90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dzaneta
22. sep 2015

@kiwinetta dakujem, dufam ze vydrzim co najdlhsie, uz som ju drzala dvakrat a nikdy nie do konca. Maximalne 2mesiace som vydrzala a to uz aj ku koncu porusovala. Ty si na ktorom dni?

mocca
22. sep 2015

vítam nové posily 🙂 teším sa, že je nás viac nech vam to ide baby od ruky. Ja som mala včera narodeniny, tak vám nebudem rozprávať, že diéta išla do hájička zeleného a dnes detto. Som ako odtrhnutá z reťaze a jem piate cez deviate, ale polepším sa, nech nekazím priemer 🙂 .

michaela2012
22. sep 2015

Ahojte dievcata 🙂 takze ja som mala vcera bielkoviny a nemala som ziaden prehresok 😉 ale dnes som nemala cas sa najest tak som si dala cipsy vsak zemiak ako zemiak 😅 a potom som si dala kyslu kapustovu polievku s udenym .... mala byt bez ale udeneho ale ked bolo take chutne ze sa nedalo 😵 zajtra budu buchty na pare so slivkovym lekvarom na ktore sa neskutocne tesim a dalsi moj uspech 4 den odcvicena jullian a nenormalna svalovka 😀 zajtra dufam, ze sa dostanem aj k rannemu behu 🙂 ale vaha stoji a neviem preco? Poradte 🙂

kiwinetta
23. sep 2015

@dzaneta ja podobne tiež som vydržala tak do 2 mesiacov ale vždy som zhodila čo som potrebovala a nabehla som na takú zdravšiu stravu podobnú tomuto. Môžem ale povedať že sa mi nikdy nedostavil jojo efekt. Vždy tie kilečká priberiem až tak cca do 3 - 4 rokov. No to sa stále bavíme o nejakých 4 kg. Tak a tak stále do kola......

kiwinetta
23. sep 2015

@michaela2012 a ktorý den to držíš. Ja som sa skôr ako po14 stom nepostavila na váhu. Už som takú chybu urobila a presne som mala takú depku z toho ako ty. Teraz sa postavím možno po týždni ale zo začiatku určite nie skôr.

olinka19
24. sep 2015

Ahojte dievcata som tu dlhsie nebola lebo mi predpisali silne antibiotika este s dalsimi liekmi a bez toho aby som nieco normalne hned rano nezjedla mi je z nich na gr.... takze rano nehrozi uz ani banan, ani ovocne dni. normalne sa musim stravovat co ma hrozne stve. Este do soboty beriem, ze musim 15 dni a potom zacinam opat. Ani som sa radsej na vahu nepostavila lebo citim ze ide hore☹

olinka19
24. sep 2015

@skusihu inak mam tip pre tie ktore ako aj ja nevipiku kavu bez cukru🙂 Ja si kupujem brezovy cukor vola sa aj Xillit a ma glykemicky index iba 7. Je sice drahsi ako klasika ale ked ho pouzivate iba do tej kavy ako ja vydrzi dlho a je super. Len na porovnanie klasicky krystal ma index aj 80.

dzaneta
24. sep 2015

@kiwinetta no tak to si na tom dobre ked "len" 4kg 🙂 ja aspon 10kg mam v plane. Naposledy som schudla len 6kg, ale som cvicila tak mi tipovali ze aj dobrych 10kg som dala dolu....uvidime kam sa dostanem teraz.
inak predtym som sa furt vazila a ted sa az po 14dnoch a potom po tom vodnom dni. Zbytocne sa nebudem stresovat 🙂

skusihu
25. sep 2015

Ahojte, takže po ďalšom ovocnom dni mám dole 5 kíl. Sa neskutočne teším. Za chvíľu sa na mojej váhe ukáže na začiatku číslo 6 😀 Cítim sa dobre a mám aj pocit, že som si na takú stravu zvykla. Uvidíme ako prežijem október, keďže každý týždeň ideme na oslavu. 😖

kiwinetta
25. sep 2015

Skusiha super blahoželám. To je potomto vážení vždy dobrá motivácie že? No neviem ale zrejme budem musieť vylúčiť ten ovocný deň. Cez den ako tak sa dá hlad ani nemám ale neskutočne mi sťahuje ústa stále ma núti na pitie strašne divný pocit v ústach. No a večer som to už nevydržala dala som si tuniakový šalát a bolo cítila som sa výborne ten dívný pocit neustáleho smedu prešiel. Budem to musieť nejako nahradiť. Možno skúsim zeleninový deň...... Aj tak niesom priateľka ovocia moc mi nechutí....
Inak dnes mám plnené papriky s píré s cibuľkou -škrobový deň a zajtra plnenú papriku vločkami ako uhlohydráty + omáčka paradajková urobila som to jedným vrzom a omáčku mám zamrazenú ešte z minula keď som ju dala na cestoviny a inokedy na kapustu je to super.......Ja idem budúci týždeň na stretávku tiež bude ai na deň po diete..... 😅 Nevadí pôjdeme ďalej ja ešte 4 kg chcem pekný dník Vám všetkým...

skusihu
25. sep 2015

@kiwinetta ja ovocné dni tiež moc nezvládam, už na začiatku som písala, že v ovocný deň si dám aspoň normálny obed. V ovocné dni môžeš normálne jesť zeleninu alebo zeleninové polievky. Ja chcem ešte 10, ale vďačná budem aj za 5 🙂

kiwinetta
25. sep 2015

@skusihu fakt tak si dám asi tú zeleninovú polievku, muž hovorí že mi leita cukor keď mám ten pocit smedu. Skusim pa

matkakovacova
25. sep 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

Baby čo hovoríte na jedálniček v tomto článku: http://www.mojavyziva.sk/90-dnova-dieta-jedalnicek/ ? Som úplný začiatočník a chcela by som to vyskúšať. Nepokazím tým nič? 😕

kiwinetta
25. sep 2015

@matkakovacova ahoj ak si zdravá horsa na vec je to presne to čo tu robíme my 😉 držim palce

skusihu
28. sep 2015

Ako sa vám darí?

olinka19
28. sep 2015

@skusihu nijako. V nedelu mi skoncila antibioticka liecba s hnusnimi tabletkami z ktorych mi bolo akurat tak zle takze zajtra zacinam odznova🙂. Radsej som sa este ani na vahu nepostavila. Urcite som tam kde na zaciatku. Ale bola som si dnes nakupit uzasne ovocie tak som sa namotivovala. Figy, hurmi kaki, bananiky a ringloty tak sa budem rozmaznavat ovocnym cukrom. Dam si rovno ovocny den nech sa trosku precistim🙂

kiwinetta
29. sep 2015

Správne aj ja vždy začínam ovocným 🙂 Mne sa darí aj nedarí sem tam poruším už som aj dni vymenila. To znamená že som posunula ovocný a pod.... Ovocný som upravila tak že ovocie jem do tej 14stej potom prídem domov a dám si na večeru šalát zeleninový s baklažánom pečeným alebo tekvicou. Potom nemám tie problémy čo som spomínala vyššie. Tak mnoho zdaru 😝

skusihu
4. okt 2015

Ahojte, mám za sebou prvý mesiac (hoci vynechala som vodný deň). Mám dole 5,5 kila, 4 cm v páse a 3cm v bokoch. Začarovanú 70 na váhe nemôžem prejsť. Možno sa to podarí tento mesiac 🙂
A vy ako?

camie
9. okt 2015

Tak od zajtra idem s vami aj ja,je to jediná dieta ktorá jr na MnA účinná a to stravovanie mi vyhovuje....terajšia váha 65, chcem pôvodnú aspoň 56 kg...hádam to do vianoc dám 🙂

aluska24
13. okt 2015

kolko sa vam podarilo schudnut za prvy mesiac teda po prvy vodny den?Potrebujem motivaciu

skusihu
14. okt 2015

@aluska24 mne 5,5 kila

kiwinetta
14. okt 2015

mne sa podarilo bez vodného dňa 4kg

sansara82
18. okt 2015

Ahojte, tak dnes sa k vám pridávam aj ja. Začínam 1. Deň. Moje raňajky. Jablko, mandarínka a pomaranč

lydka84
18. okt 2015

@sansara82 super to vyzera drzim palce 🙂

sansara82
18. okt 2015

Obed rovnaký s večerou mäso s karfiolom a mrkvová zelerovym šalátom.

skusihu
18. okt 2015

takže po 45 dňoch mám dole 7 kíl. Tento víkend sa mi vôbec nedarilo dodržiavať dietu. Od zajtra začínam poriadne 🙂

kiwinetta
19. okt 2015

Nič si z toho nerob ja som tiež víkend nedodržala ale už ma to netlačí ani tak nenúti už budem len v udržiavacej fáze zhodila som 5 kg čo bol ciel. Teraz mám 54 s čím som spokojná. Tak vám prajem veľa šťastia síl a výdrže.....

lexie03
25. okt 2015

baby, ja nejak nechudnem😔 ba dokonca po ovocnom a bielkovinovom dni som pribrala kilo, co robim zle?

skusihu
25. okt 2015

@lexie03 Ahoj, neváž sa často. Ja mávam po cestovinovom dni normálne o kilo viac ako obyčajne. Vážim sa každé dva týždne. Dietu držím už druhý mesiac, prvý som schudla niečo cez 5 kíl a teraz "iba" tri. Chudnúť môžeš aj v centimetroch, preto je dobré sa pomerať. Držím palce. 🙂

marcela1702
26. okt 2015

Ahojte baby. Som tu po druhý krát. Od dnes som sa opäť dala na túto diétu. Potrebujem schudnúť - snáď sa mi to tentoraz podarí. Chcela by som dať dole cca. 10-15 kg resp. toľko cm. Ak máte skúsenosti napíšte mi, koľko sa vám podarilo schudnúť. Bola by to pre mňa super motivácia.