90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
11. mar 2014

@lydka84 ved hej ja dnes 16 ty

lydka84
11. mar 2014

@1veroncek1 ja ta tam prenasledujem uz asi mesiac aj som ta sem tam likovaa nenapadne xixi 😉 😉 😉

lydka84
11. mar 2014

@lovacka no vidis po prvej vode sa fakt ukaze co sa s tebou deje 😉

1veroncek1
11. mar 2014

@lovacka presne po prvej vode , len vdrz po dvoch tyzdnoch som mala prvu krizu 🙂

lucxy
12. mar 2014

Dobre ranko...tofu sa berie ako bielkovina..to som mala ako prvy den...a sacharidy su ryza a soja je ako strukovina aj v receptoch je pisana tato kombinacia v druhy den 🙂
Chlorellu som brala aj ja davnejsie

alzbetkav
12. mar 2014

@lydka84
Ahojte, keď ja som zlihala, neberte si zo mňa príklad, už od piatka sa len napchávam ako zjednaná, sprdnite ma ☹. Nevadí, (vlastne vadí) ale začínam odznova, od dnes. Držte sa a pekný deň kočky.

aduss
12. mar 2014

ahojte baby, sice sem neprispievam, ale citam vas stale a dietu drzim s malymi prehreskami, vcera som mala vodny den a ubytok mam za ten mesiac 6,6 kg 🙂 mohlo to byt viac, ale ja som spokojna 🙂

gab1kaaa
12. mar 2014

Ahojte, po dlhšom čase opäť tu. Bola som hospitalizovana - kolapsovy stav - neviem či kvoli 90DD ale môže byť, nedodržiavala som tak ako som mala - malo tekutín, občas aj toho málo jedla čo som mohla som vynechala + pridala som si cvičenie čo bola ďalšia zaťaž pre telo a dopadlo to takto. Ležala som vyše týždňa, no už som doma a ako tak fit. Číslo na váhe je katastrofálne, premýšlam či isť do toho znovu, aj keď sa bojím nevidim iné riešenie. Poraďte 😖

yasmin88
12. mar 2014

@lydka84 ahoooooooooj, no nie je to bohvie čo...ale snažím sa!!stresy v robote ma ničia!!!hlavné sladké a klasické ranajky 😉 rožtek, masieloko, šunka, ach porazí ma, naštastie voda sa blíži, 19.3 tak som zvedavá na výsledok po prvom mesiaci, podla predbežných vážení to nebude bohvie čo...chcela som aspon tak ako ty nejakých cca 7kg ale to je utópia ☹

yasmin88
12. mar 2014

@lovacka aj ja chcem nejaké kg dole!!!!nejde nejde nejde, alebo ide ale pomálinko ☹

yasmin88
12. mar 2014

@aduss ahoj podľa mna je to pekné číslo, ja mam prvu vodu za týžden a keby mi také číslo svietilo na váhe bola by som preštastná, držkaj sa len tak dalej 😉

aduss
12. mar 2014

@yasmin88 dakujem 🙂 ale ja som isla aj z vysokej vahy 🙂 teraz mam 78,7 kg

lovacka
12. mar 2014

@yasmin88 kedy mas vodu?ktory den?

yasmin88
12. mar 2014

@lovacka vodu mam presne o týžden v stredu 19.3, bojim sa a aj sa teším, ako sa povážim a pomeriam, len aby som nebola sklamaná ☹ ale zas na druhej strane neviem sa prinutit cviciť, ani za svet...

yasmin88
12. mar 2014

@aduss aj tak pekné číslo, som zvedavá ako ja dopadnem po vodovom dni, ale hlavne či vydržím som zvedavá............uvidíme 🙂

aduss
12. mar 2014

@yasmin88 ale urcite vydrzis, ked som to vydrzala ja 🙂 hlavne som chcela vodny uplne preskocit, ale dala som sa nan..teraz chcem dietu drzat uz asi len tri tyzdne potom si dam pauzu a neskor zasa..

lydka84
12. mar 2014

@alzbetkav ahoj, no ja tento tyzden tiez nic moc ..... musim sa nejako zresetnut skor ako zacnem proberat vobec sa mi to nepaci ... 😒

lydka84
12. mar 2014

@gab1kaaa ahoj tazko povedat co ti povedali lekari ze bol dovod ??? malo vody a pridane cvicenie mohli byt dovodom ale ci naozaj boli to je tazko takto povedat ..... musis ty vediet ako si sa citila ci vycerpana alebo nie a hlavne ci si papala dostatok..... dolezite ze si ok a ako sa citis teraz?

lydka84
12. mar 2014

@yasmin88 ahoj no ja tiez teraz ako na hojdacke raz dobre inokedy des .... 😠 😠 😠 😠

alzbetkav
12. mar 2014

@lydka84 Tak poďme na to🙂, ja dnes pekne ako som sľúbila, zeleninka a tak, odolala som aj pokušeniu 🙂, lydka84 držkaj sa 🙂

lydka84
12. mar 2014

@alzbetkav tak ja od zajtra uz snad fakt na 100% tiez pojdem , budem sa snazit 😉

alzbetkav
12. mar 2014

@lydka84 Super, takto sa mi páčiš🙂

lydka84
12. mar 2014

@alzbetkav ako ja varim podla dni ale sem tam za sakusnem do niecoho co mi v dany den nepasuje do dietneho palnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale snazuzzzziiiiim sa 😎 😎 😎

zazulkaa
12. mar 2014

Nestihla som dnes navariť na zajtra UH, skúsim si kúpiť nejaký posúch, prípadne pagáč. Bude niečo zlé ak si kúpim aj nejaký croisant prípadne koláč plnený lekvárom ( niečo také sladké) ? 😖

lucxy
13. mar 2014

Ahojte dneska mam ovocny den... 🙂 ake si peciete ovocie...predtym ked som drzala dietu tak som bola zvyknuta na hrozno doobeda ztoho som nebola az rak hladna a poobede salat z mrkvy
Zazulkaa asi skor slane...
Gab1kaa asi bolo tvoje telo moc vycerpane..a naraz si mu dala velku zataz 🙂
Tak pekny den a doschudnutia

matamisi
13. mar 2014

Ahojte...vcera som mala vitaminy a kedze som pol dna cestovala tak som si jeden ananas nakrajala a ten som pomaly cely den jedla 😵 teraz budem skoro dva tyzdne u ocina na sk tak dufam,ze moc neporusim,lebo potom uz len tyzden doma a 90dni budem mat za sebou 😵

lucxy
13. mar 2014

Matamisi a kolko sa ti podarilo dat dolu

rakheta
13. mar 2014

Taaaak ficim stvry den a zatial pohida este zapojit dake tue cviky 🙂

mirkapramukova
13. mar 2014

@lydka84 budu presne take iste.Aj ja ich zboznujem 😉

giliath
13. mar 2014

Ahojte baby mozte mi poradit? Kukuricna polenta by sa mala zaradit medzi ake dni?chcem si ju spravit na cibuljr a cesnaku+susene paradajky,dakujeeeeem lucia