90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
22. jan 2015

@matamisi ahoj ano som 3 tyzden dnes 18 den za mnou 😉 inak sa mam fajn

matamisi
22. jan 2015

@lydka84 ty uz pomaly koncis a ja este len zacnem 😉 dnes kamaratka jedla bielka s bryndzou a ja som vzdy tvrdila,ze to je hummus to urcite jest nebudem a dnes som vyskusala a velmi mi chutilo 😀 uz sa neviem dockat pondelka 😉

matamisi
22. jan 2015

@lydka84 a diky za pozvanku 😵 od pondelka tam budem nonstop 😀

lydka84
22. jan 2015

@matamisi ja bryndzu nemusim ale toto mi zachutilo 😝 😝 😝

lydka84
22. jan 2015

@matamisi tesim sa na teba 😉 aj @misena741 sa prida mmozno 😉

matamisi
23. jan 2015

@lydka84 kam? od pondelka na macingovu? @misena741 ides?
my sa nevzdame,dufam,ze nebudeme cely zivot na dietach byt 😲

lydka84
23. jan 2015

@matamisi no prsne tak nejako som to myslela, teda ak nezmenila nazor 😉

catherrine
25. jan 2015

Noooo nejako je tu puto dievcataaa

catherrine
25. jan 2015

to nikto nedietuje 😒 😒 😒 ?

79zuzana
26. jan 2015

@catherrine ja sa hlasim po asi 10 dnovej (nedobrovolnej) pauze spat ;) Dnes este mam posledny den ATB, tak od zajtra uz naskocim aj na eliptical. Ale teda som velmi prekvapena. Okrem toho, ze som pocas tych chorobnych dni necvicila ani jeden den a fakt, ze som jedla totalne chaoticky a vela vela sladkosti, tak som pribrala len nejakych 0.2 kg. Takze dnes mam skroby. Uvarila som fazulovu polievku, ta je ok aj pre mna aj pre zvysok rodinky ;) A vo stvrtok mame prvu vodu, ze ??? Tie co sme zacinali 1.1.2015 ;) Chcem sa spytat, to mozeme aj ovocno zeleninove stavy alebo len vodu? Nepamatam sa uz. Ja teda za seba prehlasujem, ze isto budem aj stavy ;)
A vy ostatne spolubojovnice? ako sa vam dari?

zuzik89
26. jan 2015

@79zuzana
Ahojte🙂, ja som tu novu a pridavam sa aj ja medzi Vas, caka ma svadba v septembri, tak dovtedy chcem dat nejakych 5 az 7 kil dole🙂..No a 90 dnovka sa mi pozdava, len sa Vas zienky chcem opytat , lebo to mi nie je jasne, ze ci si davate tie dve ovoci a potom este dalsie jedno na desiatu, ale vydrzite na dvoch ovociach az do obeda?..a olovrant ziadny hej?..ja uz som si dala dva dni s nou, ale iba take skusobne lebo ma tam cakal plesik a ina strava, tak ze aspon sa pred nim odlahcim a na plese som sa nechcela obmadzovat..no ale teraz mam na o priestor uz , len vydrz aby som mala🙂..
tak zajtra prvy dnik🙂

puntik27
26. jan 2015

Čaute baby, takze ja sa drzim zubami nechtami 😀 mam dole skoro 6 kg, fakt krásne mi to ide uz len cakam kedy sa mi to stopne, gate mi padaju, vsetko mi je volnejsie super pocit 😀 .. vo štvrtok prvá voda asi zdochnem 🙄 vobec si to neviem predstavit, lebo ja uz byvam na obed taka hladna, ze najvacsi sviatok je pre mna obed, kolegyne sa na mne smejú jak sa tešim na jedlo ..uz aj vitamíny mi davajú casto krat zabrať 😒 No uvidíme, musim sa zaťať a vydržať, nech som fešná nevesta 😉 Takže držte sa a pomé na to ..

79zuzana
26. jan 2015

@zuzik89 ahoj, vitaj medzi nami ;) Kludne si mozes davat desiatu aj olovrant, ak si hladna. Na desiatu nejake ovocie a na olovrant skor zeleninku, alebo zeleninovu stavu. Ak si aj das ovocie, nic sa podla mna nestane, len nie moc sladke, nech neobsahuje moc sacharidov.

@puntik27 No uzasne vysledky uz mas ;) Mne je tak luto, ze som sa musela zastavit na tych 10 dni... ale pokracujem dalej. Vo stvrtok to dame isto. Dnes som si kupila odstavovac... super vecicka, takze v pripade hladu, si dam aj nejake tie stavicky z jablka a mrkvicky ;) Tak si vsetky dalej drzme palce 🙂

angie099
26. jan 2015

Ahojte ja som tiež začala 1.1.2015 ale ten vodovy deň čo by mal byť vo štvrtok jednoducho preskocim neviem si predstaviť fungovať pri dvoch malych detoch a byť len o vode to by ma asi vystrelo

79zuzana
27. jan 2015

@angie099 ahoj, a ake mas vysledky zatial? Myslim, ze sa nic nestane, ak ten den preskocis,,,alebo si jednoducho mozes dat dva vitaminove dni za sebou ;)

angie099
27. jan 2015
angie099
27. jan 2015

@79zuzana Ahoj no zatiaľ 5 kg dole a to ani necvicim na to som velmi leniva a tiež niekedy to aj porusim a čo ty? Ja som zvedava na ubytok v cm vaha ma ani tak nezaujíma

79zuzana
27. jan 2015

@angie099 ja mam zatial dole takmer tri kila, ale poslednych 10 dni som to vôbec nedrzala ani necvicila, lebo som bola chorá a brala som ATB. Ale super je, ze som za ten čas ani nič nepribrala. Inak mi odisli aj isto nejaké cm, lebo rifle ktoré si po Vianociach ledva zapla, teraz zapnem v pohode a hlavne v nich nevyzeram ako klobáska 😁 Dnes uz po dlhej dobe znovu naskočím na eliptical, tak sa snáď aj kilka pohnu smerom dolu 😉

angie099
27. jan 2015

@79zuzana drzim palce aby to išlo len smerom dole ešte do konca diety určite nieco zhodime

skusihu
28. jan 2015

tak po 27 dňoch mám dole viac ako 5 kíl. To je parádny pocit. Ten vodný deň mi naháňa hrôzu. Priznám sa, že aj v ovocný deň si dám normálny obed. Inak by som to nevydržala. Takže asi urobím dva dni ovocné. 🙂 A hneď v sobotu idem na oslavu, takže zase poruším dietu 🙂 A už si takí všímavejší ľudia v okolí všimli, že som trošku schudla 🙂

79zuzana
28. jan 2015

@skusihu gratulujem, super ubytok ;) Ja budem mat tiez dva ovocne, s tym nemam problem. Dnes bol vitaminovy den a zvladla som ho aj napriek velmi castemu nukaniu roznych lakadiel od mojho manzela. Rano som si dala smootie - banan, lesne ovocie, chia semienka a pomarancovy dzus, desiata stava z jablka, pomaranca a mrkvy, obed paradajky, olovrant stava z jablka, mrkvy a stonkoveho zeleru a vecer si dam asi este nejaky pomaranc ;)

mischenka9
29. jan 2015

Ahojte mamičky, rada by som začala 90- dňovú diétu, držala som ju predm pôrodom a keďže som rodila cisárskym rezom, rada by som začala s diétou. Chcem sa však opýtať, či neboli problémy pri kojení. Svojho synčeka kojím a bojím sa, aby som potom, keď začnem chudnúť, nemala menej mlieka. Za odpovede a skúsenosti ďakujem.

79zuzana
30. jan 2015

@mischenka9 v pohodke si to mozes dat aj ked kojis. Len by som vynechavala tie vitaminove dni, predsa len potrebujes viac papat ako len ovocie a zeleninu cely den.

puntik27
31. jan 2015

Čaute babule, ako ste zvladli ten vodny deň??? U mňa katastrofa, myslela son ze umriem, zle mi bolo na odpadnutie..no nikdy viac to nebudem drzať, uplne zbytocné, lebo keď som sa po tych dvoch dnoch postavila na vahu bola som sklamaná...pretoze váha dole nešla 😒 takze pokracujem ako doteraz bez takychto extremnych vecí.. 😉 dneska mam free day, pretoze ideme na oslavu a ja tam nebudem hrat formu na diety tak si dam normalne jedlo ňam ňam 😀

mischenka9
31. jan 2015

@79zuzana Dakujem krasne za radu 🙂 😉

dzaneta
31. jan 2015

Baby ako ste zvládli vodovy deň? To sa môže iba voda či aj čaje,káva? Čaká ma to až v stredu, tak hádam to zvladnem, i keď sa trochu obávam po tom vitaminovom dní.potom sa planujem odvážiť, tak som zvedavá koľko kg je dolu.

dzaneta
31. jan 2015

@puntik27 a aj si to vydržala? Mňa to caka v stredu

puntik27
1. feb 2015

@dzaneta Hej, vydrzala som ale bolo mi fakt zle a to som pila aj džus lebo inak by som sa v praci asi zlozila 😒

dzaneta
1. feb 2015

@puntik27 fuha,no ak mi bude zle, dam aspoň polievku. A koľko si schudla za ten mesiac?