90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
8. okt 2010

@monkula dik za infosky.

@kubkovka no to mrkvove mäso 😀 skusim aj ja.

@lubikaf uz si zabudla na do dobre zdovodnovanie. No Bea by sa mala castejsie zapojit, ta to vie ako proficka 😀

Janka to je dobre ze Matko ma taku fajn ucku. No pocko bolo fakt super. My sme boli v ten piatok este na poli a bolo supeeeeeer slniecko aj v sobotu som bola este u starkej no a v nedelu uz lialo ako pojasene. Nejak pred 8 rano som vyrazala, no to bolo o dusu len tak prebehnut k autu, tak prsalo. A az do blavy. Tam uz neprsalo a v Rakusku uz aj slnko svietilo ale kosaaaaaaaaaaaaaaaa a veterno bolo. Som si myslela ze ma na tej dialnici odfukne.

No ja sa snazim s tymi kilami bojovat ale teraz mi to dietovanie nejak nejde. co ja viem, tak vselijako to robim. Sice nemiesam ale tie casove odstupy a to doobedie, nejak to neviem dodrziavat. A bez vyzivy uz neprezijem.

Brasko hadam dobre, mama mi vravela ze dodrziava ako sa na intrakove pomery da, len s mäsom je dost problem, nema si to tam kde riadne uvarit, tak je vacsinou na mliecakoch. Vahu nevieme, nema vahu a ani enviem kedy pojde domov, tam sa moze odvazit. Budem s nim kecat cez viked tak som zvedava co a ako. Posledny stav bol ca. 10 kg dole a to mal 48. den. Dnes ma 65. den, tak hadam za tie 2 tyzden islo este nieco dolu. A janka to nie je len tak ze chce, musi lebo to uz bolo neunosne ako pribral. 3 roky len stale trepal ze ved on je stihliya nic si od nikoho nedal povedat ale teraz mu asi tuklo v hlave a konecne uznal ze musi, ze to takto dalej nejde. Mozno aj trocha dospel a blizi sa koniec studia a ja som mu povedala, ze ti co dobre vyzeraju skor dostanu robotu ako tucne rozkysnute prasata. A on je celkom fesny, ked nemal tu bravcovu hlavu, fakt krasny chalan, to je upne ina tvar. Hoidim fotecku ked bol este stihly ak najdem.

No baby balim to tu v kancli, idem do ekarni. Boze a to na ovocak. Ma svihne.

Jaj no ja som rano banan a potom jabko a teraz akoze na obed dve slivky a mam este jeden banan a jedno jabko, tak hadam nezomriem od hladu. Toto mi musi stacit az do zajtra kedze vecer pridem domov az tak okolo 21:15-21:30.

marianca
8. okt 2010

čafte
@sivocka ná šáááák diétujem, ale tak diétne na 75 % 😀 😀 😀 😝 😝 😝 jak sa zadarí, ale som v poslednej dobe nejaká hladná 😝
@eyya no vveď to sa nemusíš tváriť, veď to bolo ovocko, len oblečené, veď ide zima 😀
@yanni mne to už tiež nejde tak ako prvý krát, nejaká som nedisciplinovaná a neviem sa ovládnuť....
jáj je to na nervy, prvý krát som bola taká odhodlaná a aj to išlo, ale teraz, tam niečo do huby, tam niečo a je to v prdeli 😝

mexx
8. okt 2010

Ja som si dnes zatial okrem kavy dala trochu brokolice pred chvilou, nejak extra mi to nebralo, ale sak nevadi. Som zvedava, ake vitaminy este naladujem do vecera. 😅 Z chladnicky na mna zmurka jedno kavove zrno, co tam muz vcera nechal, tak sa premaham. Nech mrka na inych. 😝 😀

kubkovka
8. okt 2010

@sivocka no ta tarhona ani mna pred rokom nenapadla, tu som odkukala tu na konikovi, takze som rada, obed bol chutný........a večer torta, na zajtra som si kupila aj výživu bez cukru, a spravím si asi aj zeleninovú polievku

kubkovka
8. okt 2010

@mexx no teda, to je fakt pokušenie, milujem kávové zrno......neviem, či by som odolala

mexx
8. okt 2010

Zatial odolavam, zabijam to jablkom. 😀

kubkovka
8. okt 2010

@mexx super, držím palce

kubkovka
8. okt 2010

baby, este polhodinka a dam tortu

adamko05
8. okt 2010

ahojte.. ja som prave dojedla zemiaky... dnes neskôr, neboli sme doma... ale dala som si k tomu trochen tatarskej... vieeeem, tie zaryté dietovačky - že tuk a neviem čo... ale jak mi to chutilo, vôbec si nemyslím, že som nejako zhrešila 😀

adamko05
8. okt 2010

@kubkovka tortu zavídím, ja dam zajtra na večeru jablkove pyté čo si dnes urobím 😝

magimary
8. okt 2010

dnes: PIATOK-12-ty deň- 8.10.2010 VIT.
---------------------

ja som mala dnes viac vodný deň, ako vitamínový... 😔 🙄,
ale akosi nebolo času a chuti na jedenie... (žiaľ ale ani na pitie 🤐 🙄),
takže som si prvýkrát o tretej šupla banán a dve nektarinky
a toť vsio...
teraz som si šupla zopár kešu orieškov natural... 🙄

zajtra to snáď doženiem...

sivocka
8. okt 2010

@eyya , a z coho bol ten župan na jablkách? asi nieco od muky, ze? ale pozri, ked ty z toho nemas pocit viny, tak to je to najhlavnejsie.

mexx
8. okt 2010

Ja som poctivo odolala a kavove zrno spachral muz. 😀 Uz teraz sa tesim na zajtrajsie maso, asi bude kura.

kubkovka
8. okt 2010

Tak zajtra mám vitamíny a budem u svokrovcov, večer zreferujem, čo a ako dopadlo.....som si teraz udusila kyslú kapustu a aj ružičkový kel.....to bude na obed, no a beriem si pomaranč, banán a jablko.....no a výživu bez cukru, tak snáď nebudem veľmi pociťovať hlad, lebo najviac som hladná, keď sa nudím a to ma zajtra čaká, nuda, pomoooooooc ☹

zibi
8. okt 2010

@yanni no ty si exot xi ix yanni
no ja som zasa z prs neschudla velmi 😉mne najviac zmizol zaludok a aj z ruk som trochu zhodila..no ja mam nohy stihle..xi ja by osm chcela mat aspon tych 64 ale to mam co este robit..
inak dnes vecer som sa vazila baby 72 a zacinala osm 76 tak som vytesena a tomam 72 ku veceru uvidim kolko rano bude
no ale aj tak som dost hladna
inak yanni tie omacky nic moc
ja si radsej spravim sama doma nejaku bylinkovu xi xi 😉

zibi
8. okt 2010

baby dufam ze mi z tej diety nezacne haprovat cysklus hm 😖

kubkovka
8. okt 2010

@zibi no inak to môže byť, že začne blbnúť cyklus, ale tak si myslím, že sa to rýchlo upraví a organizmus si zvykne na takéto stravovanie bez toho, aby takto zblbol

st2
8. okt 2010

nech uz je zajtraaaaaaaaaaa, tento vitaminovy den je ako za trest 😀 😀 😀 😀 😀

sa tesim na zajtra veru, bude masko kuracie na samionoch a ktomu salatik mnaaaaam
maso som veru uz dlho nemala

sonya16
8. okt 2010

kiež by som aj ja mala aspoň 76 ☹ aké krásne číslo...minimálne mať 7 na začiatku...xixixi
Držím palce holky, ja to držím tretí týždeň dole len 2,5kg, kopec prehreškov 😝

zibi
8. okt 2010

@sonya16 moja vydrz..aj to je pokrok 😉

zibi
8. okt 2010

@st2 vidis ani ma nenapadlo....ze masko s sampionmi som tapa 😉 aj ja si spravim xi ix na bielkoviny

zibi
8. okt 2010

@kubkovka no dufam ze zajtra dostanem xi xi 😉

zibi
9. okt 2010

baby tak 1kg dole som sa dosla pochvalit takze uz 72kg 😀 no zasa mam motivaciu lebo som myslela ez sa nic nedeje a ono sa deje
tak to zhrniem po 24dnoch diety som zhodila 4kg..tak celkom dobre nie? 😉 ked to tak pojde dalej tak keby ze zhodim kazdy mesiac 4kg tak aj za 3mesiace dam dole 12-15kg to by bolo super fakt 😉

zibi
9. okt 2010

a pritom jem nehladujem
som namiesto ovocia tak si dam na obed salat
niekdy zjem polievku aj vecer o osmej..ale podla mna vela robi nekombinovanie stravy...si myslim
a hlavne pite caje...praslicka, zzihlava..tie su velmi dobre aj na odvodnenei..ja som ich pila ked som zacala dietovat a mozem len odporucat..aj ked som ich nepila ciste..ael som si dala stale caj feniklovy, detsky, matovy aby ot malo lepsiu chut alebo "rojbus" xi aby som necitila tu hnus chut a dala som si tam aj cukor a bolo xi ale denne som vypila aj dva litre caju a pokozku som mala uzasnu a dobre ma to dvodnilo hm
som si dala pauzu dva tyzdne a idem zasa na to...🙂 😉
tak vela zdaru nam vsetkym
papa koceny
a nezer cica 😀 😀 😀

lubikaf
9. okt 2010

ahojte, dnes je tu nejak ticho, ale to asi cez vikendy byva, co? 😉
tak ja dnes vooobec nedietujem, doobeda som bola v skole, tam som si kupila v bufete bagetu, bo som bola hrozne hladna. na obed som cestovala do Piestan, lebo som sla gratulovat kolegyni na svadbu a az teraz pred chvilou som dosla domov. od tej bagety som nic nejedla, no teraz som si cestoviny vyvarila, lebo teraz som akoze u mamy, a neviem, ci tu ma niekde zemiaky, lebo ja mam dnes akoze skroby papat. no nechce sa mi tu proste hrabat v kuchyni, ze kde co je, tak som si kupila torteliny (ci ako sa to presne pise) a vyvarila. hmmm, tak snad budem dietovat zase od zajtra 😒

@zibi brala by som za tri tyzdne minus 4 kila, dobra si 😉

sonya16
9. okt 2010

@zibi awoj, nepíšeš si náhodou sama so sebou? xixixi 😀
mi to tak príde 😅

kubkovka
9. okt 2010

ahojte, tak doma od svokrovcov, dnes vitaminy, vcelku som sa drzala, ale doma som ochutnala fašírku, neodolala som,.....asi som vyhladla, keď ma 5 krát prehnalo na wc

zibi
9. okt 2010

@sonya16 hej asi pisem xi xi ked tu dajako nikto nechodi..hm..alebo ja nemam stastie.. 😉

zibi
9. okt 2010

@sonya16 inak tie tri pred tym odkazy to som daco pisala babam a dnes rano som napisala len jeden dotaz tak ze co mam robit ked to tu zanedbavate hm alebo tak poctivo chudnete xi

yanni
9. okt 2010

Caute chudulky 😉,

musim sa pochalit, vcera vitaminy na 150 % 😀 Potlapkala som si po obidvoch plecia, lebo v pekarni vsetkym tym dobrotam odolat, to je umenie.Ale da sa to. Len keby sa vzdy dalo tak disciplinovane.

@lubikaf lubka jasne ze vikenduje a zerieeeeeeeeeeeee. Ved poznas vikendy, hresi sa az az 😀 😀 😀 😀 😀
Nie vazne, ja som sa doteraz nezastavila.. Do druhej v pekarni a ked som prisla domov tak pracku som nakopla a ostrihala na terase zivy plot. NEchapala som preco ten nas domovnik aj na tejto druhej terase neostrihal ked strihal na opacnej strane bytu (mam dve terasy) no a potom som sa este mordovala s bicyklom, roztrhla sa mi retaz a kedze uz raz spajana bola tak som ju vyhodila a kupila novu a to je s novou na nervy lebo bola dlha a pokym som to napasovala a vobec na to prisla ako sa to vsetko robi tak presli takmer 2 hodiny. No a pred 7 som si urobila jest a teraz som tu. Este pracka doprala, tak vyvesat a uz sa len na gauc bacnem 😀

@kubkovka aj mna dnes prefutrovalo. 2x. a rozmyslam z coho. polku doobedia som presedela na havaji. Rozmyslam z coho. Asi z cappucina. dala som si u nas v pekarni take riadne, tak mozno z toho. Lebo predtym som nic nejedla.

Inak baby ja dnes na obed salat, nas pekar urobil pre cely personal, tak sme sa nazerkali a teraz som sfutrovala rybu , hodila som ju do takeho niecoho ako pac (citr. stava, korenie, sol a taka speci koreniaca zmes na ryby) a oprazila na troche masla a k tomu oprazena zelenina.

Zajtra este vobec neviem co bude, asi zemiaky ale neviem s cim. Uz ma to nejak nebavi tale len ta zelenina.