90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

2momo2
25. jan 2014

@andrea1516 @lydka84 aj mne táto dieta veľmi vyhovuje. Strava je pestrá, vyberám si čo mi chutí, dá sa nakombinovať podľa potreby, nič mi nechýba (okrem čipsov 😀 ) , vôbec nie som hladná a nemám ani nejaké veľké chute na nič iné. A hlavne je super, že vyhovuje aj priatelovi - som sa bála, že to nevydrží, ale vôbec s ňou nemá problém, je úplne spokojný.

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 ...a to iste ja ako ty ze nemam problemy s travenim ked som na 90 DD

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 ziadna chemia nie je potrebna v ovoci je vitaminov az az
a recept so mnenaslôa dajak sa to tu rozbehlo cely den mrtvo a teraz nestiham citat a odpisovat xixi

andrea1516
25. jan 2014

@2momo2
@lydka84 cize tato dieta je supris 🙂

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 u mna je to vyhoda ze nemozem nic a nevyhoda ked mam kramy a velke bolesti musim vydrzat a ked som chora tiez nic nemozem ....ale ja to berem pozitivne

lydka84
25. jan 2014

@2momo2 tak to je uzastne lebo chlapi sa neradi vo vacsine vzdavaju svojich navykov ja keby som svojmu priatelovi zakazala nocne cestoviny asi by ma niekam poslal....
ja chipsy nemusim sem tam ma prepadne chut na soletky tak si dam dve a som kludnaaa hoc s mini prehreskom.... 😒 😒 😒 a presne das si vsetko na co mas chut a nemusis cakat mesiac na dobrotuuu to je super na tom

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 ja na kramy pijem caj z lekarne , moja zachrana a az ked je velmi zle tak potomsi dam kvapky proti bolesti

2momo2
25. jan 2014

@lydka84 u nás je výhoda, že priateľ zje všetko. Má to vlastne lahšie ako ja, lebo jemu chutí mäso, ryby, aj zeleninu a ovocie má veľmi rád. U mňa tie čipsy vyhrávajú, lebo ja som veľmi na slané. Ale našťastie ma to len niekedy napadne, že mňam, ale žeby som mala vyslovene mlsnú, to nie. Ale keď som nedietovala, tak som mala brutálnu chuť na také veci. Asi na tom niečo bude, že sú to umelé dochucovadlá, ktoré v človeku stále vyvolávajú väčšiu chuť na to "zle"

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 super pretim som jedla ibalgin ibubrofen ci ako sa vola mala som autonehodu v 17v tedy som mala tieto lieki 600brala som ich ako lentilky a uz potom my pomohli len dve 400proty bolestiam ked som mala kramy na moju aj tak choru pecen zabijak ale ja som to nevedela som rada ze uz leky nesmiem a cela rodia ma zakazae ich brat 🙂)))))

lydka84
25. jan 2014

@2momo2 aj moj zje vsetko mmiluje ovocie ale cestoviny su jeho srdcovka a na kila pochybujem zeby bol schopny takto papat, nastatsie mu to ani moc netreba aj ked rokmi vyzera byt stale viac a viac tehotny 😀 😀
chemia je svinstvo ja som posledne roky prisla na chut zeleniny bez soli.... niekedy som solila jak blazon teraz minimalne.....

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 ruzove tabletky ani aj nemusim , hovoria ze je to najvacsie svinstvo co je u nas na trhu

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 tak tak je to ajhorsie na pecen a vcetko ostate co obsahuje paracetonol ako praralen panadol...tak co uz viac svinstva do nas davaju ako zdraveho ...

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 no a kedze sa nam to tu zkludnilo aky to recept mam hladat ????? co nove si tu dala a do kucharskej knihy nie????

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 sak cely farmaceuticky priemysel je jeden obrovsky business a nic viac ....

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 http://bashaland.blogspot.de/2013/05/vlockovy-k... do knyhi este nie az ked vyskusam ale vyzera byt uzasny

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 vyzera bozsky , urcite buduci vikend vyskusam 😝 😝 😝 😝 😝 😝
hned si ukladam medzi zalozky - recepty 90DD

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 aj ja som si ulozila 🙂 a tiez dam po vodnom dni ked to vyda na vykend 🙂

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516
sak toto toto ako ja varim rada ale ked mam cas a priestor, takze cez tyzden take kalsicke jedla robima cez vikendy vymyslam kadeco ine a chutne a skusam nove veci ,,,keby s anepodarilo ze uvarim ine nech neostanem hladna.,.,.

andrea1516
25. jan 2014

@lydka84 kukni si tu stranku je tam vela receptpou a su uzasne aj som jedno dala na recepty a aj vyskusam mnamky su to

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 musim prestudovat , vdaka za typ

lydka84
25. jan 2014

@andrea1516 ako tak pozeram tie recepty normalne ma chytil hlad takze idem radsej do posteleeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

majkapetrisova
25. jan 2014

12. deň je - 3kg 🙂
lepšie pomaly ako rapídne naraz :D

1veroncek1
26. jan 2014

dobre ranko , dnes bielkoviny ta sa pecie kuriatko , na ranajky boli dve jablcka a teraz sa nalievam vodou ...ale musim sa priznat ...vcera som dostala menzes a ako ste tu pisali ze vas chytila zerka ja ze nieee to mne nieeee a sups zjedla som par chipsov ale poviem vam ze tak mi bolo z nich zle, fuj...uz sa ich viac nedotknem... a inak chutili...strasne slanno a vlastne zle...tusim sa aj mne meni chut

lydka84
26. jan 2014

@1veroncek1 ahoj
veru veru bielkoviny aj ja sa na ne tesim...na ranajky som mala banan a jahody 😝
a presne ked zhresime v jedle nie ze len svedomie nam neda ale aj zle od zaludka nam je tak naco vlastne to jeme ?? 😀 😀 😀
tak toto poznam....ja som niekedy jedla chipsy normalne ale teraz ked to dam do ust mam pocit ze mi olej rastie v ustach 😢 😢 😢 ze brrrrrr a tak sito uz nesolim tolkok, vychutnavam si prirodzenu chut zeleniny hlavne v lete ked je to zahrady cerstvaaaa

1veroncek1
26. jan 2014

@lydka84 a na obed si co chystas?

lydka84
26. jan 2014

@1veroncek1 ja nic 🙂
mamina vcera robila udeny jazyk na kyslej kapuste takze si dam z toho a vecer asi zeleninu aby nebolo toho udeneho vela ..... vcera jak to jedla a ja len polievku zeleninovu mi tiekli sliny jak bernardinovy a to nehovorim jak to rozvoniavalo po celom baraku 😎 😎 😎 😎
ale vydrzala som mam 15 dni bez prehresku tak sa z toho tesiiiiiim ...stale si poviem ze den ci dva vydrzim a potom si dam ja ja.... a zapijem to 3 dcl cistej vody a vydrziiiim

1veroncek1
26. jan 2014

hm, to som nikdy nejedla...tak dobru chut 🙂

lydka84
26. jan 2014

@1veroncek1 ja velmi velmi davno,,,, ciste masko ziaden tuk 😉 len to ze udene a tym a pdom zasolene tak s tym nechcem prehanat

2momo2
26. jan 2014

Ahojte! my dnes máme UH deň, takže na obed sme mali domáce celozrnné cestoviny - ja so špenátom, priateľ s makom. Boli mňam a naozaj sýtejšie ako klasické. Na večeru budú asi palacinky

lydka84
26. jan 2014

@2momo2
vyzeraju chutne, ze nam na ne das receptik do kucharskej knihy ako ich robiiis 😝 😝