90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lubikaf
1. júl 2010

@yanni tak to je este smiesnejsie 😀 😀

@magimary tak to je super, to gratulujem 😉

a nas Filipko ma dnes presne 11 mesiacov, to je sila, ze o mesiac bude mat rok 😲 😲 tak to strasne leti ten cas 😒

bea44
1. júl 2010

adrika , magi - krasne deti 😵 😵
magi - teba obdivujem, za to čo robíš, na to sa ozaj treba narodit 😉 prajem pevne nervy cez prazdniny 😵

yani - neviem ci by smi si nemala dat 90 dni pokoj s dietou / ako odporučaju/ a az potom zacat znova. 😨
ja po prvom pokuse som sa snazila tahat dalej - cca 3 tyzdne ale uplne bez efektu a bez chuti. bolo toho uz dost, už som nemohla niektore jedla ani citit 😠 to radsej udrziavacku - 3 mesiace a v koncom septembra alebo v oktobri sme tu ako na koni 😀 😀 😀, nooo sa mi podarilo - ze na koni 😀 😀 😀

ja uz od hladu ani nevidím - idem daco zest
dobru chut vsetkym 😉

yanni
1. júl 2010

No daj ja uz papam, uz bolo na case.

No magi to fakt riadna mäsiaren. To tak bezi na SK, donaha a priviazane len koli tahaniu zubov? Ja som mala tumor slinnych zliaz na podnebi, normlaka len v lokalke mi to vyrezali a este aj kost obrusili, normalka bruskou, no keby som to bola dopredu vedela, tak by som si dala celkovu anesteziu. v operacke som lezala dolu hlavou, normalne oblecena ako som prisla len ma zakryli zelenym a bolo. A este to bolo v auguste, teplo na vykyd, skoro som im tam odpadla, dali mi za pohar vody, polezkala som si par minut a uz aj bezala domov.. No takto to bezi v Nemecku. No co pocuvam, fakt by som nechcela, aby sa mi na SK nieco stalo. To by bol hotovy koniec. Ale drzim palceky aby to v druhom kole nebolo az take strasne.

Bei ja som ani nemyslela hned, az po dovoske, cize od zaciatku oktobra. Ale sa uvidi, ak nepriberiem a aj mozno nieco este schudnem aj pri obyckovej delenej strave tak nic nebudem vymyslat. ale to pochybujem. Aj tak sa tu zase stretneme ak vobec niekedy oddideme 😀

Magi ty si fakt super mama. Ako bei povedala, na to sa clovek musi narodit. Ja nie som velmi na deti. Povarujem, pohram sa, opatrim ale som vzdy rada, ze ich mozem das spät vlastnym rodicom. Ale to je zmyslanie bezdetnej, mozno keby som mala aspon jedno vlastne, tak by to bolo ine. Ale drzim ti päste nech sa vam to s tym podari 😉

Lubi ozaj a co ze sa beriete az teraz? Nebol cas? Maly ti uz aj "do b." bude nadavat a vy este nic. Ci ti pojde za druzicku? ☹

yanni
1. júl 2010

sorry nespravny ssmajlik tento to mal byt 😉

adrianapeter
1. júl 2010

@nikanika28 ďakujem sú to moje zlatíčka... no pri prvom som pribrala 18kg a zostalo mi 15 po porode a tie som bez diety dávala dolu skoro 4 roky... som vtedy ani len netušila že nejaká 90 dňovka existuje a pri tomto druhom som pribrala 21kg po porode mi zostalo 11 a tie som po ukončení dojčenia s 90 dňovkou dala dolu za 2 mesiace... takže k dnešnému dňu som kilečko pod limit... 🙂 ešte do 15.7. a potom sa uvidí...

yanni
1. júl 2010

magi nech sa to s tym 4 podari som myslela

adrianapeter
1. júl 2010

@lubikaf ďakujem... mala som ich vybrané hneď ako som zbadala na teste 2 čiarky... 🙂

magimary
1. júl 2010

bei, yanni, dík 🙂 😵
yanni, tu to určite takto nevyzerá s tým trhaním zubov...
to len mňa si takto "tafixovali", keby sa vyskytol nejaký problém kvôli tým mojím alergiám... 😝 🙄
normálne sa zuby na operačke ani netrhajú... 😉
a nahá som tam bola práve preto, že to bola operačka a tam musíš byť v sterilných "anjeličkovských" plášťoch (ten som mala prehodený cez časť tela a na ňho mi potom dali asi desať sterilných rúšok-ostal mi len otvor nad ústami... 😝 😉 😅

adrianapeter
1. júl 2010

@gudulo nenašla som škoda... hneď by som ho hodila do éteru...skúšala som nejak prípravok z lekárne antistriový ale nič... asi sa budem musieť zmieriť, že ich mám... 😀

magimary
1. júl 2010

tafixovali=zafixovali 😝 🙄 😅

helenkasabinka
1. júl 2010

ahojky

ja mam dnes skroby,tak som mala hrstkovu polievku na obedik a cuketu s novymi varenymi zemiakmi s vnatkou petrzlenovou 😉

vsetko by bolo ok az na tu vysmazanu cuketu 😅 😔 no neodolala som ,ale dala som si len 3 male kolieska a robila som ju na minime oleja olivovom 😅

bea44
1. júl 2010

helenka - ja tu cuketu bezne tak papam, a bez vycitiek a dam si aj ked mam vitaminy 😝
ale musim ta pochvalit, uz je vidiet, ze sa dostavas do kolobehu a zacinas mat tu zdravu pociatocnu horlivost, co sme mali aj mi na zaciatku, euforiu som myslela 😵 🤐
yani - noze , bud taka dobra a napis mi aka je to ta delena strava - co spominas 😕 nechce sa mi rolovat 😨

skusim daco pocitat , ze ci nahodou .... 😨

yanni
1. júl 2010

bei delena strava podla Ursuly Summovej (alebo Dr. Haya) to je vsetko ten isty princim
druhy potravin:
1. skupina bielkoviny

.2.skupina skroby
3. skupina uh
4. skupina neutralne

1 az 3 nesmies navzajom kombinovat ale 1-3 mozes kombinovat s 4. v neutralnej su takmer vsetky druhy ovocia a zeleniny, zakysane mliesne vyrobky, myslim aj maslo, margarin atd. precitam doma v knihe a napisem vecer po sporte viac ak bude cas. Uz si to presne nepamätam ako to je, to je uz tak davnio. Ale zobrala som si knihu zo slovenska sem tak poprecitujem ako co.

sivocka
1. júl 2010

Tak babulky, som neodolala a posielam vam ukazku tych mojich "lupmikov"...a ze su tu sami chalani....kde je nejake chutnucke copate dievcatko??????

magi, presne akoby si mi citala z duse, ked si pisala o tych prazdninach a o skolakoch...ja to mam rovnako, akurat len po jednom... 😉 🙂 ...ale tiez mam mierne obavy zo skoly a co sa tyka travenia casu s deckami teraz cez prazdniny....joj, z toho mam hruzu....a este k tomu dieta...no vsetci mi pomahajte... 😵
a taktiez sa pridavam k tomu, ze ta obdivujem za to, co pre tie deti robis..ci robite s manzelom.

adrianka, fakt vydareni chalani...

a k teme: dnes mam cestoviny...ja so zeleninou co mi zostala zo vcera, jeden chalanisko s grankom a jeden hole...tusim su tiez na diete... 😀 a ved ked to nepojde mne, mozu pokracovat za mna...ci tak to nebude fungovat????

😨 😅

lubikaf
1. júl 2010

@yanni povodne sme planovali pred rokom, lenze som otehotnela a nechcela som sa s bruchom vydavat. teda tak celkovo sa mi tehotnej nechcelo. tak sme to takto poriesili, ze budeme mat maleho druzbu 😉

idris
1. júl 2010

ahojte babule smiem sa k vam pridat , zacina tu niekotra z vas 90 dnovku??? ja by som rada zacala s nejakou partackou 😉

yanni
1. júl 2010

Baby pomooooooooooooooc ja hresim az to pekne nieje. uz som zozrala 3 dupla. A to este o tomto case. No tak asom grogy z toho tepla a este aj zo sportu, no to sa uz ani potenim neda nazvat co z nas lialo. No bolo treba doplnit kalorie 😀

Bei dufam ze sa to bude dat, poslem tu delenu, nascannovala som to.

yanni
1. júl 2010

juj neda sa to tu citat. bei posli mail-adresu poslem ti to.

yanni
1. júl 2010

Bei tak to teraz citam, no riadne som to poplietla. uz mam tu 90dnovku tak zafixovanu, ze ma to normalne pomylilo. tak len 3 skupiny a nie 4. ale precitaj si.

yanni
1. júl 2010

@idris ahoj a vitaj, No mi sme tu take pomiesane, co uz skoncili (gugulu), co uz pomaly koncia (magi, bea), co este pomalsie koncia (ja) a pestra miesanka myslim od jedneho tyzdna az po no koniec 😀

Ved sa pridaj, my sme tu vsetky partacka, vsak baby 😉 Aspon nam bude veselsie pri hreseni 😀 😀 😀 😀 😀 ked nas bude viac 😉

ninimini
1. júl 2010

Ahojte! Tak ja som chcela začat ale už dávno no nepodarilo sa na druhý den sa zo zdravotných dovodov nemohla začat ale po dovolenke určite začnem 😠 tak dúfam že sa tu nájde aj pre mna portáčka 🙂

yanni
1. júl 2010

Sivi no chutnucki su ti tvoji suhaju. A mas pravdu, nejako sa sami chalani rodia. Kamoska, ta co tu nedavno u mna bolo, ma tak starych ako ta, druha kamoska ma takmer 3rocneho a caka v auguste 2. chlapca, ta strasne chcela dievcatko.

Ozaj no ja by som ti aj poslala fotecku chutnuckeho copateho dievcatka, len neviem kde to mam ulozene. neviem najst. No ale asi by ti vadilo ze to chutnucke copate dievcatko ma uz 32 rokov 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bea44
1. júl 2010

sivi- ako by ich jedna mater mala 😀 to ako sa hovori ? cez kopirák 🤐
@idris - helenkasabinka je na zaciatku - ak dobre pamatam cca 2 tyzden zacala 😨 a pustila sa teraz do toho s plným nasadením, 😅 ale kludne pis, ked daco nevies, alebo sa cjves poradit, tu je stale niekto, kto odpovie 😎

ninimini - ja si ta pamatam - cca januat-februar, to som ja koncila prvy pokus 😝 kludne sa pridaj 😵

bea44
1. júl 2010

ozaj ja som nikdy nemala copy 😢 😢 aspon co pamatam, ja nepomozem 😖

idris
1. júl 2010

Dakujem, ja som chela zacat ked mala malicka 4 mesiace ale vtedy mi zacalo odchadzat mliecko no ale teraz MIluska ma 7 mesiacikov pekne mi papka tak uz mozem zacat aj s dietou. Ja potrebujem ist 12 kg dolu ale najme zo stehien 😠 😠 no najme zmenit zivotospravu cele tehotenstvo sa mi to darilo ale cil som bola rozozrata ako maly buldog 😅 😅

nikanika28
1. júl 2010

@sivocka no ti su bozski, ti tvoji fesaci 😵 😵
tak vam hodim foto mojho dievcatka, aj ked este nie copateho 😅 😀 ...je tam aj torta, co som jej robila k prvemu rociku 😎 a Lukaskov oskrety nos 😀

helenkasabinka
1. júl 2010

@bea44 dakujem moc krat 😵 inak by si neverila ako ma silno pochytila ta dieta len dnes mi skoncila mrcha a trosku som zhresila 🤐 zjedla som jeden pernik 😅 😉

nikanika28
1. júl 2010

@ninimini sak my sme tu vsetcia partaci 😀 😀 😀
inak vitam nove chudulky 😉

helenkasabinka
1. júl 2010

@bea44 bei ty si dobra 😵 mas super pamat-dnes som uspesne-teda takmer uspesne zvladla 10.den dietky 😀 😉

helenkasabinka
1. júl 2010

prosim poradte mi,co mam mat zajtra na obed cez UHT den???? ved stale cestoviny nemozem mat uz mi aj usami pojdu 😅 aj pizza 😅 prosim dajte mi nejaky receptik alebo navrh na jedlo 🙂