90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
24. máj 2010

Zdenka uz len par hodin a mas to za sebou. Nezabudni potom hodit cisla, som uz fakt veeeeelmi zvedava.

m.a.r.t.i.n.a
24. máj 2010

AHOJTE BABY !

Bola som týždeň preč a samozrejme som "prešla" na normálnu stravu....To sa proste na dovolenke inak nedalo 😒 😠 😖 Bilancia je taká, že z tých 5tich, čo som dala dole som po tomto týždni dala 1,5kg zas hore 😒
No čo sa dá robiť, idem znova....

ivella
24. máj 2010

marti,to nic,sak oni tie kila zase zlezu 😉
baby sak preco cez "ovocny" den nejete samu zeleninu?ja si myslim ze to ma svoj vyznam,za tie styri dni su v diete obsiahnute vsetky zlozky co telo potrebuje,jasne ze aj coko ma svoj vyznam...ja keby nedam do seba sladkost,tak sa trasiem ako pri abstaku 😀 drzi ma nad vodou ze sak za styri dni maskrtim zas 😝 😝 😀
inak dnes som najprv ze prehresok-boli sme vonku a smadilo ma,tak som cucla synovej sladkej vody,no ale vlastne nic,kedze mam uh 🙂
zmrzka bola mnaaaaaaam 😎

yanni
24. máj 2010

Ivella ale mne coko a zmrzka nechuti. A kolacik tiez len ked mi pride na chut. Su zial alebo vdaka bohu aj taki ako ja, co sladke nemusia.
A ja mam nie len pri väcsom mnozstve ovocia ale aj zeleniny zaludocne problemy. Ja by som napr. jablka a hrusku vobec nemala jest ine ovocie tiez len s mierou. A so zeleninou je to to iste. Akurat varene nie je problem, ale take varene jabko, eeeeeeeee. A varenu/pecenu zeleninu mam uz takmer pri vsetkom co jem. Ked nemözem mäso a zemiaky, tak to musim s niecim jest. A to je zelenina. A vyzivou sa toez cely den nemozem napchavat. Brrrrr.... Tkze tak. Mne jednoducho zeleninu a ovocie v surovom stave zle travy ☹

ivella
24. máj 2010

yanni,rozumiem 😉 musi to byt tazke,verim.este by ma napadli oriesky,susene ovocie,alebo stavy zel-ovocne..
a skusala si aj inu dietu?alebo delenu stravu

bea44
24. máj 2010

ahojte . tak ja dnes na 100% 😝
po dlhsom case 😠 stale bol nejaky prehresok 😲
idem umyt hubu. nech ma nezlakaju, nejake chute 😠 to pomaha 😝

nikanika28
24. máj 2010

bea, ze umyt hubu 😀 😀 😀
Ja tiez dnes 100%...tak zatial 6-ty den, vsetky bez prehresku..nechapem zo seba 😕 ...ale uz ma chyta kriza, co sa sladkosti tyka 😝 ...zajtra vecer dobehnem, mam UH 😀

sivocka
24. máj 2010

nika, ten rozmixovany por...ja robievam porovu kremovu polievku, poprazim kolieska poru, ochutim, vacsinou pridavam kocku -vyvar , rozmixujem a dolejem troskou smotany. No tak by som skusila rovnaky postup na mensom mnozstve oleja a samozrejme bez smotany...cize len troska osmahnuty a poduseny por...rozmixovat a dochutit a mal by to byt porovy vyvar.

sivocka
24. máj 2010

nika, ano mas pravdu, ta placka z receptov vyzera dobre, ale moje deti pytali uz dnes cestoviny, tak ja zajtra nejake cestoviny so zeleninou...alebo nejake cesnakove....

nikanika28
24. máj 2010

sivocka, no to moze byt dobra polievocka, mnamky 😵 ...my mame vyvar z nedele este, tak si suchnem ten a hotovo 😎 ... Inak aj ja som rozmyslala nad cestovinami, min. UH som mala tu pizzu...ale tak este neviem, uvidim zajtra, ake chute ma budu prenasledovat 😀

ivella
24. máj 2010

blahozelam vsetkym 100%nym 😵 😵

lubikaf
24. máj 2010

ejbyk ahoj, aj ja si ta pamatam 😉 booze ved ja chodim do tejto temy tusim od januara, ale prvy krat som tu dietu drazala len tak aby sa nepovedalo, co som schudla som cez velku noc nabrala naspat. tak som sa rozhodla, ze zacnem znova, tak som zacala po velkej noci. zacala som na 70kg a teraz mam nejake 4kg dole, neviem presne, uz dlho som sa nevazila. po prvej vode som mala 67kg. a teraz tak rozmyslam, ze ani neviem, kedy mam druhu vodu, musim si to ist vyratat. dufam, ze to nepadne na nejaky vikend, tie su u mna kamenom urazu 😀

claudee
24. máj 2010

no ja som nemala problém zastaviť sa dnes na povolených 2 kusoch sladkosti, a to som ju nemala dávno.. je to individuálne 🙂
dakujem za blahozelanie, aj ja som dnes na 100% 😀 😀

natsa
24. máj 2010

Ahojte,tak som vas trocha zanedbala.ja dietujem od začiatku.Bola som u našich a tam sa nedá vobec držat nejaká dieta.zajtra ma čaká vitaminovy tan nemusím.

yanni
25. máj 2010

Dobre ranko kocky,

no tak 100%tne supeeeeeeeeeer. Ja vcera tak na 99% lebo som ochutnavala z toho mleteho mäsa so zeleninou co som si na dnes varila 😠 Fajnotka to je. Budem mat dnes na veceru, nebrala som to do kanclu aby kolegyna-bosorka neblabotala zase ze smrdi. Zabit ju je malo.

Ivella no oriesky mozem, vlastne aj ovocie aj zeleninu ale nie v takom mnozstve ako na vitam.den. a keby som si vten den nejake to jablko nehodila tak to by som bola stale hladna. Voda a caj to velmi nezazenie. To tak na chvilu pokym tie tekutiny clovek nevycura 😕
Tu klasicku delenu stravu od summovej som volakedy davno skusala este na gympli ale len tak zo strandy. Vtedy som fakt nemusela chudnut. Len som chcela skusit, lebo to vtedy tak letelo 😨

Zuzka ako sa citis po tej vode????

yanni
25. máj 2010

Baby aj vam to tu ukazuje o 2 hodiny viac???? 😕

ejbyk
25. máj 2010

Dobré ránko, ja som nebola vcera na 100% ale nevadi, zaciatky su tazke. no aspon som si vcera uvarila na dnes...tak som to vzdy robila ze som si den pred nabarila odlozila krabicku na obed do prace a krabicku na vecer, tak to mne vyhovovalo, potom som nevymyslala co zjest...co bolo navarene dala som si. Dnes mam zeleninkove rizoto a olivovým pestom...mnaaaaam.
yanni - ja som odhodlana striedat len tri dni, robila som tak aj pred tým, lebo ako som pisala na ovoci a zelenine sa nedalo...a ja este naviac potrebujem TEPLU stravu, ja ked si dam len salat napriklad na obed s kur. masom alebo syrom, ako keby som ani nejedla...
lubikaf - krasne zhadzujes, len tak dalej...Kedy sa to vydávas??

zdenka112
25. máj 2010

ahojte tak som zvládla vodu,muž mi povedal že je na mňa pyšný...moje úbutky pás 4cm,prsia 5CM,boky 5CM,stehno 4Cm,váha 7kg ale som nafuknuta mam kamošky dostat a mám brucho jak balon 😲 ale neviem z čoho. tak tá váha u mňa skáče vtedy

ejbyk
25. máj 2010

zdenka...gratulujem. krááása 😉

yanni
25. máj 2010

Zuzka supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂

nikanika28
25. máj 2010

Ahojte
Zdenka, gratulujem aj ja, kasne vysledky 😵 ..tieto ciselka mas po akej dobe?

nikanika28
25. máj 2010

ja mam dnes krizu uplne od rana ...tak by som si dala maslovy rozek, ze az 😅 ... Dnes UH..baby, mam strasnu chut na cestoviny s makom, je to ok? ci blbost?? 😨 Placky sa mi akosi nechcu robit, tak ale uvidim...cakam, co mi poviete na tie makove cestoviny 😵

bea44
25. máj 2010

cawte 😵
zdenka 😉 😵 😵 😵 S U P E R

nika - cestoviny s makom - ANO - tu sme si to odsuhlasili 😀 aj parene buchty 😝 aj slize s cerstvou kapustou 😝 ....
ejbyk - aj ja presne to iste : navarim den do predu , napalickujem . a potom uz nemusim riesit co do huby 😎 😎

ja dnes : cestoviny s paradajkou , a vecer idem na pizzu . 😝 len dufam ze mi urania len taku s paradajkou 😠

bea44
25. máj 2010

nooo- skriatok uradoval : nie napalickujem ale nabalickujem 😀 😀 😀

to by bola ina tema .... palickovanie ?? 😀 😀

lubikaf
25. máj 2010

ahojte, tak ja dnes zatial kavu vypila a dva banany zjedla. na obed si dam chleba s cottage cheese a zeleninkou. a na veceru termix, ale asi si dam dva, lebo z jedneho by som bola za chvilu hladna 😉

ejbyk za dva mesiace sa vydavam, presne 24.7. takze za dva mesiace uz bude chvalabohu potom 😝 teda ne ze by ma netesili pripravy a tak, ale uz zacinam trochu stresovat.

zdeni super ubytok 😉

bei parene buchty sa odsuhlasili v UHT den? to mi nejak uniklo, ale dobre vediet 😀

ejbyk
25. máj 2010

...nejak nemozem vydrzat, som straaasne hladna uz by som si dala obed...ale este taku hodku by som mohla vydrzat.
Parené buchty sa mozu? a to s akou naplnou? makovou, marmeladovou, ci akou? s cokoladovou, to by som asi moc chcela co 😀 uz iba vymyslam, lebo som hladna...lebo buchty na pare som nejedavala ale v mojej stihlej faze zivota...len tu o nich hovorite a mi nejak dosli na chut 😀
lubikaf - no starosti so svadbou isto velke ale joooj ale bude to isto stat za to.

ejbyk
25. máj 2010

*preklep - nie "ale v mojej stihlej..." správne "ani v mojej stihlej" 😉 Aj tak sa nehrabem na palickovanie, vsak bea 😀

bea44
25. máj 2010

aj som hladnaa 😠 . ale caj to spravi 😉
ani ja som velmi nejedavam buchty 😖 ale ked sa moze pizza / aj ten korpus co kupujem je tiez z kysnuteho cesta/
myslim ze s makom alebo marmeladou ... / ja by som si dala aj s cokoladou/ 😝 by sa mohlo.
alebo take rezance s orechami a struhankou. na to masielko a praskovy cukor 😲 😖 . normalne preglgam

idem si dat prihriat tie cestoviny 😠 😠 🤐

lubikaf
25. máj 2010

no baby mne uz tak skvrka v zaludku, idem si prichystat mrkvu a natret chleba tym cottage syrom.
to stiham akurat do dvanastej 😉

yanni
25. máj 2010

Baby vy ste hrozne. co mi tu chutky robite. Ja by som tiez nieco take. Na coko mi chut nepride ale take makove buchty by som si dala ked uz ich tu tak pretriasate. ale dnes nemozem. Az pozajtra by ssom mohla, ale kto ich bude robit??!?!?!?!? Ale mozno mi do pozajtra aj chut prejde.
No ja sa uz tesim na veceru. Boooooze ja milujem bielkovinyyyyyyyyyyyyyyyy 😀

Zajtra skroby. Neviem co ukuchtit. Boze mna len raz porazi z toho varenia