90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

bea44
6. máj 2010

ked som drzala dietu pred tym, tak tu bola jedna kocka a ta si stale v bielkovinovy den dla na večeru niečo mliečne.
vieme ze sa to nema, ale ona to praktizovala tak, a aj tak jej kg ubudali, myslim ze islo dole cca 10-12 kg.

takže treba prehodnotit, čo je menšie zlo .... pomiešat bielkoviny, a schudnut mozno menej ... alebo dodržiavat, a stale mysliet na to ze by som si dala jogurt 😖 ,,,,???????

natsa
6. máj 2010

Ahojte.Tak som mala na ranajky 2 kolečka ananásu čerstveho.na obed l lidla mozzarelu a z billy kapustový šalát a na večeru hlav.šalát z jogurtovým dresingom

julca23
6. máj 2010

ahojte.. včera na obed paradajkové cestovinky a na večeru malo byť sladké tak som si dala palacinku, dúfam,že je to vrámci možností 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 ................tak dnes vitamínky.......ale uvarila som si aj zeleninku,až teraz čítam,že tu píšete,že by sa asi mohla.....na pol lyžičke oleja som opražila cibuľku,dala zeleninu zo sáčka,podliala vodou, trošku ochutila a bolo to......je to veľká zmena ako len samé ovocie a zelenina,aspoń niečo teplé do žalúdka 😎
rozmýšľam čo zajtra na bielkoviny????????????????????? 😒
bei drž sa.......ja vodu 19teho,tak bu´d mi inšpiráciou 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
keď ste už tu schválili rezance s makom,mohlo by sa aj rezance s kapustou,nie?????

m.a.r.t.i.n.a
6. máj 2010

Ahoj kočky, tak ešte chvíľu a budem mocť prehlásiť, že som prežila ovocný deň a celkom v pohode. Doobeda to bolo horšie,ale celéé poobedie som strávila vonku s malým,tak som na jedlo ani nemyslela, len keď som mu dávala pribináčika,tak mi slinky stekali ale zahnala som to banánom. Takže teraz ešte vydržať kým nezalahnem do postele a budem na seba hrdá. Teším sa na zajtra /jak človeku stačí málo ku šťastiu 😀 / na obed si dám syr Kleopatra light a k tomu kúsok chlebíka /dúfam,že sa to može/ a večer acidko a jogurt. Baby napíšte či to možem takto pokombinova´t,dík.

Natsa, aký ten kapustový šalátik z Lidla si mala? Nejaký hotový?
Julča, rezance s kapustou asi hej.... 😕 😅

zdenka112
6. máj 2010

ahojte tak ja mam aj za sebou 550 kcal na rotopede 😝 zajtra mam ovocny den tak som robila zasoby ovocia,kupila somsi aj oriesky a susene marhule mnam...ale na obed budem mat ovocnu bombu....

natsa
6. máj 2010

Martinka ja si kupovávam V Bille kapustový z kukurocou mavaju ho tam ako krájaju salami.Ozaj kukuricu mám kam zaradit?ako zeleninu?Lebo ja ju lubim ja by som ju jedla furt.

magimary
6. máj 2010

ja mám tiež slabosť na kukuricu... 🤐 😅 ,
ale krotím sa, lebo môj ocino mi vždy, keď som ju jedla hovorieval: "vieš na čo je kukurica? ňou sa vykŕmuje prasiatko na najkvalitnejšiu slaninu" 😨 😝 😕
no, niečo na tom bude, tak ja si tak doprajem teraz tak dve polievkové lyžice k ryži a zemiakom ako je napísané v knihe... 😉

yanni
7. máj 2010

Ahojte,

no tak ja mam za sebou najhorsie den v mojom zivote. Ide ma rozhodit. ale co uz. Ani jest mi vcera vecer nechutilo, tak som len trocha pomarancoveho dzusu vypila. No co uz.

Magi no to s tou kukuricou aj ja poznam. To mne otec tiez hovorieval. A este aj ze z kukurice sa robi kukuricny srot a ten sa tiez dava prasiatkam 😀 😀 😀 😀
Ja mam tiez kukuricu ale dam si tak akurat trosku do miesaneho salatu. Tot vsjo. Inak ja velmi kukuricu nemozem, ani struhoviny a tiez pomaly s jablkami a hlavne hruskami lebo ma z toho vsetkeho zduva. Zacala som to tak ca. pred rokom pozorovat, mm strasne rada sosovicu a fazulu na kyslo, tak najskor som to pri tom spozorovala a neskor aj pri ovoci a zelenine. Takze aj ta fajnova sosovicka so zeleninkou bude asi len tak raz za mesiac. Skoda ale co uz, nic sa neda robit ☹

A inak zenule, ako ste prezili vcerajsie den? Co dnes dobreho papate? 😉

bea44
7. máj 2010

ahojte,
voda na 90%. / na obed džus, večer kava/ 😠
tak ja som sa konecne rano po vode odvážila 😵 . je to -3,5 kg 😉 😝 . ale na oblečení to cítim fest 😵 . nohavky na mne len tak plantaju 😀 😀 . ja som spokojna vaha ukazuje sice este 70,5 kg, ale do 67 uz nie je daleko . do konca by som o mohla zvladnut 😎 . len to cvicenie 😒 😒 ☹ . brucho ovisa, trebalo by sa prinutit aspon na brušaky 😒 .
Mati- kludne to mozes takto skonbinovat, ja by som na obed k tomu syru este nejaku zeleninku.
julca- rezance s kapustou sme schvalili - to sa moze 😉
dnes : ranajky banan/ ten mozem stale / a 4 sušene marhule.
obed: kuracie cecky na prirodno a podusena zeleninka k tomu hlavkovy salat.
a na večeru už sa tešim na mozarelu s paradajkami. to zbožnujem

hadassah
7. máj 2010

Ahojte dievčatá, môžem sa aj ja pridať? Začala som s touto diétou pred týždňom, no musím sa priznať, že mi to veľmi nejde. Nikdy som diéty nedržala, vždy som mala 55 kg, teraz mám 62 a chcem to schudnúť späť. Tento typ diéty je pre mňa hladovka, vôbec som nedodržala ani jeden deň, obchádzali ma mrákoty a triasli sa mi ruky, tak som si musela šupnúť kus chleba, alebo rožok so šunkou. Proste som cítila vlčí hlad 😀 Ako dokážete dodržiavať tie rozpisy? Ja som pri tejto diéte v jednom kuse nenormálne hladná.

julca23
7. máj 2010

čaute kočky......tak tie rezance s kapustou urobím,už sa na ne teším....dnes bude na obed syr....manželovi som ho obalila a vyprážim, sebe len tak zohrejem v mikrovlnke,fajne sa rozpustí a k tomu zeleninkový šalátik a celozrnnú žemľu,večera bez žemle,už sa teším 😅 😅 😅 😅 😅
hadassah vitaj........ 😵 neboj,treba pevné nervy a pomaly sa naučíš aj túto diétu dodržiavať, treba veľa piť, tým zaženieš hlad 😀
a stále nás tu čítaj, a ked zbadáš ako nám kilečká ubudajú,tak ťa to bude hnať vpred 😅

bei.....super, pekný úbytok....blahoželám, tak veľa ti už netreba zhadzovať..... 😉
prajem pekný deň kočky 😎

lubikaf
7. máj 2010

ahojte baby 😉 teda s tou kukuricou som sa musela smiat, ale je to pravda, mne to sice nikdy nikto nehovoril, ale pamatam si, cim starka krmila prasiatka 😀 😀 a to ja by som mohla zjest aj celu pikslu kukurice, tak ju lubim 😉

bei tak super si tu vodu zvladla, neva, ze nie na 100% 😉

yanni a coze sa stalo? niekto ta nahneval?

ja si dnes dam pizzu a na veceru som si kupila polomacane susienky. neviem, ci sa mozu, ale ked sa moze kusok torty, tak hadam aj susienky 😉

hadassah tak skus pit viac vody alebo caju, alebo chrumaj medzi jedlami mrkvu alebo nejake ovocie, zo zaciatku tym podla mna nic nepokazis a po case si zvyknes.

zdenka112
7. máj 2010

ahojte tak ja dnes ovocny den...mam za sebou banan par orieskou,a kavu a uz asi liter vody 😝 bea super ze kilecka idu dole,len tak dalej...

m.a.r.t.i.n.a
7. máj 2010

AHOJ KOČKY,

ja dnes bielkoviny, ráno som dala do seba hrozno a hrušku a teraz už obedujem - nízkotučný tvrdý syr, krajec celozrnného chlebíka a zeleninový šalátik.Ja mám stiahnutý žalúdok, tak sa cítim po 5tich sústach plná. Poobede pojdem na bežiaci pás na 40minút. Inak dneska som mala oblečené rifle, ktoré som už nenosila dva roky, leb som v nich bola obtiahnutá jak jelito, a vidím, že na stehnách, páse a zadku sú mi volnejšie...a to očividne 🙂, tak som aspoň z niečoho happy.
Na večeru mám acidko a jogurt light.

Inak čítala som v nejakej diskusii o tejto diete, že kukurica sa neradí medzi zeleninu ale myslím medzi škroby...Tak ako aj zemiaky.

YANNI, čo sa stalo ? 😨

HADASSAH, ja sa tiež cítim malátna, hlavne doobeda, aj hlava sa mi točí, mám nízky tlak a ešte keď sa poriadne nenajem sa to zhorší, to snažím sa veľa piť a tiež nedodržujem stanovené 2kusy ovocia...V priebehu doobedia popojedám všeliaké druhy alebo popíjam čerstvo vylisovanú šťavu a v pohode.Šak predsa neodkvacnem kvoli diete. A to ešte behám okolo mojho čertíka. 😵
Inak hlad od obeda moc nepociťujem, keď tak skor len chuť na niečo zakázané. Práveže sa vždy po obede cítim plná,ako napr.teraz.

hadassah
7. máj 2010

m.a.r.t.i.n.a - veď práve, ráno je to najhoršie. Od obeda do večera je to v pohode, vôbec nie som hladná. A dosť sa mi tie 2 ks ovocia na raňajky zdajú byť v rozpore so všeobecnými zásadami stravovania - a síce, že raňajky treba mať výdatné, aby človek dostal do seba nejakú energiu a radšej nejesť večer. Rozmýšľam, že sa na raňajky naládujem ovsenými vločkami s ovocím, to ma zasýti, lebo inak budem vytrasená celý deň 😀

m.a.r.t.i.n.a
7. máj 2010

Hadassah: Skoro každá diéta je v rozpore so zdravým stravovaním...Ale otázka aj je, čo je zdravé stravovanie?! 🤐 😉
Ja to riešim tak ako som napísala a výsledky vidím, resp.cítim,takže to nevzdávam a veľmi mi poháha to, že tu možem o tom písať a navzájom si tu radíme a držíme sa. To je fain. 🙂 😵
Treba vydržať a výsledky sa dostavia ! /to hovorí tá pravá,čo nemá ani štipku pevnej vole/ 😀 Ale keď čítam, koľko už baby dali dole a ako to fakt funguje, to je obrovská motivácia...

lubikaf
7. máj 2010

hadassah ved to skus tak robit a na obed a veceru chod normalne podla diety. uvidis, ci to pojde dole alebo nie. ale ja si myslim, ze by to mohlo fungovat 😉

mati no dobre vediet, lebo ja som kukuricu jedavala kazdy den, teda ak som mala doma. tak budem na to mysliet a budem si ju davat iba v skrobovy den.

m.a.r.t.i.n.a
7. máj 2010

Kočky, poraďte mi niečo dobré na zajtra - škroby... Niečo čo aj zasýti aj je chutné. Ale nie cestoviny, tých som sa objedla naposledy 😀 ĎAKUJEM!

bea44
7. máj 2010

zdenka 😉
mati - aj j mam zajtra skroby / mne sa to posunulo kvoli vode/ ale cestoviny ee e - to sa predsa nepapa 🙄
mozes - zemiaciky, ryzu, strukoviny - kukurica tiez medzi strukoviny 😉
ja si urobim varene zemiaky a špenat k tomu . a na večeru asi opekane a zelenina 😉

Yaniiiii - 😕 😕

hadas -- ja som to riešila podobne ako martinka. ked ma chytal hlad, tak som si dala ovocie alebo dzus. po dvoch tyzdnoch to prešlo a teraz v pohode. vobec nie som hladná 😎

zuuzka
7. máj 2010

Ahojte kocky. Casto si citam tuto temu a je to super motivujuce...ze v tom nie som sama 🙂 .Ja drzim tuto dietu druhykrat. Prvykrat som nevyrzala pretoze prislo kopec oslav a poruseni. No teraz kedze sa blizi leto to uz dodrzim, nech nie som ako vzducholod opat. No a drzim to priblizne mesiac, teda teraz je stvrty tyzden a 5,5 kg dolu. Uzasne a velmi mi vyhovuje, ze aspon jeden den jem moje oblubene veci ako je pizza, cestoviny a sladke. Aj ked jasne, ze by som si dala vela tych maminych dobrot. Chvalabohu sa na to dal aj manzel, tak to ide lahsie vo dvojici. Drzim vam vsetkym palce..... 🙂

m.a.r.t.i.n.a
7. máj 2010

Bea, jasné, ja som sa pomýlila, tie cestovinky som mala v 3 deň 😉 😉 😉

Ďakujem za tip, tiež si urobím špenátik a zemiaky.

zuuzka
7. máj 2010

Jaj a nedodrzujem pravidlo, ze co na obed aj na veceru....ked mam bielkovinovy ako dnes tak na obed mame nejake masko a vecer jogurt, alebo ovocne acidko alebo aj syr. V ostatne dni okrem toho sladkeho uz veceriam v podstate len zeleninu a neiekdy zopar orieskov.

magimary
7. máj 2010

ahojte! 🙂 som chvíľu po výbornom obede... 😅
človek by fakt neveril, aký vie byť v stravovaní nenáročným, ak nemôže jesť všetko 😅
ja som mala dnes (prvýkrát vôbec v tejto dietke) na obed syr s kúskom chlebíka a k tomu som zapila namiesto vývaru nizkotučné biele acidko a tak si to tu vychutnávam, že ako mi chutilo...
večer budem mať detto... (možno bez acidka, uvidím, ako mi bude stačiť)...
už mi fakt to mliečne asi chýbalo...

ja mám dnes 25. deň a -7 kíl 😕 🙂 😎 😵
a už vôbec necítim taký hlad ako v začiatkoch, to je asi to najlepšie, čo môže byť 😅

magimary
7. máj 2010

a konečne to cítim na nohaviciach!!! 😵 😵 😵
konečne!
no, na tvári si zatiaľ nikto nič nevšimol, čiže tam to asi ešte nevidno 😒 😉

bea44
7. máj 2010

magi - super 😵 😵 😵 ,
ja všetkým začinajucim pišem, že len treba 2 tyzdne vydržat 😝
a ono to potom ide saméééé 😎 .
neboj za tyzden - dva sa začnu pytat, či nie si chorá .... 😀 😀 , lebo si akasi pochudnutá 😀 😀

aspon u mna to tak bolo 😉

zuuzka
7. máj 2010

no inak presne, vraj naprikad aj ucinky delenej stravy sa zacnu prejavovat po troch tyzdnoch....teda zo zaciatku tie kila idu dolu dost pomaly a potom je to lahsie a lahsie...ja sa vazim kazdy den, vzdy si poviem, ze sa odvazim po tyzdni ale potom rano neviem odolat 😉

magimary
7. máj 2010

bei, dík... 🙂

a, hej, to poznám... 😀 😅 😀
keď prekročím určitú hranicu chudnutia, tak mi denne aj 5 ľudí povie, že čo sa so mnou deje, keď som taK schudla... 😅 , podľa toho viem, že už je to ozaj inde, ako bolo predým...
no, zatiaľ nikto nič... 😅
ale ja verím, že to príde...
musí 😅 😵 😀

zuuzka
7. máj 2010

ale su to skvele ubytky....gratulujem magy, bei......ako som citala predchadzajuce prispevky tak vy to beriete tak najpoctivejsie sa mi zda

magimary
7. máj 2010

vážne, zuzi?!? 😅
ja som si to nevšimla, že najpoctivejšie 😅 😉 🙂
ale poteší, keď si to všimne niekto iný... 😵

Ďakujem-e!!! 😵 😵 😵

zuuzka
7. máj 2010

veru tak, klobuk dole 🙂