90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

majkapetrisova
11. jan 2015

@22janulienka22 super potom a koľko si zhodila?

majkapetrisova
11. jan 2015

@lydka84 noooo tak to si ma dostala :D :D :D tak to som bola na obede v našej firemnej jedálni, tak som bárs nechcela vydumovať....včera som ovocný deň zvládla...dnes bielkovinový...ovocie doobeda spapané a rozmýšľam, či si dám kuracie mäsko so zeleninovým šalátom alebo acidofilné mlieko :D to je ale dilema :D :D :D ale asi to vyhrá acidko :D :D:D nech to prečistí trošku žalúdok...budem sa vážiť až po 3 mesiacoch :D ale mám pocit, že nejaké dve kilá už išli dole...oveľa lepšie sa cítim a to zvlášť po sviatkoch prejedania sa...v pohode chodím na wcko, čo som bola väčšinou problémy...takže super 🙂 a musím zhodiť, lebo ma ťaží chrbtica a potrebujem to. Ešte keby sa mi chcelo viac pohybu k tomu pripojiť. Sem-tam doma pocvičím. ALe neviem sa prinútiť viac, lebo som vyčerpaná z práce a prídem domov - tiež pracujem teraz aj doma, lebo daňové obdobie je. Ale dnes ideme s mužom do Aquaparku zaplávať si a dať wellnes. Tak sa teším 🙂 😎

lydka84
11. jan 2015

@majkapetrisova tak to som nechcela ja len tak xixi 😉

barbadossa
11. jan 2015

@lydka84 tak to mas dobre premyslene :D len tak dalej

moni1007
11. jan 2015

@dzaneta joj veru necvicila, kedze som bola u nasich, ale dnes uz zacinam 🙂 zacnem brusakmi a bicykel. a neskor asi zacnem tie levely podla Jillen M. veru tie cm su dolezitejsie. ja aj ked som bola celkoms tihla, tak som mala cez 70 kg. Dominika bude mat 20teho 10 mesiacov. Kojim podla potreby, ked bola mala, tak som v noci nekojila, ale posledne 3 mesiace si uz vyzaduje aj kojenie v noci, niekedy 2krat, niekedy aj 4krat. cez den kojim tiez okolo 3krat, kedze mi strasne malo pije cajiku a vodicky 😒
dnes som si dala na ranajky pol bananu a jeden pomaranc, potom som mala vyvar s mrkvou a troskou morcacieho masa a na obed, som si dala maly kusok knedlika, pokapkala troskou omacky a k tomu maso.... nemohla som odolat 😀 ale inak, citim, ze brucho nemam take nafuknute ako som mavala, 🙂

@lydka84 dakujem za info 🙂 no ja by som hlavne chcela zmenit stravovanie a toto mi prislo ako taky dobry zaklad. nejde mi o to dodrziavat to na chlp presne, mozno neskor. som rada, ze aspon pecivo a sladke sa mi dari nejest 😀 a inak, napriklad pises, ze omacku dnes nemozem ak je zahustena mukou a pritom pecivo sa moze, ved to je tiez z muky, tak tomu moc nerozumiem.

22janulienka22
11. jan 2015

@majoska dokopy to bolo 13kg 🙂

22janulienka22
11. jan 2015

@majkapetrisova 13kg šlo dole...ale priznávam, že už od nejakého 19.decembra som porušovala asi aj každý deň 🙂 pri pečení hlavne 🙂 a od 24. som jedla jedno cez druhé 😀

22janulienka22
11. jan 2015

@lydka84 dúfam 🙂 dnes piaty deň a stojí ma veľa námahy vydržať, ale zatial držím 😀 tie sviatky, to je katastrofa 🙂 a detox ide ako?

dii13
11. jan 2015

Baby čo ste začali 5.1., vážili ste sa už? 🙂 ja včera a za 6 dní cca 1,3kg dole, to je celkom fajn, nie? ale včera som zhrešila, tak dúfam, že to moje chudnutie moc neovplyvní :/.. Zajtra vitamínový deň, bojím sa ☹

puntik27
11. jan 2015

@79zuzana @lydka84 Baby ďakujem za podporu, problem je že ja sa vôbec nemeriam, nikdy som to nerobila pri diete, ale asi začnem.. skúsim ešte vydržať aspoň ten mesiac a uvidim ako to pôjde... Ide o to, že svokra začala s delenou a za 4 dni ma dola 2,5kg a furt mi o tom rozprava a mna to akurat tak znervozňuje, že mne to tak nejde ..😖

majoska
11. jan 2015

ja som dnes jedla piate cez deviate.. 😝 .. 😠 ale od zajtra zase.....musim sa nejako prinutit...a baby , ak ste zhresili, tak ako ste pokracovali?? dalsim dnom alebo ste si zopakovali den, ktory ste porusili??

majoska
11. jan 2015

@moni1007 aj ja malu kojim.....mame 9mesiacov a v noci to je horor....celu noc cici....asi si zo mna spravila dudel ☹ .....aj cez den cicka....aj ked papka, po kazdom jedle si pyta cicnut aspon trosku.....a dieta nemala ziadny vplyn na mliecko? ci si ho nemala menej.....

dii13
11. jan 2015

@majoska to by som aj ja rada vedela, že ak poruším, či pokračujrm, alebo opakujem, ale myslím, že sa pokračuje :P

czorky
11. jan 2015

@lydka84
Juu tak to je super 🙂 ...hlavne vydrzat aj potom, nie po plese opat hups na stare zvyky ;) ...inak Macingova je fajn, tiez som cosi zhodila, no nie tolko co pri 90ke, ale to som ja, mozno tebe to pojde lepsie 🙂 ...ale hlavne...ja som mala vzdy rada cviklu, no po Macingovej si dam asi 5 rocnu pauzu ;) ...ale ostatne recepty si robim aj teraz pri tejto 90ke, tie su fajn, najma mi chutil baklazan so syrom a oliv olejom zapeceny...hmmmm mnamky 🙂 ...drzim palce 🙂

moni1007
11. jan 2015

@majoska no u nas to bolo tak asi okolo 8meho mesiaca, mala sa zobudila, vzala som ju z postielky, dala prso, zaspala, dala som ju spat do postielky a takto sa to stale opakovalo aj 5krat, ale nastastie uz to preslo. klop klop. no na mlieko neviem ci to ma vplyv, nakolko som dnes 5ty den, ale byvam vecer hladna, tak neviem,ci to vydrzim 😔

lydka84
11. jan 2015

@barbadossa ja som vzdy bola spekulant xixi

lydka84
11. jan 2015

@moni1007 no pravidla su take ze muka je UH a nesmie sa miesat s bielkovinami ani skrobmi, proste skupiny sa nemiesaju, v principe tejto diety v bielkovinovy a skrobovy den - vecera musi byt 1/2 obeda, a ak by si si dala na obed maso zahustene mukou "akoze nahrada za chlieb", uz by si ho nemohla mat na veceru lebo vecera je bez peciva a bez vyvaru .... a tym padom nedodrzis ani druhe pravidlo vecera= 1/2 obeda 😉

lydka84
11. jan 2015

@22janulienka22 najhorsie je zacat nakopnut sa a dokazat si prve dni povedat NIE a potom to uz ide samo , len vydrz 😉 detox super, prvy tyzden uspesne za mnou 🙂

lydka84
11. jan 2015

@puntik27 no ale dala dole len vodu, pri kazdej diete ides dole najprv vodu a vyprazdnia sa ti creva, je to velmi malo dni na bilancovanie, fakt treba vydrzat aspon mesiac ...a urcite sa odmeraj, budes velmi milo prekvapena 😉

lydka84
11. jan 2015

@majoska @dii13 dni neopakujes ides dalej, neries to ze si zhresila, proste den sa skoncil a dalsi den das na 100% 😉 nema zmysel zacinat od znova lebo potom je stale koniec v nedohladne a po psychyckej stranke ti to nepomoze.... takze len pekne pokracuj

lydka84
11. jan 2015

@czorky no ja som za prvy mesiac co sa tyka vahy mala + - rovnaky rozdiel aj pri macingovej aj pri 90-tke, ale viac cm slo dolu pri macingovej preto som sa rozhodla pre nu ...do plesu podla nej a potom asi spat k vam 😉
drzala som ju v 2009 potom varila niektore jedla, kazdy tyzden 1-2 urcite, a teraz som sa pre nu rozhodla zas ...uvidim jaky bude vysledok som strasne zvedava co bude o mesiac, teda uz len o tri tyzdne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majoska
12. jan 2015

@moni1007 no tak to mas este dobre....ja malu uz nedavaj ani do postielky...vzdala som to, kedze aj 30krat som ju vyberala a kojila....tak si aspon trosku pospim....a tiez som hladna, ale to prve dni tal byva....a hlavne rano, ked ma celu vycica cez noc, rano som hladna jak vlk.... ☹ .....ale musim vydrzat, sak v lete nebudem mat co obliect....dokonca aj moj muzik ma v tom podporuje, asi mu uz vadi, jak vyzeram... 😖 ....aj ked na otazku, ci som tucna, mi vzdy povie: ,,nie si tucna, ale robis to pre tvoje zdravie".. 🙄 ...hehehhe.....

majoska
12. jan 2015

@lydka84 idem dalej, aj ked teraz sa mi tie dni zdaju dlhsie, ked menej jem......a hlavne sladkosti mi chybajuu... ☹ ......aj cvicis??? ja neviem, jak zacat....zatial len par drepov a brusakov.....

majoska
12. jan 2015

@22janulienka22 wau...super...tisko zavidim... 🙂 ....dufam, ze aj ja dam tolko....

22janulienka22
12. jan 2015

@lydka84 no ved toto, najhoršia bola sobota, keby že ma manžel nestráži, tak neviem, neviem 😀 mala som chuť úplne na všetko 😀 ale včera už bolo dobre, kríza zažehnaná 😀 a koľko trvá ten detox? potom sa vrátiš na 90dňovku? 🙂

79zuzana
12. jan 2015

Ahojte ;) Tak dnes 12. den - Vitaminky ;) Na ranajky som si urobila smootie - cista mnamka - banan, 2 kivi, hrst mrazeneho ovocia (malinky,cervene ribezle,cierne ribezle, cernice a cucoriedky), asi deci pomarancoveho dzusu a 1PL mlete chia semienka... toto len pomixovat a ranajky su hotove. Vdaka tomu bananu su aj celkom syte ;) Na obed som si dala zeleninovy salat a zjedla som ho plnu misu, tak som normalne ze objedena 🙂 uvidime co bude do vecera ;)

22janulienka22
12. jan 2015

@majoska a ako si na tom ty? 🙂

22janulienka22
12. jan 2015

@czorky ahoj 🙂 ako ti to ide? a čo sviatky? 🙂

moni1007
12. jan 2015

@majoska no moj mi tiez zatial nevravi, ze by som mala schudnut abo nieco podobne, ale tak urcite by sa potesil 😀 no my sme tiez chvilu nedavali malu do postielky co sa tak casto budila, ale to som nebola vobec vyspana, kedze bola vkuse na mna nalepena.tak som opat zacala davat do postielky a uz s to postupne upravilo, aj s uspavanim to uz je lepsie. asi to bolo len take prechodne obdobie. no ja som hladna hlavne vecer. nevies co by som mohla len tak prejst, aby som hlad zazehnala? dnes som si robila sosovicovu polievku s paradajkami a zemiakom (bez zahustenia) 🙂

dzaneta
12. jan 2015

@moni1007 Ahoj, tak az ted sa sem dostavam. Ja som v noci casto kojila aj 4-5krat dobre 2,5mesiaca, potom uz len 2-3krat a potom zrazu prespal noc ci skor nepytal papat. Tak odvtedy nedavam aj ked sa zobudi. A aj mlieka bolo uz malo, tak som presla postupne na sunar.
inak ja som chcela zacat cvicit cez vikend, ale nejak nebolo kedy, vcera sme boli prec a dosli az vecer.Uvidim co dnes 🙂
Dnes som jedla ryzu a zeleninu a ted si idem dat veceru. Zajtra zas cestovinky, mnam alebo spravim pizzu, uvidim. Ty co zajtra?