90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
6. jún 2014

@lydka84 ahojky tak ako zajtra mas bielkoviny?

jeinabe
6. jún 2014

@zebatox ja som tak prvýkrát držala, že som jedla vyprážaný karfiol, šampiňony a chudla som tiež, teraz som prísnejšie držala......asi budem aj normálne jesť, ale budem deliť, že nie zemiaky s masom a vitamíny už asi nebudem dávať každé 4 dni.....uvidím....ale koniec diéty je zachvíľu..ani sa mi nechce veriť.... 😉
A ty končíš už toho týždňa?

lovacka
6. jún 2014

ahojte cicusky,
ja cele zle 😖 jem vsetko zaradom uz asi druhy den to je 😠 este zajtra ideme na jednu akciu a co si pamatm tak tam same maso a ja mam mat UH takze este asi zajtra to bude o fige a rozmyslam ze v nenedelu si dam vodu....lebo je to otras vaha stoji ale ani sa necudujem kedze zerem piate cez deviate a do toho sama oslava v robote ach jaj
mam nervy ale co uz....musim sa naucit ze bud samu seba presvedcit ze toto nejem alebo to proste naozaj nezjest

matamisi
6. jún 2014

Ahojte.... tak ja dnes na obed pizu som mala a vecer uz nic... a na zajtra som si grilovaci syr prichystala 😵

lydka84
6. jún 2014

@andrea1516 ahoj ja delim jedla ale dni nie, a uz sa ani do dovolenky trapit nebudem ...ale teoreticky by som mala mat zajtra bielkoviny .... aj ked mamka ma narodky takze urcite tam bude tortaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lydka84
6. jún 2014

@matamisi ako robis ten grilovany syr?

matamisi
6. jún 2014

@lydka84 aj ja delim jedla,ale dni nedodrzujem a pomaly mi ide vaha dole 😵 to mi svokra nosi specialny syr ktory si na panvici opecie z obidvoch stran.z vonku je chrumkavy a vo vnutry sa rozteka,mnamka to je,zboznujem ho 😵

lydka84
7. jún 2014

@matamisi tak sme + - na tom rovnako cize vlastne udrziavacka ....a davas si aj vitaminove dni ?????? A co ranajky ?

matamisi
7. jún 2014

Ahojte..... perfektna vyzva od nici 😵 kdo ide do toho so mnou,ja urcite 😵 co ta na to lydka @lydka84 ?
http://mojetelo.blogspot.cz/2014/06/moje-promen...

@lydka84 vitaminovy si davam kedy sa mi zachce a ked viem,ze ho na 100 procent dam 😵

jeinabe
7. jún 2014

Dobre ranko,tak ja dnes na obed rybu na masle so zeleninkou a na veceru ryby v paradajkovej omacke..,zajtra budu urcite zemiaky,lebo minule z tej pohanky som sa nenajedla... 😀

matamisi
7. jún 2014

@lydka84 prosim ta tieto klicky by si kde zaradila...ja ich zboznujem a davam si ich kazdy den do salatu a teraz rozmyslam ci je to spravne 😲 😀

matamisi
7. jún 2014

@lydka84 a fotka je tu 😀

lovacka
7. jún 2014

@matamisi uz to stufujem ja asi sa pridam 🙂

matamisi
7. jún 2014

@lovacka ja som sa hned rano odfotila a uz som aj mail poslala 😉
a zas na fotke mam uz celkom dobru postavu ,ale ked sa pozrem do zrkadla tak vyzeram otrasne 😝 nechapem to asi mam prilis dobry fotak 😀

lovacka
7. jún 2014

@matamisi ja som necvicila teraz styri dni aani dietu som nedrzala zaludok ma boli no des a hruza...zajtra zase nie sme domatak budem jest co pride ale odpondelka idem na 100% aby som za 50 dni sa nemusela hanbit...ja mam stale velky pupok :( aj ked je pravda ze uz to nie je taka katastrofa ako pre 90 dnami 😅

matamisi
7. jún 2014

@lovacka ved aj ja brucho este mam,ale na fotke to neni az take hrozne ako v skutocnosti je 😅

lovacka
7. jún 2014

@matamisi jaj ale mne pride ze moje sa vobec nezmensuje.zajtra musim uz cvicit lebo toto je des a hruza 😝 najhorise su tie letne oslavy a grilovacky 😅

lydka84
8. jún 2014

@matamisi @lovacka a nemate vy dve nahodou deti ze mate pupky ??? 😉 ja som este nerodila a mam ho vacsi ako vy dve dokopy tak sa nestazujte 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@matamisi a ked ho nemas na fotkach tak ho asi nemas ze ?
@matamisi teoretcky by som do toho sla ale prakticky o tyzden uz letim na berehoch cerveneho mora a slnim sa.... a vies ako to je dietka a AL na dovci 😉

lydka84
8. jún 2014

@matamisi a tie klicky, co to klici ??? musim prestudovat co to valstne je 🙂

jeinabe
8. jún 2014

@lydka84 ahoj...zajtra sa chystám urobiť tvoje šišky, ale asi ich vyskúšam v tej rúre....dúfam, že sa podaria.... 😉

lydka84
8. jún 2014

@jeinabe podla mna ano, vraj aj buchty na pare ale robene v rure su skvele 😝 😝

jeinabe
8. jún 2014

@lydka84 teraz som si konečne trošku viac preštudovala tú druhú knihu a zistila som, že nieje až taká zlá....vlastne som prišla na to, že sa už môže všetko jesť len je podstatné stále to delenie (hoci som našla aj recept zemiaky v rybacej polievke)....chápem to tak, že každý deň si môžeš dať hocičo, ale treba dodržiavať obedy B,Š,Š,B,UH, V......a na večeru sa môže stále aj napr. jogurt, alebo syry.....ale napr. sa môžu aj palacinky s mliekom a vajcom...no je to také zaujímave....trošku som ešte z toho vymätená, ale asi sa na to dám 😀 ... a čítala som, že 90 dňová by sa mala opakovať až po 3 mesiacoch....., lebo že to nieje potom najzdravšie....a dokonca som našla recept aj so slaninou, aj šunku si môžem dať na večeru..... 🙂

jeinabe
8. jún 2014

A baby na začiatku som spomínala kraťasy, ktoré mám v skrini od svadobnej cesty a predstavte si, že dnes som ich v POHODE natiahla aj zapla, ešte trošku sú obtiahnuté, ale doteraz som ich nedala ani cez boky..... 😀 😀 😀 ...sa tešíííím.....a na týždeň mi končí diéta, to ani nieje pravda..... 😀

lydka84
8. jún 2014

@jeinabe ahoj dobre si pochopila , obed a vecera nemusia byt rovnake ani z rovnakeho dna, to znamena ze B: obed maso + zelenina, vecera cestoviny , alebo obed syr + zelenina a vecera zapekane zemiaky ........a dni sa delia podla obeda a ten je dolezity .... a ked som to spravne pochopila tak obed mozes sem tam pomiesat cize urobis plnenu papriku ze das aj ryzu aj masko ale take jedlo nesmies na veceru !!! mozes len na obed, vecera musi ist 100% podla delenia len je jedno z akeho dna , a sladka vecera (kolac, zmrzlina) je len raz a to cez UH den 😉 dokonca ovocie mozes miesat s jogurtom alebo kyslou smotanou, mnam mnam 😝 😝 ja sa vlastne tak nejako teraz snazim stravovat tiez momentalne 😉
a ku kratasom blahozelam 🙂 🙂 🙂

lovacka
8. jún 2014

ahojte,
tak dnes sme boli znova na MDD a jasne ze cele zle 😀 😠 rozmyslam ci si dat zajtra vodu ako trest alebo pokracovat vo vitaminoch.uvidim zajtra sa rozhodnem 😀
idem na tych 50 dni tvrdej driny dufam ze to dam 😀 chcem vynechat uplne pecivo,sladke,na veceru jest salaty len a hlavne denne pridat aj korcule alebo orbitrek k Jill.uvidime ci vydrzim 😅

lydka84
8. jún 2014

@lovacka aahoj na veceru k salatom pridaj bielkoviny kedze vela sportujes aby sa ti nezacala nicit svalova hmota 😉

lovacka
8. jún 2014

@lydka84 ale chcem ist podla 90 dnovky, cize nemozem stale bielkoviny

lydka84
8. jún 2014

@lovacka jaj taaaaaak tak to teda poom nemozes 🙂

lovacka
8. jún 2014

@lydka84 nie nie chcem ist klasicku 90 dnovku len prisnejsie aby bolo minimum prehreskov a vacsia zataz.uvidime ci sa mi to poradi.
budem pisat denink aby som vedela kde som zlyhala ak nahodou

lydka84
8. jún 2014

@lovacka a kedy koncis prvu 90?