90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

andrea1516
22. jan 2014

@lydka84 ahoj ako dnesny den?

lydka84
22. jan 2014

@andrea1516 ahoj clkom to ide dnes grecky salat a v pohode uz som bez chuti na cokolvek ine ,, som neverila ze to niekedy pride ze nebudem mat chute na kadeco
a ty ako?

andrea1516
22. jan 2014

@lydka84 pohodicke slat som si dala na dvakrat lebo som nemala kedy jest .inac pohodicka len dneska vynecham cvicenie lebo ma velmi bolia nohy myslim ze bude zmena pocasia

lydka84
22. jan 2014

@andrea1516 no hej u nas uz sneziiiiii

mocca
22. jan 2014

@ketrinn no ani velmi nie, nejako mi to nejde 😒

andrea1516
22. jan 2014

@lydka84 tu prsi ,juj netesim sa na snech :(

lydka84
22. jan 2014

@andrea1516 ja mam sneh rada

andrea1516
22. jan 2014

@lydka84 no ano aj ja ale v decembri 🙂ja som jarne dieta ked vsetko kvitne a zobudza 🙂a leto ked je melon a vela ovocia zeleiny

lydka84
22. jan 2014

@andrea1516
no ale sak je zima takze sneh by mal byt prirodzeny teraz 😉

1veroncek1
22. jan 2014

tak dalsi den za nami, na zajtra skroby, prichystane zemiaky a fazulove struky s koprom a samozrejme ze ja bez salatu ani na krok tak kapustovy s mrkvou zajtra, dnes som zhresila lebo po veceri som mala neuveritelnu chut na sladke zjedla som 5 susenych ovoci....lepsie nez cokolada alebo ine lakocinky....dobru noc 🙂

lenka1408
22. jan 2014

Ahojte, veru další deň za nami, neskutočne to ide rýchlo. Ja dnes na obed a večeru pstruhy a na zajtra cez škroby budem papať ryžu s varenou brokolicou. Pečiem zajtra aj bublaninu, tak si z nej odložím na piatok večer. Ozaj a aký kus torty sa podľa vás myslí na večeru cez UH? Budúcu sobotu oslavujeme synove 2 roky a budeme mať karamelovo-orieškovú tortu, tak by bol hriech nedať si z nej, čo poviete 🙂 len neviem aký kus si môžem dať aby som to zasa neprehnala 😀 . A vy čo zajtra papkáte?

1veroncek1
22. jan 2014

@lenka1408 ja som si napr z bublaniny dala dva kusky 🙂 a ked si dam ze kus torty tak taky ako, ze 🙂 😝 😝 primerany 🙂

lydka84
22. jan 2014

@1veroncek1
ako robis ten kapustovy salat?

lydka84
22. jan 2014

@lenka1408 no nakolko syncek ma 2 roky len raz tak si daj a neries velkost 😝

andrea1516
23. jan 2014

dobre rano baby tak ja som vcera so sebou riadne vybabrala kupila som si vcera kavu velvet ze je zdravsia a velmi chutna no ano je ale ja som ju pila o pol stvrtej ked my obed nechutil a celu noc som bola hore :(dneska bude horor ale idem k tej dietologicke odmerja my tuk a vodu v tele lebo uz som ahnevaa ze my tie kila nejdu peky den vam baby 🙂

27zuzka
23. jan 2014

ahojte žienky, našla by ste si prosím niektorá čas a napísala mi info a nejaký pokec okolo tohto stravovania? pred 6 rokmi som túto dietu absolvovala a krásne som schudla, teraz som 20 mesiacov po pôrode a potrebujem dať dole aspoň 8 kíl. Bohužiaľ už si nepamätám ako a v ktoré dni som čo jedla a tiež by mi pomohli nejaké recepty. Ďakujem 🙂

1veroncek1
23. jan 2014

@lydka84 iba si nakrajam kapustu bielu na pasiky tenke a nastruham do toho mrkvu, a teraz som mala este 4 male redkovky tak nevyhodi ich a nakrajala som ich do toho, a trochu soli, korenia a octu a hotovo 🙂

andrea1516
23. jan 2014

@27zuzka https://www.modrykonik.sk/group/5470/ ahojky na tejto stranke najdes recepty .bielkoviy su stale prve potom škroby dalej uhlohydraty uh a nakoniec vitaminy 29de je stale voda ...pokukaj si recepty a zacni snami 🙂

kaciatkom
23. jan 2014

Dobre ranko dievcata.
Dnes som si bola kupit novu vahu v lidli. Mala som doma iba mechanicku. Tato bude dufam presnejsia.

ketrinn
23. jan 2014

@mocca preto nejde ta vaha dole:( musiš vela pit urob si 2l čaju a postav si to na stol pred seba mne tiež nechutilo ja sa tiež premaham :ňale je to velmi podstatne aby si pila inač to nepojde dole:(,každa čo ma problem z pitnym režimom nejde dole na vahe si asi 3 čo to pišem aj predtym ked som tuto dietku držala nechcelo mne ist dole a baby mi povedali "musiš ked chceš schudnut"inač to nejde dole a vravim podla vlasnej skusenosti ,že potom mi začalo klesat pekne 😉

majkapetrisova
23. jan 2014

nooo včera som mala škrobový deň a večer ma prepadla chuť na všetko 😀 hrôza - taká hladná som bola 🤐 ale dala som si trošku sušeného ovocia...jasné,že nezabralo, tak vodu 😲 aj tak nič...tak som šla spať a pozerala tiež film....dnes mám UH deň...myslíte, že pečené buchty si môžem dať? či nie? no zajtra sa budem vážiť, tak som zvedavá, či dačo šlo dole...dúfam, že ma to bude motivovať 😎 lebo budem inak trošku sklamaná

majkapetrisova
23. jan 2014

inak som premýšľala, prečo iné ženy pri tejto diéte tak chudnú...ide o následnosť dní? podporuje to niečo? resp. i ovocie zelenina to spôsobujú? aký je dôvod? okrem neprežierania sa a kombinovania :D

miskakyska
23. jan 2014

@majkapetrisova a veeeeeľa tekutín je dobré na chudnutie 😉 osobne to mám vyskúšanéé 🙂
@ketrinn ako?...zdravotné problémy sa neohlasujú? 😅
😕 😕 kuurnik však ja mám za chvílku vodny deň...bola by som ho aj prepásla 😀 riadne preletel ten mesiac 😕 😀 😉

miskakyska
23. jan 2014

@lydka84
@andrea1516 kočky ja mám rada sneh,len spoza okna 🙂 🙂

andrea1516
23. jan 2014

takze bola som v tom svet zdravia odmerala povazila pomerala a jaj jaj vydetukovali sme ze my chyba 5kg svalstva cize civicit civicit a mam v tele tuk vyse 28kg :(malo pijem mam malo vodi kazala my tri litre a moje telo ma vek 58rokov a pritom mam 28rokov takze som sa rozhodla ze budem na zaciatok chodit aj tam kazde dva tyzdne bude my radit co a ako co jest a nejest porobi my dalsie testy ale zaroven sa budem stravovat podla 90dnovej a uz ked tieto dve veci nedam dokopi tak sa podzem zakopem....ale inac sa my to pacilo dostala som vela brosuliek a cca rozpis jedla ktory ale budem jest podla tejto diety 🙂 ja si dneska varim cicer s basmaty rzyzou a paradajkovo cibulovim salatom 🙂

andrea1516
23. jan 2014

@miskakyska si moj clovek aj ja ho len tak lubim alebo potom sa prechadzat po zasnezenej hore a nie v meste kde je len blato zima a vsetko sa šmika

miskakyska
23. jan 2014

@andrea1516 nooo..prejde auto kolo Teba a možeš sa hodiť celá do práčky 😀 😀

miskakyska
23. jan 2014

@andrea1516
@ketrinn
@lydka84 ženy kukám,čo dneska dobreho na škroby...listujem v knižke a a a a sojova musaka s cukinou str.55 😀 😀 😀 😀
...dávajú sa tam nejaké sojové vločky,ktoré sa namočia na 15 minút a potom vyžmýkajú....takže to e ako kocky a platky sojovééé,ked sa to žmyka 😅 😅 😅
što teraz bábušky? 😀 😉
šak to bolo odklepnuté,ako bielkovina.... 😕 😕
...................prepáčte,že zas otváram túto našu uzavretú kapitolu 🙂

andrea1516
23. jan 2014

@miskakyska ja som si kupila tie sojove bobky ci ako sa to vola a ma to vysoky obsach bielkovin ale aj skroby obsahuje ale menej ale dneska my aj ta pani doktorka dieteologicka vravela ze su to bielkoviny lebo maju vysi obsach bielkovin ako škrobou a ze vela potravin obsahuje aj to aj to a zalezi coho ma viac takze kto ako uvazi ale sojove vlocky a všeobecne vlocky maju myslim viac podiel škrobou ...emam doma kto ma nech kukne 🙂

mirkapramukova
23. jan 2014

Zienky mozem tu fazulovu polievku v ktorej bola vyvarena klobaska?????Vcera som sa pytala.Neviem ci mam varit ci co.... 😒