90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
21. jan 2014

@kaciatkom
asi viac tuky ako bielkoviny.... sak je to vypeceny tuk ale zivocisneho povodu .... a podla toho kam.... tak ti povieme ci vadi alebo nie 😉

lydka84
21. jan 2014

@sinqa
Čo to je avokádo?
Avokádo je plodom stále zeleného stromu „Persea americana“ a názov pochádza z aztéckeho „ahuacatl“. Aztéci ho nazývali „ovocím plodnosti“ a v niektorých oblastiach Indie zase „maslovým ovocím“. Väčšinou má hruškovitý, alebo vajcovitý tvar a drsnú zelenú, alebo hnedastú šupku. Patrí do podobnej skupiny rastlín ako napr. škorica. Aj keď je avokádo v skutočnosti ovocím, nie je sladké, nemá ani nejako zvlášť výraznú vôňu a ak je dozreté, má jemnú, až krémovú konzistenciu.

2momo2
21. jan 2014

Ahojte, tak máme za sebou ďalší deň (ŠKROBY) a bol dosť únavný. Čo sa týka jedla ale celkom fajn. Priateľ mal hrachovú kašu s krutónmi z celozrnného chleba opečeného s cesnakom a ja som mala basmati ryžu a zaváranú cviklu - bola úplne super. Večeru sme ale nestíhali, takže máme menší prehrešok - iba som hodila na plech hranolky, olej som nepridávala a dali sme si ich so zeleninou a kečupom. Jedli sme až po 19-tej 😢 tak neskoro prvý krát. Na zajtrasme si spravili pizzu - viem že kukurica by nemala byť, ale my sa jej proste nevzdáme 😀 pizza ale voní skvele

lydka84
21. jan 2014

@2momo2
mozes papat do 20-tej takze tym si nic nepokazila je to ok ..... ani tie hranolky nevidim ako tragediu skoda len ze boli kupene ale aj to ze zo zemiakoveho skrobu ci pyre ci z coho vlastne....len viem ze kupene hranolky zemiaky nevideli ,,,,,,a pizza vyzera bozsky 😝

matamisi
21. jan 2014

@andrea1516 jaaaaj dnes velmi zle,vyssie som pysala,ze som celu milku zjedla ...teraz mi je z nej tazko tak tu papam prave rajciny s mozarelou 😝 uz nech idem spat,lebo zjem aj chladnicku... 😀

andrea1516
21. jan 2014

@matamisi potom som citala len :(aj ja mam opcas take dni a potom mam vycitky a je my tasko na zaludok ...premna vitamini su najlepsim dnom to my ide a jednicku iac slabota

2momo2
21. jan 2014

@lydka84 takže ku škrobom sú ale tie hranolky aj tak ok 😉 len ma mrzí, že predsa len tam je nejaký olej. a viem že sa môže jesť do 20hod , ale vždy večeriame medzi 17-18hod, tak toto bolo pre nás už dosť neskoro 😠

lydka84
21. jan 2014

@2momo2 ja som dnes dosa z prace o 18:30 a kym som sadla k veceri bolo skoro 19 ... 😉

lenka1408
21. jan 2014

@andrea1516
Ja dnes tiež vitaminy na jedničku. Celý deň som jedla iba ovocie, zeleninu som si vôbec dnes nedala. Zajtra sa teším na pstruhy, mňam. Vy čo plánujete na zajtra?

lydka84
21. jan 2014

@lenka1408
ja som prave dokoncila grecky salat 😝 😝

andrea1516
21. jan 2014

@lenka1408 ja mam zajtra fofri ale v lc je super bagetka kde robja kuracie syrove alebo tuiakove šalaty su velmi fajnove takze myslim ze pojdem tam na obed a veceru podla toho co bude na obed ale mam chut na mozzarelu a na feta syr tak niaky salatik by sa my pacil 🙂ale uz my chybaju syri tak myslim ze to budem riesit :D

vevericka2002
21. jan 2014

@sinqa ahoj, ja som to tak papala. su fajn, ae niektore davaju aj s vajickom, tak na to pozor... 🙂

matamisi
21. jan 2014

Ja by som chcela nieco s vajickami...nemate nejaky recept co by som mohla?

lydka84
21. jan 2014

@matamisi
baby tu robili omeletu so zeleninou ....alebo v kucharskej knihe su recepty z macingovej, cvikla, fazulove struky alebo mrkvovy perkelt a na vsetko mozes postruhat uvarene vajicko miesto syru

mocca
21. jan 2014

@matamisi varená brokolica s postruhaným vajíčkom, mňamota, alebo teda praženica so šalátom na tej som fičala pred pár dňami.

lydka84
21. jan 2014

@andrea1516
ahoj ako sa dari? ja som nejaka znechutena zo vsetkeho 😖

miskakyska
21. jan 2014

@lydka84 prečoooo???? 😅 😅 ty vždy plná elánu 😉

lydka84
21. jan 2014

@miskakyska
zaze chora cez vianoce som brala atb a zase citim priedusky v praci blazinec... dokonca je to so mnou az tak zle ze uz ani sladke mi nechuti.... vcera som si na vceeru ani nic sladke nedala len cokoladu lebo ta je povinna.....

miskakyska
21. jan 2014

@lydka84 juuuj,tak skoré uzdravenie 🙂

lydka84
21. jan 2014

@miskakyska dakujem.....ta uz by osm sa od zaciatku decembra mohla......

andrea1516
21. jan 2014

@lydka84 ahojky preco co sa deje?ja pohode vitaminy mam najrcej nechapem preco 🙂

matamisi
21. jan 2014

@lydka84
@mocca dakujem ,zajtra sa rozhodnem na co budem mat chut...

andrea1516
21. jan 2014

@lydka84 odichuj a daj si viac medu a cajiky ...ja soplim tiez ale to ja mam imunitu ako male dietatko batola ja hned vsetko chytim tak ja si uz prechladnutie a boleie usi a take nevsimam ale treba vela pit a odichovat zdravie je prvorade

lydka84
21. jan 2014

@andrea1516
ja neviem chora som, v praci chaus a blazinec cvicit sa mi nechce a kym sa nevyzdraviem ani nezcnem, kedze som ledva dobrala jedny atb....a depresivne pocasie cele zle .... dokonca uz ani sladke nechcem nemam na neho chut to mi je najdivnejsie z toho celeho na tom......
len dietka ide bez chute bez prehreskov.... dne som na veceru robila dusene jablko a hrusku s orechami skvele to bolo 😝 ..zajtra sa tesim na grecky salat a na dalsi den na kelovy privarok...ani neviem ako mi to uteka sak uz mame 20 dni za sebou a mna to este neomrzelo ani varenie ani papanie a delenie .... asi by som mala vybrat dovolenku 😉

lydka84
21. jan 2014

@andrea1516
ja med nemusim mam rada ale pouzivam minimalne ....a nesladim sice teraz som sem tam jedla ked ma dusilo a nic nezaberalo ale inak eee
ja som mala cez vianoce zapal priedusnice a 3 tyzdne po antibiotikach ma teraz chytil kasel cistia sa mi priedusky a asi aj z toho som taka nijaka......j

andrea1516
21. jan 2014

@lydka84 med je velmi dobry na kasel je to prirodne liecivo kvalitny tmavy medik aj cisto na lizicku a jest mala mala tiez zapal priedusiek a tasko sa stohodostava zazvor med ver my pomoze

andrea1516
21. jan 2014

@lydka84 ja som dneska dumala nad tym ze ako to ubehlo a hned je tu vodny den a na zaciatku sa my zdal byt velmi daleko 🙂

lydka84
21. jan 2014

@andrea1516 ja osm si cele vianoce miesala med s citronom ... 😉

lydka84
21. jan 2014

@andrea1516
no veru strasne rychlo .... ja nejako nestiham sledovat dni v kalendari a amm pocit ze ani vikend ynemam jak to rychlo beziiiii

mirkapramukova
21. jan 2014

@andrea1516 No mne tiez iba 2kg ale ja zase cvicim a na cm mi ide dole.A tiez to citim na rifliach.A dnes som mala ovocny.....zvladnuty tiez na 100% 🙂