90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
24. nov 2010

@zibi no a co je to psylium? a to sa moze aj pri kojeni? no snad to pojde dole, ja dufam, ze ano a ty kolko vazis?

dievcata, tak ja som tu asi s najvacsou vahou, ma niektora viac ako 84,5kg?
@adamko05 uzi si to aj s nejakou maskrtou...

sonya16
24. nov 2010

@kubkovka A výšku máš akú? Ja mám 175cm a ešte v sobotu som mala 85,8 ale dnes poobede som mala 82,8kg a to mám vitamínky, takže ránko bude krásne, ak vydržím 😀 Takže aj ja mám podobnú váhu ... ale budeme bojovať, že? Ja už hádam x-tý krát, dúfam že už dobojujem. 😝 Ale zajtra mm cestuje na služobku do Číny a som mu povedala, že keď sa vráti o 3 týždne, nespozná ma... 😀 😀 Ta to už musím vydržať a dokázať jemu ale hlavne sebe, že som ešte kočka 😅

kubkovka
24. nov 2010

@sonya16 no ty si vyssia, ja meriam 170 cm, ale zas my vsetci mame v rodine tzke kosti, takze keby som mala 70, som spokojna....veru, budem tu najtazsia, aspon v niecom budem prva....ale tak bojujem dalej

sonya16
24. nov 2010

@kubkovka no to mi tiež máme v rodine ťažké kosti, ja keď sa dostanem na 75 to budem na svojej sťaby pôvodnej, keďže takú som mala aj na strednej, aj keď som potom schudla na 67, ale toto sa mi už asi nepodarí, aj keby ja by som to brala, ale najprv cieľ 75 hádam za mesiac bude 😎

sonya16
24. nov 2010

že "mi", no to sa "my" podarilo, že??? 😀 😀 😀 až ma z toho "uši" bolia 😀

kubkovka
24. nov 2010

@sonya16 no to sa ti podari urcite, ktory den diety mas?

adamko05
24. nov 2010

@kubkovka 3 kopčeky zmrzlinky, kava so šlahačkou, k tomu keksík a ešte aj jogurt... jake super bielkoviny 😀

sonya16
24. nov 2010

@kubkovka štvrtý, ale ak sa ti vidí, že to je veľa za 4 dni, tak to asi preto, že ja to ovocko na raňajky veľmi nemusím a nedávam si ani chlebík a včera som dostala aj svoje dni, tak aj tam sa niečo nazbieralo, asi to bude preto 🙂

ingridka22
24. nov 2010

ahojte 🙂 @adamko05, perfektné bielkoviny 😉 ty tri kopčeky zmrzky, ja na večeru tri jogurty 😔 ale podstatné je, že som dnešok neporušila 😉 zajtra škroby - dnes som uvarila fazuľovú polievku, tak budem mať čo jesť... a mám v pláne mojim chlapom robiť syr a zemiaky, tak si dám tie zemiačky na večeru... inak na váhe stojím, ale aspoň že nepriberám, keď už toľko porušujem 😔 a včerajšie vodnárky sú kde? komu okrem @magimary sa to podarilo? 😵

magimary
24. nov 2010

dnes: STREDA 59-ty deň- 24.11.2010 BIELK
---------------------
jééééj, @ingridka22 , ty si si na mňa spomenula 😅 😀 ,
tak ale na mňa radšej nemysli ako na pozitívny príklad, lebo hoci som vydržala včerajšok na 100%, tak dnes ráno som si ako prevenciu pred sklátením (po vyše dvojdňovej hladovke 😝 😅 🙄 ) šupla salámový rožok...
dnes bol jeden z tých ťažších dňoch a ja si ani len najmenej neviem predstaviť, že by som ešte aj dnes (tretí deň) mala byť do obeda (do 12-tej) o hlade...
a hneď mi bolo lepšie aj celý deň 😅 🙂 ....
takže takto som dopadla... 😝 😅 ale obedík aj večera bola už vzorne bielkovinová, teda ani to až tak super, lebo som zmiešala mäso (rybu) s mliečnymi (syr)...
no a dnes ráno teda bolo konečne o kilečko menej (ale aj to neviem, či nie .len také "migrujúce" 😝 🙄 😅 )
a merať som sa nestihla 😅 (tak skúsim zajtra 😉 )
držkajte sa, bojovníčky 🙂

kubkovka
24. nov 2010

@adamko05 no vidis, takze dobre.........tak si mala na veceru bielkoviny, ale stalo to za to, no nie?
@sonya16 no ja ovocie doobeda tiez moc nejem, nemam chut........a to budes drzat aj cez vianoce, alebo len do vianoc? snad vianoce nebudeme dietovat, ze dievcata.....lebo ja sa uz tesim na salat.....
@magimary no krásne si vydržala, a ten rožok nic neriesi, hlavne, ze kilo slo dolu.....super, zajtra mame skroby, mate nejaku inspiraciu?

ingridka22
24. nov 2010

@magimary, ten rožok si si zaslúžila po takom výkone 🙂 vlastne po dvoch mesiacoch si mala "normálne" raňajky, nie? jaj, ako ja mám rada rožky, so šunkou, syrom, paprikou... normálne slintám 😀 a vyzerá to tak, že ako jediná si tú vodu zvládla 🙂 keďže ostatné dievčence sa zatiaľ neozvali... asi sú na odvodňovacej kúre 😀 no, veru veru, máš zlatú medailu 😉

gabika11
24. nov 2010

ahojcek, tak ja som 90 dnovku vzdala po dvoch tyzdnoch, ale stale do 12TEJ JEM LEN OVOCIE A PIJEM CAJ, SOM RADA, ZE AJ TO OVICE NIEKEDY STIHNEM, LEBO MAavam pravidelne, teda nepravidelne skor, jeden pomaranc a jeden grepfruit sweetie, a ked nestihacka, tak banan, ale od noveho roku sa chystam naskocit znova na tu dietu, len chcem origo knihu, a nejak sa k nej neviem dostat, su tma super recepty, len som nestihala vyvarat na kazdy den nieco ine pri dvoch detickach 😒

claudica
25. nov 2010

Dobré ránko, spolubojovníčky, hlásim sa, včera som akosi nemala čas.... Včera som mala UH, tiež som mala posúch, doobeda mandarinku a poobede som mala nachystaný koláčik. Toto všetko som zbaštila, bola som celkom spokojná...potom som našla jeden obložený rožok so šunkou a syrom, čo syn nedojedol...hádajte 😀 zožrala som ho. Ale to bola pre mňa taká slasť, skoro lepšie ako..... Takže - @magimary - nezúfaj, ty si to zjedla aspoň cez bielkoviny, ja som sa sekla úplne mimo ☹ .
Dnes som v práci s veľkým odhodlaním vydržať vitamíny, mám pomaranč a ananásový kompót, iné som narýchlo doma nenašla a včera som nemala čas na nákup, tak ten kompót ma hádam nezabije, keď je mierne sladený...
Len či to vydržím aj doma večer... táto zima a tma ma zničia raz. Vážiť sa budem až budúci týždeň po vode. Nechcem sa naštvať a sklamať 😢 .
Ale jedno pozitívne aspoň napíšem - opasok na rifliach mám posunutý o dve dierky, dnes ráno ma to milo prekvapilo a aj na zadku sú také lepšejšie... Ale úplná pecka bude, ak si budem môcť obliecť jedny ďalšie, ktoré som nosila pred pár rokmi a ktoré mi v čase začatia diéty vyšli tak po stehná....Ale to bude asi až po jarnom ďalšom cykle. 😝

kubkovka
25. nov 2010

@claudica no drzis sa dobre, co ta je po jednom rozku........vychutnala si si ho, tak si nekaz radost.......sem tam zhresime, ale tak lepsie, ako keby sme jedli nekontrolovatelne.......ved si zratajme dievcata, co tak za den zjeme, aj ked mame prehresky........to v mojom pripade bolo kolkokrat zjedene tak do 13 hod a dalsie mnozstvo az do vecera.....takze aj ked neschudnem na vysnivanych 80 kg teraz, som hrda, ze som od porodu schudla 11 kilov a na jar budem pokracovat, to mozno nebudem ani kojit, tak to budem brat prisnejsie

DIEVCATA, SME UZASNE, ZE SA TAKTO DRZIME UZ DVA MESIACE.........

claudica
25. nov 2010

@kubkovka budem sa opakovať, ale fakt máš môj obdiv - pri takých malých špuntoch a pri kojení... krásny výsledok, môžeš byť právom hrdá. A určite sa stretneme aj na jar, tentokrát začnem spolu s vami, lebo teraz som o týždeň neskôr... Do leta budeme kočky... 😉

mexx
25. nov 2010

Caute baby, no u mna voda tentokrat zlyhala, teda drzala som sa tak do druhej, potom som si hodila do ust kustik pagaca...a nakoniec som to uplne zabila vecer, ked som zjedla muzovi kusok z pizze a este aj cokoladu. Tazko konstatovat, ci je horsia depka z toho, ze som hladna, alebo z toho, ze som sa najedla. 😅

Vcera rano som sa povazila-pomerala, no a musim povedat, ze taky neslavny mesiac to bol... 😝 Kila mi furt lietali hore dolu, takze v konecnom dosledku som schudla tri, na bruchu mi to tiez akosi beha, niekedy sa mi zda, ze ho mam mensie, potom zas vacsie, takze vcera pri merani mi to ukazalo len nejake dva-tri centi dolu, na ramenach tiez tak minimalne, prsia a boky zliezli tiez o nejake dva-tri, a lytka tusim tiez.

Dufam, ze posledny mesiac bude lepsi ako druhy (aj ked taky dobry ako prvy asi uz nie). 😅 Je mi jasne, ze je to o doslednosti, keby som sa viac snazila, tak su aj lepsie vysledky. No cak uvidime. Ja chcem veeeeeeeeeeeeeeelke cisla, aby padali dolu.... 😀

adamko05
25. nov 2010

ahojte šiklulky
@kubkovka jedna šikulka
@claudica druha
@ingridka22 tretia
@magimary štvrta
😉
a ja viem, je vas tu viac...
ja neviem čo dnes... som chcela pre rodinku robit parene buchty, ale som to zvážila, že ich urobím zajtra a dam si aj ja... dnes mi teda asi zostavaju zemiaky so špenatom, ak si to nerozmyslím... a pre rodinku urobím francuzske 😝
práve pijem kavu a pôjdem sa nalievat popri varení a upratovaní čajom... snad to prežijem.. ale viete čo, dako som to začala brat tak, že ked nejde o život, ide o ... 😀 to myslím, že ked si dam dačo, čo nemam... ale tie 4 kg dole by ma veeeľmi potešili... ale tak... čo už

kubkovka
25. nov 2010

vsetky sme sikovne, hlavne, ze to ide dolu..........a nie hore

kubkovka
25. nov 2010

@adamko05 milujem francuzske zemiaky, je to moje najoblubenejsie jedlo

ingridka22
25. nov 2010

ahojte 🙂 @claudica, som sa zasmiala, že "našla som rožok" 😀 milé 🙂 vieš, koľko kadejakých vecí (na jedenie) doma nájdem ja? a potom, že mám stále prehrešky... ale sranda musí byť, nie? @adamko05, ty si aká pekárka 😉 veď ty stále niečo mňamkové vypekáš... ale vieš čo, keby sa ti chcelo, napíš mi recept aj s postupom na tie parené buchty, prosím.. ja som ich nerobila tisíc rokov, občas ich kúpim, ale to nie je ono...a je to tu, slintám ako doga, pavlovov reflex sa prejavil 😀 zajtra by som ich urobila pre našich, mali by prekvapko 😀 😀 @kubkovka, presne tak, pekne si to napísala 😉 nejako to do sviatkov doklepeme, dáme si záväzok nepribrať a na jar môžme pokračovať... no, idem vypiť kávu, lebo ma podozrivé chute obchádzajú 🤐

adamko05
25. nov 2010

@ingridka22 ja pečiem tak 3krat do tyždna minimalne... 😉 ... a to teraz su ešte v zasobe medovíčky ... zajtra aj moravske kolače na zabíjačku budem robit... sladke sa na takejto akcii oceni
no ja dam cesto na buchty šup do pekárne a potom len urobím buchty 😉

claudica
25. nov 2010

@ingridka22 😀 to hej, ale to čo varím ostatným, s tým som vysporiadaná, že to nemôžem zmlsať, len keď sa vyskytne niečo "navyše"...už som jak náš pes, tiež slintá, keď ostatní jedia...
A žiaľ varím skoro každý deň, len od pondelka som robila všelijaké dobrotky, žemľovku, fazuľovú polievku s mäsom a posúch /ten som jedla aj ja/, včera ešte taký tvarohový nákyp, dnes syr s hranolkami /a ja mám vitamíny/, cez víkend už začnem s medovníkmi... Neviem si predstaviť byť na materskej a toto robiť, lebo vy varíte asi ešte viac, keď ste doma. A môj 90. deň padne tuším na 2.1.2011 - a idú sviatky!!! Joj, ja nešťastnica, čo len bude so mnou... 😀 😀 to bude pokušenia.... Preto idem aj ja na jar s vami...už sa teším 😉

ingridka22
25. nov 2010

@adamko05, jáááj, tak ty švindluješ 😀 ja že cesto robíš ručne, pekne poctivo ako naše babičky, a ty šup do domácej pekárničky 😀 ale naparuješ sama, nie? a na paráku alebo utierke? a koľko minút? @claudica, veď to, ja keď varím, stále ochutnávam - sem zob, tam zob, kadečo si priebežne hádžem do úst a tak to potom vyzerá, že sú prehrešky... dievčatá, máte dobrý recept na medovníčky? máte ich mäkké? ak áno, dajte recept 🙂 lebo tie moje bývajú tvrdé, tak by som chcela vyskúšať iné. ja to cesto milujem, surové mi chutí viac ako upečené 😀 😀

claudica
25. nov 2010

@ingridka22 no recept mám doma, ak nezabudnem, pohľadám... Ale skús k tým svojím dať kúsok jablka rozkrojeného alebo plátok chleba, možno by zmäkli... Mne sa vlani jedna dávka nejak tak podarila, boli tvrdšie, tak sme ich pekne ozdobili a dala som ich na stromček, mm mi navrtal do toho malým vrtákom dierky /tak si vieš predstaviť aké tvrdé mohli byť/ a bolo. A bolo to pekné a krásne to voňalo... 😵

lubikaf
25. nov 2010

ahojte, tak ja som dnes sama doma, maleho mi akurat zobrali nasi. tak dufam, ze tie dnesne vitaminy dodrzim az do vecera, ked nemusim nic varit pre druhych 😉

@magimary z toho rozka si nic nerob, ja by som to tiez urcite tak spravila, dva dni byt o hlade sa proste neda 😉

@adamko05 ja sa tiez chystam si spravit kavu a umyvat pri tom dlazky 😉 a este sa aj ucit 😝 a ty si teda ozaj ina kucharka, alebo skor pekarka? ja peciem tak dva krat do mesiaca 😉

@ingridka22 ja medovnicky nelubim, tak ja asi nepomozem 😒

lubikaf
25. nov 2010

@ingridka22 hej claudica ma pravdu s tym chlebom, vcera to davali v reflexe ci kde, ze ked date k medovnickom chleba, tak ze budu makkucke. tak skus 😉

adamko05
25. nov 2010

@ingridka22 jako švindujem.... využivam vymoženosti novej doby... ty perieš ručne, ako naše babičky 😀 😀 😀 ... ja som veľa piekla, aj ked som ju nemala... ale tak, ked je možnost kupit pomocníka... je viac času na ine, deti, prechadzky a tak... parím v taky "parnych sklenych nadstavbach" alebo klasika na takej mrežke v hrnci... a koľko minut... podľa toho, ake veľke sa mi vydaria... cca tak 15 min., plus minus. minutka hore dolu 😉
počkaj, pridam fotku, ake robim.... to je fotka ešte z min. roka

a posypa si každy niečim inym, tak preto su "hole"

adamko05
25. nov 2010

@lubikaf to sa vam len zda... som uplne priemerna vo všetkom 😀 😀 😀

adamko05
25. nov 2010

@lubikaf a to ja robím už roky, s chlebom a medovníkmi 😕 ... tenky chlebík a na druhy den sa už daju papat... šak preto mi miznu hned od prveho dna, ako upečiem 😉