90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

moni1007
12. jan 2015

@dzaneta no ja tiez na cvicenie nemam cas, ale hadam dnes sa uz podari 🙂 mala vcera dlho zaspavala a potom som bola rada, ze uz sedim. muz chodi na 10dnovky a musim este vecer chodievat so psom von. stale som v pohybe, ci uz za malou, so psom, varenie, upratovanie 😝 no ja tiez rozmyslam nad pizzou ak budem stihat, ked nie tak len cestoviny. musim kuknut kedy sa mozu sampiony a mak

lydka84
12. jan 2015

@majoska cvicim veru cvicim pustila som sa do Jill aj do 3 vyziev, tych 30 dnovych 😉

dzaneta
12. jan 2015

@moni1007 sampinony mozes zajtra, aj sa chystam zajtra dat. A mak neviem 🙂 Ale tiez by som dala zajtra ako makove slize 🙂 tak v podstate cvicis cely den 🙂 ja asi zajtra dam eliptical, dnes asi nic 😕

moni1007
12. jan 2015

@dzaneta no ja som tiez rozmyslala nad rezancami s makom alebo pizza :D no v pohybe som vkuse,ale teda nikde sa to neodraza. a ako to zvladas, ja som akasi pohladna, resp. mam pocit stale, ze mi nieco chyba ☹

dzaneta
12. jan 2015

@moni1007 ja tak isto,aj teraz cítim hlad. Ale napijem sa len vody. Alebo možno kafe dam,ale uz som mala tri,tak asi len vodu. Ja pijem nescafe s tym sojovym mliekom. Asi sa to nemá,ale aspoň ma to zasyti 🙂 ja som si dala záväzok že aspoň mesiac vydržať.

moni1007
12. jan 2015

@dzaneta no Domi uz v postielke, idem zmyt podlahu v obyvacke, umyt riad a pojdem cvicit. asi dam tu Jilliens 🙂 no ja musim tiez nieco vydrzat 😀

dzaneta
12. jan 2015

@moni1007 a uz si doma? Ja mám stiahnute jiliens, ale este necvicila. Ty si už podľa toho cvicila predtým? Aj si schudla?

moni1007
12. jan 2015

@dzaneta cvicila som tyzden a bolo vidiet, ze som schudla, ale potom som prestala, sa mi nechcelo 😠 😀 nemala som motivaciu a aj tak sme sa snazili o babo 🙂 hej, hej uz som doma. a musim povedat, ze u nasich sa mi lepsie dodrziavalo dietku, som sa pred nimi hanbila zlyhat :D

dzaneta
12. jan 2015

@moni1007 tak skúsim aj ja to cvičenie plus ten eliptical, ale az zajtra. Tak povedz o diéte chlapovi,a nech ta nejako motivuje 🙂 síce môj nadomnou krútil hlavou,že čo vymýšľam, myslí že nevydrzim, ale má smolu. 😀
Ps: trosku mimo témy,ty máš aký kočík? Potrebujem športový, mam cam a ten je naprd.

moni1007
12. jan 2015

@dzaneta ten eliptical ani neviem co je. no ved on vie, ale tak o mne si tiez vsetci myslia, ze nevydrzim, ja nie som moc na diety, ja sa na to dam a hned to aj vzdam 😔 no my mame 3kombinaciu camarelo granada, zatial mi to takto staci, v lete mozno poriesim nieco spratnejsie 🙂 ale len ak mi to moj dovoli, lebo nemame to ani kde skladovat, tak uz vidim ako frfle :D

dzaneta
12. jan 2015

@moni1007 tak ho prekvap a vydrz 🙂 neboj zvladnes, tieto prve dni su asi najhorsie, dokedy sa zaludok stiahne. Aj teraz mi skvrka v bruchu :( ale uz som pre istotu umyla zuby 😀 ...inak neviem si predstavit vitaminovy den a potom ten vodny, kedze to ide po sebe. Ved budem hladna ako pes 😕
ja ten kocik ted musim riesit, vanicka skoro mala a sportova cast nevyhovujuca. Jooj keby som predtým vedela, kupim uplne nieco ine. No co uz.

moni1007
12. jan 2015

@dzaneta inak, my sme nad tym cam rozmyslali, aj sme ho skoro kupili, ale presne sportova cast nas odradila, tak dobre, ze sme ho nekupili.
no som si spomenula, preco som vtedy prestala cvicit, prave som docvicila a som k.o.. este aj nohavicky mam mokre 😀 no ja som praveze teraz ani neni hladna, to je az divne 😀

dzaneta
12. jan 2015

@moni1007 to ako dlho trva cvicenie? tak to si dobre zamakala 🙂

moni1007
12. jan 2015

@dzaneta 27 minut, ale tak dnes to bolo aj odflaknute, som nevladala 😀 stale rozmyslam co zajtra, zistila som, ze nemam kvasnice 😖 tak asi spravim cestoviny so sampionmi, brokolicou, porom a este neviem aku zeleninu tam picnem, nech je toho vela. zeleniny mozem zjest kolko chcem? 😀

czorky
12. jan 2015

@22janulienka22
@lydka84
Ahojky, no sviatky boli tazsie ako som cakala 🙂 ...ale uz som opat na diete a vramci setrenia casu si robim vlastnu dietu, teda navarim si na dva dni a idem po dvoch...teda nie den maso, den ryza, den cestoviny atd...ale dva...je to tak lepsie aj na vyprazdnovanie myslim, lebo hlavne ide o to, aby slo co najviac von a teda co najjednotvarnejsiu stravu pocas dna, to sa potom rovnakym casom spracuje a ide prec...a preco to teda nedat von este viac za dva dni?... 🙂 ...ved po mesiaci uvidim...

Len skoda, ze na cvicenie mi este neprislo, chcem to spojit aj s cvicenim...od dnes som mala zacat, ale zase prisla ta hnusna migrena a som odrovnana :( ...

...A lydka...drzim palce pri cvikli ;) ...

dzaneta
12. jan 2015

@moni1007 vidis, ja tiez nemam kvasnice, xi. Takze asi bude tiez cestovina alebo objednam tu pizzu 🙂 ano zeleniny mozes kolko zjes 🙂 ja si doprajem aj cestovin dost, aj dnes ryzu som si dala a na veceru tolko, aby som hladna nebola 🙂 mnam, zajtra mame i sladke 🙂
27minut to je fajn, skusim zajtra dat pred obedom, ked dam malého spat 🙂

moni1007
12. jan 2015

@dzaneta inak, zacala som vcera jest psenicne otruby, vraj su dobre pri diete (kupila som ich sice omylom, ale tak vyuzijem) no ved ja sa snazim tiez zjest dost z toho povoleneho, ale aj tak mam pocit, ze stale nieco tomu chyba. ja si asi spravim naobed cestoviny na slano a vecer na sladko 😀 uvidim 😀 mne ostava cvicit len vecer, lebo mala mi spi dost kratka, aj ked 3krat, ale to musim stihnut vyvencit psa, uvarit, pripadne pradlo povesat........ tym, ze uz sa vsade dostane, tak musim stale davat na nu pozor, je ako zihadlo. vsade musi byt, vsetko pocut, vidiet :D na vsetkom je zavesena :D

22janulienka22
12. jan 2015

@czorky zaujímavý nápad, určite to zjednoduší prípravu jedla, ak to bude fungovať, nechám sa inšpirovať 😉 ja som dnes konečne začala cvičiť 🙂 ale teda, som ako z dreva...kondička je v háji zelenom 😀

dzaneta
12. jan 2015

@moni1007 mne cez obed spava cca hodinu, tak vtedy ze by som si zacvicila 🙂 ja si dam zajtra vecer nejaky keksik a coko.... moj maly este nechodi, len sa plazi a tiez musi byt vsade, a este aby mu nieco uslo 🙂)
inak ja mam tiez taky pocit, ze aj ked sa najem, tak by som cosi este bodla, ze cosi tomu chyba ... ale coskoro si zvykneme 🙂

moni1007
12. jan 2015

@dzaneta no ani moja sama este nechodi, ale popri nabytku vali ako raketa, pripadne jej staci hoc co, coho sa moze zachytit :D no moja, asi do septembra bola ukazkove dieta a potom prisiel zvrat a najhorsie v novembri, ked zacala sediet a dvihat sa na nozicky, to uz potom robila aj v spanku 😠

majkapetrisova
12. jan 2015

@moni1007 máte UH? ja tiež....asi len ovsené vločky budú :D

moni1007
12. jan 2015

@majkapetrisova hej. preco len ovsene vlocky? 😀

dzaneta
13. jan 2015

@moni1007 mi hovor, dalsia otrasna noc, stale sa budi a furt ho len presuvam, otacam, bo sa dava na 4 a potom pisti, a to zo spanku :( .... dnes ranajky pomaranc a mandarinka, ten obed sa neviem rozhodnut, teraz by som zjedla vsetko 🙂 ... a tie otruby to jes kedy a ako si to robis?

dzaneta
13. jan 2015

baby kedy sa mozu jest ovsene vlocky? vo vode s ovocim? cez vitaminovy den moze byt?

majoska
13. jan 2015

@moni1007 ja ked som hladna, spravim si bylinkovy cas....a pijem...treba hlavne vela pit.....kym sa nam stiahne trosku zaludok....telo si asi musi zvyknut na mensie porcie 🙂 ...skusim aj ja znoovu davat do postielky, len ci to vydrziim.....idu jej zubky, tak je o cosi nervoznejsia.....a aj cvicis???

majoska
13. jan 2015

@lydka84 aj ja chcem skusit tu Jill....len sa bojim svalovice..... ☹

czorky
13. jan 2015

@22janulienka22
No presne...vaha to sice neukazuje, ale ja mam pocit, ze som cez tie Vianoce pribrala 100 kil... :( ...mam pocit (a teda dufam, ze je to len pocit ;) ) ...ze mam oooooobrovske brucho, ooooooooobrovske stehna aj zadok...anj ruky sa mu zdaju dake velikeeeee....nechapem...a pritom nosim stale to mensie cislo ako ked som schudla...mozno to je znamenie, ze naozaj treba pokracovat...no dnes uz mam migrenu treti den, nevydrzala som a dala som si uz silne lieky od neurologicky, tak snad zajtra uz nebude a budem moct zacat tieto moje oooooobrovske nedostatky pomaly odstranovat 🙂 ...a inak, uz som dav krat jedlo maso a dnes druhy krat ryzu so zeleninou a ti poviem, ze ani nepamatam kedy som bola len doobeda 3 krat na wc ako dnes...tak asi to funguje, no uvidime na konci mesiaca 🙂 ...len horsie je, ze naozaj ked mam migrenu je mi zle aj od hladu aj vsetko, tak nedoakzem po sestej nejest :( ...ale ako som pisala, uz to snad skonci a zajtra mozem zacat naplno 🙂

catherrine
13. jan 2015

Ahojtee tak vcera vitamiinky ok a dnes bielkoviny zatial to zvladam na 99% a odolaavam aj ked niekedy je to veeeelmi tazke 😢 a od pondelka zacinam znova s Jill😉

79zuzana
13. jan 2015

@catherrine aj ja som mala včera vitamíny a dnes bielkovinový deň. Včerajší deň 100%, dnes dúfam tiež. Ráno som si dala znovu smootie...mnamka😉 obed losos a zeleninka, vecera bude to isté. A potom v noci cvičenie. Uz som tuším na tom zavisla 😁

katkamaj
13. jan 2015

chcem sa Vas spytat....dnes zacinam s 90.dnovou dietou.....zeleninu mozem jest hocaku v ktorykolvek den alebo je to nejako rozdelene? co take zakladne by som mala vediet aby sa mi v chudnuti darilo?