90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

magimary
15. nov 2010

dnes: PONDELOK 50-ty deň- 15.11.2010 BIELK
---------------------

ahojte 😉 ,
vy teda píšete 😅 , nestíham ani čítať a reagovať 🙂 .
ja dnes tak na 90%,
čiže vcelku som spokojná (menej už s váhou 🙄 ),
ale dnes som aj ochorela, aj dostala "červenú", tak sa utešujem, že to bude aj tým 😝 😠

na mojej mamine je už tak fajne zase vidno, že schudla 🙂 šikuľka moja je to a vydrží vitamiňáky ako statočný bojovník,
aj keď stále hovorí, že už skončí, vždy ju ešte ukecám... a napokon jej to ide lepšie, ako mne 😅 😝 😉

zajtra bude asi ryža, no uvidíme, čo s ňou 😝
ale už mi ani tá nejako nechutí... 🙄

držme sa! 🙂

zibi
15. nov 2010

@adamko05 no ja som si dala jogur kaslem na to ..som mala este maso bravcove co som mala od svokry a so salatom :D

zibi
15. nov 2010

@magimary ja mam zajtra kelovu so zemiakmi a aj zemiakovy salat mi ostal :D od svokrusi mojej :D

kubkovka
16. nov 2010

@magimary dobre ranko, ja vcera tiez s prehreskami, dnes sa budem snazit na 100%......
@zibi no ja dnes "zemiakova kasa" a zelenina od vcera......

claudica
16. nov 2010

@magimary ahoj, ja si v najbližší škrobový deň spravím zemiakové placky ako tu robili baby - bez vajíčka a bez múky, dobre ochutené cesnakom a koreninami...mňam. 🙂 Včera som mala síce škroby, ale som mala ryžu od nedele, tak som sa tou tlačila, ale moc mi nechutilo. Večer som si už nedala. Večer sme si miesto večere pripíjali na zdravie synovčeka včera narodeného 😀 😀 😀 To je tiež zakázané, viem...čo už so mnou... 😖
To je dobre, že aj mamina to robí, ja som moju nedokázala nahovoriť, aby to robila so mnou, pritom sa stále sťažuje, že by mala zhodiť, bolia ju aj kĺby, pomohlo by jej to. Ona si stále myslí, že po šesťdesiatke sa už aj tak nedá... 🙄

claudica
16. nov 2010

...a dnes mám UH, tak mám cestoviny posypané orechami, na to sa už teším. 😉

ivana82
16. nov 2010

dnes mam takisto UH a mam fliacky s kapustou, tesim sa 🙂 mna inspirovala prave moja mama, pretoze za 4 mesiace schudla 12 kil, no ona mala zdravotne problemy a vysoku vahu, nechudne podla 90 dnovky, no podla seba a je strasne vela zeleniny, ovocie vobec, pretoze ma cukrovku ☹

eyya
16. nov 2010

ahojte dievcata takze ja nemam den bez prehresku asi s tym koncim, mame doma take blbe obdobie a dako nezvladam aj dietu ...asi to odlozim na neskor... taka som bola odhodlana ze vydrzim a teraz takto v polovici...

ale vy ste moj vzor 😉 tabulecku ak chcete vam robit budem lebo to neni problem, pripadne ak niektora chcete poslem vam ten excel subor....

ubytok k 15.11. :

zaciatok 27.9.2010
@agika1982
eyya................stale 5 a ani sa necudujem 😒
@ingritka22
@lulupopo
@magimary
@majca424
@marianca
@mexx
@monkula
@ninka123
@sisa2
@st2
@yanni
@zibi
@zuzula25
zaciatok 4.10.2010
@claudica
zaciatok 20.9.2010
@kubkovka

mexx
16. nov 2010

Babule, jak ste to robili tie placky? 😕 Dnes skroby, povodne som chcela pecene zemiaky, ale ani tie placky by neboli zle... 🙂

claudica
16. nov 2010

@mexx ahoj, no baby to tu robili bez vajec a bez múky, čiže len nastrúhali zemiaky, dali cesnak, soľ, korenie, majoránku, kto čo má rád a tak upiekli. Vraj to bolo dobré, o čom teda nepochybujem a @kubkovka tu mala aj fotku tuším a vyzeralo to vábne 😀 mňam.

mexx
16. nov 2010

Upiect v rure alebo smazit na panvici? Teda minimum oleja, samozrejme... 😅
Viem, ze foto tu bola, mnamkovo to vyzeralo... 😉

claudica
16. nov 2010

@mexx neviem kde to piekli, ja skúsim na teflonovej panvici bez oleja, ak sa nepodarí, dám trolinku oleja 😝

adamko05
16. nov 2010

@mexx na panvici, iba som potrela olejom... boli supeeeer

ahojte

idem sa chválit, včerajšia kavavička bola supeeeer... baby si dali všetky pizzu, ja som nechcela nič, ale samo, že ma prehovorili a kedže sme šli neskôr, tak to bola už večera a dala som si pstruha na masle... LEN.. a v pohode, bol vynikajuci (šak to robil môj brat 😀 , pracuje v tej reštike 😉 ) a kedže som mala bielkoviny, na obed bolo masko, tak som vlastne neporušilaaaa
sa teším sama zo seba
dnes mam chut iba na take rychle opečene zemiaky s cesnakom.... 😝 😝 ... zemiaky môžem... inak, ja som ešte cez dietu tuším ani ryžu nemala.. možno raz... ale nechyba mi
práve pijem kafčo, mam v sebe asi liter vody, pol litra čaju a je mi fajn 😀 😀

kubkovka
16. nov 2010

@mexx ahoj, claudika to napisala presne, robila som to na panvici s trochou olivoveho oleja, boli vyborne, dnes tiez nad tym premyslam, uvidim, ci zvitazia placky alebo kasa
@adamko05 a to si ako urobis tie zemiaky?

adamko05
16. nov 2010

@kubkovka na tej panvici čo mam, tak si len potriem troška olejom a hodím tam zemiaky na kocky a neskôr cesnak na platky... ja to tak mam rada... oni sa tak super pripeču, nie su mastne a su super... aj MM ich ma rad 😉

kubkovka
16. nov 2010

ubytok k 15.11. :

zaciatok 27.9.2010
@agika1982
eyya................stale 5 a ani sa necudujem
@ingritka22
@lulupopo
@magimary
@majca424
@marianca
@mexx
@monkula
@ninka123
@sisa2
@st2
@yanni
@zibi
@zuzula25
zaciatok 4.10.2010
@claudica
zaciatok 20.9.2010
@kubkovka -6,5 kg iba

kubkovka
16. nov 2010

@adamko05 a to surove? alebo ich predvaris?

adamko05
16. nov 2010

@kubkovka surove

mexx
16. nov 2010

A do tych placiek fakt nic okrem nastruhanych zemiakov a cesnaku a korenin? 😕 Teda mi nejde do hlavy, ako to bude drzat. 😅 A este aj tieto zemiaky s cesnakom zneju super, jaaaaaaaaj, tolko napadov na jeden den, a zajtra zas nebudem vediet, co natlacit. 😀

Inak ked sa priebezne vazim, zistujem, ze toto kolo je co do ubytku vahy velmi neslavne u mna... 🙄 V podstate len 2-3 kila, aj to tak, ze dlho nic, potom kilo dole, potom dve hore, a zas dole, a tak. Tazke dost mi to kolise, ale myslim, ze teraz zase trosku povolili centimetre napriklad v pase, ostatne neviem odhadnut, to uvidim pri merani. 😅 Tie kila by mohli aj lepsie ist, snivam o tom, ze by som do konca zhodila este 10, no ale pri takomto tempe... 😝 Aaale sak co, moznak aj motyka vystreli. A ked nie, nezabijem sa, na jar dame dalsie kolo, nie? 😀

Heh...a vcera vecer som v posteli o melonoch snivala...takych fajnovych cervenych vodovych... 😀

adamko05
16. nov 2010

ubytok k 15.11. :

zaciatok 27.9.2010
@agika1982
eyya................stale 5 a ani sa necudujem
@ingritka22
@lulupopo
@magimary
@majca424
@marianca
@mexx
@monkula
@ninka123
@sisa2
@st2
@yanni
@zibi
@zuzula25
zaciatok 4.10.2010
@claudica
zaciatok 20.9.2010
@kubkovka -6,5 kg iba
@adamko05 začiatok 18.10. - 4 kg

adamko05
16. nov 2010

@mexx bude to super držať 😉 ... ja som si to tak asi hodinu pred tym, ako som ich chcela jest nastruhala... oni tak pekne pustili štavičku.... a tak sa tie koreniny a cesnak spojili a mnamky boli.. ozaj

claudica
16. nov 2010

@eyya
zaciatok 27.9.2010
@agika1982
eyya................stale 5 a ani sa necudujem
@ingritka22
@lulupopo
@magimary
@majca424
@marianca
@mexx
@monkula
@ninka123
@sisa2
@st2
@yanni
@zibi
@zuzula25
zaciatok 4.10.2010
@claudica ..... -6 kg
zaciatok 20.9.2010
@kubkovka -6,5 kg iba
@adamko05 začiatok 18.10. - 4 kg

claudica
16. nov 2010

@mexx joooj melóny ani nespomínaj, dala by som si... Možno to je teraz ťažšie ako v lete, toľko dobrého ovocia...mňamky. Takže nie je vylúčené, že sa tu v lete ešte stretneme... 😀 Po sviatkoch dáme trochu pauzu a v lete sa môžme do toho pustiť 😉

magimary
16. nov 2010

dnes: UTOROK 51-vý deň- 16.11.2010 ŠKRO
---------------------

ahojte chuduľky!
pekne vám to všetkým ide!
aj to chudnutie, aj to písanie 😅
ja som na tom s kilami veľmi podobne ako mexx 😅 , v tomto druhom mesiaci 😝 , ale neva!
ideme ďalej 🙂 .

ja to mám nateraz stále tých -7kíl, keďže to bolo aj s tými plusmi, aj mínusmi, nejako sa číslo na konci teraz nemenilo (len sa "neutralizovalo" 😅 )...

ja mám tiež najradšej na škroby zemiaky, a asi by dnes boli tie spomínané placky (ale aj zemiaky s cesnakom znejú veľmi fajnovúčko!!! 😵 určite budú 😅 ), ale dnes bude ryža...
mama sa ponúkla, že prinesie aj mne (keď si bude robiť ona), tak to poteší, keď nemusím variť ja 😅
a teda aj pochutí 😅 😀

a, čo sa týka ďalšieho kola ( 😅 , nikdy by som to do seba nepovedala, ale celkom by som si vedela predstaviť aj svoje "tretie celé kolo" 😅 😉 , takže-moooožnoooo 😕 😅 , ale teda fakt je výborný termín ten, čo sme my začínali minulého roka-na jar-po veľkej noci-pretože bolo to najúžasnejšie ovocie (vyjadrenie osoby, kt. ovocie vôbec nemusí 😅 to ako mňa 😀 a do leta a do plaviek už sme boli "šik" 😀 😅 😀 (teda, ako kto 😀 )...
ja mám ešte aj teraz ďaleko od "šiknutia", ale nedá sa všetko naraz?! 😅

ale dnes som bola u zubárky (na preventívke), dlhšie ma nevidela (asi od leta) a tá teda žasla aj so sestričkou, že ako som schudla, takže po dlhšej dobe zase príjemné uznanie 🙂
ale aj ostatní to hovorievajú, ale ona sa pritom priam rozplývala 😅

claudica
16. nov 2010

@magimary to je super pocit... doma ťa vidia každý deň, im to tak nepripadne.... keď ťa niekto vidí po dlhšej dobe, to je iné. A myslím si, že 7 kg sa nedá nezbadať. A minule som to tu už riešila, že som akosi postála, ba čo viac, ešte pol kila pribudlo na váhe...napriek tomu som mala pocit, že sa mi lepšie zapínajú gombíky na gatiach /nie, nenašila som ich ďalej/... takže ktovie ako je to aj s vážením... 😅

magimary
16. nov 2010

@claudica máš pravdu 😉
nie je to len o vážení 😎 🙂
včera sme to rozoberali aj s maminou, že jej tiež teraz (tento druhý mesiac) váha stojí, tiež má -7kg,
ale za to má voľné nohavice (na stehnách), aj v páse a teda fakt je, že aj ja som si to na nej všimla (dolu brucho, stehná) ešte predtým, ako mi to ona sama potvrdila, takže niečo na tom bude 😉
aj mexx to dnes potvrdila, aj ja to tvrdím už dlhšie,
že aj keď nejdú dole kilá, centimetre sa hýbu 🙂 ,
to je úžasná motivácia 😵
že i napriek všetkému (váhe, prehreškom), niečo sa predsa len deje 🙂

no, a niekto spomínal, že po 60 to nejde, tak práve moja mamina je príkladom, že to určite ide,
ona mala 60-ku pred dvomi rokmi (vlastne tesne pred ňou začala chudnúť prvýkrát a 😉 vtedy schudláááá,
júúúúj, ooobrovsky veľa-skoro 30 kíl 😲 😉 😵 )-žena po 60-tke bola pre mňa najpresvedčivejšou motiváciou, že to určite musí fungovať, keď to takto zafungovalo jej 😉 , len mi ešte dlho trvalo, kým som sa k tomu aj odhodlala 😝 😅 .
a nešlo len o to schudnutie, ona mala aj kopu zdravotných problémov (aj pohybovývch, aj srdce, aj tlak, aj tráviacich-vredy, kyselina atd) a tie akoby mihnutím čarovného prútika-ešte počas diéty vymizli úplne 😅 😉 zrazu jej lekári nemali čo liečiť 🙂 ...

kubkovka
16. nov 2010

@claudica no ty más krasne kila dolu od zaciatku......ja dost malo, ale nevadi, ved ono sa to zas pohne, ja som prave zistila, ze preco som bola taka nedosledna posledne dva dni....sice este nemam uplne "svoje dni" kedze kojim, ale dnes uz som mala take nieco, takze hormony sa mi burili, preto ani vaha sa nepohla ani nic, super, uz som myslela, ze zas sa nieco pokazilo......

zibi
16. nov 2010

baby ahojte
ja osm si vcera este po cviceni spravila omeletu som rozmisala vajco jedno..dala som syr na obdlznicky rozrezany..na to paradajky, por, posolila pokorenila a zaliala este jednym vajcom joj dobre to bolo mnam a cviklu k tomu a celozrnny rozok mnam
dnes mam ten salat zemiakovy a dojem tu kelovu polievku
ono som konecnce za sa permanentku kupila ale to tak stale ze ked zacnete cvicit tak trochu priberiete
ale mne sa zdalo z esom zasa na zaludok pribrala tak neviem co to.. 😀
kaslem na to nesledujem sa ale nech suchudnem to je dolezite

kubkovka
16. nov 2010

@magimary no krásne, super motivácia.....podla mna je hlavne, ze pre seba nieco robime, uz preto by sme mali byt na seba hrde........a verim, ze aj sme

kubkovka
16. nov 2010

@zibi a robis vela aj pre svoje zdravie, cvicenie je super, clovek sa citi lepsie