90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mirkapramukova
7. feb 2014

@lydka84 ahoj.Ja mam zase za sebou uspesny tyzden.Ide to super vo fitku tiez mi je uz lepsie...uz sa tam tolko netrapim ale si ho uzivam.Ale dnesny den....hotova katastrofa... ☹ ☹ ☹ doobedu v pohode,ale na obed cestovinky s maskom a smotanovou omackou,na veceru chlieb vo vajicku a aby nebolo malo teraz tu sedim pri vinikajucom vinku a cokolade....tak co uz dnes mam chute neskutocne.Ale zajtra dufam,ze na 100%Tak nie si sama v porusovani.Ty co za cely tyzden tak ja za jeden den 😉

lydka84
7. feb 2014

@mirkapramukova fakt nejaky divny tyzden vacsina mame.... ja som dnes dala vitaminy na 100% tak som rada ze sa konecne podarilo neporusit 😉 😉 😉

matamisi
7. feb 2014

Ja som prave porusila teraz vitamini,dala som si pasik zo70percentnej cokolady s prichutou cernice-levandula....ale nebanujem bola vyborna🙂

lydka84
8. feb 2014

@matamisi ved tam bolo aj ovocie a ja som pocula ze cokolada je zelenina 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
8. feb 2014

@matamisi pre blizsie vysvetlenie 😀 😀 😀 😀 😀

kaciatkom
8. feb 2014

@lydka84 ahojte dievčatá. Tak ja posledné 2 dni hotova katastrofa. A to doslova. Všetko, čo som videla som aj zjedla. No dnes som si povedala, že už staci. Dnes mám ovocie. Verím, že sa unormalnim a dám to.

lydka84
8. feb 2014

@kaciatkom ahoj ja som presne mala take 4 dni ale vcerajsie vitaminy uz boli na 100% drzim palceky aby sa to upravilo

kaciatkom
8. feb 2014

Bola som nejaká demotivovana. Váha nechce ísť dole ani kusticek.
Tak som si užila poriadne 2 dni. Až mi bolo zle večer. To za trest....

lydka84
8. feb 2014

@kaciatkom mne tak vaha stala od vody respektive to co slo cez vodu dole sa do 3 dni vratilo a s tou vahou som stala tyzden ..... ale vraj je to normalne ze sa vaha optimalizuje a clovek si musi na nu zvyknut tiez 4 dni mini porusovanim ( kusky pistaciovej cokolady a slane schnecky - rybycky a zemiakove tycinky) a zdrazu s ato asi pohlo huraaa - 1 kd stale to je viac ako po vode ale ide to zas pomaly len vydrzat 😉 😉

lydka84
8. feb 2014

@kaciatkom a aby nebolo malo zacalo to tym ze som bola strasne hladna a jedla jak za dvoch ,,,,, no snazila osm sa aspon to co som dany den mohla ale pravidlo ze vecera je pol obeda tym padom som uz nedodrziavala, jedla som tak aby som nebola hladna ...

kaciatkom
8. feb 2014

@lydka84 no ja mám váhu ako po vode. Za 2 týždne mám mat druhu vodu a ňic.
Asi musím len vydržať, či sa to pohne

lydka84
8. feb 2014

@kaciatkom urcite pohne...mne este chyba asi 0,5 kg dole aby som sa dostala na tu co som mala po vode....

matamisi
8. feb 2014

Ja od vody mam stale tu istu vahu plus minus 0,2 ....ale dnes som sa merala a zo vsetkeho po 1 cm....takze dole nieco ide len vaha stoji,ale ja kazdy den cvicim tak kila asi moc dolu nepojdu kedze svaly su tachsie...
Dnes mm vari zajaca a k tomu salat budem mat....mnamka🙂

lydka84
8. feb 2014

@kaciatkom @matamisi tak ten druhy mesiac je co sa tyka kil asi fakt zacarovany.... ja som tiez zacala cvicit tak uvidim po 15 dnoch cvicenia co cm na to, ci aspon tie sa pohli.....

kaciatkom
8. feb 2014

Ok. Takze začínam aj ja cvičiť.

lydka84
8. feb 2014

@kaciatkom supeeeer ja sa citim ze som pevnejsia ohodne 🙂 🙂 a to mam len 6 dni odcvicenych

ketrinn
8. feb 2014

takže ženičky ----minus 7.2kg 😀

lydka84
8. feb 2014

@ketrinn skveleeeee blahozelaaaaaam 😎 😎 😎 😎

ketrinn
8. feb 2014

@lydka84 dakujem 😀 slabšie ako pri prvej ale tam som neporušovala ani kavu ani chlieb som nejedla a teraz ano ale som spokojna 😵

lydka84
8. feb 2014

@ketrinn radsej menej a natrvalooo 😉 😉

zazulkaa
8. feb 2014

Ahojte, tak ako sa Vám darí? U nás sa voda úspešne zvládla, dokonca bez prehreškov, ani čaj ani káva..ale večer som už pociťovala, že by som zjedla všetko možné..a tak mi to zostalo až do teraz. Stále len rozmýšľam čo by som si dala, snívam o chlebíčkoch, očkách .. :D našťastie som len v rovine snívania..

lydka84
8. feb 2014

moj dnesny skvelyyyyy obediiiiik 😝 😝 😝 😝 😝
Zapekana plnena cuketa
https://www.modrykonik.sk/group/5470/bielkoviny...

lydka84
8. feb 2014

@zazulkaa ide to pomalicky ja som mala par dni v kuse starsne chute a aj som hresila.... ale vcera sa to znormalizovalo tak dufam ze su definitivne prec .....

lydka84
8. feb 2014

takze este raz ten link k dnesnemu obedu
https://www.modrykonik.sk/group/5470/bielkoviny...

1veroncek1
8. feb 2014

Moj dnesny obedik - bielkoviny
Grilovany hermelin na rukolovom salate s redkvickou s tzatziky dresingom a opecenou cesnakovou celozrnnou bagetkou 🙂

1veroncek1
8. feb 2014

@1veroncek1 a recept na ten grilovany hermelin asi davat nebudem ci??

lydka84
8. feb 2014

@1veroncek1 daj daj ja sa tak inspirujem ze sa hodin do kucharskej knihy a co sa mi zapaci to navarim...urcite nim niekoho inspirujes...a prosim aj na ten dresing daj ...ja nikdy ziaden chutny z jogurtu urobit neviem ..... 😠 😠

2momo2
8. feb 2014

no dievčatá, tak tolko píšte o tom porušovaní v 2. mesiaci, že som sa k vám musela pripojiť. Dnes sme oslavovali, tak sme si museli pripiť (šampanské a vínko) a potom samozrejme prišla chuť, takže som si dala aj chlebík s oškvarkovou nátierkou. Ale zajtra vitamíny, tak snáď to bude ok.

lydka84
8. feb 2014

@2momo2 tak mna to nastastie preslo cez tyzden bol des ale vcera vitaminy a bielkoviny uz sli na 100% 😀 😀 😀 😀 😀

estachova
8. feb 2014

ahojte, my sme boli na oslave, ale okrem vínka som neporušila 😀 jedla som len bielkoviny, aj keď do 21hod, ale nevadí, zajtra pokračujem 😀