90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

claudee
26. máj 2009

tiež som cvičila o 106 😀 bola som si zabehať, dve kolečká okolo ihriska..ak by to takto išlo každý deň, tak by som si za par týždňov hádam aj kondičku vypracovala 😀 noo a ešte hodina na stacionári, to ma aj baví 🙂
som sa vypotila, krásne osprchovala a teraz tu oddychujem 😀
ale beda mi, zajtra ovocný deň 😝 mám banány doma a ešte pôjdem do shopu sa kuknúť po niečom 🙂

zuza80
27. máj 2009

dobré ránko
claudee-a ako to ide?ty si tuším písala, že už sa stravuješ podla tejto diety dlho,tak či kilečká idú dole stále? ale ked máš tolko pohybu,tak asi určite. 😉
ja dnes na ranajky melón, dala som si aj kávičku s mliečkom a teraz pijem čajík hannasaki.
ako vy?pochválte sa 🙂

claudee
27. máj 2009

dobré ráno 🙂
zuza80, no áno, keby som to brala celé, tak hej, stravujem sa takto už dlho..ale s väčšími a menšími prestávkami..tzv. žracími prestávkami..naposledy som takú mala od veľkej noci, až po 15. mája cca. čiže presne mesiac, kedy sa mi pár kíl podarilo nabrať naspäť, ale to skutočne len preto, lebo som jedla všetko, čo som videla..aj nevidela..fakt aj čipsy, čokolády a to denne. prišlo to na mňa, čo už, také obdobie som mala 😖 a tiež som vôbec necvičila za ten mesiac, čiže sa nečudujem...
ale už druhý týžden sa snažím skonsolidovať a pomaly sa to darí 🙂 už prvé úbytky vidím na váhe, síce len 1,5 kila, ale mňa aj to posúva ďalej 🙂

inak kočky, mám ovocný deň, pred chvíľkou som zjedla dva banány a dnes som akurát doma z práce..tak neviem, či to tým pádom pôjde ľahšie alebo ťažšie..ale asi skôr to druhé, keďže doma mám po ruke všetky "zakázané" veci 😅

tara2
27. máj 2009

caute 🙂
aj ja mam dnes ovocny den, ale cakam kamosku tak ma to nebude lakat vyjedat zakazane veci 😀

monca4ever
27. máj 2009

claudee 😀 ja som schudla 20 kil
ale dietkou podla seba čo som si
vymyslela 😝

janaj15
27. máj 2009

caute, mozete mi prosim Vas niektorá poslať ďalších 90 dní? dakujem, j15@post.sk

mysti
27. máj 2009

monca, to kukam,ako si to dokazala? Ja po mojom zaludkovom "zachvate" zatial nepokracujem v dietke, kym sa mi to kus upravi, snad od pondelka zacnem zase, uvidim. Ale snazim sa jest len normalne a sa mi to celkom aj dari!
Monca, ako si sa stravovala, prezrad...ja chcem dat dole aspon 8 kg 😅

claudee
27. máj 2009

monca4ever, no tak to teda aj ja som zvedavá, ako si toľko schudla 😲 to si nejedla vôbec? 😀

marcelka888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucxy
27. máj 2009

ahoj marcelka tak zhruba napis co papas cez den mna toto celkom zaujima 🙂

monca4ever
27. máj 2009

marcelka888 zakladá klamlivé témi a píše po vela nickami
a propaguje firmu neverte jej dieta je zdraviu škodlivá
a mimo iné neučinná! Ja málo jem a cvičím furt to
je moj návod. Z nízkotučných vecí si vyberiem na čo mám zrovna chuť...

keti
27. máj 2009

ahojte 😉

ja mám dnes tiež ovocný deň.Zatiaľ som zjedla jablko banán, a asi 3 kiwi.

zajtra začínam tretie kolo. kúpila som si dnes aj čierny chlieb. A chcem sa opýtať. Môžem si ho natrieť syrom????
Ale to už potom si nemôžem dať na obed mäso,že????

lucxy
27. máj 2009

ahoj keti,,,aj ja dnes ovocko ale dala som si ryzovy chlebik mam blby nizky tlak tak mi je dako na prd,,,,no ked chces syr tak uz maso nie 🙂
na veceru si dam take fazulove struky

macka01
27. máj 2009

Ahojte všetké chudnúce,od zajtra sa k vam pridávam.Prečítala som si mnoho vaších námetov a veru ste ma naštartovali.Už len dúfam,že udem mať dosť síl vytrvať.Nemám zrovna najpevnejšiu vôľu.Hlavne keď musím vyvárať pre detičky.No,minimalne som odhodlaná a to je snaď dobre znamenie.Inač vam úspešným blahoželám a držím palce. 😅

duja
27. máj 2009

Dobry vecer babulky..Mam za sebou bielkovinovy den..ale kolegynka mala narodky tak som jednym kolacom zhresila 😒 .No napravim sa slubujeeeeeem 🙂 .Inak mi dnes vecer absolutne nechutilo jest, ani neviem preco..
Danes rano som sa vazila a po 8 dnoch mam -2,8 kg..taak dufam, ze to takto dalej pojde..
drzim palceky kazdej chudnucej 🙂

duja
27. máj 2009

lucxy inak som den pred tebou 🙂.Ja som dnes zacala tretie kolo hehe

zuzanat
27. máj 2009

ahojte, som tu davno nebola,ale sa nemam ani cim pochvalit. Som bola u nasich a to sa fakt neda drzat dieta. Takze dva dni uplne mimo, ale zajtra sa polepsim.Tak sa tesim, ze si mi volne veci a takto to pokaslem 😔

tara2
28. máj 2009

Dobre rano 🙂
ja mam dnes bielkoviny hura konecne maso 😀 😀 😀
zuzanat - ja som na tom rovnako 😉 , cez vikend sme boli u mami a segry a oslavovalo sa a tiez som jedla normalne...ale sak nevadi, pokracujume dalej, nie? 😎

akurat kukam, ja som dnes 29 den, juj to leti 😕 😅...tak neviem neviem ci mi bude stacit tych 90 dni 😀

claudee
28. máj 2009

ahojky...ja by som mala mat tiez bielkoviny, ale nemam na ne nejak chut..dam si ryžu radšej 🙂
tara2 a nebudes mat vodovy den?

zuza80
28. máj 2009

ahojte-ja mám mat dnes ovocie,ale tiež neviem, či dodržím.
tara-si na vodičke?

zajo79
28. máj 2009

tara-29 den nema byt vodovy??

claudee
28. máj 2009

inak, aj ja rozmýšľam, že na ovocné dni sa vykašlem..radšej si dám dva škrobové dni a hotovo. ved medzi tým, že by som cely den pojedala ovocie a tým, že by som si dala trochu ryze neni velky rozdiel.dokonca v ovoci je este aj vela cukru..a zbytočne ma to len dopredu stresuje, že ,,fuu ovocny den, to bude strasnee"..
uvidim, ked sa budem citit na ovocie, dám si ovocny..ked nie, dam si ryzu alebo nieco podobné..

zuza80
28. máj 2009

presne tak claudee-ja som sa už potom tak prejedla ovocia, že ani vidiet.preto ho chcem vynechat.jest niečo lahke a v správnej kombinácii nemože uškodit. ryža dobrý nápad

zajo79
28. máj 2009

ono je to mozno aj otazka ako si to polozis...ked si povies dopredu ze to bude strasne, tak to bude utrpenie..

ja sa vzdy na ovocny den tesim, vzdy si kupim nejake super ovocicko, teraz likvidujem jahody...zacinaju melony, super!!!

claudee
28. máj 2009

zajo79, no hej, je to o tom ako sa k tomu postavis..a prave, ze ja uz dopredu viem, ze zhresim. a ked mam istotu, ze mozem aspon trosku ryze, tak ma tak zhresit nelaka..lebo aspon trosku riadnej stravy zjem. ja to takto citim, tak uvidim..ale mam dni, ked mi ani nechuti.takze ovocny budem mat isto, len nie tak casto

zajo79
28. máj 2009

🙂 ked si poviem ze cely den nic dokopy nezjem, tak umieram od hladu. Ked si predstavim, ze co mam na obed, a nemam pred sebou dlhy casovy usek,tak to nieje take zle.

Aj pri vodovom dni som si hovorila ze voda len doobeda, dalo sa...atd az do vecera. A vecer som si povedala ze pohoda, ze sa dobre citim, dala si pol litra vody a tesila sa na druhy den na obed - maso. 🙂)))

claudee
28. máj 2009

jo, každy sme iní.. ale kilá mi idú dole aj vtedy, ked zhreším cez ovocny den..tak aj preto si ho občas nahradim nejak inak.

za chvilku si idem dat banan, som mala rano jablko.. a potom o druhej obed 🙂 dnes je v pohode den, všetko sa mi zatial dari, aj v práci..len aby som nezakríkla..klop, klop, klop 😉

mysti
28. máj 2009

Ahojte, ja po tom mojom zazitku s makom som dietku na cas odlozila, ale asi od pondelka na nastarzujem znovu-uvidime. Ja som inak na vahe nejako neschudla, skor som to citila na veciach, ze som oblekla take, co som predtym neobliekla. Ale sa snazim nejest vela, len malo a chodim cvicit. Tak uvidime, ako to pojde dalej... 😉

zuza80
28. máj 2009

zajo-máš pravdu,ono sa nie nadarmo hovorí, že chudnutie začína v hlave.ja som zatial odhodlaná, že vydržímj len na ovocí, práve som docvičila a to ešte viac nabudilo,ale proste ked nevydržím, dám aj niečo iné.ale snád nebudem musiet.

keti
28. máj 2009

ahojte

ja som mala včera ovocný deň. Všetko o.k, až do večera, keď môj manžel si neurobil alkapárku, ako keby sme nemali doma navarené. A to vám nemusím ani hovoriť, ako to tu zaváňalo 😠 . No neodolala som ani ja, ani drobec 😀 😔 Ale našťastie som si dala, len jeden kus 😔 . A dnes som začala 3 kolo. Len čo je najhoršie, že v nedelu mám podľa výpočtov ovocný deň. Ale veď snáď to prežijem, a dám si na druhý deň.