90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
13. mar 2014

ahojte,
ja som mala dnes cestovinku so zeleninkou a pikantos som si urobila...dala som si trosku kecupu do omacky a chili omacka ta taka tekuta 😀 fajne bolo mnam.
Este poriesit veceru asi si dam croasant prazdny len maslovy a k tomu cokoladka a mam akoby cokoladovy croasant 😀
zajtra ovocicko ach jaj netusim co si na obed urobim. dajte typ len nie banany v kokose 😀 dala by som si asi neico s orechami ale isto netusim co

nela031
13. mar 2014

Dobrý deň, chcem sa opýtať kde nájdem tu 90 dňovu dietu? Ďakujem

lydka84
13. mar 2014

@nela031 ahoj strana 1615 prvy prispevok odomna, tam najdes link kde to najdes na nete alebo kde si to stiahnes ceska aj slovenska verzia 😉

lydka84
13. mar 2014

@giliath ahoj,, kukurica je skrob a vsetky vyrobky z kukurice (polenta, kukuricne placky, kukuricna muka, polystyren .... ) to je UH den

lydka84
13. mar 2014

@zazulkaa kludne mozes hocijaku buchtu 🙂 len nech v tom nie je sunka,syr a salama

lydka84
13. mar 2014

@rakheta vitaj medzi nami 😀 😀 😀

lydka84
13. mar 2014

@lovacka ahoj do panvice nakrajat akekolvek ovocie (jablko, kiwi, banan, hrozno, mandarinka) + hrozienka + stava z dvoch pomarancov, v tom to podus prikryte 10 minut a ked to vychladne tak posypat bud kokosom alebo orechami ......... ....super je ked posekane orechy poprazis na suchej panvici chuti to uplne inak ...velka mnamka 😉

lovacka
13. mar 2014

zienky mam docvicene.
aj vahu som si bola dnes kupit lebo ta nasa stara je vseliaka 😅ale ukazuje mi vahu narovnako tak neviem 😀
vsetci sme sa dnes doma poctivo vazili
zajtra vitaminy tak som zvedava mam susene marhule a oriesky.

matamisi
13. mar 2014

@lucxy zatial mam 10kg dole 😉

lovacka
13. mar 2014

ja neviem zeny ako to robite ale ja furt len -2kg a to v nedelu budu tri tyzden 😠
to snad budem jedina co ani v prvy mesiac neschudne 😨

rakheta
13. mar 2014

@lydka84 dakujeeem 🙂

lydka84
13. mar 2014

@rakheta ahoj no ako to ide? uz si zacala aj s cvicenim?

evica2977
13. mar 2014

Ahojte kočky, rada by som sa aj ja k Vám pridala, no síce som kukala knihu, no aj tak mam nejasnosti🙂 Prosim Vas, ked si urobím na O napr.v bielkovinový deň maso a zeleninu, tak na večeru mam mat 1/2 masa alebo aj 1/2 zeleniny?! Ďakujem

lydka84
13. mar 2014

@evica2977 ahoj vitaj medzi nami ... na strane 1615 je prvy prispevok odomna tam sa dozvies vselico uzitocne , odporucam precitat .... a co sa tyka tej zeleniny tu mozes papat kolko chces .... ale tu zakladnu zlozku (bielkovinu skrob, UH) ta ide polovica ...cize na obed dajme tomu 140 g syr + kopa zeleniny + celozrne pecivo + vyvar a vecera bude 65 g syr + kopa zeleniny 😉

lydka84
13. mar 2014

@evica2977 a pri skroboch Uvaris si dajme tomu 8 zemiakov a to budes mat 5 na obed a 3 na veceru a k obom chodom kopa zeleniny a na obed este pecivo + vyvar

evica2977
13. mar 2014

@lydka 84 ako Ti ďakujem, UF, uz som sa zľakla🙂

lydka84
13. mar 2014

@evica2977 coho si sa zlakla????
zelenina je jedina co nie je obmedzena tu mozes kolko chces ... na oriesky a semena pozor to je dost kaloricke ale tiez mozes a ovocie podla chute a tak aby si nebola hladna 😉

evica2977
13. mar 2014

@lydka 84 no predsa, že moja V by bola strašne maličká🙂 Síce som typ, ktorý potrebuje dobrý O ale aj tak, človek nikdy nevie 😀

lydka84
13. mar 2014

@evica2977 no treba jest aby si nebola hladna na zaciatku to bude viac ale postupne sa ti stiahne zaludok .... hlavne na ranajkach som to pocitovala ze na zaciatku som jedla vela ovocia a teraz mi fakt staci a2 jablka a vydrzim doobeda .....

evelin1986
14. mar 2014

Caute baby,tak ako,uz sa niektora vazila od vodneho dna? Ja sa priznam,tento tyzden sa stravujem vselijak,rozhodne nie podla 90dd..cize sa ani necudujem,ze u mna ziadna slava🙂...premyslam,ze si potom posuniem aj posledny vodny o tyzden...teda,ze si dam trestny tyzden diety navyse,uz ked som to takto pototo...ale tak aspon som nepribrala😀...od vodneho zatial -700g ...pekny den🙂

lucxy
14. mar 2014

Dobre ranko..tak dneska bieloviny...idem si spravit kuracinu a zeleninovy salat.. 🙂

rakheta
14. mar 2014

@lydka84 taaak ide to celkom rychlo 5 den 🙂. Vcera vecer som si stiahla jillian level 1 a idem na to.. staci to cvicut raz za den? Nie je polhodka malo?

2momo2
14. mar 2014

@evelin1986 aj ja som týždeň po vode a veľký úspech to nie je - mám + 400 g, ale myslím, že je to ok, lebo po vode to vždy kúsok vybehne. A tiež ten týždeň nebol 100% dodržaný, takže som spokojná. Teším sa že začína byť teplejšie, lebo už pridám pomaly aj klasický bicykel - vonku, takže budem mať čím ďalej, tým viac pohybu.

lydka84
14. mar 2014

@evelin1986 ahoj ja sa tento mesiac stravujem hrozne 😠 😠 😠 😠 tiez som rozmyslala ze posuniem vodu o 4 dni cize voda bude posledny 91 den ..... nie ez by som mala chute ale som hladnaaaaa ja uz neviem co robit ☹ ☹ ☹ ja po vodovom + 1 kg cite mam tak isto ako rano vodovy den ....ach jaj ☹ ☹ ☹ ☹

lydka84
14. mar 2014

@rakheta uplne staci raz denne 30 minut ... u mna sli dole cm velmi pekne a nic viac som necvicila len to ....

lydka84
14. mar 2014

@2momo2 s tym suhlasim nech sa otepli nefuka vietor a hura sportovat aj von

zebatox
14. mar 2014

Ahojte aj ja sa chcem k vam pridat uz sa mi parkrat podarilo schudnut s touto dietou ale od leta som sa rozizrala a 15kg islo hore som nestastna z toho tak od vcera opat chudnem a zatial uspesne 🙂 tak dufam ze do leta sa vojdem do vysnívaný ch nohavic

lydka84
14. mar 2014

@zebatox Ahoj , vitaj medzi nami 😉
na strane 1615 je prva sprava odomna taka dlha najdes tam tabulky kde ak sa zapises budeme len radi a linky na knihy a stranky ktore pomozu 🙂

rakheta
14. mar 2014

Baby dnes som teda skusila jillian 😀 😀 😀 😀 😀 ako...No.. 😠 Skoro som skapala 🙄 kriste cvicenia pre skolakov a ja som funela ako hroch. Moja 5rocna dcera mrela smiechom na koberci.. ale tak nevzdala som to 🙂. A zajtra sa ide zas. Baby vsak sa to zlepsi a bude daka ta kondicka 🙂 ?????

lydka84
14. mar 2014

@rakheta budeee len pekne cvic a nevzdavaj to ked konecne nebudes funiet pojde sna level 2 a hura od znova bude aj funeneie xixi 😀 😀 😀 😀 😀