90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
18. feb 2014

@misena741 ahoj , ano druhu vodu mame 28.2 cize sa vazime a meriame 29-teho rano 😀 😀 😀
super ze ti to pomaly ide ja mam pocit ze vaha nic moc ale konecne sa krasne rozbehli cm ... ze wau paci sa mi toooo nakolko som mala pocit ze v prvy mesiac moc cm dole nesli ....minuly tyzden siel mesiac do splnu, naberal a my s nim ........... 😒 😒 no prirodu neoklames co uz, ale od nedele ideme doleeeee huraaaaa 😀 😀 😀
tak dochudnutia 😉 😉 😉 😉 😉

lydka84
18. feb 2014

@cutty a inak ako ti to ide ?????? a co z Jill cvicis ?? respektive ako dlho?

misena741
18. feb 2014

@lydka84 som rada,ze ti to ide.ja som sa nemerala, tak neviem presne cm.skor to vidim na vahe.dufam, ze zajtra si poviem -40 kg.tesim sa ako male dita cokoladke.mna ti ta dieta normalne bavi. 🙂 dufam, ze zacnem cvicit,dost som polavila.takuto vahu som mala asi na zakladke.len na bruchu mam este vela tuku, musim sa ho nejako zbavit 😒

lydka84
18. feb 2014

@misena741 ze uz - 40?? tak ty si ina cajaaaa potom urcite chcem foteckyyyyy vidiet aspon ja ja ja 😀 😀 😀
si predstav ze bavi aj mna, vobec to neberiem ako dietu ale ako stravovanie, neboli ma zaludok a dokonca aj to cvicenie s ami velmi paci ...dnes vsetci otvarali usta v robote ze kde mam brucho ... proste nechapali a uz vobec nechapali ked som na obed vytiahla buchty na pare ze dieta????!!!! 😀 😀 😀 😀

matamisi
18. feb 2014

Ahojte..tak ja dnes cestoviny so spenatom mnamka a teraz vecer puding...ja tento den zboznujem😉 same mnamky🙂 zajtra vitaminy😉
@misena741 ze 40 wau gratulujem😉 aj ja by som potom rada fotky vydela,to musi byt pekna zmena🙂 super...

lydka84
18. feb 2014

@matamisi tento den je fakt supeeeer

cutty
18. feb 2014

@lydka84 Tak ide to celkom fajn, aj ked uvidime ked sa v piatok odvazim, ze aky bude vysledok. Cvicim 30day shred od Jillian ale niekedy si dam aj kix box cardio od nej. Som na 8.dni 30DS 1.level. V piatok sa odmeram a povazim po prvom leveli tak som zvedava.

kaciatkom
19. feb 2014

@misena741 ahoj. Za ake dlhe obdobie si dala dole 40 kg? Ved to je nadhera... Uplne novy clovek z teba musi byt....

lydka84
19. feb 2014

@cutty ja tiez cvicim jill shered 1 level dala osm ho 9 krat ppotom 5 dni pauza a potom 3 x a rozmyslam ci ho dam este dnes raz alebo pojdem na level 2 😉

misena741
19. feb 2014

@kaciatkom dik,je to zmena. drzim to asi 7mes. dnesne vazenie -40kg. 🙂

lydka84
19. feb 2014

@misena741 blahozelaaaaaam takze si predsa dala tych 40 dole?????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 wau wau wau wau wau wau wau wau wau wau

kaciatkom
19. feb 2014

@misena741 vieš mi aj povedat koľko ti išlo dole kg v jednotlivých mesiacoch? Klobúk dole

estachova
20. feb 2014

ahojte, tak včera som sa vrátila z lyžovačky, moc som to nepreháňala, ale jedla som všetko a k tomu aj čajík so slivovičkou,užila som si to, mali sme partiu- bolo nás 30ľudí, tak, že tak, radšej som sa nevážila, ale prišla som chorá jak šľak, idem k dr., tak neviem ako idem pokračovať, ale skúsim, pa.

andrea1516
20. feb 2014

ahojte babay nemala som cas kedy pisat vela prace ...kramy my konecne dosli včera som si spravila vodny den zjedla som jedno jablko ...vaha my stala tyzdne na vahe 96rano som mala o 0,3kg menej 🙂 nechapem to ako som rada ze nepiberem lebo tieto dva tyzdne boli dost taske podvadzala som a tak ....ale uz sa snazim tneska na obed tofu na veceru si dam tiez to ...to cvicenie je my nejde uz ked pridem s prace sa my nechce leniva som

zazulkaa
20. feb 2014

Ahojte, tak dnes 44 deň, ani sa to nezdá ako to letí..Dá sa to úplne v pohode dodržiavať, nehovorím, že ma niekedy neprepadne mlsná a len snívam o všetkom čo by som si dala :D Dnes sme mali UH cestoviny s paradajkovou omáčkou a večer koláčik 🙂 Drží so mnou aj priateľ, zo začiatku som mala obavy, že to nevydrží, ale on je nadšený 🙂

1veroncek1
20. feb 2014

caute baby, nejak nebolo casu a aj to sa stalo ze minuly vikend som totalne vsetko pototo a tri dni som jedla piate cez deviate...tak som od pondelka znova zacala bielkovinami a idem znova...vaha sa mi pohla smerom dolu od poslednej vody dve kila menej tak sa tesim 🙂 dnes mam vitaminy , tak idem do toho dalej 🙂 troska som sa sice pozastavila ale znova som nabehla a idem dalej 🙂

lydka84
20. feb 2014

@zazulkaa supeerrr ja to vnimam rovnako vobec nie ako dietku ale ako samozrejmost ajsne ze sem tam ma chytia chute alebo je to take, ze mam chut apoviem si ze este dva dni vydrz a das si ale ide to super, ja dnes 50 den 😉

lydka84
20. feb 2014

@1veroncek1 veru treba pokracovat a neriesit ..super ze sa drzis 😎

lydka84
20. feb 2014

@estachova aspon si si pekne oddychla, a mozes hura zase dietkovat 😉 a vahe sa vyhybaj c sa budes zbytocne deprimovat ak by nahodou ukazala viac 🙂

lydka84
20. feb 2014

@andrea1516 ahoj asi vsetky toho mame teraz vela ani nepaiseme ale aspon sa snazime 😉

misena741
20. feb 2014

@lydka84 ahojky ano. podarilo sa. juj som stastna. dnes na obed kelova polievka, a pecivko. zjatra pizza, na veceru kapustove kolaciky. dufam, ze sa zmenstim do limitu. fotku pridam, musim sa najprv odfotit a zistit ako to sem pridam. vodny som zvladla na 100%. tak este 1,5 mes. a mame to za sebou.Lydka budes pokracovat aj potom, ci ides na udrziavacuM? pripojim sa k tebe.

misena741
20. feb 2014

@kaciatkom ahoj to si uz nepamatam. ja som zacinala najprv len obmedzenie chleba, sladkosti , vecere. niekedy to islo rychlejsie , niekedy pomaly, ba stalo sa aj že som pribrala. teraz mi to uz ide velmi pomaly,mozno 5kg za mes.uvidim ako to bude tento mes., ale min. som mala len 5kg. napr. svagrina mala až 8 kg, ja som drzala aj atkinsovu, ale nejak sa mi nedarilo. teraz som už tak zvyknuta, že uz mi to ani nevadi. teda obcas ma chytia chute, ale nechcem si to uz pokazit. ja som nosila kosele vel.54 kupovane v HM. teraz nosim kabat vel.38. tak co ti budem hovorit.ale mam este brucho, zadok aj na stehnách sa najde tuk. musim sa ho zbavit, už ked som sa na to dala. 🙂

lydka84
20. feb 2014

@misena741 ahoj ja som prave na zajtra dovarila tiez kelovu polievocku 🙂 a v sobotu nieco ukuchtim kedze budem doma 🙂 pod prispevkom tu kde sa pise mas zeleny krizik pridaj fotku cez to ju tu natiahnes ...... No bud pojdem dalej podla 90 DD alebo na udrziavacku este si to rozymslim ...kludne by som sla aj v tomto dalej kedze mi to vobec nevadi a moze sa tu sladke kazdy 4 den no pri urdziavacke uz kazdy 5 ..... tak uvidim ty chces na co potom nabehnut?

misena741
20. feb 2014

@lydka84 ja pockam na teba, pojdeme spolu. mne uz nadavaju, ze mam s dietou skoncit, ale kaslem na nich. len maly mi hovori, mama už nechudni, lebo si ta nezoberiem za ženu 🙂

lydka84
20. feb 2014

@misena741 a chces pokracovat v 90DD ci ist na udrziavacku? ... to uz nemas vela 5 tyzdnov a som tvoja 😀 😀 😀

lydka84
20. feb 2014

@misena741 a co polovicka, je spokojny a podporuje ta v tom ci aj jemu vadi ze dietujes?

matamisi
20. feb 2014

Caute....konecne to tu zije a ja som tu nebola🙂 aj mne takto vyhovuje stravovat sa a tiez uz rozmyslam ci budem dalej pokracovat alebo podla semaforu,ale ak mam pravdu povedat este som nestudovala ako je to podla semaforu,takze si to niekedy precitam a potom sa rozhodnem....alebo kedze je @lydka84 moja krv tak sa pridam k vam😉

misena741
21. feb 2014

@lydka84 jemu to nevadi,mozem dietovat.myslik,ze je spokojny.som rada,ze budeme pokracovat dalej.rozmyslam ze dam potom este aspon mesiac tejto a az potom udrziavacu

1veroncek1
21. feb 2014

tak dnes som sa odvazila sa odvazit 🙂 po mesiaci a pol desat kil dolu 🙂

lydka84
21. feb 2014

@matamisi tesiiim sa ze sa chces pridata ze sme sa tu tak nasli 😀 😀 😀