90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

majoska
15. jan 2015

dievcata, ktore ste zacali od noveho roku, ako ste na tom s vahou? islo nieco dole?? lebo mne ani gram ☹.....kila sa ma drzia ako kliest.... 😒 .....mozno preto, lebo necvicim......len brusaky a drepy, ale aj to nie kazdy den.... 😒

79zuzana
15. jan 2015

@majoska ja som zacala 1.1. tiez. Uz mam dole 2.5 kila, ale cvicim kazdy den na elipticali. Zacala som s 30 minutami. Teraz si davam 36 a kazdym dnom to po trosku zvysujem. A dodrziavas to naozaj? Lebo ja som uz 90 DD drzala aj pred tym, dodrziavala som to vzdy a chudla som aj bez cvicenia.

lydka84
15. jan 2015

@majoska poobede skor zeleninu ale kludne aj ovocie, ja som si davala jablcka tiez poobede ked ma chytil hlad 😉

marwa
15. jan 2015

@majoska ja som tiez zacala 1.1.a mam dole uz 2,8kg..ako to ze ani gram ti neslo?dodrziavas poctivo?

marwa
15. jan 2015

@majoska a z akej vahy ides?ja tiez necvicim vobec..

majkapetrisova
15. jan 2015

@moni1007 nevadí, moja...mne sa tiež minule nepodarilo na 100 %...nevadí...tiež kopec stresu v práci...zajtra ideme nanovo 🙂 😎

majkapetrisova
15. jan 2015

@katkamaj jasné...ja sa snažím kupovať Ovko bez cukru, resp. takú, kde je menej cukru...fajne to padne vo vitamínový deň

majkapetrisova
15. jan 2015

@79zuzana a koľko si schudla predtým, keď si držala 90 DD?

majkapetrisova
15. jan 2015

@moni1007 @dzaneta čo ste dnes mali chutného? ja som bola na obede a dala si trošku kapustovej polievky (slepačí vývar nebol), ale padlo to vhod a potom kuracie mäsko s ľadovým šalátom, uhorky a paradajky

79zuzana
15. jan 2015

@majkapetrisova schudla som 13 kil. Za dva roky sa mi vratili 5, ale to az teraz posledne mesiace, ked som sa znovu rozozrala...a to vazne doslovne. Teraz mi uz staci len 10 a uz budem na vahe, ktoru som mala ako slobodna a bezdetna pred 14 rokmi ;)

moni1007
15. jan 2015

@majkapetrisova dnes celkom ok. Robili sme segedin,nezahustovala som ho a namiesto peciva som si dala knedlik. Teraz pojdem na brusaky a vecer pri burlivom bicykel 🙂

dzaneta
15. jan 2015

@majkapetrisova tak ja som mala vývar a dusené masko som strčila do zemle potretej horčicou a uhorkami a večera rajcinová polievka so syrom. Ja viem nie je to podľa pravidiel, ale na mäso som nemala chuť. Len neviem čo dam zajtra

dzaneta
15. jan 2015

@moni1007
@majkapetrisova baby ja som dnes zhresila a zjedla po obede 2ks strojkoveho pečiva z Vianoc. Tri noci som nespala čo sa maly budí každú hodinu a place, tak som trochu k.o. Trosku energy som doplnila.

moni1007
15. jan 2015

@dzaneta no neviem cim to je,ale aj nasa zle spi. Musela som ju aj presunut k nam do postele,ze mozno bude lepsie spat. A ona sa len trepala,sklbala,dvakrat mi tak tresla do nosa v spanku,ze som myslela,ze mi ho zlomila :/ vcera som ani nestihala so psom chodit von,on bol z toho nervozny,ja som mala nervy,ze nestiham,mala cely den pistala :/ no nastastie vecer prisiel muz 🙂 co idete zajtra varit? Ja asi fazulovu polievku 🙂

majkapetrisova
15. jan 2015

@moni1007 vieš čo tak ja som varila šošoviccovú 🙂 a aj všetky tieto polievočky sú aj zdravé 🙂 a na večeru trošku máčanky z hubov (chystáme sa ku svokrovcom-tak tam) práve som urobila prehrešok tri sálonky som zjedla :D

majkapetrisova
15. jan 2015

@dzaneta nevadíí práve som urobila prehrešok tri sálonky som zjedla :D

a čo budeš varit? vieš čo tak ja som varila šošoviccovú emoticon a aj všetky tieto polievočky sú aj zdravé emoticon a na večeru trošku máčanky z hubov (chystáme sa ku svokrovcom-tak tam)

majkapetrisova
15. jan 2015

@79zuzana jeej tak to pecka...väčšinou čo čítam, tak cca 13-15 kg šli baby dole...moja jedna známa dala dole 25 kg, ale to bola dosť silná

moni1007
16. jan 2015

@majkapetrisova
@dzaneta ahojte kocky. tak ja som to dnes vzdala 😝 uvedomila som si, ze ma nebavi sledovat, ktore potraviny mozem ktory den a sledovat ako ich mozem kombinovat. takze tak. pred sviatkami som jedla tak, ze doobeda ovocie, kase a pod, potom obed a poobede a vecer uz len bielkoviny a zeleninu, tak budem v tom pokracovat, to mi vyhovovalo viac 🙂 tak sa kocky drzte, pekne chudnite 🙂

dzaneta
16. jan 2015

@moni1007 ahoj,aspoň si sa pokúsila. Keď budeš dodržiavať to čo si napísala, určite schudnes. Tak sa drz 🙂

moni1007
16. jan 2015

@dzaneta dakujem. no tak ja som aj pred sviatkami schudla, sice som sa nevazila, ale par ludi mi povedalo, ze som schudla, ale cez sviatky som to pokazila 😒 aj ty sa drz 🙂

dzaneta
16. jan 2015

@majkapetrisova tak ja dnes obed kapustova polievka s rozkom a vecera zelenina a oriesky. Zas som si to trosku upravila, bo som bola u nasich. Uz som doma, tak zas budem uplne dodrziavat 🙂
zajtra mam halusky a udusim si k nim asi zeleninu, pripadne si urobim pizzu. Ty co zajtra papas?
inak ty si kedy zacala s dietkou?

dzaneta
16. jan 2015

@moni1007 dik, tak sa potom ozvi kolko sa podarilo dat dolu 🙂 ja od pondelka zacnam aj jill cvicit, joooj, hadam budem zvladat 🙂

moni1007
16. jan 2015

@dzaneta jasne, napisem 🙂 no ja som aj vcera robila brusaky a bicyklovala som 🙂

dzaneta
16. jan 2015

@moni1007 ja som cvicenie este vôbec nedala :( vecer som k.o. maly furt v noci nespi, asi mu idu zubky, bo to uz je nenormalne.... Vam sa spanie upravilo?

moni1007
16. jan 2015

@dzaneta vobec, ja som tiez rozmyslala, ze to bude zubkami, ale dr vcera vravela, ze dalsie jej tak skoro nevyjdu 😒 lenze ona je cez den vkuse v pohybe a mam pocit, ze sa este aj spanku potrebuje hybat, ved nou z nicoho nic sklbne a uz je na 4roch alebo sedi, pritom ale nevladze a tym padom padne, sa aj bojim aby si neublizila, no som zvedava kedy to prejde 😔

radanna11
16. jan 2015

Baby možno to tu aj niekde je ale nestíham čítať celé, zajtra sa dávam na tuto dietu, viem, že všetko zvládnem len nikdy sa nevzdam rannej neskej kávy s mliekom a pol lyžičkou cukru...pokašle to moc efekt chudnutia?

dzaneta
16. jan 2015

@moni1007 presne aj my to mame, zaspi, zacne sa pretacat, da sa na 4, place a to vsetko v polospanku. tak vzdy len pridem presuniem a takto dokola aj desatkrat za noc :( u nas asi zuby, bo nema este ani jeden a dolu ma 2hrcky a biele bodky, tak hadam coskoro vylezu a bude pokoj. Lebo neviem dokedy takto vydrzim. A dr co povedala, ze z coho ma taky spanok?

moni1007
16. jan 2015

@dzaneta ja som sa jej ani nepytala. myslim, ze by mi s tym nijak nepomohla. treba len cakat, kym sa to upravi, len tiez uz nevladzem ☹ ked uz pocujem v noci, ze je zas hore, tak ma chyta pocit zufalstva 😀 ☹ ale tak nejak to dame 🙂 a to par dni dozadu som pisala, ze sa jej konecne spanie zas upravilo a teraz toto 😠

dzaneta
16. jan 2015

@moni1007 tak len cakat kedy sa to upravi, ved donekonecna to nemoze byt 🙂

moni1007
16. jan 2015

@dzaneta vsak to 😀