90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
13. jún 2015

@camie za bezny mesiac moze ist dole aj 5-8 kil ...pri vyssich vahach aj 11 kil ...je to individualne a zalezi aku si sa stravovala doteraz ci totalne zle a toto je uplne bum v strave alebo si bola na zdravej strave a toto je len trocha zmena systemu .....

narutka
13. jún 2015

@lydka84 iste,teraz je vela ovocia takze aspon ze toto nerobim v zime :D ano vecer mavam hlad alebo skor chute na zobkanie :D a v cm nic nevidno :D a v kg skusit este nechcem inak by moja motivacia uplna vyhasla kebyze sa teraz pojdem vazit... takze si pockam , pojdem sa vazit az o mesiac, a zapisujem si aj cm potom. mozno by pomohli aj polievky nejake co sa mozu v konkretnych dnoch.. neviem :D

lydka84
13. jún 2015

@narutka no tak si vecer narez zeleninu a chrumaj alebo aj ovocie trocha mozes ,,, len sa skus vyhybat tomu super sladkemu (zlty melon, hrusky, hrozno,...) ja mam tuto dietku rada v lete lebo je postavena na ovoci, dnes som si kupila vodovu dynu, banany, jahody, pomarance aj jablka 🙂 a pokial nemusis veru nevaz sa ...vaha dost moze kolisat ked sa zavodnis zalezi po akom dni si .... takze je fakt fajn odvazit sa az po mesiaci a aj pomerat .... cm su predsa dolezitejsie ako kila 😉

narutka
13. jún 2015

@lydka84 tak tak 🙂

lakepake
14. jún 2015

@lydka84 Lydka myslis že by som mohla namiesto celozrnného krajca chleba celozrnný wrap k bielkovinam? Alebo tortilu keď sú škroby?

lydka84
14. jún 2015

@lakepake podla mna mozes, ja som si sem tam davala tortilu ale len na obed 🙂

janet2009
20. jún 2015

Ahojte...tak ja tu dietu drzim uz dnes 13 den, cize zajtra to budu 2 tyzdne a nic...schudla som ubohe 1kg,,nechapem preco to nejde dole. ☹

lakepake
21. jún 2015

@janet2009 mne sa to tiež zastavilo, dokonca 0,5kg hore a potom som si uvedomila že mám dostať menzes.A počas celého týždňa nešlo nič dole. Možno preto ti to ide pomaly.

narutka
21. jún 2015

niekde som citala ze kym si uvedomi telo co od neho chcete, myslim zmena stravy a tak ubehne 3 az 4 tyzdne a potom budeme chudnut :-/ neviem co ej na tom pravdy ale ja som uz na 3 tyzdnoch a stale nic.

janet2009
21. jún 2015

Tak aspon ma potesilo, že nie som na tom takto sama....ešte počkám, a snáď sa ľady podlomia a kilečka pôjdu dole tak ako chceme....a to som už začala každý večer cvičiť na orbireku,,,,menzes som ešte po pôrode vôbec nedostala, tak môže to byť tým,,,,
lakepake a potom si chudla po menzese??? Myslím, či to išlo lepšie???
narutka a ty ako si na tom??? Od kedy máš tu dietku???

narutka
21. jún 2015

@janet2009 ja od 1.6

narutka
22. jún 2015

fuu zhresila som dost :( a teraz som z toho este nervoznejsia a nechce sa mi pokracovat :( co mam robit? kde najst motivaciu, chcem pokracovat :-/ stalo sa to aj vam?

janet2009
23. jún 2015

@narutka. Aj ja som zhresila, ale co uz. Ideme a pokracujeme dalej. Mame predsa ciel, a ta vaha predsa musi ist dole. Drzim prsty, musime to zvladnut 😎

olinka19
25. jún 2015

Ahojte, mozem sa pridat? Vy ste ako podpora to posledne co mi chyba🙂. Cvicit som uz zacala, permanentka aj kamoska je, robotky som sa zbavila, takze aj cas na varenie je, od pondelka som na zdravej vyzive (len este porusujem). Je to pre telo sok a este si pyta - hlavne vecer po 22:00:-)

olinka19
25. jún 2015

Inak tuto dietu som uz mala v januari (ze aby som bola na leto pekna), som schudla asi 6 kg hnd prvy mesiac. No sak som mala z coho po tych vianociach. Len potom prisla dovca a ja som sa uz nenastartovala. Teraz by som potrebovala tak 8-10 kg. Do dovolenky uz sice nestiham, ale neva🙂

lakepake
25. jún 2015

@janet2009 musíme ďalej. . . Mne sa to znova rozbehlo už mám 62kg takže spokojnosť veľká. A pokračujem ďalej. No čaká ma náročné obdobie zajtra pohreb v sobotu oslava a budúci týždeň svadba. Poraďte mam porušiť? Na svadbe to bude náročné 😖

olinka19
26. jún 2015

no ja by som vybrala. Svadbu by som porusila a po nej dala ovocny den, aby mal zaludok cas na vytravenie alebo bielkovinovy... 🙂

lakepake
29. jún 2015

Ženy ako to dnes zvládate, teda tie ktoré máme vodný deň? Ja celkom fajn ale večer asi pôjdem spať zo sliepkami 😀

perla200
29. jún 2015

baby bielkovinový den nemozeme miesat mäso s mliečnymi výrobkami ako spolu napr. šunka a syr alebo vobec?

janet2009
29. jún 2015

No baby, tak ja som to cez vikend riadne vsetko porusila. A aj dnes, lebo som zjedla nanuk...teraz mi je to luto, ze som to nevydrzala. Moze zajtra pokracovat normalne bielkovinami ?

olinka19
29. jún 2015

@janet2009 jasne ze mozes. Niekedy sa neda neporusit. Ja som mala dnes ovocny a dala som si aj par orieskov. No vlastne trosku viac😊

lakepake
30. jún 2015

Ja tiež keď som pri ovocnom hladná vyjedam orechy 😉

olinka19
9. júl 2015

No dufam som tu nesotala sama, ked nikto nic nepise. ☹ Ja hlasim ubytok 2 kg za 2 a pol tyzdna. Som vcelku spokojna nakolko ovocny den som mala iba jeden a prvy tyzden som este normalne ranajkovala az potom som presla na ovocie. No a zajtra mam ovocny zase. Uz som sa bola zasobit 🙂 Naposledy som mala egrese a jahody a zajtra budu maliny a prve marhule. Normalne sa tesiiiim. Konecne nejaky cukor🙂

narutka
9. júl 2015

ja som skoncila, ani po mesiaci a pol ani jedno kilo, takze idem na dukanovu 🙂 jeden tyzden a mam dole 3kg :3

dakota14
9. júl 2015

ja som s touto diétou schudla za tri mesiace 10 kg

zdenuska1
9. júl 2015

ja som dala dole za 3 mesiace - 13,5 kg. V skupine na FB dali niektoré aj -17kg. Všetko je o pevnej vôli

dakota14
9. júl 2015

@zdenuska1 presne tak pevná vôľa to je základ ale je mi divné že narutka neschudla nič ale je dôležité aj veľa piť ja som so zdravou stravou schudla dokopy + táto diéta 50 kilov a to moja pevná vôľa bola nulová 😀

zdenuska1
9. júl 2015

@dakota14 to že niekto neschudne môže súvisieť so zdravotným stavom.napr. štítna žľaza.. Alebo robí určité porušenia v stravovani

dakota14
9. júl 2015

@zdenuska1 ja som pred schudnutím tiež mala problémy so štítnou žľazou brala som aj tabletky mala zväčšenú a teraz je úplne normálna a asi prestanem po výsledkoch aj brať tabletky ono niekedy organizmu aj dlhšie trvá aby si zvykol na nový typ stravovania ja by som skôr začala so zdravou stravou ale to je na dlhé písanie a nie do tejto skupinky aby sme to zas nemotali 🙂