90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

juli71
29. sep 2010

@yanni uplne v pohode, prave vcera so mala bielkoviny , vecer som si dala kyslu kapustu aj stavu a potom neskor kavu , ktoru musim mat no a sedela som na vc myslela som , ze......bolo mi na odpadnutie, nic prijemne dnes som mala mat skroby ale dalal som si mliecny den ale malo pijem to je zle musim sa donutit

juli71
29. sep 2010

@lisetta ten mas raz za 29 dni pi caje

lisetta
29. sep 2010

a kolko ste uz schudli od zaciatku diety?myslim ze niektore recepty mu budu chutit ved aj jemu mi nezaskodilo schudnut par kil 😀 😀

yanni
29. sep 2010

@juli71 no to ta prehnalo z tej kapusty. To je normalka. Ja zeleninu v pohode aj vsetko ostatne ale niektore druhy ovocia neznesiem na zaludok, nejak zle mi to stravi a ked zase vela ovocia zeriem ako teraz, tak ma nafukuje. Ale budem sa snazit aspon mesiac tak ako sa ma a potom asi uplne prejdem len na susene ovocie a detsku vyzivu.
Zial uz je po lete a onedlho zmiznu z obchodov nektarinky ktore znesiem, cerecne u nie su a melony by som uz teraz nekupoovala. Hrusky nemozem vobec a jablka tak jeden za tyzden sa da ale ako teraz jedno kazdy den uz pocitujem. Teraz mam este slivky ale tiez uz tiez zachvilu nebudu. A bananmi sa napchavat velmi nemozem, tie maju furu cukru, takze tak jeden na ranajky a dost. A aj to uz je vela jeden kazdy den.

yanni
29. sep 2010

@lisetta ja som schudla za 90 dni 5 kg, nie je to vela ale nesla som z vysokej vahy takze tak. teraz by som uz len nejakych 3-5 kg chcela a bude to super.

ale moj brasko schudol za ca 50 dni 10 kg, teraz uz ma mozno aj viac dole ale nema vahu na intraku takze neviem. A isiel zo 100 kg. Takze sa to potrvrdilo, ze z väcsej vahy viac a rychlejsie. A mozno keby sa viac hybal a isiel uplne na 100 % tak by to bolo aj viac. ja som mu naordinovala ca. 20 kg tak uvidime kolko bude ma na konci dole. Este ma ca mesiac. tak som zvedava.

anka72
29. sep 2010

@lisetta ja som schudla asi 10kg išla som zo 76 na 66, možno to nie je veľa, ale vidieť to bolo poriadne 😀

marianca
29. sep 2010

čafte 😉
píšete, píšete a ja nestíham ani neviem na čo som chcela reagovať....
a inak neviem kto sa pýtal kedy sa môžu gaštany, tak to by zaujímalo aj mňa, dala by som si...

@yanni no a ja už nemám chuť na vôbec žiadne ovocko, ani sušené, ani nesušené, ani nijaké....skúsim tie tvoje výživy, to snáď pôjde 😉
@juli71 presne ako píše yani to je normálka, že kapusta preženie, mňa síce nie ale myslím že tak 90% ľudí určite. Ja si dokonca kupujem aj čisto len tú kyslú šťavu a pijem to ako vodu a ništ 😀 ale ja milujem kyslé a som na to vycvičená odmalička 😉

juli71
29. sep 2010

@yanni 😀 a ja som dnes zjedla uz 3 ale samozrejme koncim uz sa budem snazit do vecera iba caje a tu kavu

anka72
29. sep 2010

@yanni neskúšala si kompóty? Môj manžel tiež nemohol veľa surového ovocia, tak jedol kompóty a schudol koľko chcel t.j. asi 12 kg, vôbec to nevadilo, že tam je cukor

anka72
29. sep 2010

@marianca gaštan je podľa mňa niečo také ako orech, takže najlepšie asi vtedy keď sú cestoviny. Ale ja by som si dala gaštany kedykoľvek.. 😀 😀 😀

marianca
29. sep 2010

@anka72 aj ja , ja by som to vedela žrať na kiláááá 😀 😝

lisetta
29. sep 2010

@anka72 ze to nie je vela 10kil?a to si ich schudla po 3 mesiacoch alebo skor,ja by som potrebovala schudnut 15kil nabrala som ich za 1 rok.Uz ma to nebavi pocuvat tie reci ako som sa zmenila a pribrala oproti tomu aka som bola predtym,ja byvam v zahranici a teraz som bola doma a tie reci hlavne ze nasi vedia preco som tak pribrala a ostatny nech idu do zadku 😝 ja som s tym aj pocitala ze neostanem na mojej vahe ale od pondelka idem na to 🙂

yanni
29. sep 2010

@anka72 neskusala. uz len kolo tomu cukru. Aj vyzivy si kupujem take bez dodaneho cukru.A neviem, ja som nikdy nebola na kompoty. este tak ceresne tie zjem ale ine, neviem. Kompoty mi ani na chut nepridu ako je desatrocie dlhe 😀

@lisetta ani mi nevrav o zahranici. ja som tu najskor pribrala potom schudla na povodnu vahu a zase pribrala a schudla a tak dookola. a potom sa to zvrtlo, vahu si ako tak drzim a ked pridem na SK tak je to v.... (no vies kde) Tam stale priberiem 😠 😠 😠

ninka123
29. sep 2010

@eyya ahojte, ospravedlnujem sa, dnes vecer alebo zajtra hodim do IP 😅
Inak dnes tesim na veceru a zajtra, boh ma ochranuj, ovocie nemusim 😝 😉 😀
prvy -krat som dietu drzala 8 tyzdnov a ovocie mi liezlo uz poriadne hore krkom 😀

zuziq
29. sep 2010

inak zopar tipov, co varit:
Kelovy privarok so zemiakmi, polievka z kyslej kapusty ( moze sa pridat rozna zelenina, cvikla, zemiaky), hraskova kremova polievka ( pridavam aj karfiol ak mam, v bielkovinovy den sa moze dat trosku nizkotucneho mlieka, v skrobovy den zas zemiak), zivanska z kuracieho maska s kapustovym salatom, fazulova polievka so zeleninou a zemiakmi, paradajkova polievka s ryzou alebo cestovinou, omacka na cestoviny ( lupane paradajky z konzervy, cuketa, cesnak, sampiony - cokolvek co doma mate, korenie; alebo zvyknem len paradajkovy pretlak s cesnakom a korenim, pripadne sampiony), kuracie masko s dietnym parkom a kyslou uhorkou, trosku horcice ( parok a uhorku porezat nadrobno a vsetko spolu varit) k tomu salat - chuti to podobne ako spanielske vtacky 😀;
ak ma este nieco napadne, pridam 😉

zuziq
29. sep 2010

a este napr. halusky s kapustou, zeleninove rizoto (z ryze alebo tarhone) 😵

marianca
29. sep 2010

@zuziq no ty si aká aktívna, hmmm ale budem čerpať inšpirácie, supiš 😉

mexx
29. sep 2010

Baby, moze byt na pizzu aj kukurica? To by nemalo vadit, nie? 😕 Dnes som si dala, ale keby sa nemohlo, tak nabuduce bez. Pizza na obed, a dojedam aj na veceru, takze pre dnesok sa vzdavam sladkeho. 😅
Zajtra vitaminy, no som zvedava, co si ukuchtim...

magimary
29. sep 2010

@mexx jasné, že "kuku" môže byť 😉
ja som si vždy dávala-aj na pizzu, aj na cestovinky
a dnes večer som si to teda pekne osladila... 😵 (aj čoky bola, aj keksík-namiesto koláčika 🙂)
ale musím, aby som mala energiu 🙄 😅
a už sa konečne postavila na nohy...

magimary
29. sep 2010

no a zajtrajšok?!? 😲 😝 😨
to bude...
prvý "test-deň" pre nás neovocníčkarov 😝 😅 🙄 😅
zajtra to ešte skúsim s banánom a orechami (na obed)...
a do večera asi zahyniem 😅 😝

st2
29. sep 2010

tak aj ja sa hlasim ze dalsi den za nami
ja som mala nakoniec na obed tu tarhonu so zeleninkou a na veceru kusok sladkeeeeeeho
na prekvapenie dnes vobec nie som hladna, ale zase ani na wc som nebola tak mam brusko ako baloooon
uvidime co zajtra, salatik ovocny uz je nachystany, trosku sa toho dna bojim

zuzula25
29. sep 2010

@st2 a nie je tarhona na skrobovy den..ved to je ako ryza??ci si mala skrobovy??

ja som papala na obed pizzu a vecer tiez kusok..ale dnes bez coko..dala som si ku kave poobede marina keksik,ale asi si uz zvykam,resp moje telo ze uz vecer nepyta jest 😀

st2
29. sep 2010

@zuzula25 no podla mna to je cestovina, aj tu kocky mi pisali ze cestovina to je, dufam ze som neurobila nic zle 😕

janka5861
29. sep 2010

Ahojte, tak ja hlasim tarhona a hriby , vecer sladke ale zajtra to ovocie ... jaj to ja naozaj moc nemusim ... dnes som trosku menej hladna ako po ine dni ale zajtra vecer si asi obviazem ruky ...tieto ovocne dni ja nemusim.............

ingridka22
29. sep 2010

ahojte 😀
no, tretí deň za nami, chuť na sladké sa u mňa nakoniec dostavila, tak som zjedla aj kúsok vianočky, aj kúsok čučoriedkového koláča 😲 . no a čo to bude zajtra, netuším 😖 . banán áno 😀 , iné ovocko nie 😝 , možno sušené... môžem si dať na obed udusenú zeleninku? alebo uvarenú brokolicu?
dúfam, že zajtrajšok zvládneme 😀 😲

magimary
29. sep 2010

@ingridka22 nič si tým sladkým nepokazila 😉 , neboj! 😎
a áno, môžeš... 🙂
a veru, dúfajme 😅 a nielen zajtra 😝 , ale ešte cca 22 krát 😝 🙄 , alebo optimistickejšie LEN 22x 😅 😵 😀

majca424
29. sep 2010

ahojte, tak ako pokračujete?
Mne bolo dnes večer normálne slabo, neviem z čoho, ale dala som si na večer trošku udenej ryby 😀 dufam, že to neurobí škrt... zajtra ovocie, no ja mam celkom ovocie rada, tak uvidíme 😀

ingridka22
29. sep 2010

@magimary, jeej, si ma potešila 😀 . ale ešte sa ti musím priznať 😲 , že som zožrala aj 7 koliesok cesnakových bake rools od 7-days 😀 😀 😀. a ty máš tie ovocné dni zrátané?? 😀. keby to bolo "už len 22 dní" 😉 ako spieva Meky
no tak dobre, zajtra to bude u mňa nejaká "teplá" zeleninka 🙂

magimary
29. sep 2010

@ingridka22 nič, nevadí-to všetko sa dnes môže 😉 (ak sa beky´s budú považovať napr. za niečo tyčinkoidné, či pagačoidné 😅 )

ingridka22
29. sep 2010

@magimary, veď mňa aj napadlo, že dnes sa to asi môže, lebo dnes platí/platilo "dnes hojno, zajtra hov.o" 😀 😀 😀
ale čo to bude zajtra 😖