90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
29. mar 2014

@matamisi bolo to uzastneeee 😝 😝 a hodina hore dole 😉 aspon ze si dodrzala den 😝 😝 krasnu sobotu a uzite si vyletik

matamisi
29. mar 2014

@lydka84 ved ano a doobedie s poobedim som si vymenila 😵

lydka84
29. mar 2014

@matamisi nevadiiiiiii 😉

lydka84
30. mar 2014

@zivezlatko ahoj, drzis teraz aj ty 90DD dietu ????

lydka84
30. mar 2014

@1982 jeeeej mame prvu adeptku v tabulke co je po tretej vode 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 blahozelaaaaaaaam 🙂 🙂
mas nadherne vysledky v cm 😉 😉 😉

lydka84
30. mar 2014

kedze sme zacali 2.1.2014 vcera bol termin 3 vody, tak pridavam linky na nase tabulky, kde sa zapisuju kg a cm
😵 😵 😵
stratene kila:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...
😵 😵 😵
stratene cm:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ar...
😝 😝 😝

vevericka2002
30. mar 2014

Baby gratulujem vsetkym co dobojovali... 🙂

lydka84
30. mar 2014

@vevericka2002 este bojujemeeee...posledny 91.den dietky nam vychadza na stredu na 2.4.2014 🙂 🙂

lydka84
30. mar 2014

@vevericka2002 a co ty uz vari s nami nebojujes ????? zacinali sme rovnako predsa

vevericka2002
30. mar 2014

@lydka84 pisala som ze dietka pomaha aj k otehu... 🙂

vevericka2002
30. mar 2014

@lydka84 jaaaj, tak som to nedopocitala... tak drzim palce stale. Mala som zafixovany vcerajsok. 🙂 ja som vydrzala po prvu vodu potom pribrala a naspat schudla, a stale si drzim, uz aby som zacala priberat... 🙂

lydka84
30. mar 2014

@vevericka2002 ty si ta druha stastna.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 minule osm rozmyšlala ktora ze to je lebo viem ze @lenka1408 je tehotna, ona sa sem tam ozve, a nevedela som prist na to ktorá ešte ...ale uz viem, pochval sa ako sa mas????

lydka84
30. mar 2014

@vevericka2002 no hej este + 4 dni kedze cela vlastne trva 91 dni ....... viacere sme si presunuli vodu na posledny den na 2.4.2014, ja by som ju vcera nedala kedze bol vikend , voda je lepsia ked je clovek v praci (aj ked robim vo velkosklade potravin 😀 😀 😀 ) ale predsa chladnicka a skrinka na maskrty doma lakaju viac ...... takze som velmi zvedava na vysledky ....na to kolke sme vydrzali a ako to slo ......

lydka84
30. mar 2014

@vevericka2002 ako po prvu vodu to slo super, druhy mesiac este to slo 0,5 kg tyzdene ale treti des strasne chute som mala na zaciatku vela porusovaciek .... vaha je u mna nizsia zatial o 0,5 kg od posledneho vazenia ....ale pripisujem to hlavne kazdodennemu cviceniu kedze cm klesaju dalej ale vaha stoji .....ale nevadi zaklad ze obleciem to, čo som pred 3 mesiacmi nevytiahla vysie ako do pol stehien.....alebo pozapinam kosele ktorym chybalo tak + - 8 cm aby sa stretli gombik a dierka 😀 😀 😀

vevericka2002
30. mar 2014

@lydka84 gratulujem... 🙂 ved svaly su tazsie ako tuk tak preto. Myslim ze prave Ty si tak povzbudzovala ostatne baby. 🙂

lydka84
30. mar 2014

@vevericka2002 no hej , tiez na to spolieham ..... a myslim ze sme sa tu povzbudzovali navzajom a prave preto sme to dali a podarilo sa nam vydrzat 😉 😉 😉

lydka84
30. mar 2014

tak takto to vyzera s mojou oblubenou suknou po 88 dnoch dietky ..... a to som ju v januari ledva zapla ......

2momo2
30. mar 2014

Ahojte! rohodla som sa, že aj ja skúsim cvičenie s Jill, kedže veľa dievčat s ňou má dobré skúsenosti a práve mám za sebou premiéru - 1 x level jedna - cvičil aj môj drahý, i keď moc mu to nešlo 😀 hlavne že ma podporuje

jeinabe
30. mar 2014

@lydka84 Nádherne si schudla......ach... ja som dnes bola na oslave, už som mala na máličku, aby som zhrešila, ale vydržala som.....ale tie prvé dni sú pre mňa naozaj ťažkééééé.... 🤐

lydka84
30. mar 2014

@2momo2 supeeeeeer , uvidis ze to bola spravna volba, ja som z vysledkov vdaka cviceniu spokojna....a to som mala 2 x 5 - dnovu pauzu a cvicim podla kocky co predcvicuje lahsie alternativy ............. tak hura do toho 😉

lydka84
30. mar 2014

@jeinabe dakujem ..... no tej sukne mi je strasne luto ale ja jurozberiem aurobim z nej mensiu 😝 😝 😝 😝 ...este to chce tak 10 kil dole a budem ako tak spokojna..... takze idem dalej bojovat urcite to 91 - dnom u mna neskonci ......... a ano treba vydrzat zaciatok a potom si telo zvykne 😉

jeinabe
30. mar 2014

@lydka84 veď hej, vtedy keď som držala, tak po 3 mesiacoch mi bolo ľúto vrátiť sa k normálnej strave......už som bola pekne zvyknutá.....ešte počítam také 2 týždne, že budú pre mňa ťažké.....a najhoršie je to varenie, dnes som si musela už zase na zajtra navariť do práce.....ale tortu z oslavy som si dala zabaliť na zajtra.... 😀

2momo2
30. mar 2014

@lydka84 ty cvičíš jill už dlho? viem že cvičíš, ale nepamätám si či toto alebo iné veci. Mne rotoped a orbitrek už zdá sa tak moc nedáva a vidím, že veľa báb mám s Jill naozaj úspech, tak snád zmena pomôže

lydka84
30. mar 2014

@jeinabe no hej vari sa skoro kazdy den ale ja sa snazim v kuchyni netravit vela casu, skor take rychlovky chutne a cez vikend si naopak vychutnavam a pohram sa s jedlom aby som z toho mala mega velky pozitok 🙂

lydka84
30. mar 2014

@2momo2 zacala som den po druhej vode shred ...3x10 dni ale trvalo mi to do minulej nedele 🙂 ako som pisala mala som tam 2x5dnovu pauzu .....a dnes som dokoncila 1 level ripped ....zajtra pauza a v utorok zacinam druhy level ripped ...... kila kolisu a hybu sa minimalne ale cm krasne klesaju ....

rosa197
30. mar 2014

Ahooojte baby...rada by som sa pridala k vám, aj keď neviem či s 90dňovou...alebo norbiho stravou, čo sa mi pozdáva, pretože papám všetko, len v menších porciách...a strava je podelená od kedy do kedy čo smiem...
a chcem korčulovať a brušáčiky...mám 73,9kg pri výške asi 165cm...
Pridala som sa sem, aby som v tom nebola sama ☹ ☹

lydka84
30. mar 2014

@rosa197 vitaj medzi nami, samu ta v tom nenechame neboj .... treba skusit uvidis ci sa ti zapaci a ako ti to pojde ...ale urcite to s nami das tak hura do toho 😉
poznas princip a delenie potravin co kde patri ???

rosa197
30. mar 2014

@lydka84 Raz som to chcela...ale nemám rada diéty, kde mám presne napísané čo každý deň jesť ☹ ..a nepoznám to podrobnejšie ...

lydka84
30. mar 2014

@rosa197 pozri si tu stranu 1550 prvy prispevok odomna tam mas rozpúis ktory den sa co moze 😉

rosa197
30. mar 2014

@lydka84 jaaaj ďakujem, pozriem...uvidím či sa mi to bude pozdávať.... 🙂 ..už som držala dukanovu...no mala som prehrešky, nevydržala som to ☹ ..2mesiace a neschudla som nič, zomna to ide pomaly...preto sa chcem začať hýbať....chcem každý deň korčulovať 🙂))) a brušáky...mám doma stepper a eliptical..ale na to sa neviem donútiť ☹((( 😀