90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
1. aug 2014

aj aj som tu 😀 😀 😀 😀

matamisi
1. aug 2014

@lydka84 ja,ze zas len likujes 😀 😀 😀

lydka84
1. aug 2014

@matamisi ja a likovat ?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lovacka
2. aug 2014

ahojte dievcata,
tak dnes rano vaha az dvakrat po sebe ukazala 67,9 😵 😵 😵 ani sa nepamatam kedy som tolko vazila 😵 😵
vcera som bola shoppingovat vam hodim potom fotos 🙂

matamisi
2. aug 2014

@lovacka super gratulujem 😉 ja sa radsej na vahu nepostavim...uz treti den necvicim 😲 vobec sa mi nechce a zerem len sladke 😅 cochvilu pojdeme na dovolenku a ja budem tucna ako slon 😝 😢 🤐

misena741
2. aug 2014

@lydka84 ahoj lydus ako sa dari?ja som skoncila na vahe 56 kg. chcela by som aj menej, len okolie ma nazyva kostrou. 😲 dam foto

lovacka
2. aug 2014

@matamisi no jasne ty a slon s vahou 50 daco 😀

lydka84
2. aug 2014

@misena741 ahoj tak dnes s @aduss zaciname odznova, posledny pokus 😀 😀 😀 a tebe sa ako dari? dlho ta tu nebolo

misena741
2. aug 2014

@lydka84 ale nejak nestiham. bože tie posledne pokusy. 😀 😀 , ja tiez tak napoly. raz sa drzim, potom skoncim na sladkom obzerstve. teraz som si na dovolenke dopriala super obedy, ale večere som si odpustila. včera bielkoviny, ranajky som nestihla, obed varena zelenina a kusok masa asi 50 g.nejako mam rozhadzany zaludok. dnes rozmyslam fazul. lusky nejaky privarok 😲 , ty si aj niečo pribrala?mna desi jojo efekt, nemožem na to ani mysliet.inak boli sme v BB, v Europe skusala som si bundu 36 a bola mi velka, len rukavy kratke.tak som spokojna aspon z velk. este pred rokom som hladala vel. xxl, 54 dnes hladam vel. xs, 34 😀 😀 , ani sa mi tomu nechce verit.

lydka84
2. aug 2014

@misena741 priberam aj na vahe to sice nie je take tragicke ale 7 kil mam hore takze super je ze na pocatocnu vahu som sa nedostala ale vela mam spat na cm rozkysla som strasne , vsetky tricka su mi moc obtiahnute 😖

misena741
2. aug 2014

@lydka84 tohto sa obavam,važim sa kazdy den, ked nieco priberiem dam si hned dietu.ale vidim že je to zacarovany kruh

lydka84
2. aug 2014

@misena741 je avelmi zacarovany 😠

matamisi
2. aug 2014

@lovacka nie,nie ja sa blizim k 60-tke 😅 !!! ale pomaly sa s tym zmierujem,lebo od utorka idem prec a pridem az 7.9. takze od 8.9 zacinam makat s BR ....
@lydka84 zas zacinas 😀 prajem ti pevnu volu a aj @aduss 😉

lydka84
2. aug 2014

@matamisi nemala som v plane ale @aduss ma ukecala tak som povedala ze posledny krat skusim a ak to nepojde tak idem na ten jedalnicek na 5040 KJ od dietologicky + cvicenie... musim daco robit strasne som rozkysla a som na seba nasrata ked pozeram kao som vyzerala po 90-tke ze som sa zase spustila a dovolila zase telu robit si co chce a podlahla sladkemu moj zabijak

aduss
2. aug 2014

@matamisi ahoj, aj ja zacinam na neviem kolkykrat :D..ale povedali sme si s lydus, ze posledny..a uvidíme ci to pojde..ak nie, tak nieco robime zle a dame sa na nieco ine 🙂..ty si dokazala super veci a vyzeras skvele 🙂

lovacka
2. aug 2014

dievcata nebojte sa date to....verim Vam 😉
ja si varim na obed masko so zeleninkou a urobim si z neho rizotko.uz sa tesim 😀 mala som neskore ranajky tak som desiatu ani nedavala dam rovno obed 😢

lydka84
2. aug 2014

@lovacka a kde su slubene foto ?? 😝

lydka84
2. aug 2014

@lieenka13 ahoj no ako sa mame ?? drzis dietku ?? a co cvicenie a jill ???? 😉

lydka84
2. aug 2014

@bubulacka halo halo ako sa mame? ako ide dietka ??

lydka84
2. aug 2014

@marinka58 a ty si sa nam kam stratila ??? 😉

lydka84
2. aug 2014

@zebatox halo halo mame sa??

lydka84
2. aug 2014

@soniatko kuk a tebe sa ako dari ??

lydka84
2. aug 2014

@stevka85 ahoj a ty sa drzis ?? ako dietka ??

lydka84
2. aug 2014

@kaciatkom ahoj pridana, a ty ako ?? ide to druhy krat ???? drzis stale ?? nejako sa nam neozyvas 😉

kaciatkom
2. aug 2014

@lydka84 ahoj. Nie, vôbec mi to nejde. Ale tiež to skúsim s vami este raz. Ak sa nepodarí, skúsim to ináč. Som z toho nešťastná.

kaciatkom
2. aug 2014

@lydka84 nieco som pribrala naspäť. A poriadne to cítiť

lydka84
2. aug 2014

@kaciatkom ja to iste my sme dnes s @aduss zacali ides do toho s nami ??

lydka84
2. aug 2014

@kaciatkom no ja som tiez pribrala asi polovicu ale na cm som dajaka moc rozkysnuta... a tak isto z toho nestastna hlavne ked vidim tie fotky, ako som vyzerala po skonceni 90-tky v aprili hnevam sa za to na seba ze som to neudrzala 😠 😠 😠

kaciatkom
2. aug 2014

@lydka84 mne sa tým obzerstvom pokazilo aj trávenie a boli ma zlcnik. Strašne mi padajú po 90dd vlasy. Hej, chcela by som začať. Už nechcem viac pribrať. Za týždeň ideme na dovcu. Tak dúfam, že to prezijem

lydka84
2. aug 2014

@kaciatkom jasne ze prezijes co by nie.... ked ti padaju vlasy mas slabu vyzivu to je z toho ....