90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
20. jan 2014

@miskakyska ja som ich davno nemala ale ani nechybaju ...ako ty to ide???

lydka84
20. jan 2014

@miskakyska no ja tvrdim ze z platu nevyrastie nic 😀 😀 😀 😀 ..ale pisala som aj na fcb a tam mi to odkleply babay ze je to bielkovina tak isto ako aj ine vyrobky zo soje...nakolko to ma vysoky podiel bielkovin a minimalny podiel skrobu....... 😉
a vyriesena je ak kukurica a jedle gastany ....vlastne uz su asi vsetky zahady vyrieseneeeee

lenka1408
20. jan 2014

@andrea1516
Dakujem, no ja si myslim, ze na zaciatku to ide rychlejsie, ale potom to uz pojde pomaly. Ale som rada kazdemu kilu, co ide dole. Zajtra ti poslem tu oddelenu dietu, ked dam maleho spat. Len keby si na to varenie mala viac casu, že? Ja to mam ine, kedze som este na rodicaku. Ale aj to raz skonci 😉

miskakyska
20. jan 2014

@lydka84 😀 😀

@andrea1516 celkom v pohode...pomaly,ale isto,kedže nepatrím k tym čo cvičia 🙂

andrea1516
20. jan 2014

@lenka1408 juj uz teraz sa na to tesim a velmi...ako sa vola napis my este raz prosim kuknem zatial na nete ak nejde...ani nestras ze potom to pojde este pomalsie 🙂zajtra my to vyhovuje pracujem od 11tej do 17takze pohodicka ...a uz teraz uvazujem co budem jest v stredu...v tom to mate dobre ze mozte te den varit a nemate pokusenie ked sa vari dopredu den 🙂ale zvladnam to zatila 🙂

lenka1408
20. jan 2014

@miskakyska
Tak to sme dve. Ja tiez zatial necvicim, nejako sa mi do toho nechce. Teraz v zime je to o nicom, ked sa neda ani korcukovat, ani bicyklovat.......

matamisi
20. jan 2014

Ahojte....odcvicene a na zajtra uz ma caka v chladnicke nastruhana cvikla,mrkva,jablcko a citron.....mnam potroske budem cely den jest 🙂

lydka84
20. jan 2014

@lenka1408
@miskakyska
baby ani ja necvicim ale slubujem ze najneskor po 1 vodovom dni zacnem 😉 😉 😉

lenka1408
20. jan 2014

@andrea1516
Je to oddelena strava podla Lenky Kořinkovej.

andrea1516
20. jan 2014

@lenka1408 dakujem idem kuknut co najdem a tesim sa na to co my posles 🙂

3fach
20. jan 2014

babenky co robite ze chudnete mame svadbu v auguste mam prekrasne saty vybrate ale to potrebujem aspom 15kg dole
poradte prosiiiimmmm
dakujem
Dani

lydka84
20. jan 2014

@3fach ideme podla 90 dnovej dietky 😉

3fach
20. jan 2014

vobec nepoznam co to je co sa je kde to najdem prosim dakujem

3fach
20. jan 2014

uz som nasla na internete len ich je tam viac, podla ktorej mam skusat 😉
dakujem

lydka84
20. jan 2014

@3fach
tu strana 1560 prvy prispevok odomna, su tam linky kde sa da stiahnut kniha alebo link na www stranku kde sa to da nastudovat ....
alebo nasa kucharska kniha je tam aj prispevok co kam patri najdes ho aj tu na predchadzajucej strane, rozdelenie potravin + recepty co varime na inspiraciu
https://www.modrykonik.sk/group/5470/
nie je nutne varit podla knihy, varis na co mas chut len dodrzujes co sa v ktory den moze 😉

lydka84
20. jan 2014

@3fach
inak ak ju nepoznas odporucam bud stiahnut knihu alebo na tej slovenskej www stranke precitat prvych 8 dvojstran to je cela pointa dietky a pravidla vysvetlene ( v knihe vysvetlene ovela lepsie ) 😉
a rozdelenie potravin je tu aj v kucharskej knihe a pytat sa co nevies, radi pomozeme 🙂

3fach
20. jan 2014

super babenky dakujem vam velmi pekne zajtra zacinam pevne rozhodnuta
budem informovat
este zar vrela vdaka
pekny vecer
Dani 😲 😝 🙂

dulkagabulka
21. jan 2014

@lydka84 mne sa pacilo, ze som to dobre tusila 😉

zuzka3
21. jan 2014

@lydka84 sojove "maso" urcite bielkovina, to je ako tofu. A nad gastanmi som nikdy neuvazovala veru. Ty budes nutricny poradca ked skoncime s dietou 😉

lydka84
21. jan 2014

@zuzka3 tak gastany ako orechy neutral 😉
a zatail ostavam pri ekonomike 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
21. jan 2014

@dulkagabulka veru dobre a ja som sa s tym uz zmierila tiez 😖

zuzka3
21. jan 2014

@lydka84 keby sa ti prestala pacit, mas v zalohe 😉

1veroncek1
21. jan 2014

@lydka84 a na veceru ved ked si kupim kus torty tak ja predpokladam ze tam aj vajko aj mlieko dali 🙄

majkapetrisova
21. jan 2014

na škrobový deň nemôžem strukoviny so smotanou, ktorá slúži namiesto zápražky?

andrea1516
21. jan 2014

@majkapetrisova smotanu nie bielkovina a sama o sebe aj dost tske jedlo

2momo2
21. jan 2014

@majkapetrisova myslím,že miesto smotany by si mohla použiť sójové mlieko. Alebo trochu celozrnnej múky

miskakyska
21. jan 2014

@lydka84
@2momo2
@andrea1516 a ostatné naslovovzaté odborníčky 🙂 🙂 na UH do tych posuchov a placiek sa dáva minerálka....ja tam dávam čistu vodu...upečie sa to tak isto,ako aj s minerálkou 🙂 nevadííí? 😉 😉
@1veroncek1 tak,tak..presne aj to som myslela.ked som písala,že si kniha v určitych bodoch protirečí 😒
tak isto je to aj s tými bujonmi,ktoré sú samá soľ a v knihe píšu obmedziť soľ,nepiť minerálky,lebo obsahujú soľ 🙂 🙂
ale neva...nejako to dáme
😉 😉 😉
@ketrinn kde si mi ostalo? ♥♥♥

ketrinn
21. jan 2014

@miskakyska počkaj idem este k doktorke a ked dojdem napišem:ň nahana ma xiix ---4kg za 10 dni🙂

miskakyska
21. jan 2014

@ketrinn superr 😉

mirkapramukova
21. jan 2014

@andrea1516 Ahoj Andrea.Chcem ta trosku podporit.Ja som od zaciatku tiez iba dva kg dala dole,ale aj tie skacu.Ale skusala si sa pomerat???Lebo ja som neodolala a cm idu dole.Tym,ze cvicis tak sval je tazsi ako tuk.Tak preto ti moze vahu skreslovat.Tak nebud smutna urcite sa cm menia a to je to hlavne.Len pokracuj v cviceni a chudnuti 😉 😉