90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

natsa
18. apr 2010

Ahojte.tak už mám obed za sebou a nejaká som hladná.asi sa pojdem najest čaju 🙂

magimary
18. apr 2010

ja už mám aj po večeri a podarilo sa mi byť celý víkend bez prehreškov!!! 😵 😵 😵
ale nebolo to ľahké, ale stále som si opakovala slová niekoho odtiaľto, že: "pozor, cez víkend sa najviac hreší!"...
tak som si dávala obzvlášť dobrý pozor... 😅 😉 🙂 a vyšlo to!
teraz už si idem umyť zuby, aby sa náhodu "nič" nesalo...predsa noc ešte ďaleko... 😅

bea44
19. apr 2010

ahojte baby 😉
ja som akosi nemala čas nakuknut sem 😖 , ale pozeram , že ani vy ste sa nepretrhli 😀 😀
ja sobota v pohode ale v nedelu som troska , ako mak, zrešila 😢 😢 . / dala som si 2 dcl vinko večer/ 😨
dnes : vitaminy,
zatial v poho, banan a jablkom klasika , čaj, kava, momentalne voda a dalši caj už navareny 😎 😎
na obed zvyšok pomela z minuleho tyzdna/ sušila som ho v chladničke doteraz/ 😝 a mam tu este v šufliku zasoby sušeneho ovocia, tak sa asi dotlačim tým 😲 .
a na večeru už mam pripravenú zeleninku 😝

ja som začala chudnut kvoli tomu, že ked som v chodbe prešla okolo zrkadla, tak som sa už nemohla na seba pozriet 😠
a o šatniku ani nehovorim, kolko tam toho je, čo som nevedela zapnut 😒
nikdy som nebola nejaka chudulka, ale tie pneumatiky nad nohavicami , to už bolo vela aj na mna 😠

lubikaf
19. apr 2010

ahojte, tak ja uz mam v sebe dva banany a jednu kavu. a za chvilu si idem robit obed, len este musim najprv uspat mojho syna, ktory sa ale este sprava jak motorova mys, ziadne znamky unavy a to je uz 4 hodky hore. no otras.

ja dnes skroby, zemiaky mame zo vcera a zeleninku si spravim rychlo k tomu. ale uz som dost hladna, uz nech je obed 😉

magimary
19. apr 2010

ahojte!
ja som začala z toho dôvodu, ako opísala bea vyššie 😅 😝 😉
plus začala som si uvedomovať, že ma akosi bolia nohy, tak som to pripísala váhe a to znásobilo rozhodnutie "obuť sa do toho poriadne"... 🙂
ja som mala škroby včera, dnes mám UHD a idem si urobiť cestovinku s brokolicou a cesnakom (inka moje veľmi obľúbené jedlo aj mimo dietky), mňám, už sa teším... 😵 (zatiaľ mám v sebe jeden raňajkový pomaranč 😅 )...
a večer bude koláčik 😵 😵 😵
teším...
a čokoládka 😅 😵

soso
19. apr 2010

Ahojte kočky, môžem sa pridať? Musím zhodiť veľa toho, idem si prečítať aspoň pár dobrých rád spätne. Ako ste vy na tom? Kde mam začať?

natsa
19. apr 2010

tak ja chcem zhodit hlavne koli sebe a koli pohibu.aj mna už bolievaju nohy.ja som si dnes uvarila brokolicovu polievku zo zemiakmy.tie som mixla dala trošku zem.škrobu a cesnaku a bolo.Je aj polievka na dnes aj pre maleho a aj muž si dal k obedu.Zajtra asi budu cestoviny .
Soso aj ja musím toho zhodit vela.vyše 20kg.musíš začat v prvom rade od seba.ako ktosi povedal dieta sa začína v hlave.ja si každý týžden napíšem čo budem jest na celý týžden a podla toho idem na nákup aby som nelietala furt.snažím sa varit tak aby mala jest čo aj moja rodina aked varím niečo pre seba tak aby mi to zabrala minimum času.

soso
19. apr 2010

ja som mavala celkom v pohode postavu, kym som neotehotnela a neprestala fajcit 😖 cez tehotenstvo som pribrala asi 22 kg, 10 slo rychlo dole...ale potom som pekne krasne tych 10 nabrala. Musim sa uz spamatat, lebo nechcem dopadnut, ze budem mat metrak ochvilu 😒 Okrem toho, ze sa mi zle hybe a boli ma chrbat, je na mna fakt hrozny pohlad. Tych 20 kil navyse proste neschovam...zacala som pred 2 mesiacmi cvicit 2 x do tyzdna vo fitku, ale je to malo...takze som sa rozhodla, ze zacnem 90 dnovkou a min. 4 x do tyzdna nejakou sportovou aktivitou, aj ked teraz to bude narocne, lebo mam pred statnicami, fihishujem z DP a skuskami, takze neviem, co skor...ale nevadi...ide leto a ja mam problem, co na seba...cokolvek si oblecem, aj tak sa v tom necitim dobre, lebo vyzeram hrozne 😢 Zacina niekto teraz s dietou? Nemate niekto nahodou navodou, ze co a ako sa ma jest, alebo ste si kupili knihu? Aku? Dakujem kocky, ozvem sa neskor.
natsa: dakujem, jasne, ved to...ze v hlave...hlava vie, len je to tazke po 2 rocnom vyzierani😀 Ale uvedomujem si to, mas pravdu. A preto som sa rozhodla a hladam niekoho s kym mozem spolu "dietovat"😀

matynuska
19. apr 2010

Soso - nasla si!!!!! S nami vsetkyyyyyymi! A do jednej 🙂
Ja som tak nejak pred polovicou diety ale na tom nezalezi kde a v ktorom dni. fakt sa drz, a fakt to bude stat za to, a to absolutne nehovorim len o kilach!!! Pocit je super, plet tiez. Idu skor centimetre ako kila, aspon mne, ale tak ja som mala startovaciu vahu nie moc vysoku. Takze na vahe to moc nevidim, ale na opasku, na hohaviciach ktore boli riadne dlho v skrini a teraz su jedine ktore omozem nosit hej. Ale nove nekupujem este 🙂 Ale na brusku toho este mam dost a siaaalene pomaly to ide prec. A za prehresky sa nenenavid, to je normalne, nemas sa umucit ale si vylepsit metabolizmus. Ale nie moc casto a to myslim doslova. No ja som si pohresila cez vikend. Boli bielkoviny a ja som si dala taky malicky kolacik,ale proste sa nedalo. Ale na druhej strane strasne malo som toho zjedla okrem toho, bo som mala nejak moc programu cely tyzden a mala som doma len zeleninu a tu v Dansku su vsetky obchody zavrete. Dnes bude ten kolacik uz legalneeeee a cokoladka tiez mnaaam. Inak sa musim pochvalit, zacala som plavat a tancovat salsu. Takze konecne nejaky pohyb. No a este k tej motyvacii - smiesna mozno, ale : priatel mi povedal ze mam tucne lica 😀 On je taky strasne zlaty ze aj ked troska priberiem vobec si to nevsimne a ani nefrfle nic (a to odkedy sme sa dali dokopy som isla hore o 7kg) a niiic si nevsimol. Ale ja som ten tip ze na tvary mi je to strasne vidiet, tak som si povedala staci. 🙂 A dalsia bola, ze kamoska co byvala "vacsia ako ja" ju drzala minuly rok. Zacinala na 68 a ma 58kg a rifle ma 26 a aj ja ceeeeeem. Tak to boli dovody. Ja som mala 29 a teraz 27. Takze ece ece. Ale to bych do konca diety mohla. Len ako vravim, mne toide strasne pomaly, bo to musi ist tak rovnomerne. Juuuj keby sa to dalo usmernit na bruchoooooo 😝

soso
19. apr 2010

jeeej no super, tak to su pozitivne vyhliadky pre mna 🙂 mate niekto tu dietu, ze co a kedy mam jest? uz som o nej pocula, ale presne zasady neovladam...zacinam hned...uz nebudem vecerat, max ovocie a zajtra zacinam, len mi poradte, ktory den je aky a co mam jest🙂 asi som narocna, ze? mala by som si to pozriet dozadu, urcite to tu uz je spomenute...ach yo

natsa
19. apr 2010

soso daj si do google 90 dnova dieta na stiahnutie tak tam si to nájdi alebo na mimibazare pod názvom diety tak tam je tiež návod.trošku posnor po nete.ja mám knihu ale našla som ju aj na stiahnutie len som ju nestahovala.ja mám akurát v PC dálšich 90 dni ked skončíš touto prvou.

lubikaf
19. apr 2010

soso vitaj 😉 neboj, s nami to zvladnes raz dva 😉

ja dnes bez prehreskov, mala som super zemiaciky s este lepsou zeleninkou. ani ma teraz nechytaju nejake zvlastne chute na sladke, co je u mna neobvykle 😀 zajtra pizza a vecer kolaciky, musim ich rano vytiahnut z mrazaka, dufam ze nezabudnem 😉

maty na mne si ten moj vsimne kazde deko ☹

magimary
19. apr 2010

aj ja dnes ďalší deň bez prehreškov (koľký? počkať, rozmýšľam...deviaty deň 😵 ; wow, zajtra budem mať za sebou prvú devätinu dietky 😅 😝 😀 )...
dnes bolo "chutno"-na obed výborné cestovinky a na večeru koláčiky a čokoládka... 😵
super...
ani som neni nejaká extra hladná (extra teda nie, ale hladná hej 🙄 ), teda až na momenty, keď začnú v telke ukazovať čokoľvek na jedenie 😠 😝 😅
vtedy by som zjedla aj klince...

lubikaf
19. apr 2010

jooj magimary, ja mam najhorsie to, ze musim varit aj pre muza (takych nas je asi viac 🙂)
vzdy sa musim strasne ovladat, aby som si z toho nedala aj ja ☹

magimary
19. apr 2010

no, to aj ja...
ale ja našťastie nevarím každý deň, zväčša dojedáme dva dni a teraz sa snažím robiť tak, aby mohli aj oni (manželík a deti)-napr. v sobotu som urobila rybu so zemiakmi (a to jedli aj oni), ja som mala rybu v sobotu a zemiaky v nedeľu...
teraz som urobila tie cestoviny s brokolicou a na večeru ich mal aj mužík (robievam ich bežne-aj mimo diety)...
práve dojedol 😝 🙂
a tak...

icejane
20. apr 2010

ahojte baby....moj maly ma 11 mesiacov a ja som sa od porodu nepohla absolutne vôbec ... tak ako po porde aj teraz mam 68 kil...ci jem alebo nie stale je to rovnako...vecer nejem..max. ovocie alebo caj...pohybu mam az az...chcela by som tiez vyskusat tuto dietku..pevnu volu mam takze este nejaku kamosku ktora chce tiez zhodit aby sa nam chudlo lahsie...najde sa niekto ??

bea44
20. apr 2010

cawte kočky 😵
pomaly sa to tu začina zbierat 😨 , vidno že sa otepluje 😀 , budet treba zhodit bundy 😀 😀 😀
tak a teraz naozaj: vitajte novačikovia 😉 . pokial chcete ozaj schudnut aste na spravnej adrese 😵 😵
ja včera bez prehreskov 😝 . konečne.
a dnes : bielkoviny - kuracie masko na prirodno a dusena zeleninka a šalatik 😎 možno aj polievka ak bude malo 😀
urobila som včera viac, aby bolo aj na večeru. dufam že aj dnes na 100 % 😵 😵
ak niekto potrebuje dietku, tak mi poslite do IP adresu, a ja prepošlem

magimary
20. apr 2010

ja mám po neskorších raňajkách (schválne, aby som dlhšie vydržala 😅 )-dala som si prvýkrát mango...no nič moc...očakávala som viac....
dnes mám ovocný, teda vitamínový, deň... a to máme 8. výročie svadby 😵 , tak si pôjdeme niekam večer sadnúť... 😕 😅
ALE: len na ovocný pohár... 😅 😝 😵
ako inak?...
ja zatiaľ úplne bez prehreškov...
som na seba hrdá! 😅 😎 😵
už len (a nielen) vydržať dnešný deň (vitamínové dni sú mojou slabinou, teda určite budú)... 😝

lubikaf
20. apr 2010

ahojte, ja uz som zjedla banan a vypila kavu. a uz sa tesim na pizzu 😉 na veceru som si vytiahla z mrazaka kolaciky, na tie sa uz hrooozne tesim. dufam, ze aj dnes to bude bez prehreskov, ale je vonku krasne, a v taketo dni sa lahko chudne, hlavne ked mi cez rifle prevysa polka brucha 😝

icejane vitaj, s nami sa ti bude chudnut lahko, neboj 😉 ja mam inak tiez permanentne 68 - 69kg, nie a nie sa to pohnut smerom dole 😝 ale ja moc casto hresim a jem to, co by som nemala 😠 😠

magimary
20. apr 2010

akú/ako pizzu si dávate? 😕 🙂
len takú čistú s paradajkami?

lubikaf
20. apr 2010

magi ja si bud kupujem, teraz mam kupenu len taku rajcinovu, margerita sa to vola??? (nie je to nahodou miesany drink???)
a ked si robim sama, tak dam na cesto kecup a zeleninu - rajciny, papriku, kukuricu, sampinony - co mam v chladnicke. bez syra, bez sunky samozrejme 😉

magimary
20. apr 2010

a akože normálne celú? 😕 😅
lebo mne to príde také akože "megamnožstvo" 😅

lubikaf
20. apr 2010

no tie z obchodu mi az take velke nepripadaju, a ked si robim doma, tak si vacsinou polovicu odlozim na vecer, ze nejem vecer sladke, alebo si dam do mrazaku a zjem na dalsi uht den. alebo spravim polovicu pre mna a polovicu pre muza so sunkou.

magimary
20. apr 2010

ahá, dík... 🙂

bea44
20. apr 2010

už som hladnááááááá, ☹ zohrieva sa mi obed 😝
magimary, ked tak rozmyslam, že večer by si si mohla dat pohar vinka 😀 vedto je hrozno v tekutom stave 😀 😀 😀
ja pizzu malokedy, a ked tak len pre zmenu a čisto paradajkovu + cenak + korenie+ olivy, ale ja radšej cestoviny.
tiež si kupujem prazdny korpus a obložim 😉

natsa
20. apr 2010

no normálne vás nestiham čítat.Tak od rána som sa nezastavila.Ráno som do seby čupla džus potom som letela na anglinu,rýchlo sa ospršit a potom zasa k šenskemu.Po ceste som si kupila tie koláčiky fornety teraz si varím cestovyni.dnes nič sladké lebo som mala včera.

magimary
20. apr 2010

bei, tekuté hrozno by som si možno mohla dať, keby som ho aj inokedy pila... 😉
ja som ale alkohol nemala nikdy v živote v ústach a (tak) ani mi nechýba. 😎 😅
podobne je to s kávou a cigaretami 😝 😝 😝 , o osattných drogách ani nehovorím...
ja som, prosím, ťažko NEzávislá.... 😅 😎 🙂

ja som minule hľadala v Tescu ten samotný čistý korpus, že by som si naňho dala len parad.pretlak a paradajky, ale nemali ho... 🙄 😕, snáď ho niekedy zoženiem...len tak pre zmenu...inak my bežne cestoviny v pohodke stačia 😉
dnes som na ovocí (zatiaľ veľmi úspešná) a opäť na moje veľké počudovanie aj bez hladu...
to ešte len príde večer... 😝 😒 😅

magimary
20. apr 2010

fúj! taká hrubka! ospravedlňujem sa... 😝 😨 🤐 😉

magimary
20. apr 2010

na foto moje dnešné stravovanie (mango=raňajky; banán s hruškou a orechami=obed 😝 😅 )
teraz už netrpezlivo čakám, kým príde babky a my si s mužom niekam vyjdeme...snáď nám budú vedieť spraviť nejaký mňam ovocný pohár 😕 😅

magimary
20. apr 2010

babka, nie babky 😉