sem tam kiwi ....

2momo2
18. jan 2014

@lydka84 presne ako píšeš , tri - štyri druhy ovocia stále dokola. A to ja som ešte na citrusové ovocie alergická, takže by som ho moc jesť nemala ... ale jem . A aj na oriešky som alergická, takže len mandle, slnečnica, tekvica

sinqa
18. jan 2014

@lydka84 no na obed si urcite dam banan, ved nejaku energiu potrebujem ked beham okolo maleho...ale asi obmedzim na ranajky 🙂

lydka84
18. jan 2014

@2momo2 v tom to fakt v lete bolo super iny vyber ale nevadiiiii prezijemeeeeeee 😉 😉 😉

lydka84
18. jan 2014

@sinqa aj ranajky v pohode sak nic ine nejes apotebujes do 12-stej ficat podla mna toto je uleteny nazor.... len na vitaminove dni nejest len banany 😉

2momo2
18. jan 2014

a inak banán je veľmi dobrý aj na mozog - takže banán nechávame 😀

lydka84
18. jan 2014

@2momo2 suhlasim to sa v praci hodi xixi

1veroncek1
18. jan 2014

@sinqa tak ja jem aj bananik ale ako je v knihe pisane tak si ho nakrajam na kolieska a pomaly zjem vidlickou a poviem ti ze inak keby si len tak osupem tak zjem dva a takto iba jeden, inak ja si dam aj melon zlty a casto ananas jem....a granatove jablcka este 😝