90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lubikaf
9. nov 2010

ahojte, ja mam dnes tiez vitaminy, a to som uz zjedla polku chlebika rano 😠 som spravila krpcovi a nechcel ho zjest, tak som si ho dala ja 😠 😠 a potom som si chcela dat este jeden, ze ked som uz zjedla polku, tak si dam este aj cely, ale nakoniec som si povedala, ze nie, mam tam babany a vyzivy. takze som nakoniec odolala, lebo keby nie, tak by som nakoniec cely den jedla jedno cez druhe.

no uz som inak pekne hladna, tak si pojdem asi tie banany nakrajat. na obed a na veceru este netusim, co bude, ale mam tam mrkvu, tak budem asi tu chrumat 😉

kubkovka
9. nov 2010

@lubikaf no mna cakaju vitaminy zajtra, asi si spravim nejaku polievku na obed.....
@adamko05 no ja vcelku fajn, chcela by som do konca diety schudnut este 6 kg, takze budem spokojna a po sviatkoch sa dam zas na dietu, teda po tych troch mesiacoch.....dnes UH, asi si spravim zas cestovinu, nechapem ake mam chute, lebo ja cestoviny skoro vobec nejedavam

adamko05
9. nov 2010

ja si nakoniec ešte varím aj polievku rajčinovu.... a potom špagety asi s orechami... komplet obed... ale dam menej z každeho... neee že kopcom tanier 😀

kubkovka
9. nov 2010

@adamko05 ale co zajtra??

kubkovka
9. nov 2010

ozaj dievcata, mam uz niekolko dni strasnu chut na krupicovu kasu........tu asi nemozem ani v jeden den, ze?

adamko05
9. nov 2010

@kubkovka kysla kapusta na obed, varena... a sušene ovocie, babany... poprípade brokolicu mam... snad prežijem.. musím, lebo sobotne vit. som oflakla 😠

kubkovka
9. nov 2010

ja rozmyslam nad kelovou polievkou

zibi
9. nov 2010

@kubkovka no ja mam tiez strasnu chut som razmyslala ze kedy by som mohla..ale asi sa neda no....ale som rozmyslala ci na bielkovinovy ved ked mozes aj chleba....a je v tom tiez muka tak hadam krupica by sa mohla no
dufam ze schudnem aspon kg z atento tyzden hm 😖

zibi
9. nov 2010

babyyy teraz som sa odvazila a viete co ???70kg teda kilo dole?ja som hotova ved som mala pocit ze nediietujem cez ten vikend 😀 😝
ale vam poviem ze ako sa pise v tej diete ze ked ju drzite a aj ked po diete pootm rano jete len ovocie tka by ste mali schudnut este 3kg ak sa zmenil metabolizmus nooo tak hadam ..boze musim do konca diety schudnut este na tych 67 ..este mam mesiac..
a keby ze to tak je ..ze sa mi podari schudnut po didete este 3kg tak to by bolo ze uplne idealne :D 😀 😀 😀

kubkovka
9. nov 2010

@zibi no ja tiez neviem, mna zas napadlo v UH na veceru, ked moze byt torta alebo zakusok alebo kolac......ty kokos, ja keby mam 70 kg, tak sa s vami ani nebavim 😀 😀 😀

zibi
9. nov 2010

@kubkovka no tka ja som mala stale tych 65-67 boli casy ked sommala 58 ale to som bola vychudnuta ako pes bo mam 178cm nooo ale som sa citila strasen vypasena uz...a najma som prestala brat duphaston a aj z toho som schudla..lebo som bola total vodou naliata ... ☹ 😒 😠

zibi
9. nov 2010

@kubkovka a kolko vazis kubi?

ericku
9. nov 2010

ahojte.mozem sa pridat?dnes som zacala s 90 dnovou dietou.dufam ze ju zvladnem 🙂 najhorsie je ze ja som nezvykla ani ranajkovat ani obedovat odkedy sa mi narodila mala.najskor som jedla az okolo 2-3 hodiny a vecer som sa este dobre najedla ked uz malinka spinkala.dnes mi uz bolo cudne obedovat ani mi to velmi nechutilo lebo som nebola na to zvyknuta.
chcela by som schudnut asi tak 15 kil.
mohla by som sa spytat ci mi niekto moze poslat tu knihu na mail?rada by som si ju prestudovala.dakujeeem a kazdej z vas drzim palce aby ste vytrvali v diete 🙂

kubkovka
9. nov 2010

@zibi no ja vazim po porode 95 a teraz uz 86 kg......ale aj tak vela, ale zas ja som mala 60 kg asi v dvanastich rokoch, my mame v rodine tazke kosti, cize keby mam nejakych 70 kg, tak vyzeram super........ved postupne, vsetko naraz sa neda.....a moje prsia vazia asi tonu mam pocit, hlavne teraz pri dojceni 😀 😀 😀

kubkovka
9. nov 2010

@ericku vdaka, aj my ti drzime palce a vitaj.....ja mam v elektronickej forme iba navod, recepty nie

zibi
9. nov 2010

@kubkovka joj moja neboj pojde to dole ..najma teraz ekd kojis a ked si po porode je to uplne normalne zeclvoek ma trosku kg viac neboj sa moja.. 😉 a clovek je aj vodou naliaty a tak ved aj teraz si pekne schudla..4kg za tyzden?to ja som schudla tolko skoro z a dva mesiace 😉
bude dobre treba vydrzat :D

lucijja
9. nov 2010

ahojte babule...prisla som vas kuknut...A trochu povzbudit...Ja som drzala devatdesiat dnovu dietu pred rokom. A potom som presla plynule na vyvazenu stravu - to znamena 5x denne jedlo spravneho zlozenia. Schudla som z 88kg na 65. Potom sa mi vaha zastavila a kedze som schudla tak vela radili mi dat si pol roka udrziavacku. Tak som postupne navysovala energeticky prijem a priznam sa - jedla som aj sladkosti aj pizzu aj chlebik po veceroch a hore islo za pol roka iba dve kila. Teraz som si zacala zlozenie stravy zase kontrolovat a hybe sa to zase dalu. Tak vam drzim vsetkym palce a nevzdavajte sa! Ide toooo... 😉

adamko05
9. nov 2010

@lucijja anoooo, teba si pamatam, ty si macherka 😉

lucijja
9. nov 2010

adamko ahoooj, aj ja si ta pamatam... 🙂 a vzdy si spomeniem na teba ked ideme do cr cez vasu dedinku... 😀 Dakujem za pochvalu...ale macherka..no, to je silneee slovo...Cochvila hadam pridam fotku do albumu kde budem mat 60kg...to je moj najnovsi ciel... 🙂

adamko05
9. nov 2010

@kubkovka podla mna, krupicovu kašu v bielkoviny??? alebo aj v UHL miesto zakuska... šak trochen len 😉

adamko05
9. nov 2010

@lucijja tvoj najnovši a môj staly ciel 😀 😀

lucijja
9. nov 2010

@adamko05 a kolko mas teraz ak to nie je tajne? Lebo na fotke vyzeras super... 🙂 Ja mam len 163 cm, takze na mne hned vsetko vidno... ☹ idealne by som mala mat 55 ale ja som bola vzdy tucko, tak budem rada ked sa domakam na tych 60...

a Bea sem uz nechodi?

lucijja
9. nov 2010

zmenila som si foto...tak skusam ci sa zobrazi... 😀

adamko05
9. nov 2010

@lucijja dnes rano to bolo po hrieeeešnom vikende 65,5 kg a meriam 168.... 😉

foto sa zobrazilo, peeeknaaa 😵

kubkovka
9. nov 2010

tak dievcata, prave vecieram a zajtra vitaminy........uz sa "tesim" ☹

ericku
9. nov 2010

@lucijja prave som kuk tvoje foto a vidim ze sa to da s 90 dnovou.vyzeras fantasticky.gratulujem ti ze si to zvladla.

adamko05
9. nov 2010

prave večeriam... marlenkuuu 😝 tomu sa hovori VECERA 😉

ericku
9. nov 2010

@kubkovka dakujem.navod mam aj ja diky.recepty si potom pohladam na nete.

lucijja
9. nov 2010

@ericku dakujem pekne...veru da sa, ale treba pevnu volu...Ja mam dnes svoje dni, tak ma nahanaju chute, hlavne na pizzu, to je moj najvacsi hriech ale odolavam.. 😀

inak ja mam niekde cele knihy 90dnovky aj s receptami v elektronickej podobe tak kto by chcel tak pohladam... 😉

magimary
9. nov 2010

dnes: UTOROK 44-tý deň- 9.11.2010 UHD
---------------------

ja som to dnes nejako moooc zavŕšila počas večere 🙄 😝 😔
inak cez deň cestoviny s paradajkovou "omajdou", aj na večeru,
čo by ešte bolo fajn, ak by som si nedoplnila aj svoj bežný UHD prídel-a to aj čokynu, aj sladkosť 😝 🤐
neviem, čo sa to so mnou deje, nejako sa mi nedarí zapierať sa 😔 😝 😠
takto sa nepohnem ďalej...
netuším, ako to zajtra s vitamínmi zvládnem 🙄 😝 😖

ostatným vytrvalcom a odhodlancom blahoželám, že sa im darí