90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aduss
12. apr 2014

@lydka84 aj aj 🙂 samozrejme viac na wellness 🙂 len musim cosi pochudnut, az sa ma nezlaknete :P

lydka84
12. apr 2014

@aduss len aby si sa nezlakla ty nas - teda mna ...... sak poznas moj nazor na tvoje chudnutie ( už som z teba nieco videla ) ....... 😀 😀 😀 😀

aduss
12. apr 2014

@lydka84 no ja som videla tiez teba, tak neviem co tu furt mas za reci :D...a do leta este casu a casu..budeme ako laty! :D

lovacka
12. apr 2014

ahojky,
tak ja som sa dnes vazila a vaha ukazuje 78ks cize 1kg dole za druhy mesiac este mam tyzden pred sebou tak uvidime ci sa mi este podari za tyzden co to dat dole.
mam dalsie rifle, ktore uz zapnem ele este by to chcelo nejaky ten cm dole nech nemam cez pas rifli prevesene sadielko 😀
a vela veci mam co som dnes skusala co som do nich nevosla a uz vojdem ale este to nie je uplne ono ale zaklad je ze uz zapnem aaaaa tesim sa strasne na leto.dufam ze dam aspon 5kg este dole
dnes ovocie tak si varim brokolicu na obed a na sim perkelt kuraci s kolienkami 😅

catherrine
12. apr 2014

@lydka84 Ja som nictake nenapisala ze chxem aby sa za 2 dni spalili ci? Ja len vidim a citim na sebe ze odkedy cvicim ide to ovela lepsie a to ma pohana vpred xi no este je dlha cesta predomnou....ale vydrzim 😉

lovacka
12. apr 2014

@catherrine cvicenie je len vraj 20%podiel na ubytku a 80% je vraj v strave. mozno ani 90 dnova nie je dieta ako dieta ale je to sebadisciplina a jasne ze ked vynechame chlieb, biele pecivo,sladke,alkohol tak sa to prejavi na vahe a je z toho uzasna dieta 😀

catherrine
12. apr 2014

@lovacka no vedto ze je tam to "vraj" xi drzim 90 teda koncim 2 mesiac a odkedy cvicim ide to lepsie formuje sa mi postava pekne uz ma aj manzel pochvalil xi jasne zedietka robi svoje nikdy som netvrdila opak mna lento cvicenie normalne dobija energiou u vas to tak neni?????

catherrine
12. apr 2014

A dost bolo reci ide sa,cvicit dnes koncim 1 level zajtra hura2som zvedava ako mi pojde😉

lovacka
12. apr 2014

@catherrine u mna je to casovo narocne stihat....dnes som rano vsetko popratala este varim aby mali co zajtra jest moji hladosi kedze ja dnes cestujem do Prahy. zjedla som teraz polievku tak trosku pockam a idem aj ja cvicit....zajtra nebudem cvicit ani v pondelok a od utorka idem aj ja na level dva 😀
urcite cm idu viac dole ako kg aspon teda dufam nemerala som sa...ja keby ze dam dole z brucha 20cm tak som normalne kocka 😀

catherrine
12. apr 2014

Tak jasnie niekedy je to tazke casovo stihat ja tiez cvicim len ked mi deti spia na obed inak nemam sancu a cvicim na ukor niecoho ineho napr. zehlenia upratovania xi a tiez ked sa neda tak necvicim ved to nevadi z cvicenia ma mat clovek radost nie stres 😀 😀 😀 😀 a kocka si urcite aj teraz 😀 😀 😀

lovacka
12. apr 2014

@catherrine ja cvicim len po veceroch od 8-9 vacsinou maly ide do postele a ja makat 😀 a veru na ukor niecoho ineho 😅

jeinabe
12. apr 2014

No ja vas obdivujem, ze stihate cvicit, ja som dnes po nocnej, rano som upratovala, poobede som si konecne s malym zdriemla a teraz uz sa mi nechce cvicit, ale dobila som sa dnes sladkym na UH.Zajtra vitaminky a poradte mi nejaky faaajny obedik na bielkoviny...inac dnes mi na prechadzke uz normalne padali rifle 😀 ...

jeinabe
12. apr 2014

@zebatox 😀 😀 😀 ...no to ani mna by nenapadlo skusat si svadobne saty 😀, hadam uz stacila 1 svadba 😀 😀 😀

zebatox
12. apr 2014

@jeinabe minule som si na b den robila kuracie rezne a dnu som dala platok sunky a brokolicu povarenu zmiesanu s nivou (ja kombinujem aj syr a maso dietu beriem ako delenu stravu 🙂 tak ma nekritizujte za kombinacie ale ja sa radsej najem akoby som mala brechat to vsetkych + mne zelenina nechuti tak ja nemusim salatiky ale na vitamin den mam kupeny baklazan budem grilovat🙂

zebatox
12. apr 2014

Minule som citala ze spanok je dolezity pri chudnuti tak ja necvicim ale spim kazdy den 2-4hodky s ddtmi na obed a dnes mi to chyba ale sak co uz ked pojdem do prace nebudem mat cas na taky luxus

lydka84
12. apr 2014

@jeinabe podla toho na co z bielkovin mas chut 😉

lydka84
12. apr 2014

@zebatox no mat dostatok spanku je urcite doleziteeeee 😉 😉 😉 😉 😉

lydka84
13. apr 2014
lydka84
13. apr 2014

@matamisi ahoj, ako sa mame a ako sa dari ?

jeinabe
13. apr 2014

Takže na zajtra do práce navarené mňaaam....idem pridať receptíky, kým malý spí.... 😉

lydka84
13. apr 2014

@jeinabe receptiky su mnam mnam 🙂

catherrine
13. apr 2014

tak dnes 1 krat shred level 2 odcvicene no spotila som sa teda riadne xi makacka 😀 😀 😀

matamisi
13. apr 2014

ahoj...
@lydka84 no ja uz tri dni po sebe mam bielkoviny a zajtra este asi tiez ale v utorok by som chcela vodu .... mm mal cely vikend volno tak sme behaly po restikach 😝 a teraz prave som zozrala bonbonieru visne v alkohole fuj normalne taku neznasam,ale ted od nervov som ju zjedla ,lebo uz dva dni hladam video killer abs 2 a 3 od jill a nikde ju nemozem najst tak som nervozna a jasne,ze som ani necvicila 😠 ach jaj,ja nestastny zemepan 😀

lydka84
13. apr 2014

@matamisi ahoj ja posledny tyzden vsejedenie ale snazim sa aspon delit jedla uz ked nie dni ale medzi tym sladkeeee 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 , mam v kuse hladm kramy do toho som ochorela asi prechladene dutiny, boli ma hlava mam ju ako balon a necvicim od utoroka ...snad sa po velkej noci nakopnem lebo sa mi to ze vobec nepaci co sa deje teraz ....

matamisi
13. apr 2014

@lydka84 ja som uz tyzden nachladnuta tiez...ach jaj toto sproste pocasie nas zabije 😝 ja este tyzden musim makat ,lebo potom pojdem na dva tyzdne k ocinovi a potom do budapeste na krstiny a narodeninovu oslavu a to musim vyzerat fit 😀 takze musim zamakat 😕

lydka84
13. apr 2014

@matamisi no mas to pekne nabiteeeeee

matamisi
13. apr 2014

@lydka84 len nech vyzdraviem a mozem zacat makat... 😀 ach a dcera ma od zajtra prazdniny 😅 uz tyzden je doma co je chora a teraz prazdniny potom ideme prec tak mesiac nepojde do skolky 😅 dufam,ze bude pekne pocasie aby sme mohly von chodit buduci tyzden,lebo inac osediviem s obidvoma doma 😕

lydka84
13. apr 2014

@matamisi toto mi pred chvilou napisala sestra 🙂 ze deti maju od zajtra prazdniny a s 3 doma osedivie (7,5 a rocne) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
13. apr 2014

@matamisi snad budeme skoro fit a zacneme zase cvicit ako sa ma .... ja som sa prave donahrievala a idem do postele...sladke sny 😉

matamisi
14. apr 2014

@lydka84 tebe sa dobre smeje 🙂 🙂 🙂 veru nech sme uz zdrave a zas budeme poctivo makat na nasich postavickach 😝