90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

claudee
1. máj 2010

dnes tu zase nikto nechudne? 😕 ja mám dnes teda cestoviny, špagetky, milujeeem 😵 pekné počasie je, už som sa stihla aj poprechádzať po dvore a záhrade 🙂

julca23
1. máj 2010

ahojte..........claudee aj ja cestoviny,robila som penne s pradajkovou omáčkou....boli vynikajúce,ani som nevedela že to ide tak ľahko urobiť......konečne som pochopila,že o čom táto diéta je 😀
je to delená strava len poporadí 😀
tak večera sladké a zajtra ovocíčko......tak som zvedavá,lebo manželovi idem urobiť čevapčiči,ale pondelok z neho trošku ochutnám.....ale len trošku 😝 😝
čaute

lubikaf
1. máj 2010

no dnes bol tusim kazdy vonku. teda aspon u nas bolo nadherne, teplucko a slnko stale svietilo 😉 ja som bola u nasich na chalupe a tam neni internet, takze som nemala kedy sem mrknut 😉

ale inak dnik v pohode, skroby, takze som mala ryzu so zeleninkou. a aj trochu kolacikov, lebo ved mama piekla 😀

jajca
1. máj 2010

ahojte,chcela by som sa k Vám pridat,s diétou so začala 21.4, dnes som malaUH deň,zatial to ide celkom dobre,ale dufam,že ked si tu budem môct s niekým pokecat ,tak to pôjde ešte lepšie
🙂

icejane
2. máj 2010

este ze su teraz take pekne dni a mozeme byt stale vonku..teda mne to pomaha lebo ked sa motam po kuchyni tak mam hlad ako vlk...vonku na to nemyslim...dnes UH ale este ani nemam predstavu co to bude... 🙂
jajca vitaj...spolu sa chudne lahsie

julca23
2. máj 2010

ahojte...tak ja dnes vitamíny....ale uvarila som tu toľko spomínanú paradajkovú polievku,a už teraz sa na ňu teším....ochvíľočku si ju aj pôjdem dať 😝
malej som tam prihodila troška ryžy,tak bude spokojnosť na obidvoch stranách..... 😅 dúfam....prajem pekný deň 😎

lubikaf
2. máj 2010

ahojte baby, ja dnes tiez uht. uz som aj zjedla obed, taka som bola hladna 😲 teraz vydrzat do vecera, no neviem neviem 😝
ale esti mi trocha tych cestovin ostalo, tak si ich mozno dam ale okolo tretej, uvidim, ako moc budem hladna 😉

jajca vitaj, s nami to pojde urcite lahko 😉

baby inak mna v utorok caka prva voda, no to som velmi zvedava, ako to dopadne. uz teraz sa na to psychicky pripravujem 🙂

zuzula25
2. máj 2010

ahojte.chcela by som vas poprosit a nejaky link na presny rozpis 90 dňovej diety.dakujem a prajem vela sil 😉

natsa
2. máj 2010

Zuzka myslím že pár stránok dozadu tu jedna kočka hádzala link.
http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=tuto je niečo

bea44
2. máj 2010

ahojte,
sobota a nedela prebehla s prehreškami ☹ , a ani vam nejdem pisat , ze ake 😖 🤐 . este ze so dnes mala bielkoviny 😠
konecne ze zajtra idem do roboty 😵 , tam sa mi chudne v pohode, ziadne lakadla 😉
zajtra mam škroby. tak som si urobila zeleninove rizoto a nejaku zeleninku k tomu 😎

lubikaf
3. máj 2010

dobre ranko, aj ked trocha uprsane 😕

ja som zatial vypila jednu kavu a pohar dzusu pomarancoveho. to mam akoze ranajky. na desiatu banan a potom si spravim zeleninku. ta bude aj na veceru. a rozmyslam, ze co na olovrant. mam tam mlete orechy a susene marhule, tak mozno z toho nieco spravim. idem asi mrknut do knihy na nejaky recept 😉

a zajtra ma caka voda 😝

bea44
3. máj 2010

ahojte,a j u nas prsi 😖
ja zatial jeden banan a jabloko, teraz pijem kavu 😎
na obed zeleninove ryzoto, večera detto.
lubi --- ja mam vodu 6.5. - šrvrtok 😝 . snad to nejak prečkám 😕 , ale sa tešim, že po vode sa budu
lahsie zapinat nohavky, 😀 😀 😀 😀 .

zdenka112
3. máj 2010

ahojte aj uu nas prsi ☹ ja mam dnes ovocny den,mam sza sebou kavicku a salat.uhorku...naobed mam ovocny salatik,olovrant oriesky a vecera grep.vcera bola u nas znova zumba tak sme sa riadne vypotili,dnes oddychujem a zajtra znova....funa na tu vodu sa teda vobec netesim no ale sj to musi byt...ja zatial 8 den bez prehreskov,dufam ze aj to tak ostane 😉

magimary
3. máj 2010

tu neprší! 🙂
a ja mám dnes bielkoviny a prvý veľký prehrešok v mojom včerajšom vitamínovom dni... 😝 😝 😝 🙄 😖
mali sme tu včera hostí a vedome a racionálne som sa rozhodla, že si dám k varenej zelenine (ktorú som mala pôvodne naplánovanú ako obed) aj kuracie prsko so syrom... 😝 😔
ale nechcela som byť nespoločenská a "divná" a napokon mi to aj pochutilo 😅 😵 ,
inak som mala len raňajky a večeru-obe poctivo ovocné...
(a to som celý víkend ťažko fyzicky makala...dokončujeme podkrovie a celé som ho vymaľovala ja, dvakrát, tak som si povedala, že si to aj zaslúžim)...

no a dnešný výsledok na váhe?!? 😨
konečne ´dalšie kilečko dolu (!)-KONEČNE!!!
už som začinala byť "frustartion", keď za tri celé týdžne stále rovnaký úbytok (5 kíl 😠 😝 ) a po dobrom včerajšom obede (samozrejme som sa neprepchala) konečne ďalšie kilo... 😝 😕 🙂

ja mám vodu bud. utorok (11.5) a to idem akurát k zubárke..., tak mi tam bude škŕkať v bruchu hlasnejšie ako vrtačka 😅 😝 😀

claudee
3. máj 2010

vidím, že nie som sama, kto včera prehreškoval 🙄 🙄 boli sme na návšteve, a tam po birmovke plno zákuskov, slaného a teraz nedaj si a neochutnaj 😅 😅 no nezvládla som to, ale dnes musím preto zabrať o to viac..mám bielkoviny, kuracie prsia na obed+zelenina, ranajkovala som až teraz

yanni
3. máj 2010

Ahojte,
mozem sa k vam pridat? Ja som zatial zaciatocnik, zacala som dietovat v sobotu. O tejto diete som sa dozvedela len nahodou, moja teta nieco spominala, tak som zacala googlovat. Tu zial nikto o nejakej 90dnovej diete nepocul. Odkial je vlastne tato dieta? Vie to niekto?
Ja som dnes na cestovinach, zatial som nejaky velky chlad nemala, ale ja nemam vobec napady co varit ☹ Zial mozem len take varit, co je "pevne" cize nijaku polievku, lebo asi by sa mi to rozkydalo po ceste do roboty a tiez musi to ist rychlo, lebo ja zial nemam cas vecer dlho vyvarat. No uvidime co z toho bude.

Inak este otazocka, dnes by som mala ten zakusok? da sa to niecim nahradit? Ja nie som na sladke a ked si predstavim ze by som si mala kupit kus torty alebo nieco upiect tak uz mi je pri tej myslienke zle. A ako to zvladate ked je len ovocie? Mozem si v ten den napr na obed dat nejaky miesany zeleninovy salat? Ci musi byt len ovocie. Zial tu sa ta kniha neda kupit, tak som odkazana len na internet, a to sa nejak vsetko len dookola opakuje.

Baby, dakujem vam vopred za rady a dotazy.

Idem snivat o rezni a zemiakovom salate 😀 😀 😀 😀

claudee
3. máj 2010

ahoj, yanni..to sladké na večeru vôbec nie je potrebné, veď tým viac schudneš, ak si nedáš..tak si daj na večeru ešte trocha cestovín, ja to tak niekedy riešim..
myslím, že sú to dve macedonky, čo napísali tuto dietu, jedna sa volá Breda Hrobat. jedna baba dávala link na knihu, v elektronickom formáte, skús pozrieť stránky dozadu

yanni
3. máj 2010

Claudee, uz sa stahuje, dufam ze ma to nezrusi, som v robote a tu mame dost stranok zablokovanych. no co ak nepojde skusim vecer doma 😉
Jaj super ze mozem aj nieco ine jest, ja som vcera varila ako diva, cestoviny a zeleninovu paradajkovu omacku a az po dovareni som zistila, ze na veceru zakusok a nie zase cestoviny ako na obed. Ale fajn, tak si dam cestoviny a salatik alebo tak, uz mi vsetky chlpy vsavali, ze musim este utekat do cukrarne zakusik kupit 😕

A este otazku, ako je to s jogurtmi. Ja bez nich nemozem zit. Citala som niekde v internete, ze sa mozu v ten mäsovy den. Ale kedy? Inde zase bolo spomenute, ze ked mäso tak len mäso a nie miesat trebars s vajcom alebo syrom. Boooze ja pokym sa to naucim, tak aj tych 90 dni prejde 😀 😀 😀

magimary
3. máj 2010

yanni, jogurty si môžeš dať namiesto mäsa a vtedy ich budeš mať aj na večeru...
čiže buď to, alebo to, nie oboje naraz...
a čo sa týka sladkého, tak v knihe je jednoznačne napísané, že kto sladké nemusí, môže dojesť polovičku z obeda ALEBO: si dať niečo slané...napr. pagáčik, praclík a pod. 😉 (asi aj tyčinky a také somarinky)... ale tá čokoláda (malá kocečka je tam písaná "dosť povinne") 😉

yanni
3. máj 2010

dakujem dakujem 😉 takze ja asi budem praskat jogurty namiesto mäsa. Aspon obcas 😉

No knizocka sa nestiahla, musim skusit doma. Hned budem studovat. Juj ste ma potesili, tak si dam vecer cestovinky. Coki musim kuknut ci vobec nejaku doma mam. hadam este nejake slovenske zasoby vyhrabem 😀 😀 😀

bea44
3. máj 2010

yanni- ak ti knihu nestiahne, tak mi daj do IP mail . a ja ti poslem, mam ulozenu. 😉

- ale aj tak si myslím, ze vacsina nevari podla knihy 😝 😕 aspon ja nie 😉 . tu sme si prisposobili par receptov, a s menšimi zmenami to točime stale dokola 😎 😎 .
a cez vitaminy : ak ti nechuti ovocie alebo nemozes, tak sa moze zelenina 😉

yanni
3. máj 2010

Bei dik, poslem mail 😉
No mne nejde ani tak o tie recepty, ja si to tiez tak nejak prisposobim, ale ja vobec neviem tie pravidla. Ja len co som v internete vycitala, tu nik o tejto diete nepocul, tak fakt len takto vselijake stranky citam a v tej knihe je to predsa asi podrobnejsie popisane.

yanni
3. máj 2010

Bei nemusic nic posielat, stiahlo sa mi to. Ale diky za ochotu 🙂

Booooze baby, ja ak to vydrzim, tak sa riadne opijem 😀 Dnes mi nic nechuti. Chcela som na veceru namiesto toho zakusku cestoviny z obeda, ale nejak mi nechuti. Len do uhorkoveho salatu som bodla ale nic. Aj som naschval, ked som isla z roboty, presla okolo cukrarne, ale no ja na to sladke fakt nie som. Poviem vam, uz sa tesim na zajtra. Uz som si plno ovocia nakrajala, aj paar orieskov nabalila aj susene ovocie. Ozaj k tomu susenemu ovociu, je jedno ci to take tvrde alebo to soft?

Ozaj este otazocku, naozaj ste nieco schudli? Aj sportujete?

yanni
3. máj 2010

prepacte za tolko otazok, asi vam uz idem na nervy....

zdenka112
3. máj 2010

yami ja som schudla 12kil a vratili sa mi len tri 😀 teraz mam ovocny den a som rada ze uz aj pomaly konci lebo chyta ma hlad ☹ mala zaspi a pozrem panelak a idem spat aj ja

zdenka112
3. máj 2010

aj som ti premenovala nick 😀

zdenka112
3. máj 2010

a ja chodim 2 krat tyzdenne na zumbu a kazdy den na bajku okrem ovoc.dna 😉

yanni
3. máj 2010

Ahoj Zdeni, to yami malo byt asi hami, ked uz si taka hladna 😀 No ja dnes nemam nejako chut. Ale zase jest treba 😉

Zumba a bajka??? Co to je? Boze na Slovensku su ale veci. Ja o nicom neviem ☹ No ja chodim rad do tyzdna na pilates a raz na Six-Pack a minimalne raz na plavaren a Aqua Fitness. Takze sportu dost. Teraz zacnem zace na bcykli chodit na vlak, auto ostane pekne v garazi. Len nech sa konecne zase otepli, to je tu ako na sibiri, prsi a kosa ako v zadku. Ako je na SK?

yanni
3. máj 2010

juj zdeni zabudla som, a ako dlho uz drzis ked je uz 12 kg dole?

zdenka112
4. máj 2010

ja som ju prvy krat drzala vtedy som schudla 12 kil...teraz som uz 9 den....no vcera som aj sla skor spat chcela som aby uz bolo rano,bola som hladna...ale dnes mam dietnu salamku a zelen.salat,vecera pol.porcia.a o pol6 zumba....bajk som myslela bicykel