90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
25. jún 2014

@matamisi no skusim to mozno to na balkone pojde 🙂 byvame vysoko tak nik ma neuvidiiiii... ak nie ostavam verna stepperu a Jill

matamisi
25. jún 2014

Tak 1300 preskokov za mnou,ale lytka ma poriadne bolia takze zajtra nenavysujem... 😲

lovacka
25. jún 2014

@matamisi ty si sialena kazdy den navysujes sak ta nedobehnem nikdy 😀
@lydka84 no vitaj doma...uz si nam tu riadne chybala uz tu skoro nikto neprispieval 😕
dnes mam odcviene...50minut orbitrek,200 brusakov a parkrat aj koliesko 😝

matamisi
25. jún 2014

@lovacka neboj uz spomalim a pockam na teba 😉 ja som sa dnes s mm bola byciklovat 20km z toho ma asi lytka boleli 😲 a koliesko ake?hula-hop?

lovacka
25. jún 2014

@matamisi koliesko cez stred ide tycka cize rucka...das sa na kolena a ides s kolieskom dopredu a spat...no pre mna iny masaker 😝
utekam do sprchy a spar rano sa mi nechce vstavat.
dobru noc dievcata....

matamisi
25. jún 2014

@lovacka aha o takom dacom som este nepocula-nevydela 😲
Dobru noc 😉

lydka84
26. jún 2014

@lovacka dakujem za privitanie, vsetko som precitala, fakt toho vela nebolo nechapem co sa deje ... a uz som zase len vasa kocky 🙂 si dalej na 90-tke?

matamisi
26. jún 2014

@lydka84 veru si nam velmi chybala 😉 ale uz si tu tak budeme zas vela ,vela prispievat 😀

lydka84
26. jún 2014

@matamisi no to dufam, nastastie som cez dovolenku nepribrala respektive pribrala tak do 0,5 kg takze som si dnes vyddychla a chcem zacat opat 90-tku tak potrebujem moralnu podporu aby som to vydrzala 🙂

matamisi
26. jún 2014

@lydka84 len tak malo...super... ja mam dnes jahodovy den,zajtra je NOV tak melonovy a od nedele zacnem bielkovinovy 😵 pridaj sa ku mne 😉

lydka84
26. jún 2014

@matamisi a ty si na ktorom dni dietky ???? bielkoviny v nedelu sa mi pozdavaju ako dobry napad 🙂

lydka84
26. jún 2014

@matamisi takze si podla faz mesiaca davas ovocne dni?? mas nejaky system chudnutia ci jes stale inak ale podla zasad delenia ????

matamisi
26. jún 2014

@lydka84 ano podla mesiaca,kazdy druhy piatok mam melonovy a inac jem podla delenej ,ale dni nedodrziavam,ale od soboty by som chcela zacat na 100percent dodrziavat aj dni,lebo nejak som zacala sladke vyjedat 🤐 a v utorok sa budem fotit,lebo budem mat pol rocne vyrocie co som Jill spoznala a aj na delej strave 😵 😵

matamisi
26. jún 2014

Malinka mi spinka tak si idem kickbox zacvicit ,aby som vecer len svihadlo mala.... 😉

lydka84
26. jún 2014

@matamisi od soboty ci od nedele ???

matamisi
26. jún 2014

@lydka84 od soboty... 😉 tak kickbox odcviceny,ale po 10minutach sa mi malinka zobudila tak 15minut cvicila so mnou 😀 boze ta bola zlata 😵 este ma nikdy nevidela cvicit tak prvych 10 minut sa pozerala ako puk s otvorenymi ustami striedavo nootbuk a ja a potom zacala aj ona cvicit 😀 ma 13 mesiscov a sa tu tocila do koliecka,s rukami rozhadzovala a nozicky zdvihala,bohova bola 😵 ja ju asi zjem zlatko moje 😵

matamisi
26. jún 2014

Teraz citam vyssie to som sa pomylila od soboty chcem zacat s bielkovinovim 😉 @lydka84

lydka84
26. jún 2014

@matamisi jeeej tak od dnes mas partacku na cvicenie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lydka84
26. jún 2014

@matamisi skoda ze nie od nedele ale nevadi tak zacneme v sobotu 😉

lovacka
26. jún 2014

ahojte kocky,
tak ja dnes vitaminy....papam pecenu tekvicu...rano som mala melon,jablcko,banan a broskynu....este mam dve nektarinky a jablcko male.
zajtra bielkoviny, tak si asi dam zapekanu tekvicu so syrom a k tomu si dam cottage cheese a kupila som si v kaufe aj syr tvrdy s cervenym pestom a s wasabi.tak si asi urobim taky syrovy den zajtra.sa aj celkom ze tesim
veceru budeme mat grilovacky v praci, tak dufam ze to nebude masaker 😀 tiez som zacala nejako viac sladkeho deficit sa asi dostavil.
vcera som si dala v robote milku cokoladku ale uz som nevecerala potom..za trest ale ani som nebola hladna tak to bolo v pohode. dnes ovocie tak to raz dva travi a vecer ma caka orbitrek a moje koliesko.masaker aku svalovku mam. 😝

matamisi
26. jún 2014

@lydka84 to nie,ja radsej cvicim sama ona nech pekne krasne spinka 😀

lydka84
26. jún 2014

@misena741 ahoj a ty si sa nam kam stratila?

jeinabe
26. jún 2014

Ahojte,tak ja dnes dusena kuracia noha so zeleninou a malemu som z toho urobila perkelt, kedze maso nepapa,tak mal omacku s cestovinami 😀 ,ale dala by som si aj ja...a teraz som zjedla velky biely jogurt s cerstvymi jahodami a s troskou hnedeho cukru...mnaaam...a neviem co uvarit na zajtrajsie skroby?

lydka84
26. jún 2014

@jeinabe podla toho na co mas chut, ci vsetko dokopy?

jeinabe
26. jún 2014

@lydka84 no už si varím zemiaky, karfiol a dám zapiecť do rúry, dám si nakoniec aj trošku nastrúhaného syra..... 😉

lydka84
26. jún 2014

@jeinabe si na udrziavacke ci na 90-tke?

jeinabe
26. jún 2014

@lydka84 na udržiavačke, celkom mi to vyhovuje....niekedy už mám slabé dni, že by som aj skončila s tým, ale aj tak by som sa samozrejme udržiavala len nie podľa poradia dní.....ale zatiaľ idem ďalej 😉 ....strašne mi vyhovuje tá večera, že môžem úplne niečo iné.....ale začínam aj viac ochutnávať vecí, čo nieje dobré, ale zase nieje toho veľa.... 😕 ....ale čítala som, že aj ty sa držíš, že dovolenka neublížila....toho sa bojím ja, aby som sa nespustila.... 😝

lydka84
26. jún 2014

@jeinabe tak dovolenka neublizila ale 5 kg tuku od marca mam na sebe spat, takze zacinam zas 90- tku, prvu som skoncila v marci takze presne po 3 mesacnej pauze idem zas do toho spolu aj s cvicenim ....

jeinabe
26. jún 2014

@lydka84 ale si sa už normalne stravovala, že si jedla aj mäso so zemiakmi a tak...že si miešala všetko? Či to tie koláče na oslavách, čo si mala? Tak držím palce pri štarte 😉

lydka84
26. jún 2014

@jeinabe najprv som jedla na principe udrziavacky a od velkej noci som zjedla vsetko co nechcelo zjest mna a mixovala som aj ked nie stale ale dost a zase kopa sladkeho ..... bolo tam aj vela oslav svadba teraz dovolenka ... no proste hruza a des